Автор Тема: ОЛИМПИАДА 2012  (Прочетена 39646 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #45 -: Август 06, 2012, 10:23:37 am »
Апокалипсисът дойдѐ. Просто още не сте разбрали, че вече живеете в 15-то измерение...  :lol:
Е,  пък как разбра че дойде? Каква е гаранцията, че не сме вече в 39-тото измерение? С нещо можеш  ли да подкрепиш тези приказки от 1001 нощ? Или това ще го разберем след 20 години? ::) ::) ::)

Неактивен 6Christoph

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #46 -: Август 06, 2012, 20:52:48 pm »
И аз очаквах да се случи нещо на олимпиадата, разбира се не е късно. Но вече мнението ми е друго - може би цялата пропаганда за трагедия в Лондон е нарочно посята, с цел отвличане на вниманието... :?

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #47 -: Август 06, 2012, 21:08:23 pm »
И аз очаквах да се случи нещо на олимпиадата, разбира се не е късно. Но вече мнението ми е друго - може би цялата пропаганда за трагедия в Лондон е нарочно посята, с цел отвличане на вниманието... :?
И най-лошото е, че ще ги чакаме докато са готови да натиснат копчето.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #48 -: Август 06, 2012, 23:42:19 pm »
Апокалипсисът дойдѐ. Просто още не сте разбрали, че вече живеете в 15-то измерение...  :lol:
Е,  пък как разбра че дойде? Каква е гаранцията, че не сме вече в 39-тото измерение? С нещо можеш  ли да подкрепиш тези приказки от 1001 нощ? Или това ще го разберем след 20 години? ::) ::) ::)

LoL, не виждаш ли, че се бъзикам. :D

Цялата тая простотия с евентуалните "атентати" беше просто да черпи енергия от хората, които й отдават внимание.
А конспираторите ще имат да чакат някакво събитие до догодина по това време и ще се чудят защо нищо не се случва.
Бъди Слънце!

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #49 -: Август 07, 2012, 22:13:24 pm »
Апокалипсисът дойдѐ. Просто още не сте разбрали, че вече живеете в 15-то измерение...  :lol:
Е,  пък как разбра че дойде? Каква е гаранцията, че не сме вече в 39-тото измерение? С нещо можеш  ли да подкрепиш тези приказки от 1001 нощ? Или това ще го разберем след 20 години? ::) ::) ::)

LoL, не виждаш ли, че се бъзикам. :D

Цялата тая простотия с евентуалните "атентати" беше просто да черпи енергия от хората, които й отдават внимание.
А конспираторите ще имат да чакат някакво събитие до догодина по това време и ще се чудят защо нищо не се случва.

... ама ние другата година по това време ... няма ли да сме на моренце по Марс , щото Земята може да е завладяна от извънземните, които да ни изселят при маите :)

А конспираторите не чакат, те знаят. И когато нещо се случи отговорът е като в онзи виц за българина, който винаги знае вицът но по друг начин/версия/с други герои- но ясна поука :)
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #50 -: Август 13, 2012, 10:46:45 am »
Олимпиадата мина и замина..Ни"син лъч",ни пембен,ни дяволи...

Неактивен Chameleon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
    • chameleon78.hit.bg
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #51 -: Август 13, 2012, 11:03:25 am »
Така е мина и замина, много се изговори и т.н.
Не знам целта каква беше, да се наслагва страх в хората, че нещо ще се случи ли или какво ?
И извънземните не кацнаха, като цяло това е сериозен удар срещу всички конспиратори :) 

« Последна редакция: Август 13, 2012, 20:52:09 pm от Mirotvorec »

Неактивен MAGOD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #52 -: Август 13, 2012, 11:18:51 am »
Нищо, сега ще чакаме другата олимпиада - да се понатрупа материал за нови "конспирации"

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #53 -: Август 13, 2012, 11:35:16 am »
Явно сега новият ход на илюминатите е да пускат фалшиви следи във филмите, музиката и по други начини, с цел да създават излишна паника за събития, които реално не се случват. :negative:

Дезинформацията се засилва. :(
« Последна редакция: Август 13, 2012, 11:41:17 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #54 -: Август 13, 2012, 12:10:10 pm »
Навремето, в писмо до един от "илюминатите" отговорих, че няма защо да "се страхуват" и да разпалват страстите, по повод каквито и да е "опасности", ако съвеста им е чиста. Още повече, след като самото им название е илюминати (просветлени, озарени), то би трябвало да носят светлина и просвещение, а не страх и угнетеност. Последва покана за участие  в техен сайт, на което отвърнах, че понятието "борба", (което бе мотото им), съответно предполага наличието на враг, а за мен ако имам такъв, по скоро ще го опозная, и прегърна в здрава прегръдка, за да няма с кого да воювам. Всичко останало води до разделение и прегрупиране на силите, съответно до война, в чистия смисъл на думата.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #55 -: Август 13, 2012, 12:37:38 pm »
Това с атентата или извънземните беше едно от връхните неща, които можеха да се случат.
Това не означава, че нищо не се случи.
При откриването например насадиха голямото присъствие на полиция и военни за да може хората да свикват все повече с по явното им присъствие.
Двата комина с XXX на тях. Мисля, че няма нужда да казвам какво символизира това ?
Показването на символа на олимпийските игри в космоса.
Самия жертвеник, който символично постави началото обединението на света и новия световен ред.
Както и многобройния imprint на песни и всякакви символи.
На закриването също imprint и символи както и в началото с черно белия камион. Също и самата сцена и колие бяха с черно бели вестници опаковани.
Видях на пода на един от тях схема точно както ги дават в стоковите борси отиваща в отрицателна посока. Както и много други неща имаше на тях. Като гледам запис ще се видят повече неща.
При загасването на огъня появяването на Феникса.
Това е набързо нахвърляне на това което видях и не е от без значение. Това, че нямаше бум бам както на много хора явно им се е искало не значи, че нищо не е станало  ;)
« Последна редакция: Август 13, 2012, 12:46:41 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #56 -: Август 13, 2012, 12:39:46 pm »
Нищо, сега ще чакаме другата олимпиада - да се понатрупа материал за нови "конспирации"
E за кога..Нали сме 2012?

Дел,илюминати(или квито и да ги наричате)поддържат полярностите тук.Все някой трябва да го прави.Каквато и да е личната им цел,за нас е важно,че те ни осигуряват нужните ни условия за развитие.Все някой трябва да го играе от другия отбор.Щото колкото и да обичаш..пейнтбола примерно..Сам не можеш да го играеш.Нужен ти е противник..
Извинявам се за спама..

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #57 -: Август 13, 2012, 13:46:28 pm »
На тази олимпиада се сбъднаха моите прогнози. Аз очаквах,че няма да стане нищо. На пук на всички статии които се изписаха от паралелни реалности и хора които им е хоби да се занимават с конспирации. Единствено не познах,че България няма да вземе медал, но бях близо до успешна прогноза, но това е друга тема. "Конспиративната" сфера и тематика е залята с подобни недоказуеми тези и твърдения,  а на малкото свестни не се отделя достатъчно внимание. Подобни тези правят така,че хората да се отдръпват от така наречените теории на конспирации и хората които се занимават със сериозни конспирации да бъдат осмиване,че  се занимават с извънземни, демони и прочие. Те събития като Олимпиадата са там за да има хора  които да тръгнат да развият малко фантазията си и да напишат някоя конспирация какво ще се случи( като например атентат, масова смърт и т.н..) за мине след това определеното събитие и накрая нищо да не се е случили и всички теоретици да бъдат осмени и дори тези които се занимават със сериозна тематика.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен S.

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #58 -: Август 13, 2012, 17:33:00 pm »
И аз не мисля, че след като няма атентат нищо не се е случило. Както всяко едно друго събитие, което се радва на огромен интерес и внимание на хората по света (защо, все още ми е непонятно), Олимпиадата свърши своята работа като параван, който да отнема вниманието от други. Просто пример за това е дори Мексиканската революция, която се случи в последните дни. Медиите умишлено не коментират протестите на мексиканците, но поне си имат други "новини" и "събития", с които да симулират, че вършат някаква информативна дейност.


Мексико

Има новости от Сирия и Либия, Иран. Които само ако се разровиш ще прочетеш и рядко са сред главните новини. А колко хора така или иначе се интересуват от тези неща? Не много.
Колко други неща са се случили зад кулисите също няма как да знаем, но определено са се възползвали от всичко, което Олимпиадата им предоставя - не само като параван, но и като средство за манипулация, контрол и проверка, колко точно е заспало населението.

Неактивен jeni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: ОЛИМПИАДА 2012
« Отговор #59 -: Август 14, 2012, 00:37:13 am »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
4945 Прегледи
Последна публикация Април 20, 2006, 15:08:56 pm
от H.
6 Отговора
5747 Прегледи
Последна публикация Декември 30, 2010, 20:02:41 pm
от Raw Deal
102 Отговора
42526 Прегледи
Последна публикация Август 09, 2009, 23:54:17 pm
от marhs
4 Отговора
4763 Прегледи
Последна публикация Юли 04, 2009, 13:18:54 pm
от DreX
68 Отговора
28394 Прегледи
Последна публикация Юли 25, 2009, 00:41:35 am
от marhs

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27