Автор Тема: Лични карти с пръстови отпечатъци  (Прочетена 79394 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #45 -: Януари 23, 2007, 16:13:42 pm »
Тази технология дето ще е за купуване и продаване ще е със нашето знание щото резултатите ще се виждат а иначе секви други инпланти нанотехнологични могат да ги сложат и без твое знание. За момента обаче едва ли има технологическа възможност да става масово.
« Последна редакция: Януари 23, 2007, 19:19:36 pm от Alien »

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #46 -: Януари 23, 2007, 16:16:26 pm »
Хм, що да не става масово. Достатъчно е да ги скрият в лекарствата, както говорихме в една друга тема. Във ваксините, пък и в другите лекарства. После пускат дънданията за грипна епидемия и се почва масово приемане на наноботи, наноимпалнти и какво ли не. Теоретично ми се струва възможно, но иначе за тези за плащането си прав.

А тази студентска карта я има отдавна, но иначе май беше безплатна и по желание.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #47 -: Януари 23, 2007, 18:04:34 pm »
Може да е в храната - навсякъде. Вече ги има колкото микроб сигурно... Решат ли да почнат да слагат няма спасение. Варианта е да се изградят следващите нишки на ДНК, защото тогава чипа не действа.

anna

  • Гост
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #48 -: Януари 23, 2007, 18:31:41 pm »
Хм, що да не става масово. Достатъчно е да ги скрият в лекарствата, както говорихме в една друга тема.
::)

Цитат
Може да е в храната - навсякъде. Вече ги има колкото микроб сигурно...
::)

I`m  scared ! ::) :o ::)
Тогава  да  се  окупираме  в  някой  лагер. В  крепост! Или  пъък...
Ох, няма  ли  начин  да  разберем  за  момента  на  "цъкването"? А  пък  тези  чипчета  дето  сме  щели  да  ги  погълнем  в  коремчетата, така  де, няма  ли  да  не  действат  оттам? :(

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #49 -: Януари 23, 2007, 18:43:24 pm »
Никакъв страх. Иначе при теб ще се закачи първо :P

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #50 -: Януари 23, 2007, 19:03:07 pm »
Хорус, не шашкай допълнително хората.
И все пак наистина страха те прави по-уязвим на каквито и да било външни влияния.  :-\
Смелост, БРАТЯ, СМЕЛОСТ!

Може новото ДНК да ни помогне да ги смиламе, специално тези в корема  ;D и после да ги........... :P
Дано да съм разведрил малко атмосферата.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #51 -: Февруари 14, 2007, 10:42:25 am »
И така, какво би могъл да направи един загрижен за безопасността си гражданин? Отговорът и този път може да дойде от Германия. Група тамошни хакери препоръча на хората да пекат новите си паспорти в микровълнова фурна, за да унищожат чиповете. Може би Външното министерство на САЩ ще предпочете да се обърне пак към хартията.

Великооооооооо ;D ;D ;D Не се бях сещал!

Неактивен Rokambol

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #52 -: Февруари 14, 2007, 11:32:35 am »
     ;D ахаха :P
хакери препоръча на хората да пекат новите си паспорти в микровълнова фурна, за да унищожат чиповете
     Чудесно решение при условие, че чиповете не са в главите им :P ..... засега.....

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #53 -: Февруари 15, 2007, 20:58:58 pm »
Добре дори и да ти го ръгнат в главата тоя чип ако се приближиш до гигантски магнит няма ли да се пре*-*

anna

  • Гост
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #54 -: Февруари 15, 2007, 21:25:03 pm »
Добре дори и да ти го ръгнат в главата тоя чип ако се приближиш до гигантски магнит няма ли да се пре*-*
  Има  и  друго  положение: в  чипа  най- вероятно  има  литиево-йонна  захранваща  батерия(това  го  беше  казал  самия  създател  на  чипа),която  се  зарежда  от  топлината  на  тялото(ако  е  в  тялото). :-X Известно  е, че  този  елемент  е  опасен- тогава, я  помислете, дали  като  сложиш  чипа  във  фурната(или  на  подобно  място)  няма  да  се  получи  лоша  реакция?! А?!
  А  ако  е  в  човешкото  тяло, тогава  как  пък  ще  го  игнорирате? Ще  посмеете  ли  да  го  прекарате  през  "термична  обработка"  или  някаква  друга  манипулация? Този, който  е  предложил  "изгарянето"  на  чипа  в  МИКРОВЪЛНОВА, определено  е  прав  донякъде, но  монетата  има  ДВЕ  страни! Ха- коя  е  другата?!...
  Ами  пробвайте  с  батерията  на  GSM- ма  и  споделете  РЕАКЦИЯТА. :o >:(
Хайде  сега  не  ме  нападайте  за  това, което  споделих, моля  ви. Ако  съм  сбъркала, споделете- т.е.  ако  става  въпрос  за  някакъв  друг  вид  чип(?), но  се  съмнявам! ;)

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #55 -: Февруари 15, 2007, 22:19:27 pm »
Ами не знам, аз все си мисля, че човешкото тяло генерира достатъчно енергия, даже под формата на електричество, за топлина да не говорим, че да трябва чипът да има батерия. Плюс това, нали дори най-добрите литиево йонни батерии в момента сдават багажа по някое време, а човекът докато е жив няма да спре да произвежда ел.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #56 -: Февруари 16, 2007, 04:14:46 am »
Така, аз пак ще повторя въпроса си от първата страница. Ако си подновиш личната карта една година преди да е започнало въвеждането на карти с чипове, ще те карат ли после да си правиш нова само за да бъде с чип?

И относно думите на Флай: "ГОТВЕТЕ СЕ РЯЗКО ДА ИЗЛЕЗЕТЕ В НЕЛЕГАЛНОСТ, ПОНЕЖЕ ТОВА ЩЕ БЪДЕ ЕДИНСТВЕНОТО СПАСЕНИЕ ОТ СТЯГАЩАТА СЕ ПРИМКА ОКОЛО ВРАТА ВИ..."

Аз лично от много време съм мислил и съм готов още утре да набия гората, но какво ще правят близките ми? Много от тях няма да се съгласят да последват примера ми и ще предпочетат да останат като изтъкнат причини подобни на тези, които ти си дал. Тогава какво правим? Аз без семейството никъде не тръгвам, не мога да ги зарежа просто така като знам какво би могло да им се случило. Как ще процедираме при това положение, давайте идеи?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #57 -: Февруари 16, 2007, 04:33:21 am »
Предлагам ти бързо да им обясниш за какво става дума ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #58 -: Февруари 16, 2007, 04:51:51 am »
Човече омръзна ми! Като започна малко по - отдалече обяснението и те първоначално проявяват интерес. но когато стигна до момента, когато се намесват разни свръх модерни технологии за контрол, кой и защо го прави и познай. Цъвфа една тънка усмивка, която се разширява неимоверно и накрая следва реплика от рода на: "абе, момче ти нещо не си наред. Пак почна с твойто глупости."

П.П. "Предлагам ти бързо да им обясниш за какво става дума"  - И не, не е смешно.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Лични карти с пръстови отпечатъци
« Отговор #59 -: Февруари 16, 2007, 04:55:57 am »
Ами знам че не е смешно. Просто им предлагай информация в писмен вид. Има много сериозна такава, вече и в писмен вид. Трябва да са олигофрени ако не разберат с времето. Те имат и очи. Ще виждат че всеки ден, това което им казваш приближава...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27