Автор Тема: Протестите в България  (Прочетена 54780 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Протестите в България
« Отговор #60 -: Октомври 06, 2011, 22:28:19 pm »
Галене, бях решил да не се бъркам повече в темата, но като прочетох последните ти постове не мога да се въздържа. Много точно и обективно си отразил нещата. Напълно те подкрепям. Някой ако е против да излезе с конкретни аргументи и факти, а не с общи приказки и бягане от проблема. А че има заблудени и наивници се вижда и с невъоръжено око. Поздрави.  :hi: А "молбата" на Миротвореца направо кърти. Да иде в Столипиново да събира подписи. Голямо шоу ще има.
Едно уточнение-P.E.A.C.E. е Миротвореца. Той явно го е разбрал. С голямо извинение към истинския Миротворец.
« Последна редакция: Октомври 06, 2011, 22:30:05 pm от bojinkata »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Протестите в България
« Отговор #61 -: Октомври 06, 2011, 23:11:01 pm »
Ирония, сарказъм, хули, открити обиди...
А къде са аргументите?
FOX News които се смеят на "конспиративните теоретици" май имат общи методи?


Tina,
то това с фалшивите гласове си е публична тайна от край време.
Затова всеки се натиска да "брои" гласове. Има бая пари там.
И това е още едно място къде ние сме си виновни - българи предават българи.
Циганите и цялата олелия с тях е стратегия за отвличане на вниманието, ама кой да се усети...
« Последна редакция: Октомври 06, 2011, 23:16:56 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Протестите в България
« Отговор #62 -: Октомври 07, 2011, 05:29:57 am »
 Помните ли електората на Доган?Винаги постоянен и активен.Какво правеха те.След тормоза на турците в Бг и неуспешния опит да се създаде етнически конфликт ,по предизборните кампании се изтопанчваше някой и обясняваше на хората,а те повечето са от селата и се занимават основно със селско стопанство и животновъдство а не с политика и не им знаят игрите,та обясняваха им как сега само защото те са в политиката и нещата за тия “турци“са добре в България.Казваха им на турски естествено ,че докато те са в правителството ще е добре за хората, иначе пак ще почнат гоненята  и хората вярваха ,че е така,защото раната от  смяна на статут ,имена или други похвати за отцепване на малцинствени групи беше още прясна,а те вярват на някой дето им говори на турски защото го приемат като един от тях и мислят ,че иска да им помогне.
 Ситуацията с циганите е подобна но не ги гонят.Има си закони вече за малцинствата.Защо отново провителството да си цапа ръцете.Нека хората сами си го направят.Форум за конспирация сме ,не за ....Всички сте гледали филми по темата и чели книжки.Поддържа се циганския контингент в изправност и при нужда се ползва от който има нужда за гласуване.Основно за кметските и за правителство ,но ако не му вървят нещата на някой и за президент може.
 Европа няма да погледне добре на това което се случва тук ,защото не знае какво стой под повърхноста.Вижда само отгоре.Вижда само следствието и то е нетолерантност и нескрит расизъм към определени малцинствени групи.И не е вярно че няма цигани на запад.Има .Може би не са от същите племена като нашите но има и и са бели но циганията си им личи.
 Не стана с турците,или поне не всички от „власта„можеха да се възползват от този механизъм,а и другарчетата от Хамерика се намесиха и дадоха съвети за опита който те имат и си създадоха друга форма.С турците не стана щото те са прости хора земеделци и не им е до войни но сега може да се повтори Косово.Шокова доктрина.Много хубав филм показващ как се манипулират масите за да приемат нови идеологии и режими.Има го в Замунда.Препоръчвам го.
 Политиците не се интересуват от хората,черни ли са ,бели ли са.Отдавна всичко е огромен бизнес и значение имат само парите.Няма правила в тази игра.Разделяй и владей.От нас зависи и протестите не са лошо нещо.Лошо е как се тълкуват и как се извърта истината.А тя истината е много усукана материя.Има следствие ,но коя е причината.Следствието е едно-расизъм.Който и да погледне нещата отвън ,ще види само това и няма да пита защо и как се е стигнало до тук.Фактът е налице.
 Повечето хора не си задават въпроса ,как се стигна до тук?Виждат само фактите.Яде ли хасан баница,яде щото някой му я дава.Хасан не се пита от къде идва баницата.Хасан свиква някой да му я дава и е недоволен като спрът ,и не иска да спират.Никой не се опита наистина да интегрира тези хора в „обществото„,а дали то се опитва.Дали случайно изградихме такова общество.Фактите са налице и те са само следствие.Сами позволихме да се стигне до тук.Сами толерирахме,или  по точно оставихме нещата на самотек.
 P.E.A.C.E.  и  Гален ,абе някак си и двамата сте прави ,ама някак си и двамата грешите.Точният пример за обърканото ни общество.Всеки има мнение и е прав ,но използва само следствията от това което са случва.Превръщате всичко в един огромен спор за това кой е прав и кой крив и по типично български начин и метод постепенно забравяте за какво е цялата дискусия и остава само спорът с прекрасни аргументи,много добър спор,поклон  :hi:,и цялата ситуация остава на заден план ,а нещата продължават да се случват и водата да тече.
 Ето една статия ,пример за криворазбраната ни цивилизация и следствията от толкова години възпитание на децата ни ,или обратното http://www.pari.bg/article/2011/10/6/Komentar_UEFA_kato_posledna_instancija .Само да вметна ,че агитките са много добре организирани и имат йерархия,и понякога се случва политици да плащат за присъствието на група хора на мероприятия за всяване на смут и золуми.Имаше такъв случай на мирен протест от някалко хиляди човека ,където 20 „фена„ накараха полицията да бие всички и в репортажът беше отразено само тази част.Войната Босна-Херцеговина започна след футборен мач и „някой„ тикна в ръцете на младежта автомати.Забравихме ли вече?
« Последна редакция: Октомври 07, 2011, 09:21:20 am от Mirotvorec »
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Протестите в България
« Отговор #63 -: Октомври 07, 2011, 08:53:20 am »
Галене,
Геноцид над българите има!
Но за да се справим с него първо и най-наложително е да осъзнаем, че той би бил невъзможен, ако нямаше предатели българи, чрез които да се осъществява.
Ей това не научихме за 5000 години! Мислим си, "аз съм българин и обичам братята си българи, значи и другите са така". Ми не е така, има небългари с които можем да се обичаме повече, от колкото с някои "българи".

Само едно уточнение. Тези които визираш като "българи" са псевдо българи, може би само имената са им български, нищо друго. Как няма да има геноцид към българите като ни управляват небългари. Царя, Станишев и Доган какви са? Последния ни управляваше 20 години. На където си завърти гъза правеше мнозинство и ставаше както той искаше.
Докато не влезнат истински българи в управлението на държавата промяна към по-добро няма да има.
« Последна редакция: Октомври 07, 2011, 08:54:44 am от Sangre »
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #64 -: Октомври 07, 2011, 09:24:43 am »
voodoogoo,аз съм наясно, че крушката си има опашка, и по-назад казах:

Циганите са инфилтрирани в обществото от високо стоящи кръгове с определена цел.


Допълвам, че в България се използват като оръжие.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #65 -: Октомври 07, 2011, 10:10:12 am »
Sangre, сега очаквай отговор;"Ама вие сте си ги избрали!". :)

Те да бяха само тези изброени от теб!
Соломон Паси
Надежда Михайлова
Стефан Софиянски
Ал. Божков
Филип Димитров
Иван Костов
Николай Младенов
и т.н. и т.н.
« Последна редакция: Октомври 07, 2011, 10:13:21 am от Гален »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Протестите в България
« Отговор #66 -: Октомври 07, 2011, 10:23:40 am »
Sangere,
Не приятелю, точно това за което пиша го доказа.
Отказваш да признаеш българската вина - както и си правим от хиляди години! Винаги някой друг ни е крив...
Бойко какъв е? А кабинета му?
Има ли смисъл на всеки циганин или пък евреин да ти давам по 10 български политика, които също не са цвете за мирисане?

voodoogoo
,
Добър дипломат си :)
Също така даде много добра аналогия, на това защо проблема не е в някой етнос и къде трябва да се търси.
Същото което обяснявам и аз - да се търси причината, а не следствието.
Гален говори за следствието - циганите и безработицата, кражбите и т.н.
Опитваш се да ни помириш, което ти прави чест, но аз не водя "война" с него, просто също като теб се опитвам да покажа, че има причина и тя не е бедния етнос, който е жертва. Те са експлоатирани от властта, за тяхна изгода и чрез тях се върши геноцид над нас. Но не, че те са се организирали да превземат България. Нещата са малко по-сложни, както сам каза, това е форум за конспирации.
За съжаление на някои погледа им стига до "да махнем циганите и всичко ще се оправи"... Което е повече от смешно и до като има хора които мислят така (а те не са малко) никога няма да се оправим.

Sangre, сега очаквай отговор;"Ама вие сте си ги избрали!". :)

Те да бяха само тези изброени от теб!
Соломон Паси, Надежда Михайлова, Стефан Софиянски, Ал. Божков, Филип Димитров, Иван Костов, Николай Младенов
и т.н. и т.н.
Отговора е дадаен - не позна какъв ще бъде :)
Искаш да ми кажеш, че статистически, от чисто математическа гледна точка - българите са най-малко в политиката?
Наистина ли до там сте "разнищили" заговора? Евреи и цигани са виновни за всичко?!  :o :o :o

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #67 -: Октомври 07, 2011, 10:36:36 am »

Циганите са инфилтрирани в обществото от високо стоящи кръгове с определена цел.

Допълвам, че в България се използват като оръжие.



След един час:


Те са експлоатирани от властта, за тяхна изгода и чрез тях се върши геноцид над нас.


.
« Последна редакция: Октомври 07, 2011, 10:51:30 am от Гален »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #68 -: Октомври 07, 2011, 10:41:17 am »


Наистина ли до там сте "разнищили" заговора? Евреи и цигани са виновни за всичко?!  :o :o :o


Ти до къде го разнищи?
До Ариман може би?

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Протестите в България
« Отговор #69 -: Октомври 07, 2011, 10:56:40 am »


Наистина ли до там сте "разнищили" заговора? Евреи и цигани са виновни за всичко?!  :o :o :o


Ти до къде го разнищи?
До Ариман може би?
Не отговори на въпроса обаче :)
Наистина ли до там стигате?! Все някой друг да ви е виновен - никога ние не сме виновни?

Колкото до мене - да.
Аз съм на ясно, че материалния свят е само отражение на духовния.
Че битката не е против плът и кръв, а против идеали, морал, власти, воля и т.н.
Ако за терминологията ще се хващаш... Ариман, Сатана, Антихрист, Сет, Джинове, Ракшаси и т.н. и т.н.
Човечеството (независимо от раса, континент, времева линия) е единодушно поне за едно - има тъмни сили от нематериален характер.

Аз ще водя борба против идеи и пропаганда като твоята. Не против хората, не против човешката раса!
А ти ако искаш продължавай да громиш цигани и евреи, ше те чакам на следващата стъпка на еволюцията, къде ще бъдем първо ХОРА  @---
« Последна редакция: Октомври 07, 2011, 10:59:37 am от P.E.A.C.E. »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Протестите в България
« Отговор #70 -: Октомври 07, 2011, 11:15:58 am »

Не отговори на въпроса обаче :)
Наистина ли до там стигате?! Все някой друг да ви е виновен - никога ние не сме виновни?

Колкото до мене - да.
Аз съм на ясно, че материалния свят е само отражение на духовния.
Че битката не е против плът и кръв, а против идеали, морал, власти, воля и т.н.
Ако за терминологията ще се хващаш... Ариман, Сатана, Антихрист, Сет, Джинове, Ракшаси и т.н. и т.н.
Човечеството (независимо от раса, континент, времева линия) е единодушно поне за едно - има тъмни сили от нематериален характер.

Аз ще водя борба против идеи и пропаганда като твоята. Не против хората, не против човешката раса!
А ти ако искаш продължавай да громиш цигани и евреи, ше те чакам на следващата стъпка на еволюцията, къде ще бъдем първо ХОРА  @---

Това и предните ти постове са добри и уместни разсъждения, но уклончиво бягаш от същността и това, което е актуално днес. За рецептата ми е думата. Дай рецепта за оправия СЕГА, в настоящето! Стигни до край! И се постарай да разрешиш нещата от всички гледни точки. Не само от 3D, ами и от по-високите измерения, както го направи преди малко.
Ако бях доизгледал руските филми лекции "Теория на управлението" с водещ генерал Петров, сигурно щях да видя рецептата в тях, но не съм и в теб ми е надеждата! ;)

..........................................

Галене,

Евала за копирането на материала на Кеворкян! Ясно е, че най-правдив поглед върху проблема ще има човек от друго потекло и той го прави прекрасно, но... Но какво ни топли нас, че показва истинското лице на обикновения българин, лицемерието на властта и ехидността на чуждите на българщината сили? Показването на истината трудно ще я разреши. Рецепта Галене, рецепта за оправия... Дай и твоята гледна точка!

Стигнете с P.E.A.C.E. до консенсус, щото много добре знаеш, че и той е прав от неговата гледна точка така, както и ти от твоята; само дето и двамата стоите на различни нива. Разглеждате нещата от различни ъгли и философии, а от това по-голямо богатство къде ти. От консенсус и равновесие между двама ви по-добро за България няма да има!
« Последна редакция: Октомври 07, 2011, 11:24:41 am от SMSI-H »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Протестите в България
« Отговор #71 -: Октомври 07, 2011, 11:33:00 am »
Не съм сигурен дали не беше ирония това :)
Но и да е, и да не е - не съм чак толкова умен, че да дам готова рецепта, "нарпавете така и така и ще стане".
Просто виждам кое не е редно.
Например законите относно "малцинства" са наистина дискриминация за българите. Няма как да има равенство, като е регламентирано разделение.

Добре, да решим от къде да почнем? Закони? Образование?
Аз мисля от възпитание на децата. Много цигани развиват омраза против българите, защото като малки са ги обиждали, плюли и т.н.
И съм ставал свидетел на такива неща - циганче, малко (метър и двайсе с дигнати ръце) се насабират около него бели юноши и го гаврят - плюят го, обиждат го, смеят му се...
Това какво отражение има според "националистите" върху психиката на това същество?

Не искам да заемам позиция "про цигани". Просто се опитвам да балансирам везната. Циганите ги е СТРАХ, застрашения човек минава на защитна реакция инстинкти. Независимо дали си бял или черен, ако си заплашен и наплашен от медии и волен-сидеровци...
« Последна редакция: Октомври 07, 2011, 11:41:43 am от P.E.A.C.E. »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #72 -: Октомври 07, 2011, 12:53:54 pm »

Рецепта Галене, рецепта за оправия...


Има я.
На първо време приемане и стриктно изпълнение на "Закон за защита на нацията"!
Става ли?

Допълнение:
И този.
"Закон за изтреблeние на разбойниците"
http://www.cao.bg/?article=5604524&pages=0&category=5

« Последна редакция: Октомври 07, 2011, 13:23:59 pm от Гален »

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Протестите в България
« Отговор #73 -: Октомври 07, 2011, 13:08:58 pm »
Aко не ни управляваше Доган 20 години, нямаше да се прокарат анти-български и про-цигански закони.

Пчеларя, това което може да се промени СЕГА: Закони еднакви за всички и спазвани от всички.

Защо има само 300 000 циганина според статистиката? Защото повечето се пишат турци.
Спорел съм с такъв. Каза ми че както има черни българи, така има и черни турци. Е след като му обясних, че черни българи няма, че това са така наречените "сиви гълъби" дето са си цигани, но са християни и не знаят цигански а само български, нямаше какво да ми отговори.

Пийс, Бойко е една малка сива мишка, която е време да си ходи. Не го знам какъв е по произход, но щом не защитава Българските интереси не мога да го нарека Българин.

Както е казал Хайтов: "Националист е нормалното ми агрегатно състояние" и моето е такова, но не мразя циганите затова че са цигани. Подхождам човешки и съм откривал и добри хора между тях. ПОВЕЧЕТО ОБАЧЕ НЕ СА.
Не можем да ги изгоним, нито да ги правим на сапун. Те си имат ниша в България. Това е така, защото за разлика от високоразвитите страни, които имат гастербайтери да им вършат мръсната работа, ние такива си нямаме. Ние разчитаме на циганите да вършат работата която белите хора не искат. Циганите сами се поставят на най-ниското стъпало на социалната стълбица защото отказват да се образоват.
« Последна редакция: Октомври 07, 2011, 13:17:03 pm от Sangre »
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Протестите в България
« Отговор #74 -: Октомври 07, 2011, 14:30:23 pm »

Циганите ги е СТРАХ, застрашения човек минава на защитна реакция инстинкти.

Независимо дали си бял или черен, ако си заплашен и наплашен от медии и волен-сидеровци...


Еййй, не мога да се стърпя!
От какво ги е страх, бре?

Това с "медии и волен-сидеровци" е несериозно.

Както и това:

Живеят до мен и си говорим. Някои ги е страх, питат ме "бате нали някой от твоите грамадни приятели няма да ме набие".


Да ти кажа ли, от какво ги е страх, а?
От възмездие ги е страх!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27