Автор Тема: Изборите.Манипулирани ли са резултатите?  (Прочетена 16135 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен L.J

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #30 -: Октомври 31, 2011, 08:52:15 am »
Как да не са манипулирани, като Бойко знаеше още в 7 ч. кой ще е президента, в интервюто си го каза, само без да споменава име. А още не беше приключило гласуването. Всичко е мижи да те лажем. Нямах никакво намерение да гласувам, заради Светльо гласувах, че е честен и все още неопетнен човек, толкова много хора за него си пуснаха гласа и накрая - 1,8. Пълен фарс!


Моляте кажи ми че се шегуваш.Не те разбирам АМА НАИСТИНА НЕ ТЕ РАЗБИРАМ как дори може да се замислиш да гласуваш за този просто ( Светльо ) незнам как да го нарека.Това от негова страна бе подигравка с държавата и хората.Кой подяволите е тоя за да гласуваш за него.Тоя "пич" е един ш.... простак гойто се изгаври със страната и сънародниците си.Жалка че има толко много заблудени хора дето гласуват за него.

Можеш ли само за минута да си представиш картинката тоя гн.Светльо да те представлява пред света.
Без коментар.

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #31 -: Октомври 31, 2011, 10:01:40 am »
Мога да ви кажа, че за Светльо гласуваха адски много хора - всички музиканти, младите, а дори и от по-старите имаше симпатизанти, със сигурност процентите за него са повече.Реалното положение е ужасно различно, но това няма да го видиме никога - всичко е унищожено, както може би, не зная дали ще стане, но е напълно вероятно да изчезнат всички теми от форумите, където се коментира връщането на тоталитарния режим! В 26-ти век живееме, няма как да ми извадят от мозъка личното мнение и отношение, е, ако ми треснат чип и това ще променят, пък току виж им повярвам, че ГЕРБ е върхът.. дълга е илюминантската ръка :bad: :bomb:
Пълна фалшификация! Видяхте ли как няма голям град, в който кмета да не е от ГЕРБ, процентно жените с малко повече гласували за ГЕРБ от мъжете, младите хора 18-35 г. също гласували за ГЕРБ, аре у лево бе! Има ли някой който да повярва на това?
Имам лоши предчувствия за България и ще сменя територията, най-вероятно ще е САЩ - страната на неограничените възможности, особено след като се обединят с Мексико и Канада ехееее егати кефа ;D

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Изборите. Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #32 -: Октомври 31, 2011, 10:15:25 am »
Много ме дразнят всички, особено младите хора, които плюят срещу Бойко.
Вие какво искате бе?! Сергей Станишев или може би Яне Янев - няма кой да избереш - и двамата са обратни.
Или може би ДПС и Доган?! ???
Атака стават, но имат твърде малко гласове.

Сега фактите - Бойко прави ли нещо за държавата - да. Поддържа дефицита нисък, строи инфраструктура, грижи се за добрия имидж и отношения на България със света. А, и още нещо - Бойко е мъжкар. Нещо, което страшно много дразни комплексарите - и мъже, и жени. :mocking:
« Последна редакция: Октомври 31, 2011, 10:31:33 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен L.J

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #33 -: Октомври 31, 2011, 10:29:42 am »
Преди да продължим спора предлагам и мисля че е редно да отговорим на следните въпроси.
Гласувах те ли?
За кой гласувах те ?

Мен не ме е срам да си призная че съм заел позиция. Било то правилна или грешна. Аз ще кажа мойта позиция защото не ме е страх ако съм збъркал ( което след време ще се разбере ) да се изправя и да кажа" ДА АЗ НЕБЯХ ПРАВ"

Гласувахте ли?--------ДА
За кой гласувахте ?---ГЕРБ

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #34 -: Октомври 31, 2011, 10:50:24 am »
18 коментара нахъсано за ГЕРБ - браво на теб, добре си си научил/а урока, захлеби! :negative:

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #35 -: Октомври 31, 2011, 12:34:17 pm »
Гласувах те ли?
За кой гласувах те ?
мойта позиция защото не ме е страх ако съм збъркал
ДА АЗ НЕБЯХ ПРАВ

Аз не се имам за книжовник и правя грешки, но ти определно счупи скалата. Какво да ги правиш, герберчета...

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re: Изборите. Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #36 -: Октомври 31, 2011, 12:40:41 pm »
Много ме дразнят всички, особено младите хора, които плюят срещу Бойко.
Вие какво искате бе?!
Сергей Станишев или може би Яне Янев - няма кой да избереш - и двамата са обратни.
Или може би ДПС и Доган?! ???
Хахаха ... на тоя последия ще ги направи обратни  ;D.

П.С.Той народа показа!
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #37 -: Октомври 31, 2011, 12:51:23 pm »
Гласувах те ли?
За кой гласувах те ?
мойта позиция защото не ме е страх ако съм збъркал
ДА АЗ НЕБЯХ ПРАВ

Аз не се имам за книжовник и правя грешки, но ти определно счупи скалата. Какво да ги правиш, герберчета...

И мен ме подразни пълната неграмотност на това несвързано писание, но ти си го написал-какво да ги правиш - герберчета. Ами това представлява електората им-неграмотни и лесно манипулируеми хора. Не се знае, може да е някой първолак. Този ще ми дава съвети? И поста на old 4 е загадка. Трябва преводач. Какъвто кучкаря, такива и кучетата му.
« Последна редакция: Октомври 31, 2011, 12:55:33 pm от bojinkata »

Неактивен nightshadow

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #38 -: Ноември 01, 2011, 19:01:14 pm »
По фалшиви и манипулирани избори  и в Сомалия не е възможно да се проведат и как е възможно всички в интернет да са недоволни а после Герб да са победители !!! Аз не искам да ме управлява фен на Лепа Брена и Цеца Величкович не искам и путьо за президент ама вече е късно !!!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #39 -: Ноември 01, 2011, 21:01:22 pm »
Monolith, щом си фен на рапона, не бива да плюеш по доган. Със услужливия комфорт на медиите му, рапона спечели изборите. Със ''слууучайййно'' изпуснатото разпределение на порциите пък стана премиер. Така, че му целувайте ръка на доганчо и не го плюйте;).....
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #40 -: Ноември 01, 2011, 22:07:22 pm »
Доган е поставено лице, чието влияние е силно преувеличено, и малко неща зависят от него. Нещо като плашило за наивните хора.

Медиите се контролират от масонски представители като Мърдок и подобните на него, които от своя страна обслужват интересите на още по-големи риби.

И такива работи.
« Последна редакция: Ноември 02, 2011, 07:31:30 am от Mirotvorec »
Бъди Слънце!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #41 -: Ноември 01, 2011, 23:14:17 pm »
E, браво, след като сам си стигнал до прозрението, че любимият ти Вожд е сложен там от масоните, за какви светли бъднини, благодарение на Неговото управление, бъбреше в другата си тема?
И като сме почнали, да кажеш нещо и за любимците ти /навярно/ от ТИМ? Те как участваха в изборите? И в каква корелация според теб се намират спрямо всички предишни правителства и най-вече към сегашното?
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #42 -: Ноември 02, 2011, 00:18:16 am »
Black Adder - един човек/партия не може да възроди страната с магическа пръчка още през първите 2-3 години от управлението си. Нужно е време.

Тъмните успяваха да манипулират предишните управляващи, и си въобразяват, че и Борисов ще се поддаде на манипулациите им. Но както вече са се убедили, той е костелив орех.

Относно ТИМ - нямам нищо общо с тях. Говори се, че контролират голяма част от Североизточна и Централна северна България, но според мен това твърдение е малко пресилено.

А дали ТИМ са били свързани с предишните и сегашно правителства трябва да питаш лидерите на политическите партии, не мен.
« Последна редакция: Ноември 02, 2011, 00:37:43 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #43 -: Ноември 02, 2011, 08:06:54 am »
... и още нещо - Бойко е мъжкар. Нещо, което страшно много дразни комплексарите - и мъже, и жени. :mocking:

Бойко е абсолютен популист. Това че се прави на мъжкар не значи че е. Това което ти определяш като "мъжкарско", ако е демонстрирано не на място си е най-обикновенно перчене и самохвалство.

Гласувах. За Светльо.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #44 -: Ноември 02, 2011, 09:29:55 am »
Monolith, ти или си безвъзвратно облъчен от пропагандата на Герб или си част от нея.
Спри с мантрите на Герб, осъзнай се.

Дефицитът е нисък, а какво ще кажеш за резерва, къде отидоха тези пари. Инфраструктурните проекти са инвестиция ако се реализират от български фирми и български служители. В случая ГЕРБ взима от българската хазна и пълни турския бюджет чрез турските фирми изпълнителки, надявайки се ЕС да покрие тези разходи. ЕС не са будали, като герберите и първо ще си загасят пожара с Гърция преди да харизат грешни пари на ББ.
А Доган е скритият партньор на ГЕРБ, по простата причина, че и двамата с ББ са зависими от В. Златев. И при двете изборни кампании Доган индиректно подкрепи Герб, знаейки много добре, че хората ще гласуват обратно на това, което той каже.
Драстичното увеличение на лошите кредити и постоянно свиващото се потребление не са индикация за икономически подем.
А да смяташ ББ за воин на сетлината срещу тъмните сили е меко казано налудничаво...
Чудя се за какво киснеш в този форум, след като не си разбрал най-важното за сегашната система...
« Последна редакция: Ноември 02, 2011, 09:47:12 am от xnet_user »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27