Автор Тема: Американци се подготвят за масова смърт?  (Прочетена 18019 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #15 -: Май 30, 2012, 14:13:10 pm »
А,и аз тва мислех..Сякаш се очакват жертви на биол.оръжие,или пък радиация..

Неактивен irgnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #16 -: Юни 09, 2012, 00:55:08 am »
Жертвите какви ще са , ще гадаем докато дойде момента.
А тези ковчези са добре намислени, само се слагат телата въте и се запечатват.

Най големия бич след бедствие е гниещите тела, от там тръгват епидемиите

Неактивен divoom12

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #17 -: Юни 09, 2012, 02:52:06 am »
В миналото се казва че е имало дълъг период в който хората са живели под земята (не помня поради каква причина беше - извънземни, отровен въздух,.... нещо такова беше. Може и това да е нещо такова обаче примерно вътре влизат живи хора (в перфектро здраве и форма) и се замразяват, за да просължът живота на Земята.   ::)
There is no escaping, there's no place to hide.

Неактивен sim_66

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #18 -: Юни 09, 2012, 11:50:05 am »
Пичове,много елементарно гледате на нещата!? Не може да правите никакви предположения,защото не знаете никакви подробности...
Може да е всичко! :nea: :unknown: :unknown:

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #19 -: Юни 09, 2012, 16:05:03 pm »
Това на видеото и снимките са пластмасови резеорвари за малки домакински пречитвателни съоръжения, гледах подобни на стройкото пред НДК София. Сега като си ги припомня май някой изглеждаха като ковчези за извънземни.
Soli Deo Gloria!

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #20 -: Юни 09, 2012, 18:06:13 pm »
Малииии верно, че бях виждал подобни контейнери в едно списание навремето на конрад електроникс как не се сетих хм, наистина са много подобни а и организацията "FEMA" се вписва идеално във смисъла за предназначението им, но въпреки това не бих пребързвал с заключенията.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #21 -: Юни 09, 2012, 20:08:49 pm »
Това на видеото и снимките са пластмасови резеорвари за малки домакински пречитвателни съоръжения, гледах подобни на стройкото пред НДК София. Сега като си ги припомня май някой изглеждаха като ковчези за извънземни.
Да, имаше и резервоари за "детски" пречиствателни домакински станции. Все пак толкова съдове на едно място? Фема, нали отговаряше за бедствията и авариите?

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #22 -: Юни 10, 2012, 21:36:17 pm »
Като се кликне на http://www.fema.gov/ се виждат цветни пластмасови туби още на първата снимка, с това съхраняват вода за някое наводнено място където тя е заразена или замърсена.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #23 -: Юни 11, 2012, 01:39:18 am »
Кой ще реши да ползва пластмаса за ковчези? Как се разгражда тая пластмаса?
Ако има масова смърт ги изсипват с багери в общи ями и готово. Това е хем най-евтиния вариант, хем и най-екологичния. Даже могат и да ги подпалят.
Ама много сериозно работи въображението на някои хора.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #24 -: Юни 11, 2012, 19:28:17 pm »
Добре де, никой ли не се зачита по-сериозно в това което се пише?
В предишното ми мнение съм дал линк... в този линк са поместили и патента на това чудо... US Patent 5425163 от 20.06.1995 в който изрично пише “МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН КОНТЕЙНЕР ЗА КРЕМАЦИЯ НА ТРУПОВЕ” - "MULTI-FUNCTONAL CREMATION CONTAINER FOR A CADAVER".  Какво да го умуваме, хората са го написали. Той не само е от пластмаса, но и тази пластмаса е и здрава с гаранция 100 години... просто от нея се очаква да не гние и да не се уврежда за да държи това което е вътре на сигурно място...ако бяхте погледнали патента там пише, че контейнерът е така разработен, че да съхранява тялото и отделящите се от него „флуиди” и да предотврати напълно вероятността от разпространение на инфекции и още, че тази пластмаса не отделя газове и вредни емисии при изгаряне (кой ли пък се е загрижил?). Това „нещо” никой няма да го заравя в земята за да гние та заразата някой ден да излезе от там, това „нещо” е предназначено за съхранение, транспорт и изгаряне на съдържанието му в ИНСИНЕРАТОРИ - INCINERATORS... пещи за обезвреждане на отпадъци или крематориуми... за да няма никаква възможност за разпространяване на „заразното зло”… това е поне официалното му предназначение…

А междувременно бройката им може да е и по-голяма от обявяваните тук-там 500 000. Защото попаднах на една карта където местата за съхранение на това „нещо” бяха доста повече и разпръснати по цялата площ на USA според концентрацията на населението, но може и да съм се заблудил… все пак не съм много на „ти” с този „инглиш”.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #25 -: Юни 11, 2012, 21:41:06 pm »
Tangrata_, май вече се изясни чие  "въображение  работи сериозно". То хамериканците са си го написали черно на бяло за какво са тези сандъци. Най обикновени ковчези, приятел. Подготвят се хората.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #26 -: Юни 11, 2012, 22:56:52 pm »
Кой ще реши да ползва пластмаса за ковчези? Как се разгражда тая пластмаса?
Ако има масова смърт ги изсипват с багери в общи ями и готово. Това е хем най-евтиния вариант, хем и най-екологичния. Даже могат и да ги подпалят.
Ама много сериозно работи въображението на някои хора.
Минали тва викам де..Мноо по-чисто и евтино е да направят кремориуми,отколкото пластмасови ковчези

Упс..сега видях горния пост :D

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #27 -: Юни 11, 2012, 23:03:28 pm »
Мдаааа, щом е така както са го описали значи е така и никак другояче, следователно според мен всякакви други предположения са неоснователни а за танграта да, наистина тои си е такъв (бунтар) все пак и ние си го знаеме. :D
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #28 -: Юни 11, 2012, 23:28:22 pm »
Добре де, никой ли не се зачита по-сериозно в това което се пише?
В предишното ми мнение съм дал линк.... . ..
Това че съществува патент, резервоар за вода да се ползва като ковчег показва само дебелашки американски хумор. А хората, които се връзват на такъв майтап са . . . .
Soli Deo Gloria!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Американци се подготвят за масова смърт?
« Отговор #29 -: Юни 12, 2012, 02:00:42 am »
И все пак тези ковчези от заснетото видео не са същите, като на патент номер не знам кой.
Каква е гаранцията, че тези натрупани съндъци имат нещо общо с патент номер не знам кой?
Само защото в някакъв конспиративен форум така писали.

Може тези съндъци да са от съседния патент и да служат за контейнери за вода в бедствено положение. На мен по-скоро на вани ми приличат, като са толкова дълбоки.
Ако искате на всяко домакинство да осигурите питейна вода, а и за миене, ето ви подходящ контейнер.

И защо е избран точно този размер? Един нормален ковчег има друг размер и други пропорции. И защо трябва точно по 1 или по 3 трупа да се пренасят за кремиране. Не може ли по 10? Или по 100? В по-големи контейнери. Тогава себестойността би спаднала в пъти. Повърхността на един контейнер не расте пропорционално на обема. При по-голям обем има икономия.

А защо не фирма, която ги произвежда тия контейнери не е платила подкуп на някой шеф на въпросната организация, дала му е комисионна, и го е накарала да купи контейнери за няколко милиона? Сякаш малко го виждаме у нас. Да не мислите, че в България е открита топлата вода? Просто тук корупцията е в ужасяващи размери, и се прави явно и демонстративно. Но това не означава, че на запад изобщо я няма. Има, но по-дискретно. И по-малко.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27