Автор Тема: Географска карта включи български земи към Турция  (Прочетена 24872 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Географска карта включи български земи към Турция
« Отговор #30 -: Януари 16, 2010, 00:18:50 am »
 Polymorpher 
Цитат
Ти чакай светците да ти оправят живота.
Бъди конкретен.
Никаде не съм казал че чакам някой да ми оправи бакиите,даже точно обратното.Навсякаде пиша че всеки сам си носи отговорността и последствията за деянията.
Живи и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Географска карта включи български земи към Турция
« Отговор #31 -: Януари 16, 2010, 01:52:23 am »

Цитат на: meander
А при нас скоро ще почнат прераждането и на българи(светци)с високи вибрации.Тези които турците колеха неродени в коремите на нашите жени.

Ама ти знаеш ли, че и аз чух такава теория  за прераждането, само че за турците дето са колели неродените деца в коремите на жените ни, че сега се прераждат в католическата църква  :)за да изкупят греховете си  и да възстановят бройката на децата, която в предишен живот са погубили.
От къде черпиш тази информация?.... ;D

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Географска карта включи български земи към Турция
« Отговор #32 -: Януари 16, 2010, 17:50:30 pm »
 Z-931  ;D
Аз доколкото съм чувал католическата църква не е етнос,за да се прераждат там.Ако ватикана е със статут на етнос може и да е вярно, но ме съмнява.
А ти от каде черпиш информация?... :blush:
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 19:49:40 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Географска карта включи български земи към Турция
« Отговор #33 -: Януари 17, 2010, 00:12:42 am »
Aми аз не говорех за етноси, ако си забелязал, а за човешки золумища.

Цитат
Ако ватикана е със статут на етнос може и да е вярно, но ме съмнява.

Да Ватикана не е със статут на етнос, но доколкото знам се "Разпорежда с Ада на всички етноси".... ;D

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re:Географска карта включи български земи към Турция
« Отговор #34 -: Януари 30, 2010, 09:28:22 am »
Нормално ,та те дори са ни написали в учебника по исторя ,че сме тюрки .?Не знам това какъв ни прави ...  :(
П.П. Имат завидни умения с  Фотошоп и не само те; и гърците са същата картина .   ;D
« Последна редакция: Януари 30, 2010, 09:51:56 am от ALive »

Неактивен Митко

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Нахални МАНГАЛИ.Но ако в БЪЛГАРСКИ учебник беше написано,че БЪЛГАРИЯ Е НА ТРИ МОРЕТА ВЕДНАГА ЩЯХА ДА ИЗРЕВАТ КАТО ВОЛОВЕ.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Турцит могат да си искат много земите (които не са техни), но няма да си ги получат. В момента България играе много важна роля в ЕС, а именно газопроводите, които Европа иска да пуснепрез България. Не случаино ни приеха през 2007. От тези газопроводи Европа ще печели милиарди, така че тя няма полза от разширяване на турските територии. А и според оная карта те обхващат земите на много държави, от които повече от половината са в НАТО. :hi:

Поста е залепен Юни 01, 2010, 17:58:41 pm
А и те никога няма да победят българския дух.


Христо Ботев

ХАДЖИ ДИМИТЪР
Жив е той, жив е! Там на Балкана,
потънал в кърви, лежи и пъшка
юнак с дълбока на гърди рана,
юнак във младост и в сила мъжка.

На една страна захвърлил пушка,
на друга сабля на две строшена;
очи темнеят, глава се люшка,
уста проклинат цяла вселена!

Лежи юнакът, а на небето
слънцето спряно сърдито пече;
жътварка пее нейде в полето,
и кръвта още по-силно тече!

Жътва е сега... Пейте, робини,
тез тъжни песни! Грей и ти, слънце,
в таз робска земя! Ще да загине
и тоя юнак... Но млъкни, сърце!

Тоз, който падне в бой за свобода,
той не умира: него жалеят
земя и небо, звяр и природа
и певци песни за него пеят...

Денем му сянка пази орлица
и вълк му кротко раната ближе;
над него сокол, юнашка птица,
и тя се за брат, за юнак грижи!

Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее, -
Балканът пее хайдушка песен!

И самодиви в бяла премена,
чудни, прекрасни, песен поемнат, -
тихо нагазят трева зелена
и при юнакът дойдат та седнат.

Една му с билки раната върже,
друга го пръсне с вода студена,
третя го в уста целуне бърже -
и той я гледа, - мила, зесмена!

"Кажи ми, сестро, де - Караджата?
Де е и мойта вярна дружина?
Кажи ми, пък ми вземи душата, -
аз искам, сестро, тук да загина!"

И плеснат с ръце, па се прегърнат,
и с песни хвръкнат те в небесата, -
летят и пеят, дорде осъмнат,
и търсят духът на Караджата...

Но съмна вече! И на Балкана
юнакът лежи, кръвта му тече, -
вълкът му ближе лютата рана,
и слънцето пак пече ли - пече!

Доказателство за това. :hi:
« Последна редакция: Юни 01, 2010, 17:58:41 pm от nikoko »
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен mariansky

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re:Географска карта включи български земи към Турция
« Отговор #37 -: Януари 18, 2012, 23:16:55 pm »
Защо картата да не е вярна на 100% за края на 2012г. Кой ще проследи движението на хамерикански и руски кораби около Иран? Кой ще анализира грамотно, правилно не само фактите, но и интересите не само на хамериканските фамилии но и тези на руските фамилии и на Путин? Нима е възможен удар по Иран без преди това Иран да бъде въвлечен като помагач на друга държава или режим? Трудно ли е това към днешния ден? Не беше ли това повод и причина 1974 да се раздели Кипър? Има ли проблем да бъде предизвикан военен конфликт по този повод/Кипър/ между южните ни съседи? Има ли проблем Путин и Израел да се явят като миротворци? Има ли проблем Путин да вземе Истамбул и да компенсира Турция със съседни територии?
За тези от вас които могат да мислят имам още жокери. Поздрави     

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Географска карта включи български земи към Турция
« Отговор #38 -: Януари 19, 2012, 02:59:45 am »
хахаха, това как го измисли!?
Няма съседна територия, която да компенсира Истанбул.
Ти знаеш ли каква икономика е съсредоточена там? Той може да се конкурира с Ню Йорк. Няма друг такъв град в Европа.
Може би само Лондон и Париж го конкурират.
20 милиона човека е.

Говорите наизуст.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен mariansky

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re:Географска карта включи български земи към Турция
« Отговор #39 -: Януари 19, 2012, 11:51:12 am »
Това ли е успешното мислене? Може ли да се каже, че Истамбул това е Турция и обратното? Защо не? Защо не виждам задължителния за спора паралел с Техеран, Иран? В политиката имало ли е равностойни компенсации за коя да е от спорещите страни? Не са ли били те изгодни само за хората в сянка? Каква ли е равностойната компенсация за придвижването на тази огромна военна мощ? Пари ли? Може би споменатите територии?
Ще си напрегнеш ли ума? - старши потребител си, размърдай се!!! Направи обстоен анализ. Мога да дам още насочващи въпроси и с голяма вероятност ще се добереш до сегашната стратегията на хората в сянка.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Географска карта включи български земи към Турция
« Отговор #40 -: Февруари 29, 2012, 05:20:22 am »
Явно не съм разбрал какво искаш да кажеш.
Путин да окупира Техеран ли? Не разбирам :)
Нямам много време за анализи. Ако имаш идеи, давай ги. По-скоро информацията е това, което ми липсва. Не следя редовно политиката.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Истината е, че ако Турция иска да ни завладее тя ще го направи много лесно, но това ще е повод за война, защото сме все пак 21 век и няма как да няма реакция от страна на медии, държави, facebook :D. А и все пак Турция е мюсюлманска държава и това няма да се хареса на християнския свят. Ние сме под заплаха единствено ако има нещо като 3та световна. Тогава едва ли някой ще тръгне да ни спасява. А и дори да сме от печелившите (а това е невъзможно, защото никой не печели от война) пак не е сигурно дали няма нашите съюзници да се окажат не много добри приятели. Кой би отказал толкова апетитно парче. На по силните страни като Франция и Германия са нужни сигурно около 2,3 дни ако не и по-малко да ни размажат. Така че ще съм изключително учуден и естествено радостен ако България успее да се запази след война. Но пък историята ни е на наша страна. Единственото нещо което можем да направим е да се обединим. Съединението прави силата!
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27