Автор Тема: Изборите.Манипулирани ли са резултатите?  (Прочетена 16215 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #15 -: Октомври 25, 2011, 14:46:11 pm »
Тотално манипулирани и купени, особено на местно ниво! Смело мога да кажа, че повечето пловдивчани си харесват стария кмет - Славчо Атанасов, може би защото никога не е бил от водеща партия в политиката, а просто човек, който си е пловдивчанин... и изведнъж!!!! Иван Тотев - както го наричат тук - Мамин Иванчо е с по-висок процент?!? След, като видях и в Стоипиново и в Аджисан махала как циганорите хукнаха да гласуват вкупом, какво би си помислил човек освен едно - Манипулирани купени избори...... лошото е, че вече не само циганите си продават гласовете, а и бедните хора, които с тези пари просто ще хапнат нещо прилично или ще внесат някоя просрочена сметка в крадливите банки..... Тъжно, но истина

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #16 -: Октомври 25, 2011, 16:33:27 pm »
С. Атанасов май изгуби позиции заради връзката му с Гергов.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #17 -: Октомври 25, 2011, 17:10:45 pm »
Изгуби позиции, понеже Тотев купи гласовете на циганетата. А относно Панаира - той никога не е бил Общински Панаир Пловдив, а Международен Панаир Пловдив - мисълта ми е, че неговата покупка не беше направена с помощта на Славчо Атанасов, а от хората които бяха на върха на политиката и които разпределяха държавните парчета от останалата пита наречена България.... тоест тройната коалиция, начело с президента Първанов. В конеткста ако ти се занимава провери връзките на Гергов с Първанов, а не със Славчо Атанасов! Дали, когато "царя" дава, пъдаря може да каже не?
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 17:15:35 pm от Sekhmet »

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #19 -: Октомври 25, 2011, 19:15:44 pm »
Изгуби позиции, понеже Тотев купи гласовете на циганетата. А относно Панаира - той никога не е бил Общински Панаир Пловдив, а Международен Панаир Пловдив - мисълта ми е, че неговата покупка не беше направена с помощта на Славчо Атанасов, а от хората които бяха на върха на политиката и които разпределяха държавните парчета от останалата пита наречена България.... тоест тройната коалиция, начело с президента Първанов. В конеткста ако ти се занимава провери връзките на Гергов с Първанов, а не със Славчо Атанасов! Дали, когато "царя" дава, пъдаря може да каже не?
Абсолютно си права. Не е дори обществена тайна топлата, ама много топла връзка между първата дама и свинарката Гергова. Само като кихне и от София и казват наздраве. Славчо Атанасов няма решаващо отношение към далаверите с Панаира. Може да си има и той някакви такива, но ако ги няма другите кметове щяха да му се смеят. Например не може да го сравняваме със сливенското чудо Лечков, който е на път да спечели изборите с подкрепата на ментора си Борисов. Тотев ще спечели с циганските гласове и компютърната мишка.
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 19:17:30 pm от bojinkata »

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #20 -: Октомври 25, 2011, 19:19:10 pm »
Нищо против Блейд, но тук все пак публикуваме собствени мнения, а не стенограми от по-миналия век, независимо колкото и да са актуални и днес!
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 19:20:56 pm от Sekhmet »

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #21 -: Октомври 25, 2011, 19:29:30 pm »
Цитат
Тотев ще спечели с циганските гласове и компютърната мишка.
Ако това се случи аз вече наистина ще стана като Левски - в горите и по селата..... само че не зная кой ще ме чуе и кой ще ме разбере??? Все пак все ми се струва, че наистина народният - човешкият глас ще се чуе и тези, които хората искат да им бъдат "слуги" ще застанат на местата си и наистина ще направят живота на местно ниво поне мъничко по-добър. А не като Тотевата чета, която в момента си издава медицински свидетелства и чака с готови договори за назначение на работа....Тези, които са от ГЕРБ вече не са безработни в зависимост от това, колко близо са били до Тотев...... Всички явно са експерти!!!! Тъжно, но истина!

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #22 -: Октомври 25, 2011, 19:53:16 pm »
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #23 -: Октомври 25, 2011, 21:34:03 pm »
Ами хора мислете! Мислете със сърцата си и духа си! Единствено и тогава си мисля че може би ще живеем добре. Мир и любов за целият форум тук и за всички хора, което обичат, защото просто обичат!
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 21:37:33 pm от Sekhmet »

Неактивен divoom12

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #24 -: Октомври 25, 2011, 21:49:00 pm »
Не знам защо, но имам чувството, че единственото съревнование между кандидатите ще е кои е купил повече гласове, а ако някой не е купувал едвали ще бъде избран :flag_of_truce:.

По новините казаха че доста хора тотално са се отказали да гласуват.

 :writer: :writer:
There is no escaping, there's no place to hide.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #25 -: Октомври 25, 2011, 22:01:48 pm »
Аз съм човек който защитава идеите на Атака, и затова ще гласувам за президент, който е близък до това, което е все още България, Но Ще Гласувам! Направете го и вие, за да не се питате после защо и как сме стигнали до тук!!!!

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #26 -: Октомври 25, 2011, 22:45:06 pm »

..., Но Ще Гласувам! Направете го и вие, за да не се питате после защо и как сме стигнали до тук!!!!


Абе и ти ще узрееш... ;D
Ще дойде ден и ще си кажеш:"Малеее, каква патка съм била!!! Че и хората във форумите навивах. Ама, какво да се прави, толкова ми бил акъла!"
 :)

Неактивен lubricant

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #27 -: Октомври 26, 2011, 09:10:48 am »
Как да не са манипулирани, като Бойко знаеше още в 7 ч. кой ще е президента, в интервюто си го каза, само без да споменава име. А още не беше приключило гласуването. Всичко е мижи да те лажем. Нямах никакво намерение да гласувам, заради Светльо гласувах, че е честен и все още неопетнен човек, толкова много хора за него си пуснаха гласа и накрая - 1,8. Пълен фарс!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #28 -: Октомври 26, 2011, 09:52:12 am »
Според мен процентите на Светльо са били много повече, но с копи пейс са заминали за герб. Примерно. :---
« Последна редакция: Октомври 26, 2011, 11:59:29 am от Mirotvorec »

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #29 -: Октомври 30, 2011, 23:05:14 pm »


ГЕРБ по нищо не се различава от БСП.
« Последна редакция: Октомври 31, 2011, 08:26:24 am от Mirotvorec »
Dreams are messages from the deep.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27