Автор Тема: 14 Юни 2012  (Прочетена 8450 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен onlyflameone

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
14 Юни 2012
« -: Юни 05, 2012, 00:27:03 am »
Първо искам да се извиня ако съм сложил темата в грешна директория. Моля модераторите да ми я преместят ако съм объркал къде да сложа я.
Не целя нищо с тази си тема, нито искам да дразня и изнервям обстановката, а още по-малко да внасям страх в сърцата на хората.
Искам да дам това, което сънувах и го изнасям сега, защото деня наближи.
Бях постнал тема за 11.05.2011 миналата година където в сън, в който почти се бях осъзнал видях тази дата. Този сън бе още декември 2010. Просто видях тази дата - 11.05.2011 - и знаех, че нещо щеше да последва - някакво събитие... на този ден стана някакво земетресение:
http://btvnews.bg/1535905734-Silno_zemetresenie_v_ispanskiya_grad_Lorka.html
http://bg.time.mk/read/97baaaaad9/7242456ac7/index.html
Още повече датата в съня ми тогава се засече с прогнози на някой (забравих името му нещо)... който отдавна бил предрекъл земетресение в Рим на 11.05.2011г с огромен разрушителен характер. За щастие не се случи подобно, но не е и като да нямаше някъде по света... :(
Ето старият ми пост с този сън подробно - за тези, които се интересуват:
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,17992.0.html

Сънувах втора дата началото на тази година. Беше в сън - този път в който напълно се осъзнах - пълно осъзнаване (тези които не разбират точно какво означава пълно осъзнаване - само ще разясня, че означава - да имаш пълен контрол над себе си във всеки един момент - все едно сега и тук се осъзнаваш какво става около теб и във теб - така и в съня бе.)
Та аз не сънувам дати - никога не съм сънувал - но вярвам, че щом 'даде' ми се е с голямо значение. Това е втората дата коя видях. Датата, както в заглавието пише е 14.06.2012. В съня не чух 2012, но силно се съмнявам да става въпрос за 2013, защото не бих видял дата с толкова далечна отсрочка. Знам, че е за тази година. Както казах аз чух тази дата. Докато се разхождах из улиците си в съня, за да разглеждам от интерес нещата (понеже бях в пълно осъзнаване) задминах едно магазинче, от което мисля женски глас ми каза датата. По-скоро аз чух гласа и в главата си. Каза ми 'Четеринадесети Юни!'. Това бе всичко, кое каза ми.
Притеснявам се, понеже последните седмици земетресенията не спират никъде, а се умножават.
Пак повтарям, не искам да внасям паника - тази дата, коя чух може всичко да значи! Но искам човек да е подготвен психически, защото е от значение да има хора, кои винаги да има до нас - уравновесени - независимо страха - за да внасят в нас спокойствие и мир.
« Последна редакция: Юни 05, 2012, 00:32:00 am от onlyflameone »
преди чистотата на мислите е чистотата на духа

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: 14 Юни 2012
« Отговор #1 -: Юни 05, 2012, 01:01:30 am »
Аз бих те посъветвал да пуснеш един тото-фиш. 14ти юни се пада точно в четвъртък, когато е едно тегленията на спортния тотализатор. Аз лично мисля да пусна за това теглене, все пак на датата, която си видял/чул в съня си не е задължително да се случи нещо лошо и неприятно, просто това е сигнал.  :blum1:

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: 14 Юни 2012
« Отговор #2 -: Юни 05, 2012, 01:08:21 am »
Цитат
Сънувах втора дата началото на тази година

Защо чак сега пишеш за това? Тази дата и този сън. Страх ли те е?

Предния път си писал почти месец преди датата, а сега само десет-девет дни преди това. Бих те разбрала, ако е заради мненията, които успяват да се "съберат" за по-дълъг период, но все пак ще те помоля за подробности относно сегашният ти сън.
Имам нещо предвид... буквално. Да кажем, че за тази дата планувам нещо и ми стана интересно като попаднах на темата ти. Знак си е, за мен лично. Моля, за подробности. Мерси предварително.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 14 Юни 2012
« Отговор #3 -: Юни 05, 2012, 01:09:28 am »
Аз бих те посъветвал да пуснеш един тото-фиш. 14ти юни се пада точно в четвъртък, когато е едно тегленията на спортния тотализатор. Аз лично мисля да пусна за това теглене, все пак на датата, която си видял/чул в съня си не е задължително да се случи нещо лошо и неприятно, просто това е сигнал.  :blum1:
Пфууу....'зе ми го от клавиатурата..Ма аз щях да му искам и чакалък,в случай,че му върже :P

Неактивен onlyflameone

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: 14 Юни 2012
« Отговор #4 -: Юни 05, 2012, 09:22:22 am »
Ами аз не пускам тото и такива (((:, но ако някой иска ще му кажа цифрите, кои бих пуснал :П.
Принсес Дежа - доста твърдоглаво и егоистично някак би било ако кажа, че не ме е страх - защото знам, че страха има много лица. Споделям го сега, защо сега се подсетих пак. Можех и преди месец да пиша - че тогава на ум дойде ми пак, ала не го направих и не знам защо.
Не знам дали да разказвам го съня при условие, че беше отдавна и мътно вече спомням си каквото и да е било. Това, което само споменах е всичко свързано с датата. Помня, че магазинчето покрай кое минах бе затъмнено и нямаше витрина и нищо не се виждаше вътре. Това знам, понеже аз бях в крачка и си извъртях главата малко преди да задмина го, кога чух гласа на жената в главата си. Магазинчето беше леко страшничко. Не знам дали магазинче е точната дума да определя го, но това бе, кое помня от него. Също малко преди да стигна това магазинче видях точно от другата страна на улицата един бус, или ван по-скоро, спрял. Той бе с отворена странична врата (от тия големите, кои се дърпат на страни) и някакви хора ме снимаха с камери и микрофони от него. Все едно екип на бтв :Д. И после задминах и магазинчето. А ти какво имаш в предвид на този ден - ще споделиш ли?
« Последна редакция: Юни 05, 2012, 09:26:14 am от onlyflameone »
преди чистотата на мислите е чистотата на духа

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: 14 Юни 2012
« Отговор #5 -: Юни 05, 2012, 10:05:21 am »
Съновиденията са сериозна работа,  :hi: . Незнам точно в кой сайт четох за нови трусове около тая дата, въобще не обърнах внимание за съжаление.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 14 Юни 2012
« Отговор #6 -: Юни 05, 2012, 13:47:01 pm »
Ъъъъ..не беше ли за 11-ти?

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: 14 Юни 2012
« Отговор #7 -: Юни 05, 2012, 14:09:52 pm »
По принцип съм доста откровен и искрен човек. Но в конкретния случай е прекалено лично, и предпочитам да не го споделям.
Старая се, да  нямам очаквания, още повече да не ги натоварвам с нещо негативно, но определено ще съм много внимателна на тази дата. Въпросът е, че не се притеснявам толкова за себе си, колкото за друг човек. И ако на него му се случи нещо ... нещо за което да не си простя, че съм имала "знак", тогава ... какво значение има. Както и да е.
От това, което си допълнил, очевидно е, че ще е нещо, за което ще се разбере от повече хора, заради камерите ...
Пробвал ли си, да се 'връщаш" в сън? Би ли опитал като преди да заспиш си представиш целия "декор" и все едно играеш роля във филм... вървиш по улицата... и т.н. докато стигнеш до мястото от където си чул гласа и да се опиташ да влезеш  :yes:
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен onlyflameone

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: 14 Юни 2012
« Отговор #8 -: Юни 14, 2012, 21:42:57 pm »
Здравейте на всички. Ето този ден е днес и не виждам нещо в по-голям план да е станало. Всичко, което исках е не да предизвиквам тревоги и вълнения от очаквания - ами само да споделя това, кое имах в осъзнат сън - понеже така почувствах - а именно - да споделя го. Вярвам, че всичко, кое правим е за добро, ако погледнем го от по-високо. Радвам се, че деня мина леко и беше дори малко прохладно... поне тука от къде съм, че имаше гръмотевична буря тази нощ. Надявам се искрено този ден свърши приятно за всички нас. Поздрави на всички, кои четат редовете ми! Нека бъдем добри един към друг - винаги (:
преди чистотата на мислите е чистотата на духа

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: 14 Юни 2012
« Отговор #9 -: Юни 14, 2012, 22:01:16 pm »
:) Денят още не е свършил.

Аз ... понеже ... как да кажа- заинтригувах се и дори се допитах до познати добри астроложки. Без да им пояснявам конкретни притеснения, за да не ги подведа. Но ми казаха основните планети по "съня" и аз си направих мои си "връзки". Предупредих, който сметнах, че ще е засегнат, но резултат ще мога да установя най-рано утре.

Но иначе, интересно, детето ми се събуди в много добро настроение и ми разказа какво е сънувало. Сега тази вечер. Че с още две деца, негови приятелчета, са били при "жена с дълга коса, която да им каже какво ще се случи" (не знае какво е "гледачка")- та тя им казала "Не докосвайте тези свещи, защото боговете ще се разсърдят и ще умрете!" - цитирам го. Попитах "И? ти уплаши ли се, докоснахте ли свещите?"- Не! Но тя каза да не докосваме и една чаша с вода- Каква чаша? С обикновена вода ли?- Не! С жива вода. От която ставаш млад или безсмъртен! ( за протокола не е гледал Индиана Джоунс, но все пак попитах)- Има ли си име тази чаша или чу ли думата "Граал", или да я пази рицар?- Да. И за това не можахме да я вземем, но и съня свърши!"
И така. И аз се надявам денят да мине и да свърши добре.
Ще се радвам да споделяш пак, но с повече подробности  :) :hi:
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: 14 Юни 2012
« Отговор #10 -: Юни 14, 2012, 22:44:13 pm »
Ето този ден е днес и не виждам нещо в по-голям план да е станало.
За човек, постигнал осъзнато сънуване е твърде елементарно да правиш такъв извод, така мисля.  :)  Видимият свят е една твърде малка част от истинската реалност, а важните неща стават най-напред и предимно в невидимата за нас част от тази реалност.
Та, случка всъщност имаше и тя не вещае нищо добро за гадовете(гадове наричам хората, които използват енергия против космическите закони и правят свои жертви доста хора). Най-напред се случи Вторият закон на Нютон:
Сила, действаща на системата отвън, води до ускорение на системата, т.е. жертвите получиха всичко необходимо, за да бъдат в състояние да се изправят срещу гадовете(разбира се, това ще го направят само тези, които поискат), а така ще може да се случи и третия закон на Нютон:
Всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие.

На практика това означава, че реалността ни придобива състояние на равновесие, което дълги, много дълги години липсваше и това е радващо. Ще бъдем свидетели на случването на едни народни мъдрости като:
"Каквото си посееш,такова ще пожънеш", "Каквото си надробиш,такова ще сърбаш", "Каквото си направил,ще ти се върне", "Каквото повикало,такова се е обадило", "Дръж се с хората така, както искаш те да се държат с теб“.

Та, казваш-нищо не се е случило!?   :blum1:
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: 14 Юни 2012
« Отговор #11 -: Юли 15, 2012, 11:25:09 am »
"Всичко, което исках е не да предизвиквам тревоги и вълнения от очаквания - ами само да споделя това, кое имах в осъзнат сън - понеже така почувствах - а именно - да споделя го. Вярвам, че всичко, кое правим е за добро, ако погледнем го от по-високо. "
 
Соделяй!  Аз също вярвам, че всичко, което правим е за добро, но дълги години  стоях и мълчах, сънувах, имах видения, чувствах се ...различно...и търсех мълчаливо, в пълна вътрешна изолация и притеснение от... близките ... минаваха години и виждах каквото е било написано в съня или видението, и постепенно картината за мен стана видна, наскоро преди около месец ( Точно на 14 юни се регистрирах в този форум...) изпитах интензивно вътрешно желание да потърся по - дълбоко, съзнателно, да изявя, каквото и да стане. Истината е, че не споделих много от личното си изживяване в сънищата, макар че голяма част от разбиранията ми се изгражда именно на база интензивен опит в сънно състояние и  последващи събития и взаимовръзка, наблюдение и анализ, а някои от нещата съвършенно не разбирам и дори не знам как да ги споделя. И въпреки това сега се уча да се изразявам именно тук в този форум. Вярвам че има човеци с изследователски дух, с които да усетим за какво иде реч и да разгледаме сънуваното и усетеното от повече гледни точки и това се получава, по един или друг начин.. завесата пада!

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: 14 Юни 2012
« Отговор #12 -: Юли 15, 2012, 13:39:50 pm »
Да им кажем, ама никой невярва преди да е станало. Е как да признае нещо човек като знае, че няма да му се повярва? Разбира се в къщи като кажа"Сънувах" внимават. Но от месеци си пазя видяното и чутото за себе си. 11.11.2011 нищо видимо нестана, но от това което сънувах тогава нещата много се измениха. Това което чух е много-много лошо. Имаше и цифри, но те са свързани с дума която все още незнам какво значи. Но и да знам какво бих могъл да направя?Всеки може сам да променя съдбата си чрез своите постъпки. Но има неща които неможем да променим.

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: 14 Юни 2012
« Отговор #13 -: Юли 16, 2012, 10:02:39 am »
Имаше и цифри, но те са свързани с дума която все още незнам какво значи. Но и да знам какво бих могъл да направя?Всеки може сам да променя съдбата си чрез своите постъпки. Но има неща които неможем да променим.

Балар,
Няма случайности. Разбрах, че е нужно да се търсят отговори, доколкото е възможно. Казваш дума, за която не знаеш..., пиши я може друг да разчете посланието, може търсейки да ти изплува. На  мен ми се е случвало да разбирам след 10 години, или след година...Например сънувах точния ден от седмицата, датата и часа на раждане на сина ми, до минута с точност и знаех, че е момче! ..Сънувах ги изписани на табличка,... когато  в Родилното споменах точния час на раждане на лекарите, те ми се смяха, казаха че не може да се роди в толкова, нямало изгледи...., но сина ми се роди не по - рано и не по-късно, точно в 10.50 ч.! После ме затрупаха с въпроси за себе си...суета човешка...и мила :)! Не можех и не исках да обяснявам, че не вярвам във врачки и други, а в личното самоосъзнаване, защото тогава идват знаците. Затова се радвам на смелостта на хора, които търсят, аз нямам толкова смелост. От дни до мен е единствената запазена  рисунка, която направих на 12 години, плод на мои натрапчиви видения от периода на 1986 година, и се учудвам защо не я споделих с никой, защото е странно в онзи период да ми е идвала подобна информация и съжалявам, че изхвърлих преди години вкички мои рисунки, като по чудо се е запазила тази, имах толкова натрапчиви "образи" от онзи период, че ги рисувах, защото не знаех как да ги обясня..Но това не е в тази тема. Само изразявам подкрепата си към всеки, който търси отговори.

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: 14 Юни 2012
« Отговор #14 -: Юли 16, 2012, 10:35:29 am »
11:23 са цифрите. Но нямам идея какво е АЛАУИН. Интересно е,  че цифрите бяха червени. Вън беше нощ и имаше ураганен вятър но без дъжд. Видях и ниска чернокъдрава жена в коридор. Тая съм я сънувал и преди. 1985г. Тогава беше с червени дрехи и танцуваше много странен танц. Сега беше в сиво. Опитах се да се събудя, но бях закован. Тогава при краката ми се появи някой който също небях срещал на сън от години. Това което ми каза промени всичко. Мога ли да променя нещо? Не понеже това не е в моя власт. В ничия не е. Защото като сънувам някои от тях двамата знам че има да става нещо. А двамата на куп плюс онова обявление значи работата е много зле. Но както и преди не е в ничия власт да го промени.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
6 Отговора
5747 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5618 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
4 Отговора
4763 Прегледи
Последна публикация Юли 04, 2009, 13:18:54 pm
от DreX
68 Отговора
28398 Прегледи
Последна публикация Юли 25, 2009, 00:41:35 am
от marhs
71 Отговора
39647 Прегледи
Последна публикация Септември 05, 2012, 20:59:00 pm
от Monolith

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27