Автор Тема: 700 кутии със записи от мисиите Аполо - Безследно изчезнали  (Прочетена 9500 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
НАСА официално обяви, че е изгубила всички записи, в това число видео, аудио, материалии, данни за корабите, за здравното състояние на астронавтите и т.н от всички мисии Аполо. Общо 700 кутии със записани ленти са изчезнали и то "безследно"...

 ;D

http://www.cnn.com/2006/TECH/space/08/14/space.tapes.reut/index.html

Да бе да, ей сега безследно изчезналил. Мишките в подземните архиви на НАСА са ги изнесли в хралупите си и си пускат всеки ден Entertainment и зяпат Армстронг как се здрависва с Ейлиънс...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
 е тея ече омирисаха нещата
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
В началото бяха безразсъдно честни, за да ни доверяват какви дестинации са летели, но бързо осъзнаха, че наученото трябва да остане за по-тесен кръг от зрители. Сега вече информацията е още по-секретна, заради това е било определено необосновано обявената за съществуваща информация да се покрие - вече ще може лесно да се отговори на въпроса защо в едно свободно откъм информационния си обмен общество ти или аз нямаме достъп до подобна информация. Известно време на хората им беше достатъчно да знаят, че хора и наши машини са летели в космоса. Сега обаче хората искат и подробности - "Съжаляваме, кутиите с информацията са се запилели някъде - елате по-късно  ;D" Предполагам, че на тези материали са документирани редица отричани факти - присъствие на извънземен разум или следи от такъв, необяснени от НАСА аномалии, а също и престъпни експерименти, за които на Земята не ни е съобщено - примерно ядрени взривове или нещо подобно... Днес вече информацията е по-удобно защитена - хората просто не научават за новите мисии, които, сигурен съм, са доста повече от обявените по новините. Техните материали също се прехвърлят в новото чекмедже...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен lss

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Дали някой трезво мислещ  изобщо ще повярва на тази история ?
е, не

Eon

  • Гост
Хората, които ще повярват в тази история не са трезвомислещи.

Те са или идиоти или олигофрени или коне с капаци  :P

ПС - може и кобили.

Oberon

  • Гост
Не си спомням с подробности, но мисля че някоя от мисиите "Джемини", които обикаляха Луната преди "Аполо" трябвало да извърши ядрен взрив на повърхността. Странни неща се случвали горе, най вече че нещо преследвало кобара през цялото време, чувал се шум като "стържене от трион" и тн...И когато дошъл момента астронавта да натисне копчето, той просто ЗАБРАВИЛ!!! Представете си! Забравил бил:)
А 10000000 часа тренировки? Щото съм сигурен, че това е била основната цел на тази мисия "Джемини"..
И кораба се върнал със смъртоносния си заряд  >:( >:( >:( >:(

Явно някой горе не иска да си пие кафето в радиационна мъгла. Преди години група екстрасенси излезе с идеята, че му било внушено от някого горе, да не натиска копчето.

Оберон

Eon

  • Гост
99% съм сигурен, че Луната е бъкана с бази.

Друг е въпроса на кого са тези бази...

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
Друг е въпроса на кого са тези бази...
Че то това е интересно, де...  :P   ама...казва ли ти някой, пък и смееш ли да питаш?  :(
Не мисли като човек!-Крион

Oberon

  • Гост
Да командироваме Алиена
Той нали ходи на астрални нива:)
Брато, по 6 лв. на ден е:)))

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
В един момент хората ще се почувстват доста неловко - когато разберат, четехният "вид" е извършвал хиляди безчинства отвъд ефира на CNN...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Да командироваме Алиена
Той нали ходи на астрални нива:)
Брато, по 6 лв. на ден е:)))

Ако ти кажа че бях на басеин на Марс ще ми повярваш ли  :P на "астрално ниво "  ;)

Пък иначе по темата аз немога да разбера ква е таз наглост - загубили били видео материла  ;) Как стават тези работи  ??? А виновни за загубата има ли ? То не че нещо ще се промени ако има воновен и наказан . Обаче сега гледайте да не ги намерят след някой друг ден - всички записи старателно минати през Premierе 7  или някоя друга по- нова видеообработваща програма  :P :P :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
99% съм сигурен, че Луната е бъкана с бази.

Има вероятност цялата Луна да е "база".   ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
99% съм сигурен, че Луната е бъкана с бази.

Има вероятност цялата Луна да е "база".   ;)

Той Оберон много се смя че луната е кораб планетоид ама един ден като отпраши на някъде ще видите  ви  ;)

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
много удобно-безследно изчезнали??????????????

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27