Автор Тема: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА  (Прочетена 11367 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен scarabey

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 14:00ч. ЦВЕТНИЦА
София,Кучешкия парк зад музея "Земята и Хората",пред най-голямото дърво в парка.Софийска земна чакра
С удоволствие ви каним на обща синхронизираща медитация и празненство, на открито, по случай празника Цветница.
Медитацията ще трае близо 20мин., след което ще започне празненство с музика,песни и хора
По- късно партето ще се пренесе в Amorera /бул."В.Левски"115/
София има нужда от повече светлина и любов.
Всички са поканени.
Медитацията:
Седяща,изчистваща,общо синхронизираща, на свободен стил в покой и обобщена с финал ОМ.Повече инструкции на място.
Празненството:
Носете музикални инструменти, вегетарянски вкусотии, цветя - живи.
Синхронизации:
Нумерология на датата и часа:
- 8+4+2+1+2+1+4= 22 /едно от синхронизиращите числа 11,22,33..,другото число на картата "Глупака" ,виж по-долу/
Час:14:00ч.
- 1 /начало/
- 4 /посоки на света/
- 1+4=5 /петте елемента,числото на картата "Висшият жрец", виж по-долу/
Числото 2: Женското начало
8-ми Април е още:
- Католическият Великден
- Рожден ден на Буда /в Япония се празнува на тази дата, по григорианския календар и този ден е наречен "Фестивал на Цветята"/
- Международен ден на ромите
- Международен ден против генетичното модицифиране на организми
- Ден на астрономията /празнува се в САЩ/
- БЯЛО ЛУННО КУЧЕ по календара на маите, галактически активиращ портал.
Втори тон /2/- взаимоотношения и полярност.
Другото название на този ден е Врата. Кучето в индианската традиция символизира проводник между световете. В този ден се открива процеп между световете. Магически ден. Ключови думи: Порядък, Ритуал, Врата, Порти, Процеп. На висше ниво е ден на божественото правосъдие. Там където логиката и интелектът търпят провал, побеждават вярата и любовта.
/в кучешкият парк сме/
На 26.04 се изтегли карта "Глупакът": /Поздрав за кучето на Дани Чудна Работа - "Джокер"/
Числото 0: Кръг,Цялост,Баланс
На 27.04 се изтеглиха карти "Висшият жрец" и "Страшният съд"
Числото 5: /петте елемента/
Числото 20 или 2+0
Намерете значенията на картите сами
Дистанционно включване:
Ако нямате възможност да сте в София на този ден и час, може да ни подкрепите дистанционно, присъствайки на мястото мисловно.
Tочно в 14:00 седнете удобно, на тихо място, визуализирайте пътя си до София,парка зад музея "Земята и хората" или кучешкия парк,дървото/близо до обръщалото на 6-ца трамвай/.Представете си, че сте част от случващото се и проявете симпатия.Оставете се на свободния поток.
Ще се включат хора и извън страната.
София ума нужда от вас и от разстояние
Препоръки:
Заповядайте малко по-рано на мястото /13:30/, защото ще стартираме медитацията точно в 14:00ч., предвид нумерологичното значение и дистанционните включвания.
Носете си нещо върху, което да седнете.
Препоръчително е да сте в чисти, свободни дрехи.Избягвайте черно, но няма ограничения като цяло.
Въздържайте се от употреба на алкохол и тютюн, поне преди медитацията, молим.
Поканете ваши приятели.
При дъжд:
"Който иска да види дъгата, не бива да се страхува, че ще го намокри дъжд."
Носете си дъждобрани.
Ако много вали ще направим ускорен, правостоящ вариант на медитацията, след което се отправяме към Amorera за празненство.
За чисто тяло и съзнание, осъзнатост и концентрация, състрадателнос и обич, светлина и благоденствие, баланс и увереност.
Да превърнем Земята в РАЙ.
« Последна редакция: Април 03, 2012, 10:30:07 am от scarabey »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА
« Отговор #1 -: Април 03, 2012, 10:45:44 am »
Абе що не направите една обща тема за покани за всякакви масови щуротии..А то..кой как му хрумне..прави тема,минава събитието и темата от 5 реда,само седи за украса на форума 8)

П.п.Нема кой да ти се върже на масовките..Тука са повече"соло"кат гледам 8)



За чисто тяло и съзнание, осъзнатост и концентрация, състрадателнос и обич, светлина и благоденствие, баланс и увереност.
Да превърнем Земята в РАЙ.

Баланс между кое?За какъв баланс става въпрос?Кат гледам...все едностранно си ги наредил понятията,та не виждам между какво ще балансирате?
 
« Последна редакция: Април 03, 2012, 10:49:19 am от konstantin2007 »

Неактивен scarabey

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА
« Отговор #2 -: Април 03, 2012, 11:23:14 am »
С най-верни отговори ще ти отговори вътрешния ти глас. :) Търпение и смирение. ;)

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА
« Отговор #3 -: Април 04, 2012, 02:52:48 am »
Медитация свободен стил ??? ??? ??? ???
Означава че всеки си прави каквото иска. Едни викат Хари Кришна и му пеят песни, други танцуват, трети сричат мантри. Става манджа с грозде! Като не знаете какво правите, поне не го правете върху много хора.
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен scarabey

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА
« Отговор #4 -: Април 04, 2012, 12:11:13 pm »
"на свободен стил в покой" означава без външно или вътрешно вербализиране, а наблюдение на случващото се вътре в самите вас  в състояние на ПОКОЙ."Повече инструкции на място." ;) 
Ние нищо не се опитваме да правим върху хората, а споделяме. Човек  всичко сам прави върху себе си, дори и да не го осъзнава напълно.
В този ред на мисли, ако имате съмнения отностно празненството стартиращо с медитация и смятате, че не е за вас просто не присъствайте.
Желаем прекрасен, слънчев и изпълнен с позитивизъм и увереност ден. :hi:
« Последна редакция: Април 04, 2012, 13:05:39 pm от scarabey »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА
« Отговор #5 -: Април 04, 2012, 15:40:53 pm »
Ок,
факта, че каните толкова хора предполага някакви претенции от ваша страна.
За знания най-малкото.
Не е никак скромно да се учат другите и да не им се дават съвети.

Та в тази връзка как така никъде не прочетох кои сте и кой е организатора?
Как може да организирате нещо, да каните, а да не си сложите името?
Йоги ли сте, секти ли сте, какво сте?
Етикетът изисква при такива масови прояви човек да се представи. (или не-човек, все тая)
« Последна редакция: Април 04, 2012, 15:43:42 pm от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен scarabey

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА
« Отговор #6 -: Април 04, 2012, 16:19:09 pm »
Здравйте отново.Горните отговори са и съвети.Приложихме този линк като подпис http://www.-Цензурурано - Сайт с преобладаваща дезинформация -/events/130285047096689/ ,  но е бил грешно пренасочен.Простете.
п.с. И пак ще отбележа: Нямаме претенции, а просто споделяме.Казват, че на имен ден не се кани, затова всички са поканени.
« Последна редакция: Април 04, 2012, 16:28:23 pm от scarabey »

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА
« Отговор #7 -: Април 04, 2012, 20:01:48 pm »
Scarabey, много ми хареса това сравнение с именния ден  :writer:  но се озадачих `чий` имен ден ще се празнува?
На Богородица (според католическия календар), на Висшия жрец или някой от Страшния съд (според картите Таро) или ... на Цветята (според Цветница)?
Както и ... `логистиката`, с цялото съобразяване с нумерология и различни други аспекти, като климатичните обстоятелства, без евентуални техничски неудобства. Ако се окаже, че някой реши да копае на точното място ... за метро или други съоръжения.
 :hi:
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен scarabey

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА
« Отговор #8 -: Април 04, 2012, 20:40:13 pm »
 :D  Благодаря за майтапа.


http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0


п.с. Извинете за кое точно сравнение говорите? :) 


И да ви се представя лично, приятно ми е Цветомир.
« Последна редакция: Април 04, 2012, 20:46:57 pm от scarabey »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА
« Отговор #9 -: Април 05, 2012, 01:02:35 am »
На мен ми прилича на секта.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА
« Отговор #10 -: Април 05, 2012, 01:12:36 am »
Ти нали си в Канада. Какво ти дреме? Ако много прецизно не изчислиш времето на случване, за да се включиш дистанционно!
Остави ги хората да медитират и да са щастливи.
Аз просто си мислех какъв `подарък` за имен ден да занеса евентуално, ако минавам от там...  :unknown:
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА
« Отговор #11 -: Април 05, 2012, 04:46:26 am »
Не виждам никаква връзка, между това, къде съм и това дали "ми дреме".
Също и не виждам теб лично какво те вълнува, къде съм, та ни в клин, ни в ръкав го споменаваш. Аз питам ли те ти къде си? (Не, защото слабо ме интересува)
Или може би, факта, къде съм, по някакъв начин определя какъв съм и що съм?

Хората, ако търсеха "щастие", нямаше да са се загрижили за 1 тон глупости, които сега не ми се изброяват. Нямаше и да се опитват да вербоват масите, като се целят в най-неосведомените и наивните.
А и картите "таро" са самото олицетворение на щастието.
Така и не разбрах картата "глупака" на кого се е паднала. Но не ме и интересува.
Не разбрах и какво изобщо може да има общо между "медитация" и "карти таро".
Не разбрах и какви инструменти ще се носят и какви песни ще се пеят.
Или ще се пее едновременно кънтри, стари градски песни (за китара и летен огън), и харе кришна с кастанети и там-тами.

Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА
« Отговор #12 -: Април 05, 2012, 19:53:29 pm »
Tangrata_, не схващам, защо е този "обиден" тон, с който отговаряш, но определено не съм искала да те дразня с моя отговор.
Къде съм аз не е тайна и се вижда от мнението ми и желанието да занеса `подаръци` - в София. Хубав град (край), с хубави хора.
В същото време причината да отговоря, не е някаква моя заявка или необходимост да посещавам подобни събития. Но от друга страна, не ми пречи да се информирам и да наблюдавам подобни неща. Както ми каза една приятелка скоро :"като отидеш на театър или цирк. Ако не ти хареса, актьорите, артистите какво са ти виновни? Ще им се сърдиш ли?"
Относно "сектите", аз също не харесвам ... ниското ниво, на което се опитват да "доставят" щастие или други благини, дори да не са реакционистки или терористични. Но ги има. Факт са. Има хора, които там намират някакво си `спасение` от реалността ... и как беше: Не ми пречат! Нито искат да им плащам някакви данъци, че се грижат за добрата аура над града, в който живея, нито ме заплашват, че ако не посещавам мероприята им, може да ме очаква някакъв страшен съд или по-лошо, смърт.
И така, понеже аз (пък) се казвам Теменужка и много ми харесва празникът на цветята, намирам, че споделената инициатива, по никакъв начин няма да навреди на никого и косвено я подкрепям с доброто си отношение.
Ако някой ден пристигнат в Канада и те поканят да отидеш, аз няма да се намеся в това, което смяташ за учтиво или не да им отвърнеш на поканата. Така че, с грубост и принципно недоволство нищо не се постига.
 :hi:
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА
« Отговор #13 -: Април 06, 2012, 00:37:45 am »
Нито канада е моя лична собственост, нито софия е твоя лична, че да има значение къде го организират и кой кога да обръща внимание.

Тонът не е сърдит, но така и не отговори на нито един от поставените въпроси. Дори да не ми отговориш, от въпросите можеш да си направиш извод до колко на място беше предното ти мнение, където ме споменаваш. Както вече много пъти отбелязахме, обаче, явно нямаш верига за "самокритика" в схемата.

А това, че сектите не ти пречели и не ти искали "данък", е ... как да кажа ... щраусовски и егоцентричен начин на мислене.
Ами те и дилърите и сводниците на малолетни не ти пречат с нищо и не ти искат "данък".
Но това не е гаранция, че не пречат на други части от обществото. По-уязвими в нещо си.
По начина по който пишеш последните 2 постинга тук в темата даваш вид, че се интересуваш само от себе си. Не казвам, че непременно е така, но с постингите си, поне, даваш такъв вид.

Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: ОБЩА МЕДИТАЦИЯ И ПРAЗНЕНСТВО 08.04.2012 ЦВЕТНИЦА
« Отговор #14 -: Април 07, 2012, 17:10:37 pm »
За да съм пределно ясна, ще го напиша така : Тази тема я Разбирам като "покана за имен ден". Не знам доколко е позволено това в конкретния форум, но човекът - Цветомир- освен приятелите си е решил да покани и крайно непознати хора, като предоставя максимална информация за случването на събитието. Ако има някакви притеснения, че може да ви се сложи нещо в пиенето или храната си носете пиене от вас и просто погледайте :)
Останалото и сам може да си го свържеш за преченето и колко ми пречат обикновените купони по съседи.
Това е.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2012

Започната от Jean-Luc Picard FUN

6 Отговора
5618 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2006, 15:41:22 pm
от Alien
2 Отговора
4233 Прегледи
Последна публикация Март 11, 2008, 21:30:34 pm
от Peacekeeper
102 Отговора
42532 Прегледи
Последна публикация Август 09, 2009, 23:54:17 pm
от marhs
4 Отговора
6080 Прегледи
Последна публикация Май 05, 2009, 12:14:00 pm
от cccpkgb
5 Отговора
6254 Прегледи
Последна публикация Август 10, 2009, 16:20:06 pm
от sidewinder

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27