Автор Тема: Капиляро лечение  (Прочетена 12254 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Капиляро лечение
« -: Декември 30, 2011, 11:11:37 am »
Става въпрос за този метод http://shop.pingvinite.bg/?cid=3&pid=39378
Според мен ако се разпространи, ще фалират половината фармацевтични фирми

Читателите ще научат:
- за основните положения и практическата реализация на концепцията на д-р Абрам Залманов;
- за основните нарушения във функциите на капилярите;
- причините и методите за лечение на умора, възпаления и инфекции, аллергии, рак, дерматити, ревматизъм, сърдечна недостатъчност, коклюш, туберкулоза и т. н.;
- за лечение с топло и студено, водолечение;
- как да се използват ваните "терпентин" по метода на Залманов и много други.

 Наистина работи тази система. Много съм доволен. Това е най-лесния и прост начин за лекуване на почти всичко, от ставни заболявания, шипове, до рак и множествена склероза.
Някой лекувал ли се е по тази система?
Споделете резултати!
« Последна редакция: Декември 30, 2011, 19:54:05 pm от Mirotvorec »
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re:Капиляро лечение
« Отговор #1 -: Декември 31, 2011, 17:16:46 pm »
Хора, никой ли няма да опита това лечение, или всичките ви приятели са здрави? :unknown:
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Капиляро лечение
« Отговор #2 -: Януари 01, 2012, 17:02:53 pm »
Не мислиш ли, че ако има интерес хората ще пишат в темата ти и без да ги подканваш?
Да не си на %, че даваш толкоз зор през 1 ден ?
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re:Капиляро лечение
« Отговор #3 -: Януари 02, 2012, 00:58:11 am »
Мисля че ги провокирам хората да направят нещо добро за себе си.
На % от какво да съм?! От това че искам да ги спася от лекарствата ли?
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Капиляро лечение
« Отговор #4 -: Януари 02, 2012, 15:19:52 pm »
 За парви път чувам за такова нещо и само по названието му не мога да прецевя нищо,а нямям възможност да се купя гнигата.Кажи ти какво знаеш за въпросното лечение,или да си търся несинтезирано инфо,и мнения из нета?
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re:Капиляро лечение
« Отговор #5 -: Януари 02, 2012, 19:32:59 pm »
Правят се вани топли вани с терпентинова емусия. Всяка вана е с продължителност 15 мин., след това лежиш 2 часа на легло и пиеш билкова отвара и се потиш.
Ваните могат да се правят всеки ден, през ден, два, седмица и тн.
Ако след първата вана се почувстваш бодър, значи не си имал какво да лекуваш, а просто си се подмладил.
Ако имаш някаква криза с болен орган и си уморен, значи методът работи и се радваш.
До десет вани се правят, и се очакват извънземни резултати :)
Важно е бременни и хора с високо кръвно да не се пробват. Както и се намазват половите органи и частите на тялото където има мека кожа, с мазен крем или вазелин, преди влизане във ваната.
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Капиляро лечение
« Отговор #6 -: Януари 02, 2012, 19:52:09 pm »
 Със сигурност има ефект.Аз ходя на сауна,всяка седмица.Потя се на 80-90 градуса,после студен душ и навън за десетина минути гол,и така два -три пъти ,при което сапилярите се свиват и разширявят,отделно се изхвърлят мното токсини от тялото.Мисля че използват същия принцип.Доста е ефективно и се чувстваш подмладен,а тая терпентинова емулсия да не е много пареща,че да се защитават меките части,щото в сауната могат да ходят и бременни.Сега се сетих за едно лято,когато лежахме в лугата край Бургас,до солниците.Ако си с дрехи,направо се разпадат,толкова селен разтвор на сол,почти киселина.Терпентинова емулсия звучи добре.За сега по всички точки е плюс,само накой пробвал да каже,остава.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Капиляро лечение
« Отговор #7 -: Януари 02, 2012, 21:05:48 pm »
Цитат
Правят се вани топли вани с терпентинова емусия. Всяка вана е с продължителност 15 мин., след това лежиш 2 часа на легло и пиеш билкова отвара и се потиш.
Ваните могат да се правят всеки ден, през ден, два, седмица и тн.
Ако след първата вана се почувстваш бодър, значи не си имал какво да лекуваш, а просто си се подмладил.
Ако имаш някаква криза с болен орган и си уморен, значи методът работи и се радваш.

Я ми обясни въведенията в  тази простотия  на България, че и аз нищо не разбрах.... :o

В Западна Европа и цивилизованите държави са изградени цели комплекси от "TERMOBAHD", "DUMPFBAHD", "ТERMO - KRISTAL (ametist, bergkristal, rozenkvarz....zink, magnezium, jod....i t.n.  -BAD"..., до които има достъп всеки човек,  независимо дали е болен или здрав! Отива всеки, който иска да се отпусне и освободи от ежедневието си.
Тези "TERMOBAHD", за които говориш  са били разпространенени по време на "Римската Империя" в " БГ" и са били достъпни за всеки!
Но сега управниците и лечителите, като  твоя "ЗЕЛМАНОВ" са ги превърнали  в "ЧАСТЕН БИЗНЕС" ...тип  "Вани" ......терпентин........ :diablo:

П.П. """""СРАМНО, НО ФАКТ""""

 ;D

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re:Капиляро лечение
« Отговор #8 -: Януари 02, 2012, 21:16:45 pm »
Цитат
Правят се вани топли вани с терпентинова емусия. Всяка вана е с продължителност 15 мин., след това лежиш 2 часа на легло и пиеш билкова отвара и се потиш.
Ваните могат да се правят всеки ден, през ден, два, седмица и тн.
Ако след първата вана се почувстваш бодър, значи не си имал какво да лекуваш, а просто си се подмладил.
Ако имаш някаква криза с болен орган и си уморен, значи методът работи и се радваш.

Я ми обясни въведенията в  тази простотия  на България, че и аз нищо не разбрах.... :o

В Западна Европа и цивилизованите държави са изградени цели комплекси от "TERMOBAHD", "DUMPFBAHD", "ТERMO - KRISTAL (ametist, bergkristal, rozenkvarz....zink, magnezium, jod....i t.n.  -BAD"..., до които има достъп всеки човек,  независимо дали е болен или здрав! Отива всеки, който иска да се отпусне и освободи от ежедневието си.
Тези "TERMOBAHD", за които говориш  са били разпространенени по време на "Римската Империя" в " БГ" и са били достъпни за всеки!
Но сега управниците и лечителите, като  твоя "ЗЕЛМАНОВ" са ги превърнали  в "ЧАСТЕН БИЗНЕС" ...тип  "Вани" ......терпентин........ :diablo:

П.П. """""СРАМНО, НО ФАКТ""""

 ;D

Нямаш идея колко си зле! Ако не беше г-н Зелманов, стотици хиляди хора щяха да са мъртви, милиони нямаше да знаят за този метод, и в Европа няма подобна услуга. Само в Русия, на някой места. Ти умнико, какво направи за да разкажеш за този метод на лечение, освен че злобееш и завиждаш на г-н Зелманов?!
« Последна редакция: Януари 03, 2012, 20:58:57 pm от Black Adder »
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен бате Боби

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Капиляро лечение
« Отговор #9 -: Януари 02, 2012, 22:27:38 pm »
Z-931  , а ти би ли ни обяснил твоята "простотия" , че "човешките души се създавали в микролаборатории на луната? "
( http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,8920.msg243855.html#msg243855 )
Съфорумците така ли реагираха , когато ти беше въодушевен от нещо , което си прочел ? Дори и да не го разбираха, бяха толерантни към теб..
Или си свикнал само да консумираш толерантност ,без да даваш и грам от себе си ?
Не знам колко пъти си ходил на "термобад" в "цивилизованите страни" , но понеже това твоето е реакция на непораснал човек , бих те посъветвал да не се излагаш така кифладжийски , коментирайки неща , за които си нямаш хабер.
/ това го може всеки посредственяк. Щом искаш да си оригинален ,заложи малко по-висока летвичка де :) /

За hung бих могъл да кажа:
Да, Залманов е едно от големите имена в Руската ( не съвсем традиционна :) )  медицина. Уважават го и го цитират ( наред с други подобни учени като Вернадски, Микуллин, Болотов, Мечников, Уголев )  почти всички днешни популярни натуропати ( като Малахов, Семенова, Елисеева, Неумивакин и пр. )
Аз лично не съм  пробвал тези вани, но със сигурност ще го направя скоро и ще споделя. Има лечителка ,която вече трупа опит, но още не съм достигнал до нея ( издирвам я)
Има значение обаче какъв ще е точно терпентина , който ще се използва. (Не е "терпентин като терпентин", както не е и "газ като газ" суровината , която се използва за направата на легендарния препарат Тодикамп.)
По отношение на самата книга - много е слаба,с ниска съдържателност и почти никак не ентусиазира.
Много по-добри в това отношение са книгите на Олег Мазур за капиляротерапията. засега не са преведени от руски.  

А колкото до тези "цивилизовани държави", които възпяваш, "Z-тко"... :)
Ти щом си бил в тях , не ти ли е направило вече впечатление , че ако кажеш откъде си родом, те изглеждат като туземец? Както тук биха изгледали бушмен.. И в техните очи ти винаги ще си останеш такъв, без значение от поста , който заемаш. И това ще ти тежи, колкото и да не си го признаваш..
 Докато в страната на Залманов ( рускоговорящите, да обобщим) ще те уважават като свой , и ти дори ще го усетиш. Възможно е дори да не ти вземат никакви пари за 2-3 часови консултации , както се е случвало нееднократно при мен.
Русофобството е типично за хора , които никога не са ходили в Русия.
« Последна редакция: Януари 02, 2012, 23:14:33 pm от бате Боби »

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re:Капиляро лечение
« Отговор #10 -: Януари 03, 2012, 11:27:18 am »
Така е бате Боби. Емусията от аптеката не ми влияе така, както една друга която си купих от Руски доктор.
По принцип и в нета има доста рецепти.
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Капиляро лечение
« Отговор #11 -: Януари 04, 2012, 19:55:34 pm »
Z-931  , а ти би ли ни обяснил твоята "простотия" , че "човешките души се създавали в микролаборатории на луната? "
( http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,8920.msg243855.html#msg243855 )
Съфорумците така ли реагираха , когато ти беше въодушевен от нещо , което си прочел ? Дори и да не го разбираха, бяха толерантни към теб..
Или си свикнал само да консумираш толерантност ,без да даваш и грам от себе си ?
Не знам колко пъти си ходил на "термобад" в "цивилизованите страни" , но понеже това твоето е реакция на непораснал човек , бих те посъветвал да не се излагаш така кифладжийски , коментирайки неща , за които си нямаш хабер.



б.б. много добър " кифладжийско - ганьовски"  коментар си си напраВил на самия   себе си, за което ти благодаря!

 Дори си избегнал истинскинският си ник, като си се регистрирал с нов  ( б.б. - бати боби = Б.Б., бати Бойко...) и 1 публикация, за да ми обясняваш моята "простотия", къде и как се създават и контролират човешките души ( по точно казано " ТЕЛА") , тва е ресурсът на "Духът" /Висшия Аз/ , който контролира и регулира материялният свят, чрез "душата", вкарана в телата............няма лошо стига сам да си го прозрял.
 
ОтВори тема за Луната и там ще коментираме тези неща.

На hung, ще се опитам в  близките дни, когато имам време,  да му отговоря за тези неща /Термобад/, от които се интерсува, стига това  ми мнение да не "изчезне мистериозно в небитието".

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Капиляро лечение
« Отговор #12 -: Януари 04, 2012, 21:28:49 pm »


Нямаш идея колко си зле! Ако не беше г-н Зелманов, стотици хиляди хора щяха да са мъртви, милиони нямаше да знаят за този метод, и в Европа няма подобна услуга. Само в Русия, на някой места. Ти умнико, какво направи за да разкажеш за този метод на лечение, освен че злобееш и завиждаш на г-н Зелманов?!

Лелеее..не знам,ама ако можеш да се погледнеш отстрани..колко злоба,ненавист и сляпо идолополконничетсво лъха от всеки твой пост :bad:
И каква тази дума"емусия"?Като ще "обясняваш" нещо на някой,поне го прави грамотно и на разбираем език.
Иначе темата не е лоша,ама ти и 'ба мамата..
п.с.И каква е тая офанзива на русофили беееееее :---
« Последна редакция: Януари 04, 2012, 21:30:12 pm от konstantin2007 »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Капиляро лечение
« Отговор #13 -: Януари 04, 2012, 21:59:07 pm »
Емусия, предполагам е емулсия. Мисля, че това лечение има един недостатък, и то голям. Самия факт, че не бива да се лекуват хипертоници, доста ограничава кръга на пациентите. Само в къщи имам 4ма с високо кръвно, които по никакъв случай не могат да се възползват от него. Между другото в България хипертоници са около 35% от населението. За русия не знам.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re:Капиляро лечение
« Отговор #14 -: Януари 04, 2012, 23:22:51 pm »
Има Хипертоници, защото във България хората не се обичат, егоисти са и за това умират от сърце.
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27