Автор Тема: Сатанински символи на паметника Левски!  (Прочетена 42682 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

IYI

  • Гост
Разположени са в четирите посоки на света и представляват черепи на кози(ако не се лъжа) с нещо на подобяващо на вихрещи се змии над тези черепи, като общо съм към осем.Числото осем е познато, като числото на Възкресението, но имайки в предвид цялата картинка силно се съмнявам тези символи да помагат в това отношение-точно обратното!!
Общо взето картинката е стряскаща!Също така и окултни защити, които да възпират силата му, тези защити са безобидни "вериги", които обвиват Левски!

За съжаление не разполагам със снимки, но при първа възможност ще ги снимам, ако някой му е на път да щракне 5,6 снимки, няма как да не му направи впечатление!
« Последна редакция: Август 09, 2006, 19:20:24 pm от IYI »

Дъвиан

  • Гост
Отг: Сатанински символи на паметника Левски!
« Отговор #1 -: Август 09, 2006, 21:13:30 pm »
В София ли?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Сатанински символи на паметника Левски!
« Отговор #2 -: Август 10, 2006, 02:58:38 am »
Разположени са в четирите посоки на света и представляват черепи на кози(ако не се лъжа) с нещо на подобяващо на вихрещи се змии над тези черепи, като общо съм към осем.Числото осем е познато, като числото на Възкресението, но имайки в предвид цялата картинка силно се съмнявам тези символи да помагат в това отношение-точно обратното!!
Общо взето картинката е стряскаща!Също така и окултни защити, които да възпират силата му, тези защити са безобидни "вериги", които обвиват Левски!

За съжаление не разполагам със снимки, но при първа възможност ще ги снимам, ако някой му е на път да щракне 5,6 снимки, няма как да не му направи впечатление!

Много интересно! От окултна гледна точка, като един стожер, паметника може да е бил построен с различни цели. Дори като психогенератор, тъкмо е близичко с този до Народното събрание. А тъй като Иван Рилски и Левски все още закрилят България, нашите Черни познайници, могат да възпират положителното информационно поле, като обръщат енергията, чрез именно този стожер на Апостола!

Като споменах Народното събрание, знаете ли, че самото Народно събрание е строено върху гробище (което само по себе си носи отрицателна енерго-информационна матрица), а на самият таван има вградени разрушителни черни окултни символи, които носят програма на застой и разрушение! Че дори и да попаднат Хор-а в тази сграда да не могат да си свършат работата!!!
Познайте пак от кои майстори са вградени!!!
« Последна редакция: Август 10, 2006, 02:59:24 am от Horus »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Сатанински символи на паметника Левски!
« Отговор #3 -: Август 10, 2006, 03:43:51 am »
И на мен ми е много интересно, ама не го помня паметника макар, че го раглеждах подробно - точно защото не будеше "съответните" чувства в мен. Колкото пъти го приближавам, все изникват образите на гарвани, които кълват трупа на Левси, а ако отида до друг паметник на Левски някъде в страната чак се задъхвам от вълнение и ме изпълват картини на тайни събрания и оръжие и гори....

Други гадни чувства край него:
- Кръстниците ми се преместиха от там при Орлов мост и казаха, че са хиляди пъти по-щастливи.
- 3 пъти ми се налага да спя в хотел точно на площада на паметника - сега не му помня и името, но нито една нощ не спах и ходих с кръвясали очи на съвещания. Защо - не знам - от граваните ли или...?

Интересно, че го споменаваш тук IYI - виж как събужда спомени....

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Сатанински символи на паметника Левски!
« Отговор #4 -: Август 10, 2006, 03:50:25 am »
Нали знаете теорията, според която Левски е бил масон... :) Запознах се с нея едно време от учителя ми по история и да си призная бях доста поразен.
« Последна редакция: Август 10, 2006, 03:51:09 am от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Сатанински символи на паметника Левски!
« Отговор #5 -: Август 10, 2006, 04:07:17 am »
Знам Админ, ама мисля, че той е бил от свободните зидари които не били още корумпирани и инфилтрирани от ... ония. Не забравяй, че свободното зидарство се е възродило в България, когато семейството на Медичи са открили апокрифните им трудове. Нека да заграничаваме днешните Зидари - (масони) от ония по времето на Левски.

А пък за по-зелените във форума искам да поясня, че зидари и масони е едно и също - масони (зидари на знглийски) - по-англичанченото наименование на свободните зидари, чойто корени се трасират до Майстор Хирам от Тир в Ливан, който е построил храма на Соломон. Тир, който е под обстрел сега. (Защо ли нападнаха историческия град Тир, като там няма Хизбула - ръката на Иран'ските екстремисти? Ама това е за друга тема, нали Админ?)

Свободните зидари или масони (ако сте по-млади) са изиграли голяма роля в колонизацията на света....в смисъл, че са търсили място където да построят своя град на слънцето (Кампанела) - опитали са се в Америка, оптали са се в Южна Африка, опитали са се в Аржентина..... Не напразно тези колонии са процъфтявали докато не са паднали под игото на злото отново (доколкото знам и мога да свидетелствам - последната крепост беше Южна Африка).

По времето на Левски идеята за свобода, равенство и братство на СТАРИТЕ зидари  е  била жива и зовяща и Левски, който е бил върховен и чист дух и водач на нацията си се е отзовал....докато е паднал под ножа на злото.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Сатанински символи на паметника Левски!
« Отговор #6 -: Август 10, 2006, 09:34:17 am »
Разположени са в четирите посоки на света и представляват черепи на кози(ако не се лъжа) с нещо на подобяващо на вихрещи се змии над тези черепи, като общо съм към осем.Числото осем е познато, като числото на Възкресението, но имайки в предвид цялата картинка силно се съмнявам тези символи да помагат в това отношение-точно обратното!!
Общо взето картинката е стряскаща!Също така и окултни защити, които да възпират силата му, тези защити са безобидни "вериги", които обвиват Левски!
Ъъъ можеш ли да определиш дали змиите са с глави надолу или нагоре?
Щото оже да излезе че паметника е щит срещу неприятните енергии от обесването.Като получа инфото за змиите ще обясня дали е така и защо
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Сатанински символи на паметника Левски!
« Отговор #7 -: Август 11, 2006, 16:28:55 pm »
Нали знаете теорията, според която Левски е бил масон... :) Запознах се с нея едно време от учителя ми по история и да си призная бях доста поразен.

Това е пропаганда, дори и книга излезе.

IYI

  • Гост
Отг: Сатанински символи на паметника Левски!
« Отговор #8 -: Август 11, 2006, 18:52:39 pm »
Казах, че просто наподобяват змии, но не са!
Време е за оклутна полиция!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Сатанински символи на паметника Левски!
« Отговор #9 -: Август 12, 2006, 05:59:34 am »
Да, бе има и тема за книгата в Мултимедия. Левски масон, айде стига.
« Последна редакция: Август 23, 2006, 06:02:41 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Дъвиан

  • Гост
Отг: Сатанински символи на паметника Левски!
« Отговор #10 -: Август 12, 2006, 12:09:34 pm »
Който му отърва, казва че е масон, който не му отърва - отрича. А истината е, че не е нито едно от двете. ;)

IYI

  • Гост
Отг: Сатанински символи на паметника Левски!
« Отговор #11 -: Август 12, 2006, 22:06:39 pm »
Е и това доживях-Левски масон!!!Пак ми навява юдейска мръсотия!

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Отг: Сатанински символи на паметника Левски!
« Отговор #12 -: Август 22, 2006, 16:06:23 pm »
И да е бил масон едва ли е бил висок левел или е практикувал сатанински  ритуали !!! Масон или немасон Левски е светиня и предлагам да спрете да разисквате това и да се върнете към темата а именно окултните символи около паметника му в София. Минавал съм от там но тогава не бях зарибен с конспирации. Чакам снимки от софянчетата  ;D ;D ;D ;D
It' oil stupid.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Сатанински символи на паметника Левски!
« Отговор #13 -: Август 23, 2006, 21:30:57 pm »
Четох истинската история по времето на Освобождаването. Английските масони заедно с турските масони са били главния двигател на съсипването на България. Дори и когато Гарибалди е повел хората си да ни овободи, англичаните са изпратили кораби да унищожат Гарибалди в подкрепа на турците.

По време на превземането на Балканите, Отоманския султан решил да спре до Босфора, но англичаните ги убедили да продължат и да превземат Балканите като им пратили военни специалисти, оръжие и кораби.....

Tangrata

  • Гост
Отг: Сатанински символи на паметника Левски!
« Отговор #14 -: Август 24, 2006, 07:18:02 am »
Абе аз съм малко зле с историята, ама кой предаде и отключи Търново, тъкмо преди да паднем под турско робство, май някой евреин беше.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27