Автор Тема: Влязоха в тялото ми  (Прочетена 7460 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sexynikneo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Влязоха в тялото ми
« -: Юни 25, 2011, 18:10:22 pm »
 :hi:Привет на всеки който би му била интерестна темата ми.Моята история е много дълга но доста странна и поучителна.Роб съм на паранормални явления вече поне 16г че може и 20г.И сега като пиша темата полтъргайстите прохлопват-честна дума-това е знак че не са съгласни че почвам темата.Те влязоха дори в съня ми и го съсипаха с кошмари...Влязоха в тялото ми-страдам от особена форма на умора породена от влияние с честоти върху мозъкът ми  които предизвикват звънене шумене в ушите сънливост и в по тежки случаи гадене-до смърт дори.Сега съм на 39г но всичко почна някъде 1991г-когато чух за сектата на адвентистите от 7 ден.Кръстих се есента на 9.11 при тях стоях 4г и си излязох след като почнах да мисля и се осъзнах че ме лъжат.Но ада тепърва започна.Пак на 9.11 и пак събота имах проблеми с военните-1996 отказах да дам клетва.Но не това бе страшното.Някакъв екстрасенс ме предупреди да не се занимавам с военните и религии и духовности-щял съм да стигна до психото.През 8.3.1997 някаква сила-нещо ме удари в главата и влезе в мен-усетих го ясно-бе силен трясък.Веднага почнаха умопомрачителни нечовешки-странни кошмари-проблеми с нервната система-умори-сърцебиенета и все възможни проблеми.Над 13г се боря и търся истината-чета много и мисля много-не съм съгласен нито с официалната наука нито с нито 1 от официалните религии-заблуждават ни масово.Та това нещо-неща-духове или каквото е там се мъкне с мен навсякъде където отида.Сигурно е прохлопало-изпукало поне няколко стотици хиляди пъти-за около няколко хиляди дни по няколко пъти на ден.В началото ме стряскаше и тероризираше точно преди да заспя-коронният му номер бе да удари гардероба и да ми изкара ангелите.Или може би всичко ставаше в умът ми.Почна се едно ходене по мъките по лекари-здрав съм-не ми изкараха заболяване-а тия неща ги чуваше и брат ми и баща ми-веднъж изтрещя-силно изхлопа по телевизора когато бяхме 3та.Те дойдоха от сектата и екстрасенсите и врачовете-дето се опитваха да контролират животът ми и от това че аз се опълчих на всяка лъжа и тръгнах да си търся истината на всяка цена.Цяла книга мога да напиша по това какво ми причиниха.Глад-самота-депресии-ужасии-нервности-отчаяние-дори ме рязоха в топчетата точно преди да се опитам да отида на алтернативна вместо казарма защото военните ме махнаха от тях 1996 и ме отлагаха дори до 2000г.Да не говорим че на няколко пъти на числото 13 и 31 умишлено ми облъчваха мозъка и и аз изпадах в състояния близо до колапс-след десетки повръщания и разстройство и най вече след много тежка форма на сънливост и срив на нервната ми система при това ей така без да има логични причини затова-нито хапчета нито грам алкохол нито наркотици и др.-направо берях душа и пожелавах да умра.Невидимата гадост обаче си има своя логика-числото 13 е обикновенно но аз го свързвам с 13-Христос този който измами света-лошото число а 31 е обратното му-първото е сектанткското а 2рото-еволюционното.Не че са такива-но защото бях християнин и дори за малко вярвах в извънземните и еволюцията-та затова ме мъчат на тях.Защо са лъжа в друга тема-тук само накратко историята ми.Опитвах се да ги изгоня-при кого ли не ходих но всичко са по слаби от тях и са им слуги-религиозници и екстрасенси и подобни.Поуката-много е важно в какво вярваш и каква сделка си сключил преди да я развалиш защото си плащаш затова с години.20г са в животът ми.Мисля че скоро ще си отидат.Или ще бъдат изгонени ако има Бог...Лошото е че се съмнявам че го има и имам данни че го няма но и затова вонази другата тема за която споменах скоро- другата тема която ще постна.Та скоро на 9.7 -рожденният ми ден или на 1.8 когато през 2000 1.8 военните ме писаха нгвс именно заради тия симптоми ще разбера тайната на света и защо ми се случи тоя ад-даже и сега полтъргайста изхлопа нервно когато писах че ще си отиде-много ме намъчиха и ми накъсаха нервите гадовете-те не са хора а зло и мисля че мога да ги нарека така.За моята Либия светът не знае и засега няма кой да ме измъкне от нея-това е горчивата истина-при това съм с чиста съвест и на никого не съм сторил никакво зло.Или 10г ме лъгаха от 1991-2001 и 10 г си плащам задето не се съгласих да продължа лъжата и задето се откъснах от нея.Искам да стана публична личност-и да ги изведа на бял свят тия злобни сенки-някой би ли се заинтересувал в името на доброто на човечесвото и в името на истината...Отворен съм и чакам моето освобождение от моята Либия..-но това не му обръщайте внимание-не е пропаганда-реклава-просто имам нужда от помощ и аз да помогна на светът донякъде.При това имам много други интерестни неща да казвам -имам и интерестни теории затова какви -какво са те-за най голямата конспирация и данни които ще шокират света и ще унищожат октоподите наречени религии и псевдонауки.Затова и така се подписвам-с Нео накрая.Ще почна скоро с темата затова какво са те и как ги убивам с аргументи някои не видели  бял свят още... :hi:
« Последна редакция: Юни 25, 2011, 18:32:05 pm от Mirotvorec »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Влязоха в тялото ми
« Отговор #1 -: Юни 25, 2011, 20:48:49 pm »
Искам да стана публична личност-и да ги изведа на бял свят тия злобни сенки-някой би ли се заинтересувал в името на доброто на човечесвото и в името на истината... просто имам нужда от помощ и аз да помогна на светът донякъде.

Прочети тази история и обмени опит с  Веселин Кисьов, роден  1981 г. и  завършил богословие.   
 

Неактивен Еруин

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re:Влязоха в тялото ми
« Отговор #2 -: Юни 26, 2011, 04:37:41 am »
някой би ли се заинтересувал в името на доброто на човечесвото и в името на истината...
Да, "някой" би се заинтересувал.
просто имам нужда от помощ и аз да помогна на светът донякъде.При това имам много други интерестни неща да казвам -имам и интерестни теории затова какви -какво са те-за най голямата конспирация и данни които ще шокират света и ще унищожат октоподите наречени религии и псевдонауки.Затова и така се подписвам-с Нео накрая.Ще почна скоро с темата затова какво са те и как ги убивам с аргументи някои не видели  бял свят още... :hi:
Дай повече информация за да знаем в каква насока да ти търсим помощ.
Давал ли си разрешение на въпросните неща да се вмъкнат в теб? Или нещо което мяза на разрешение? Дори и да е било насън?
Какви методи си пробвал за гоненето им? Проблема е, че методите не работят хич или че това нещо е силно и се е вкочпило здраво?
Насоката в кошмарите каква е?

Това с почукването и потракването по мебели не е страшно, по-страшно е това, че губиш вяра в силите си ( и тези на Бог), за сметка на това все повече вярваш в силите на тези низши енергийни същества. Така увеличаваш влиянието им над теб самия.
(Не те виня, чудо е че не си превъртял, ако от толкова години са в теб тези ларви)
Те подхранват най-лошите неща и се стараят да поддържат в жертвите си негативните емоции- болка, гняв, страх, безверие(а и то не е трудно когато човек се чувства все по-изтощен физически и психически)...всичко това им идва предобре. Любовта им е непоносима, смеха ги вбесява най-често. Молитвите и заповедите да се махнат са нещо, което си заслужава да се пробва и в начален стадий, според общото мнение, вършат работа. Но пак зависи на колко силна "лепка" си попаднал.
Ако искаш да се отървеш не трябва да се оставаш на негативизма.

Не съм специалист по темата, аз веднъж съм се сблъсквала с нещо подобно, но беше слабо. Ще го опиша, може пък на някой да е полезно:
Преди известно време живях сама за няколко месеца. Една вечер се започна с тези шумове.. (самите шумове не са нищо чак толкова опасно много хора ги чуват /особено вечер в късните часове/, ако четете темата и чувате такива шумове/пукания няма нужда да се плашите)
Игнорирайки шумовете след две вечери започнаха да се чупят разни неща, да се разливат... аз стоически и търпеливо чаках просто дам у писне и да си замине и не му обръща внимание. Преценката м и подсказваше,че най-тъпото нещо, което мога да направя е да си позволя да се изплаша от това нещо- повтарях си наум убедително, че то е по-нисшо от мен и че не може да ми навреди, ако аз сама не му позволя и че всичко което се мъчи да направи е да ме изплаши. И така пръсна ми се планинския кристал, който носих на врата си, намирах счупени чинии в шкафа, обръщаха се разни чаши... Черешката на тортата беше когато тъкмо се унасях една вечер в кревата и един крем се изтърколи от лавицата и започна да се търкаля на пода- напред- назад без да спира и тогава му теглих една типично българска люта псувня придружена с молба да си обира крушите, защото очевидно се опитвам да спя.  :mad: На следващата вечер- пак шумове, аз се правя, че няма нищо и заспивам. Спя и усещам груба намеса в съня ми- за мое щастие тъкмо бях започнала да сънувам осъзнато преди месец. Съня представляваше много кървища и общо взето труповете на всички хора, които обичам и са ми скъпи, някой от тях ме молиха да им помогна..въпросното нещо ме гонеше и знаех, че за нищо на света не трябва да му позволявам да ме хване. За щастие бързо се осъзнах, че е сън това..и взех да си го изменям, но и то продължаваше да се меси...накрая помня, че тичах в съня си и се смеех на отчаяните му опити за да го вбеся и се провикнах към него "Това си е моя сън, тук не можеш да ми направиш нищо" и тогава супер грубо взе да скърца бутилката с минерална вода, която си бях оставила до кревата.Теглих една лекция наглас по морал и, че не е никак доблестно да притесняваш хората в съня им, а когато не ти хареса как се развива съня да ги будиш да ги плашиш с тъпи звуци...и пак заспах...гонихме се още малко, после сънувах разни хубави неща..и  това нещо си замина.
Но и въпросното нещо не беше много силно като че ли...

От историята публикувана от Hacko се сетих, че на една позната и бяха казали да пробва да ги гони тези неща като повтаря "кръв от Исус Христос" или нещо подобно (което ако помня правилно не е имало никакъв ефект), а от въпросната история най-накрая ми стана ясно откъде идва това с кръвта на Исус.
Цитат
По това познавайте Божия Дух: всеки дух, който изповяда, че Иисус Христос е дошъл в плът, е от Бога; а всеки дух, който не изповяда, че Иисус Христос е дошъл в плът, не е от Бога.” (Първо послание на Апостол Йоан 4:2-3)
Не съм религиозна, но нищо не пречи на първо време да пробваш този Веселин Кисьов. :-X

Неактивен Daichi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Влязоха в тялото ми
« Отговор #3 -: Август 10, 2011, 21:56:54 pm »
  Как да ви кажа... това с което си имате работа е едно от най-разпространените духовни същества на този свят. Нарочно не ги наричам полтъргайсти, защото не са. Това са най-обикновени духовни създания, чиято основна цел е просто да изсмукват енергията на хората към които са се прикрепили. Когато започне това изсмукване вашите лични запаси намаляват, което води до умора, неразположение, раздразнение, депресия и тн. Ако това нещо не се прекрати тези духовни същества са в състояние да ви скапят цялата енергийна система на вашето тяло. Прекъсват енергийните потоци към части от тялото, което причинява редица заболявания, на които лекарите не могат да дадат обяснение просто защото не са компетентни в тези области.
  Какъв е изхода? Лично аз съм имал вземане даване с подобен вид същества и дори с много по лоши. Изхода е само един, самодисциплина, възстановяване на енергийните потоци в тялото и поддържането им. Тези две неща са единствените необходими съставки на добрата защита срещу тези малки, но вредни гадинки.
  От моя гледна точка липсата на информация и трезва мисъл на онези, които са се опитвали да ти помогнат те е довела до това положение. Истината е, че никой не може да ти помогне. Много трудно някоя врачка и тем подобни ще изгони дори такова малко същество така, че то да не се върне. Така че в тази битка обикновено сме сами.
  Дано успееш да се отървеш от него.

Неактивен Daichi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Влязоха в тялото ми
« Отговор #4 -: Август 10, 2011, 21:58:57 pm »
  А и забравих да добавя. Това е далеч от влизане в тялото ти. Влизането в чуждо тяло е далеч по-болезнено и неприятно от това. Ако ти бяха влезли в тялото най-вероятно нямаше да пишеш в този форум, защото нямаше да можеш да контролираш собствените си ръце...

Неактивен Ashkalon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Влязоха в тялото ми
« Отговор #5 -: Август 15, 2011, 16:30:25 pm »
Първо, евала за волята ти! Чудих се дали да пиша и дали това,което искам да ти предложа като решение ще ти помогне,но предполагам, че щом си написал тема се надяваш да се предложат решения колкото и нелепи да звучат на пръв поглед.Искам да ти обясня причините, поради които мисля, че това(ще го кажа по-долу) ще помогне.Случиха ми се не малък брой злополуки преди време.Баща ми беше слушал по някакво предаване,че за защита се връзва червен конец на лявата ръка на мъжете.Казах си, защо да не пробвам.Сложих го и всичко спря(Направих го доста дебел конеца  ;D).Наистина.Това е нещо,което може да пробваш.Но това, което наистина мисля,че ще повлияе много е гердан от люти чушки.Слагай го докато спиш.Знам,че звучи нелепо.Бойците в някоя държава беше,не помня коя точно, са ги слагали за да се защитят от духове и от външни влияния.Аз имам приятел на когото му послужи.Искрено се надявам това да помогне.
Интересно ми е влизал ли си в църква с това същество и усещал ли си го да действа вътре в нея?

Неактивен любопитна

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Влязоха в тялото ми
« Отговор #6 -: Септември 30, 2011, 13:30:23 pm »
имам едно предложение и ако и това не помогне не знам какво би могло. Преди време четох в гугъл или къде беше за католическа църква в град Раковски и понеже съм чувала че само католически свещеници могат да извършват подобни ритуали можеш да пробваш там и се надявам да си отидат тези същества веднъж за винаги и повече никога не се поддавай на подобни глупости да ти промиват мозъка. Просто приятелски съвет

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
44 Отговора
27560 Прегледи
Последна публикация Юли 19, 2011, 16:24:10 pm
от Hacko
37 Отговора
20991 Прегледи
Последна публикация Март 20, 2009, 02:58:32 am
от :)
17 Отговора
14806 Прегледи
Последна публикация Март 27, 2010, 21:32:44 pm
от Polymorpher
0 Отговора
10645 Прегледи
Последна публикация Април 03, 2009, 00:21:59 am
от H.
3 Отговора
4287 Прегледи
Последна публикация Юни 26, 2010, 09:37:55 am
от insomnia1304

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27