Автор Тема: Изборите.Манипулирани ли са резултатите?  (Прочетена 16138 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен qckk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« -: Октомври 23, 2011, 23:58:20 pm »
Според вас резултатите от изборите манипулирани ли са?Например във Варна отиват на балотаж Йорданов и Марешки при положение,че всички бяха против Кирил Йорданов и искаха да го махнат.Аз колкото и от познатите си да попитах никой не е гласувал за Йорданов.Същото споделиха много хора...никой не е чул някой да е гласувал за този човек и изведнъж отива на Балотаж и то с най-голям процент.Много съмнително.

И как тия социолози прогнозират с такава точност резултатите от вота.Аз не видях да се правят проучвания и да разпитват хората за кого са гласували.Поразпитах познати и никой от тях също не е видял такова нещо.

Много ми е съмнителна цялата работа.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2011, 00:25:00 am »
Нормално е да мислим, че всичко е скалъпено, иначе едва ли щяхме да пишем в този форум.
Аз честно казано откак прочетох определени книги, а също и обогатих допълнително знанията си от този форум, тотално съм се отказал да гласувам.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2011, 00:43:00 am »
Аре бе? Съмнително викаш? А не ти ли е съмнително как Марешки отново открито купуваше гласове?

Тъпак...
« Последна редакция: Октомври 24, 2011, 01:26:04 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен qckk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2011, 01:04:49 am »
Е мен гласовете на Марешки са ми ясни от къде са докато тия на Киро са ми непонятни.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2011, 07:25:52 am »
По принцип "изборите" се манипулират в изгода на задкулисните началници.
Всички участници в този Цирк са марионетки - и "избирани", и "избиращи".
Рано или късно тези, които ходят на "избори" и "гласуват" разбират, че са били Големи Глупаци.  ;D

Във Варна конкретно според мен е имало най-малко нужда да се пипат резултатите.
В този град ГЕРБ най-точно показа, че е клонинг на БСП с подкрепата си за Киро Палмата.
За Кирчо освен червените бабички, гласуваха и "младите" заблудени гербери.

Вече ТРЕТИ мандат Кирчо доказва, че е послушко от класа. Естествено, че ще го оставят и четвърти да "управлява". ;D Вързан е с доста въженца... :)
Киро е момче на ТИМ. Те са единствената групировка, която оцеля и се разви...

Да продължавам ли или върза...? :)
« Последна редакция: Октомври 24, 2011, 07:31:30 am от Гален »

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2011, 08:23:33 am »
Общо взето, няма значение кои са кандидатите във Варна. Там нищо не минава без съгласието на ТИМ. А ТИМ е държава в държавата и един кмет е просто поредната кукла на конци. Въпреки, че Марешки се репчи на Киро, това е само за пред телевизията. Ако Марешки беше някакъв реален враг, то до сега щяха да го предупредят по един или друг начин и щеше да замълчи. Всичко е добре дирижирано, чак смърди, но смее ли някой да им каже нещо?!
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #6 -: Октомври 24, 2011, 09:20:56 am »
Галене - Марешки ще започне да прави още по-големи схеми от Кирчо. Това е лошото.

Или мислиш, че "аптекаря" ще се противопостави на ТИМ?
Бъди Слънце!

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #7 -: Октомври 24, 2011, 10:06:51 am »
Естествено, че са манипулирани! Нали още преди изборния ден по ТВ-то показваха разни "социологически проучвания", че Плевела бие по проценти всички останали. И то не показваха всички кандидати за президент във диаграмите, а само него и още двама. Останалите ги писаха "Други". То беше ясно от самото начало, че тоя... айде, да не казвам, ще спечели.

Господ да пази България! Амин!
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #8 -: Октомври 24, 2011, 11:46:11 am »
Разбира се, че са манипулирани и то на най-високо ниво. Тук таме се купиха някои гласове, но основно се притиснаха хората, от които зависят крайните резултати. Това е и логично и елементарно. Не е важно кой и как гласува, важно е кой брои бюлетините. Не е моя констатация.
Господ да пази България! Амин! 

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #9 -: Октомври 24, 2011, 17:26:38 pm »
100% съгласен, за това говори организираният хаос при гласуването и предаването на резултатите в ОИК. Милиционерски разработки. >:( >:( >:(
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 00:17:47 am от Mirotvorec »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #10 -: Октомври 24, 2011, 17:58:38 pm »
То и затова с тази лоша организация  се стигна чак до козя агитация!

 
 
 

Неактивен Rado

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
    • Infernal Works
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #11 -: Октомври 24, 2011, 22:23:38 pm »
Всъщност още преди около 2 седмици преди вота се знаеше кой отива на балотаж и кой не.От всяка партия си имат човек който "върти" бизнеса с гласовете.Обикновенно преди изборите или след тях дава как някой "мафиот" купува гласове."Човек признава малките си пороци, за да заблуждава другите че всъщност няма по-големи" обаче има.Всяко правителство до сега купуваше гласове и се опитва да натопи другите (но това няма значение тъй като всички накрая яли пили и се веселили.А някой други ставали сутрин рано за да отидат на работа), разкриваше само малките покупки на гласове, но никога и големите.

П.п. Всъщност изборите в България са "хуманни".Ако се приложи българската формула "ето ти кюфтета и бира гласувай за мен" в сметовен мащаб смятам че хората който гладуват ще са задоволени поне за известно време (до следващите избори ако не умрат от глад).

П.П Всъщност не казвам нищо ново.Вие също :morning1:
...Infernal Works...

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #12 -: Октомври 25, 2011, 00:19:24 am »
С тези избори се убедих в едно, колко много хората истински обожават лъжата. Колкото повече ги лъжеш, колкото повече нереалистично-фантастични неща им обещаваш, толкова повече ти вярват и те искат. Всякаква липса на реалност. Масова психоза :bomb:

oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #13 -: Октомври 25, 2011, 01:42:57 am »
Всякаква липса на реалност. Масова психоза :bomb:
Така е направо се поболяха хората с тез избори.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Изборите.Манипулирани ли са резултатите?
« Отговор #14 -: Октомври 25, 2011, 12:54:11 pm »
http://dnes.dir.bg/news/gerb-snimka-buletini-izbori-2011-chuval-stanislav-ivanov-ivan-bozhilov-9766544?nt=4

коментари по темата?
Нали това казват хората-не е важно кой и как гласува, а кой брои. В българския вариант се допълва - и кой му помага в броенето. По тази схема на броене, герб може да изкарат още 50 години. Никакви проблеми няма да имат. Това го признават и чуждите наблюдатели: ЦИК имала пристрастия към управляващата партия. Как стават тези работи.
 Бог да пази България. На правителството не може да се разчита.
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 12:56:41 pm от bojinkata »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27