Автор Тема: ДИНАМО  (Прочетена 46934 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
ДИНАМО
« -: Април 11, 2012, 01:44:22 am »
Здравейте. Много пъти съм се чудил дали ние имаме способностите на ДОМИНО, или е поредната измама, която ни поднасят илюмините...... Това е една малка част от способностите на ДИНАМО, особено 0,38мин. е най-впечатляващо.
http://vbox7.com/play:b79a3aee80
Моля Ви, ако намерите време, изгледайте цялия филм. АЗ съм изгледал всичко на ДИНАМО и не мога да си обясня ''таланта'' му. И моля да не се включват езо потребителите у форума, а само трезвомислещите.
Поздрави  :hi: !
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен paparosko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • толерантен
Re: ДИНАМО
« Отговор #1 -: Април 11, 2012, 08:02:45 am »
За трезвомислещите е Невероятните магии на Динамо.
За някой може да е Невероятната сила на ума.


Истината се крие в Динамо.
Най-добре е да се пита той самия.


 ;)
Никога не казвай никога!

Неактивен KING-T

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: ДИНАМО
« Отговор #2 -: Април 11, 2012, 12:27:09 pm »
Аз си мисля,че той е обикновен човек както нас само ,че има дарбата да прави тези невероятни фокуси ,за който си има обяснение .Всичко е излиюзия и много добро боравене с картите.Някой от фокусите и самия аз не мога да си обесня как ги прави.Знаем ,че няма как найстина да се вкара телефон в бутилка или монета .Много ми се иска да разбера как го прави .Изглеждат доста истински и реални ,че чак ти се иска да повярваш в тях.
« Последна редакция: Април 11, 2012, 12:31:37 pm от KING-T »

Неактивен multisync

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re: ДИНАМО
« Отговор #3 -: Април 11, 2012, 15:53:05 pm »
Бяха казали, че всичко е нагласено включително и публиката. Някои от нещата наистина са интересни и нямам обяснение как ги прави, но като се замисля освен да има нагласени хора сред "зяпащите" няма как да стане.  :nea: 

Неактивен nightshadow

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: ДИНАМО
« Отговор #4 -: Април 11, 2012, 19:26:45 pm »
Това последното с ходенето по вода е толкова лесно че и баба ми може да го направи  ;)  просто пича ходи по платформа поставена малко под водата  .

Неактивен Arcane

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re: ДИНАМО
« Отговор #5 -: Април 11, 2012, 22:13:24 pm »
Способностите на т.нар. Динамо ги имаме, повярвай ми. Това, което липсва (както и в много други аспекти) е необходимото знание. Няма нищо свръх естествено в никоя от илюзиите на Динамо. Нито Библейските "магии" като ходенето по вода, нито във който и да е друг номер. Повечето от номерата на илюзионистите в наши дни (Копърфийлд, Крис Ейнджъл, Динамо, Д. Блейн и мн. др.) са правени преди стотици години, а сега просто са "ъпгрейдвани" и презентирани отново пред публика. Благодарение на технологиите и парите разбира се, илюзиите изглеждат все по-фрапиращи и истински. Казвам всичко това, защото зная как стават много от триковете, които той прави. От доста години се занимавам (като хоби) с всякакви фокуси, трикове и манипулации и разполагам със солидна колекция видео материали с разкриването на много на пръв поглед свръхестествени илюзии.  След всичко казано, искам да подчертая, че не отричам уменията му (макар, че има много по-добри, но всичко е реклама), а просто казвам, че всичко може да се обясни "научно", така да се каже  :).

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: ДИНАМО
« Отговор #6 -: Април 11, 2012, 23:27:21 pm »
А би ли споделил с нас как точно ги прави тези фокуси?

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: ДИНАМО
« Отговор #7 -: Април 11, 2012, 23:50:33 pm »
Е хайде де, кажете?! :o

Как вкарва джи ес еми в бутилките? Имам впечатлението от единият клип, че бутилките някак си ги "сплесква".
Как криви и извива бутилките - стъклените?
Как огъна чашата и вкара пръстена в стеблото й?
Как прокарва цигара през картата, без да наруши целостта на картата и цигарата?
Как подменя хартийките с истински пари и то с подписи на събеседниците?
Как премина целия през стъклото на витрината, в случай, че от другата страна на витрината имаше маса хора?
Как направи левитацията с актрисата?
Как успя да "фалшифицира" кредитната карта и успя да разбере пин кода, че човекът трябваше да го гони?
Как наистина успя да ходи по водата след което по "пътеката" по която беше минал, минаха две лодки и не се закачиха за възможен подводен мост?
Как, по дяволите, вкара банкнотата с подписа в крушката и то след като я беше изгорил?
Как кара картите да левитират без да ги докосва с ръце?
Как успя да "обърне" джи ес ема през средата му и после отново да възстанови целостта му?
Как кара хората да изговарят една дума или да "усещат" къде точно е докоснал събеседниците им, като при това си мислят, че е докоснал тях?
Как ще обясните телепатичните му способности?
Как ще обясните преминаването на твърдите предмети през твърди предмети, примерно когато картата премина през стъклото на вагона от метрото, или пък как "изважда" предметите изпод стъклата?



Неактивен Big mama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
  • Nemo mortalibus omnia horis sapit
Re: ДИНАМО
« Отговор #8 -: Април 12, 2012, 10:09:08 am »
За мен това са техники от друго измерение, просто пича е от малцината, които ги владее. Левитация, телепатия, телепортация, дематерилизация - материлизация, всичко това е от ІV-то и V-то измерение. Там никой не можеш да впечатлиш с това. То е толкова естествено, както в ІІІ-то измерение дишаш атмосферен въздух и пиеш вода.
В навечерието на Великден да си припомним какво представляват "чудесата" Христови. Не са ли това техники от друго измерение?!
Само тоя Динамо да не вземе тълпата да го канонизира, че разни там рептили, ануаки, сирианци, светли, тъмни и т.н. ще изпопадат от кеф.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: ДИНАМО
« Отговор #9 -: Април 12, 2012, 12:18:42 pm »
Отдавна и аз задавам на всеки, който ми попадне същите въпроси, които е задал SMSI-H, но моите бяха по повод на Крис Ейнджъл и Дейвид Блейн. /За ДИНАМО не бях чула до сега/. И най - добрите опити да бъдат обяснени демонстрациите им са се свеждали до "плексиглас, кранове в небето, изтрити с фотошоп и платени псевдо зрители".  Възможно е и да ни правят на глупаци, знам ли? Няма как да проверя лично, за жалост. Изкушавам се да вярвам, че е възможно именно това, което е написал Big mama. Защото историята за Исус е именно това, именно! /тогава не е имало фотошоп/...И, търсейки отговори за себе си, преди няколко години попаднах на един руски документален филм: "Человек летающий" /на Наско ще му е по - лесно може би да посочи веднага линка - има го в замунда, но торента е именуван другояче. Довечера, ако той дотогава не го е пейстнал, ще го пейстна аз като линк/...Та, в този документален филм се посочва практиката от ци-гун, чрез която се регулира собственото тегло на човека, посредством регулиране на възходящия и низходящия енергиен поток /не съм специалист/ така, че да може човека да занули теглото си и да "ходи" по водата, и т.н. Има също документален филм от същата поредица за т.нар "безконтактен бой" - нещо, което показват на документални кадри, заснети от реални тренировки на барети - руски и други. Има документални кадри, показващи един "дядка" около 100 килограмов, неатлетичен, от руските републики "размята" без да ги докосва десетина бабаити около себе си...
« Последна редакция: Април 12, 2012, 12:21:44 pm от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: ДИНАМО
« Отговор #10 -: Април 12, 2012, 12:21:38 pm »
За мен това са техники от друго измерение, просто пича е от малцината, които ги владее. Левитация, телепатия, телепортация, дематерилизация - материлизация, всичко това е от ІV-то и V-то измерение. Там никой не можеш да впечатлиш с това. То е толкова естествено, както в ІІІ-то измерение дишаш атмосферен въздух и пиеш вода.
В навечерието на Великден да си припомним какво представляват "чудесата" Христови. Не са ли това техники от друго измерение?!
Само тоя Динамо да не вземе тълпата да го канонизира, че разни там рептили, ануаки, сирианци, светли, тъмни и т.н. ще изпопадат от кеф.

Горе-долу и аз така смятам.Само,че не говорим за други измерения,а просто за добро владеене на материята и нейните особености.
Преди години,когато се"запалих"по силата на мисълта,започнах да си правя направих експерименти със зарче.Целта ми беше да хвърлям поредни от 1 до 6 без грешка.Ами получаваше се!Само,че е нужна много голяма концентрация,нещо което за мен е много трудно,и поради тая причина се отказах временно от опитите за медитация..Пробвала съм да местя пластмасова капачка,не ми се получи.. Късането на конец също..Просто много бързо се уморявам,и ми писва..Но мисля,че ако човек правилно канализира енергиите в тялото си,и ако има истински познания за материята,няма нищо свръхестествено в левитацията,телпатията и т.н.Човешкият апарат,тепърва ще се развива и усъвършенства.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: ДИНАМО
« Отговор #11 -: Април 12, 2012, 12:57:09 pm »
Много, ама много добре обърнете внимание техниката при ходенето по вода при Динамо и при Крис Ейнджъл. ТЕХНИКАТА Е ЕДНА И СЪЩА!
По подобен начин, но малко по-различно, чрез особена техника на бягане, в Русия се опитват да бягат по вода хора, които не са никакви излюзионисти и успяват да преминат поне по десетина метра.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: ДИНАМО
« Отговор #12 -: Април 12, 2012, 13:04:03 pm »
Гледала съм ги.Но ми се струва..някак..все едно със скоростта се опитват да преодолеят гравитацията.В смисъл,че това не ми се струва точната техника ::) ...методите мисля,не трябва да са"силови",а се използва менталната енергия,за трансформация на материята.Поне аз така си го обяснявам.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: ДИНАМО
« Отговор #13 -: Април 12, 2012, 18:07:38 pm »
http://www.1-film-online.com/?p=5850  Ето линк за гледане или сваляне на документалното филмче "Человек летающий". Преди го имаше и в замунда, но сега не го откривам...Ето останалата част от същата поредица - заслужават си:  http://zamunda.net/details.php?id=152431&hit=1

Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: ДИНАМО
« Отговор #14 -: Април 12, 2012, 20:46:25 pm »
В началото и АЗ си мислех, че всичко е монтаж и актьори. Обаче после се позамислих, защо аджеба ще и трябва на Дискавъри да върши тези неща ;) ........ Според мен, той наистина ги върши тези странни за нас неща, но въпросът е, че някой го е научил, и си мисля, че това не е дядо му, както той казва. Мисля си, че той е специално обучен или научен на тези всичките техники. И Дискавъри популиаризират ''таланта'' му ........ Също така си мисля, че тези, които са му дали това ''познание'' могат да го предадат на всеки един от нас. Има нещо в цялата тази работа, никак не е случайно, че точно Дискавъри разпространяват ''дарбата'' на Динамо.......А кой ли го учи на тези неща можем само да гадаем......от илюминанти......до разни центрове на военните, които се занимават с тези неща може да са, но не и дядо му :nea: .......
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27