Автор Тема: Протестите в България  (Прочетена 54773 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #105 -: Октомври 09, 2011, 12:53:49 pm »

Ученият правещ експеримент при едни и същи условия и очакващ различен краен резултат за мен е стоящ на едно място глупак.


Тази констатация не е по темата според мен!
Уточнявам, че "Ученият" е установил, че "Закон за защита на нацията" и "Закон за изтреблeние на разбойниците" си работят много добре и крайният резултат е положителен, но на Световната Мафия не са й изгодни такива закони, защото накърняват интересите й. "Той"/"Ученият"/ не очаква различен резултат от "експеримента".
Световната Мафия е набутала в съзнанията ни, че трябва да сме толерантни към Злото, да разчитаме на "честната съдебна система" и т.н. - тъпанарщини.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #106 -: Октомври 09, 2011, 13:04:34 pm »

Sangre, никой не казва, че трябва да им харижем държавата, а да ги назначим на работа за 2-3години до като изринат изметта.


Ех ARRI! :)
Дадоха ти се примери, че чуждите работят, и отвън, и отвътре за техните си интереси, но не и за нашите.
"Агентите на короната" помниш ли ги?
Предостави им се един доста сериозен отрасъл от икономиката ни, за да го "вкарат в правия път". Митниците! Какво стана?! Нищо, освен, че си напълниха гушите.
"Софийска вода"....? ! ? !
Няма да стане така.
« Последна редакция: Октомври 09, 2011, 13:07:59 pm от Гален »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Протестите в България
« Отговор #107 -: Октомври 09, 2011, 17:27:18 pm »
Галене, знам, че у форумите и нета не бива да оттичам  инфо, ама ще споделя нещо. Единствената институция, която ми е помогнала, на мен и моето семейство е Европейските съдилища . АЗ  съм  наследник на стар софийски род, и много от наследствените ни имоти  парцали като ст.софянски, костов и пр. парцалеси(парцалени кукли на конци) и законите, които народното събрание и лучников  ни  ги  отнеха . Няма да изпадам в подробности, но няколко европейски съдилища ни връщат имотите и осъждат държавата за нанесени морални и материални вреди. Факт. АЗ за това вярвам на европейските чиновници. Дългата и корумпирана ръка на нашите парцалеси и мутри до там не може да достигне. Факт. За това, поне 2-3 години, ние имаме нужда от некорумпирани чиновници за да изринем сегашната кочина и да изградим България. Даже ме изучиха, че може Българи да заведат дело за системен геноцид извършен от политическата класа . Оказва се , че ние обикновенните граждани не си знаем правата . Факт. А моето семейство е постоянен клиент на Хага, Срасбург и др. европейски съдилища. ТРЯБВА ДА НАЗНАЧИМ ЕВРОПЕЙСКИ ЧИНОВНИЦИ ДА РАЗЧИСТЯТ ЧАЛГАРИЯ .Те не са корумпирани.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Протестите в България
« Отговор #108 -: Октомври 09, 2011, 19:55:36 pm »
ARRI, дали са корумпирани или не преди да дойдат в България не знам, обаче стъпят ли тук задължително стават такива. Факт. Печелил си делата, защото съдиите са си стояли там. Ако бяха дошли тук-гарантирано щеше да загубиш всичко. Засега това е положението. Гален е дал много хубави и конкретни примери с тези организации, но има още много такива- например енергийните дружества. Как така изведнъж Борисов спря да ги заплашва със санкции, национализация и т.н.-как мислиш какво се е случило между него и тях?  :drinks:

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Протестите в България
« Отговор #109 -: Октомври 09, 2011, 20:35:13 pm »
До всички които искат правителство от "експерти" внесено нейде от вънка:
Вие мислите, че сегашните престъпници които държат властта в България, не са там с благословията на масонските ложи от Запада?
Вие мислите, че нашите тука си правят каквото поискат, без да имат зададени команди от вън?
Във форума има много добър раздел със заговори - препоръчвам ви го :)

И да отбележа просто за протокола, че комунистите (които наистина са зло) са конфискували, национализирали имоти и земи главно от фашистите (които са още по-голямо зло)...
« Последна редакция: Октомври 09, 2011, 20:38:43 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Протестите в България
« Отговор #110 -: Октомври 09, 2011, 21:24:42 pm »
Не чувствате ли, че някои от проблемите са ни внесени отвън (ЕС, САЩ, Русия...):
- бюрократичните правителствени отдели
- бюрократичните и заплетени съдебни дела
- закона за малцинствата (а не за човека)
- закона за помощи на некадърните
- закона за защита на престъпниците
- стоковата борса и търгуването с минусови акции
- парите.....

Всичко свързано с ЛЯВОТО ПЛУКЪЛБО НА МОЗЪКА! А дясното, където са ИДЕАЛИТЕ е поддтиснато с полицейски сили и закони! Защо? Много в този форум знаят!

Второ (и отново много в този форум знаят за това) - ние с циганите в случая, но и с глобаните сили в по-мащабен план сме в процес на конфликт между хора (етноси) в еволюция и етноси в инволюция. Докато едните се издигат все повече към духовното, другите затъват все повече в материалното. (ТОВА Е УРОКА НА ДУАЛИСТИЧНИЯ НИ СВЯТ!). Тези, които се издигат (като Българите които имат духовни традиции), изтъняват в материалния свят - тоест обедняват материално, но се обогатяват душевно, а тези които слизат в материалния свят като циганите (и някои Българи и много други) забогатяват и се борят срещу другите по-скоро на материално ниво, което се изразява по-скоро чрез материални придобивки, храна, деца и прочие. Те не са виновни - те са млади души, но напредналите са се предали и вместо те да дават пример и да ръководят света - изостаналите души в правителствата и социалните групи тероризират напредналите духовно души и ги правят едва ли не престъпници в собствените им държави.

Решението? (вие питате) Аз мисля - с една ръка меча и с другата ВЯРАТА (Идеала) - религиозен, фанатичен, човешки...но справедлив! Като Богомилите!

Докато ние всички филосостваме тука, циганите, Българските политици или Българи като Стоян Златния ще съсипват България!

Не законите на материалистите подчинени на лявото мозъчно полукъбо (материалното), а идеалистите трябва да създадат законите в света (като Слънчевия град на Томазо Кампанела) и да впрегнат грубите материални сили на младите души (като циганите) да го защитават.  

Но как да внесеш светлина в мозъка на "човек" затънал в мизерията, бруталността, алчността и пошлостта? Как да им обясниш, че има и по-добри начини? Образование - НЕ! (защото е подчиенено на същите души в енволюция и съсипаха и децата на тези които имаха някакви материални ценности). Закони? НЕ- защото ги движат същите души в инволюция - брутални, кръвожадни и безжалостни.

Остава...напредналите души (независимо от етнос и раса) да хванат меча (а не само перото в интернета) и да тръгнат на борба за един по-справедлив свят, който се подчинява на духовните, а не на материалните закони!

Но дотогава...много кръв ще се пролее!
« Последна редакция: Октомври 09, 2011, 21:30:19 pm от Tina »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Протестите в България
« Отговор #111 -: Октомври 09, 2011, 21:52:05 pm »
Abe  хора. Ясно е, че миналото Ви преследва. Нека да спрем да си разпиляваме чувствата. Страх Ви е да допускате чужди хора до управлението на България, ама в същото време сте съгласни да Ви щавят вашуи хора. То  не  бяха лукановци....то  не  бяха  ивановци костовци, то  не  бяха  царчоци, лидия шулевци, милен велчевци и братята им. То не бяха сергишевци и масларки, то не бяха бойко рапончовци, цецовци, дянковци и цецовци......ква  ли  измет не  изнасили  майка  България ? Е,  крайно  време  е  да  спрат  да  ме  изнасилват. Разберете, че  само  европейците  на  новото  време  не  ни  изнасилиха . Изнасилиха  ни  руснаци, изнасилиха  ни  американци.......Факт. Не  са  ни  изнасилвали  европейци. Не  мога  да  се  доверя  на  българите,  а  се  доверявам  на  европейците . Факт.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Протестите в България
« Отговор #112 -: Октомври 09, 2011, 21:56:04 pm »
ARRI, дали са корумпирани или не преди да дойдат в България не знам, обаче стъпят ли тук задължително стават такива. Факт. Печелил си делата, защото съдиите са си стояли там. Ако бяха дошли тук-гарантирано щеше да загубиш всичко. Засега това е положението. Гален е дал много хубави и конкретни примери с тези организации, но има още много такива- например енергийните дружества. Как така изведнъж Борисов спря да ги заплашва със санкции, национализация и т.н.-как мислиш какво се е случило между него и тях?  :drinks:

Знам какво се е случило м/у енергийните дружества и бойко-рапона. Дужествата са си платили на рапона, както и на догЪн, за да не ги закача. Факт.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Протестите в България
« Отговор #113 -: Октомври 09, 2011, 21:58:21 pm »
Abe  хора. Ясно е, че миналото Ви преследва. Нека да спрем да си разпиляваме чувствата. Страх Ви е да допускате чужди хора до управлението на България, ама в същото време сте съгласни да Ви щавят вашуи хора. То  не  бяха лукановци....то  не  бяха  ивановци костовци, то  не  бяха  царчоци, лидия шулевци, милен велчевци и братята им. То не бяха сергишевци и масларки, то не бяха бойко рапончовци, цецовци, дянковци и цецовци......ква  ли  измет не  изнасили  майка  България ? Е,  крайно  време  е  да  спрат  да  ме  изнасилват. Разберете, че  само  европейците  на  новото  време  не  ни  изнасилиха . Изнасилиха  ни  руснаци, изнасилиха  ни  американци.......Факт. Не  са  ни  изнасилвали  европейци. Не  мога  да  се  доверя  на  българите,  а  се  доверявам  на  европейците . Факт.

ARRI - не мисля, че трабва да се доверяваш на Британците и по-точно англичаните - тяхната войа срещу Българския етнос е регистрирана още от средновековието и дори Гарибалди загина срещу тях в наша защита! Мисля, че трябва да почетеш малко история!

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Протестите в България
« Отговор #114 -: Октомври 09, 2011, 22:16:14 pm »
 :hi: Tina, много добре го каза :) това за Британците.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Протестите в България
« Отговор #115 -: Октомври 09, 2011, 22:38:28 pm »

ARRI - не мисля, че трабва да се доверяваш на Британците и по-точно англичаните - тяхната войа срещу Българския етнос е регистрирана още от средновековието и дори Гарибалди загина срещу тях в наша защита! Мисля, че трябва да почетеш малко история!

Къде  прочете, че се доверявам на англичаните? Казвам ЕВРОПЕЙСКИТЕ служители. Аре бе хора, стига сте се захласвали у миналото. Стига сте живяли във вашия свят.....пълен с конспирации и пр. ииииииииии ....... Давайте да си спасяваме държавата, а не да търсим 1000001 причини да НЕ го правим. Защото до сега виждам само хора с оферти, които не искат да го правят  ;).....
« Последна редакция: Октомври 09, 2011, 23:44:05 pm от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #116 -: Октомври 09, 2011, 22:39:54 pm »
...
...

Решението? (вие питате) Аз мисля - с една ръка меча и с другата ВЯРАТА (Идеала) - религиозен, фанатичен, човешки...но
С П Р А В Е Д Л И В! Като Богомилите!

...
...

Ех, че добре го каза! :yes:
Накефи ме.
Що не си по-наблизо, та да те прегърна! :blush:

Цялото ти мнение е добро, но цитата е най-силен.
 :yes:
« Последна редакция: Октомври 09, 2011, 22:43:11 pm от Гален »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Протестите в България
« Отговор #117 -: Октомври 09, 2011, 22:45:29 pm »
До  тук  видях  само  кротки  конспиратори,  който  изтъкнаха  1000001  и  една  причини,  които  служат  да  не  спасяваме  България  и  нацията . Факт. То  не  беше  мрънкане, то  не  беше  англообъркване.....то  не  бяха  чудеса. Лошо  другарЕ  конспираторЕ .......... ВИЕ  СТЕ  ПО-ГОЛЯМ  ЦИРК  ОТ  КОМУНИСТИТЕ  И  ДЕМОКРАТИТЕ  ВЗЕТИ ЗАЕДНО. Аре  търсете  други  причини  да  се  откажете .....
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Протестите в България
« Отговор #118 -: Октомври 09, 2011, 22:53:10 pm »
Ако  продължавате  да  си  размазвате  суполите  и  да  търсите  причини  да  се  скатавате,  то  България  от  само себе си  ша  се  затрие. Сори, ама  вече  ми  идвате  в  повече. Или  скачайте, или се давете .......Знам, че ще ми скочите и ще се заоправдавате, за тва си замълчете  тактично. Договарились дрогарЕ?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Протестите в България
« Отговор #119 -: Октомври 09, 2011, 22:56:57 pm »
ARRI,
Видял си едно нищо, защото си сляп и глух!
Голямото ти "решение" е "да идват от европата", те не ни били изнасилвали...
И Tina като ти каза някои неща - "живеели сме в миналото". Апф. Да не задълбаваме наистина в история, която очевадно не знаеш, не само англичаните, има и много други от обичания ти запад, чиито ложи са ни кастрили.
Същите ложи денс внасят и законите които разделят българите от циганите и става дискриминация.
И нито ние имаме равни права, нито циганите имат равни задължения... Точно заради тия, които искаш официално да дойдат - запада!

Замълчи ти, дето плюеш тактично по всички, без по фашистите.
Само извърташ центъра на темата, като типичен дезинформатор (или просто невежа) - "комуистииии", "демократииии", "замълчете".
И накрая голямата велика мисъл - "пуснете от запада някой".
Същия запад, дето банките му са на Ротшилд?
Същия запад, дето държи ФЕД на САЩ?
Същия запад, дето докара кризата?
Същия запад, дето разпали Африка?

Ама какво ти се връзвам... и аз съм глупак значи, имам какво да уча още.
Ти сайта на вестник Дневник спамваш със същите кухи фрази и немисъл, и само изместваш темата...

пп.
ARRI - нищо лично, може и да не го правиш нарочно, но ако се абстрахираш от емоцията, се надявам да погледнеш трезво и да се видиш просто какви ги ръсиш.
СПАМВАШ
И да не си трол, то определено се правиш на такъв.
« Последна редакция: Октомври 09, 2011, 23:22:35 pm от P.E.A.C.E. »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27