Автор Тема: Кой управлява България?  (Прочетена 55115 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bethedi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Кой управлява България?
« -: Ноември 10, 2011, 11:52:25 am »
Кой всъщност управлява България? Правителството или структури в сянка, които дърпат конците на "властимащите" - масоните, бившата ДС, икономически олигархически кръгове или някой друг?
Използват ли целенасочено окултни науки тези структури, например астрология, за определяне на времето и събитията, касаещи българския народ и държава?

Неактивен Терес

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re:Кой управлява България?
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2011, 12:30:40 pm »
Няма значение,кой или кои управляват България,след,като политиката на управление е антибългарска!
Дошло е време робите да преброят господарите!

Неактивен Bethedi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Кой управлява България?
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2011, 14:37:58 pm »
Има значение, още повече, ако е антибългарска политиката. Ако за всичко важно казваме, че няма значение, защо изобщо се учудваме от собствена си съдба като народ и държава???

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Кой управлява България?
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2011, 17:01:07 pm »
Като цяло доста сложен въпрос. Може би ние в този форум знаем повече за световната "конспирация" и техните структури и въобще сме наясно по-наясно за как е схемата САЩ,Великобритания и ЕС, но за България знаем по-малко. Или поне аз знам по-малко как българската "конспирация" е свързана със световната . Бих се радвал ако някой даде някакво разяснение.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Bethedi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Кой управлява България?
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2011, 17:19:56 pm »
Напълно съм съгласен, Blade. Ето защо поставих тази тема. На мен лично ми е интересно, доколко България се управлява отвън, доколко отвътре и кой взема важните решения. Изпълнителите като цяло са ясни. 22 години държавата целенасочено се води по определен път, независимо от това коя политическа сила е на власт. Сменят се лица и имена, но не и политиката/матрицата на управление.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Кой управлява България?
« Отговор #5 -: Ноември 10, 2011, 19:09:57 pm »
Bethedi, кой управлява Бг ще си отговорим, ако си изясним и накъде я води. Поне от досегашното управление-22 години се вижда, че не я води към нещо добро, няма такива симптоми. Темата е много хубава, но едва ли ще намерим отговора. Но нека да опитаме. :hi:

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Кой управлява България?
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2011, 19:55:57 pm »
 
Напълно съм съгласен, Blade. Ето защо поставих тази тема. На мен лично ми е интересно, доколко България се управлява отвън, доколко отвътре и кой взема важните решения. Изпълнителите като цяло са ясни. 22 години държавата целенасочено се води по определен път, независимо от това коя политическа сила е на власт. Сменят се лица и имена, но не и политиката/матрицата на управление.

Именно!
 
Матрицата на управление през тези 22 години е сменила имена, личности, партии....заменяйки ги със себеподобни  и ще продължава да го прави, докато постигне целта си .  Която цел няма нищо общо с презумпции от политически характер . Както и с антибългарски такива на които все още  залагат много форумни фенове, които са извън играта.
Истината съдържа много окултни аспекти, които са неразбираеми за потерпевшата аудитория / тоест,  това са хората, нациите, народите ...с изрязани ДНК/нишки/ и предварително култивирани съзнания/ ..... :P

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Кой управлява България?
« Отговор #7 -: Ноември 10, 2011, 23:04:58 pm »
Според мен конците се дърпат от бившите комунисти от обкръжението на тъ.жъ. А кой им дърпа тяхните конци е спорна тема. Едни са убедени, че са ционистите, други илюминантите......трети масоните и пр. тъмни фракции. Самия факт, че не се направи лустрация го потвърждава. А, че държавата и нацията се водят към гибел е очЕвадно. За съжаление това не можем да го спрем. Кучетата си лаят, а кервана си върви.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Hackopld

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Re:Кой управлява България?
« Отговор #8 -: Ноември 10, 2011, 23:21:22 pm »
Моето мнение е САЩ. Чрез ЦРУ.

Неактивен Bethedi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Кой управлява България?
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2011, 10:36:32 am »
Що се отнася до ДС, те със сигурност имат отношение към избора на почти всички български правителства след 1989 година - на Луканов, Виденов, Беровото, "царското правителство" на Симеон, Станишевото и настоящето. Мога да гадая и за връзката им със сините правителства, но предполагам, че и там имат своя принос. Така или иначе, това са хората, в чиито ръце остана икономическата власт в държавата след промените, а политиката винаги се е определяла от материалния интерес.
По отношение на САЩ и ЦРУ те със сигурност имат пръст в това, което се случва у нас, но същото можем да кажем и за други големи играчи като например Русия и Германия. Факт е, че и досега никой не посегна на енергийния монопол на Русия в България. А немските фондации и не правителствени организации /които всъщност прокарват държавните интереси на Германия/ действат като отлични партньори и дори ментори на български държавни институции.Германия дори успя да си избере българския президент на последните избори. Не бива да се подценява ролята и на Гърция, въпреки кризата - голяма част от финансовия капитал у нас се държи от гръцки банки. Турция също се опитва да прокарва своите интереси чрез ДПС и може да се каже, че при предишното правителство се справяше блестящо. Между впрочем, не е чак толкова трудно да се разбере кой на кого служи и чии чужди интереси прокарва в нашата малка страна. Реално погледнато това би трябвало да е една от целите на българските специални служби, които освен, че трябва да знаят кой какъв интерес прокарва, би следвало и да противодействат на тези влияния, които са зловредни за българската държава и общество. За жалост твърде наивистично звучи това,като знаем в каква реалност живеем.

Неактивен minchi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Кой управлява България?
« Отговор #10 -: Ноември 11, 2011, 12:36:53 pm »
Кой всъщност управлява България? Правителството или структури в сянка, които дърпат конците на "властимащите" - масоните, бившата ДС, икономически олигархически кръгове или някой друг?
Използват ли целенасочено окултни науки тези структури, например астрология, за определяне на времето и събитията, касаещи българския народ и държава?

1. Всъщност трябва да направиш елементарно усилие за да разбереш кой управлява България. Напиши имената на сегашните или бивши управляващи в някоя търсачка и прочети биографията им. Те дори не си правят труда да крият криминалното си минало.
2. Целта е ясна - лично облагодетелстване.
3. Народа е достатъчно изпростял и оскотял и се води основно от максимата - Аз да съм добре, а другите ако ще да умират в ла%ната.

По интересно ми е след 20-30 години от кого ще крадат, защото прогнозите са 3-4 милиона роми и 1 милион българи т.е. най-малко 60-70% от населението ще е неграмотно и без работа.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Кой управлява България?
« Отговор #11 -: Ноември 11, 2011, 17:30:18 pm »
Кой управлява България? От доста години българинът задава този въпрос, като може би Петко Р.Славейков е първият, който пише на 13 октомври, 1886г. и Статия. А отговорът е лесен-Суверенът. Според съвременните ПРИНЦИПИ НА ДЪРЖАВАТА Суверен е Народът.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Кой управлява България?
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2011, 17:45:45 pm »
Напълно съм съгласен, Blade. Ето защо поставих тази тема. На мен лично ми е интересно, доколко България се управлява отвън, доколко отвътре и кой взема важните решения. Изпълнителите като цяло са ясни. 22 години държавата целенасочено се води по определен път, независимо от това коя политическа сила е на власт. Сменят се лица и имена, но не и политиката/матрицата на управление.

Сега се управлява повече от Брюксел. Нашите избори са малко...селски. :)
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Кой управлява България?
« Отговор #13 -: Ноември 11, 2011, 21:42:35 pm »
musica universalis

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Кой управлява България?
« Отговор #14 -: Ноември 11, 2011, 22:18:47 pm »
Днес е имало протест ''Окупирай България'' . Протестът не е с/у бамките, а с/у системата. Само около 50 човека са били. Явно другите си живеем добре :(.

Анастас: Искаме пряка демокрация, а не 22 години политическа изолация

Анастас е на 43 г. В зората на демокрацията е един от студентите, които са скачали по площадите. Участвал е и в т.нар. окупация на Софийския университет "Св. Климент Охридски". "Това желание за промяна беше употребено и насочено към удобни за някои хора посока", казва 22 години по-късно Анастас. Притеснява се да не се случи отново и сега. "Посланието ми е, че ние, хората, сме 99%, а проблемът идва от останалия 1%, който прави всичко, за да се срази живота на останалите".

http://www.dnevnik.bg/photos/2011/11/11/1202806_fotoistoriia_licata_i_poslaniiata_na_okupirai_bulgariia/
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27