Автор Тема: Предатели  (Прочетена 13847 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jah

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
  • Има неща, от които трябва да се освободим,за да г
Предатели
« -: Август 25, 2011, 23:40:39 pm »
Гледам как всички вие напускате България , отивате някъде там из  нашата синя майка ,напускайки дома в който ви е  родила, ви си мислите ,че  ще преуспееете, като се оядете с еврейски пари,като работите на същите тези хора,които ви прецакват  тук,корпорациите намерили свой начин да  излязат от  тяхната криза,като заместят персонала с  по-големи глупаци, това сте вие  ДОЛНИ ПРЕДАТЕЛИ,забравили българското! Гледам същите тези  глупци наручат децата си с  чужди имена ,посещават други курорти пак бетон и разврат с  изкуствен лукс! Имащите пари крадци и предатели , които унищожават нас бедните, постилат на развратните си алкохолизирани наркоманизирани деца да учат в  ЧУЖБИНА. Да служат там, да се ояждат с  пари , дори забравят да  научат  децата си на Български !!!
 ПРЕДАТЕЛИ, бягайте, но сега и там няма пари,няма работа,хората се бият, и тамошните националисти хич не ви се радват, вие бедни заблудени  мички ,селф-емплойд роби, бягайте, страхливците бягат и накрая умират !


Всички верни братя и сестри нека знаят,че инкарнирането ни тук на тази могъща земя, със сезони,флора,файна,релеф планински,равнине,енергийни точки,гробници на велики народи,люлка райска, няма да бъде потопена от западния капиталист,братята от изток се бият за земята си ще се бием и ние,без предателите сме по -силни, няма да ни изпеят както изпяха и Левски и много други ! Тази земя ни принадлежи тук ще преуспеем !


Омразата ми дава сили !

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Предатели
« Отговор #1 -: Август 25, 2011, 23:53:34 pm »
Човек би трябвало да има свободата да ходи където си поиска(с малки изключения). Колкото до тези, които все още си стоим в родината - не сме народ! ???
Dreams are messages from the deep.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Предатели
« Отговор #2 -: Август 26, 2011, 10:52:35 am »
Обичам България ,затова съм и тук,но искам да питам,колега ако стане война с кой и с какво ще се биеш? Щото едно е Левски,друго е сега.Редом с дядо ти или със 5 годишния си син? И с какво с кухненски ножове или със престрялото оборудване на жалката ни армия?Малко сме жалки,имаме 1-2 хеликоптера и пушките послужили за ограда на военна академия.

Неактивен nukeforce

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Предатели
« Отговор #3 -: Август 26, 2011, 12:45:33 pm »
Предателството е нарушение във вярност, дълг, лоялност към кауза или личност.

Ще си позволя да цитирам Конституцията на РБ

....

Чл. 6. (1) Всички хора се раждат свободни и равни по достойнство и права.

Чл. 35. (1) Всеки има право свободно да избира своето местожителство, да се придвижва по територията на страната и да напуска нейните предели. Това право може да се ограничава само със закон, за защита на националната сигурност, народното здраве и правата и свободите на други граждани.

Чл. 37. (1) Свободата на съвестта, свободата на мисълта и изборът на вероизповедание и на религиозни или атеистични възгледи са ненакърними. Държавата съдейства за поддържане на търпимост и уважение между вярващите от различните вероизповедания, както и между вярващи и невярващи.

Чл. 38. Никой не може да бъде преследван или ограничаван в правата си поради своите убеждения, нито да бъде задължаван или принуждаван да дава сведения за свои или чужди убеждения.

....

Акцентиръл съм върху най-важните неща, а те са следните:

Свободни - Свободата е право, гарантирано от Конституцията на РБ
Избор - Всеки е свободен сам да избира по своя преценка и убеждение, а не да му бъде вменявано такова!
Свободата на мисълта - Мисля си, че като избягам някъде ще бъда щастлив. Никой и по никакъв начин няма право да ме обвинява в това. Всеки сам избира как и къде да търси личното си щастие!
Своите убеждения - Убежденията се изграждат на някаква база. т.е. има повод някой да мисли по някакъв начин. Аз мисля, че Държавата не е направила нищо за мен и затова аз няма да направя нищо за нея. Тя не ме заслужава като кадър. Всичко, което съм постигнал е с труд и пот и Държавата вместо да помага, ми е пречила с административни спънки, бюрокрация и т.н. Как да я обичам тази Държава и как да и бъда вярен, лоялен и нейното развитие да бъде мой дълг. Е няма как да стане ;) Ако това ми бъде вменено от някой полуграмотен националист, то това е нарушение на чл.38 от КРБ ............ и т.н. и т.н.

Нямам за цел да обидя хората, които обичат България, но погазването на чуждите права е престъпление.

България може да бъде страхотно место за живеене, но в момента условията не го позволяват. Образованите хора бягат. Запитвали ли сте се защо? Един млад доктор, току що завършил медицина, трябва да кара няколко години специализация. Тук за нея му заплащат 280 лева, а в Германия сумата е 4 цифрена и е в Евро. Според вас кой балък ще остане тук? Ето защо лекарските грешки зачестяват и се допуска деца да умират в клиниките.
Другото което е: младежите бягат, по-възрастните, но трудоспособни и те .. И в крайна сметка тук остават банда идиоти, на които данъците ще им бъдат вдигнати съвсем скоро /осигурителната вноска/, за да има пари за пенсии ;) т.е. Минималната работна заплата ако се вдигне на 500 лева, едно посещение при личния лекар ти става 5 лева. Но като ти удържат данъците за социални и здравни осигуровки, чисто получаваш до 50% по-малко, т.е. към 250 лв.  ;D ;D айде нема нужда

п.с. Социалните пенсии в Австрия и Швейцария са по 700-800 евро. Така, че .. струва си и на 50 години да избягаш. За 7-8 години получаваш гражданство и после пей сърце ;))

Предателя и родоотстъпника като се пенсионира ще ходи на екскурзии по света, а патриота ще ходи на екскурзии с автобуси на атака и рзс да стачкува пред парламента  ;D  вечно ще е кисел, сърдит, ще мрази и ще завижда, ще порка ракия под асмата и ще се моли на Господ, дано преживее и следващата зима .., цигани ще го изгонят от апартамента му и ще се настанят там, защото ще се чувстват безнаказани, понеже имат 5-ма роднини, които работят в Западна Европа и им пращат пари за адвокати, а националиста в крайна сметка ще изглежда ето така ..


Затова приятели, образовайте се в България, специализирайте навънка. Работете навънка като специалисти, а не бачкьори и си поддържайте собствеността в България. Защото да можете някой ден да се завърнете при приятелите и семействата си и за да има кой да ви погребе и да се знае къде е гробът ви! С европейска или американска пенсия, по-добре, да не кажа блажено се живее в България. Питайте Жорж Ганчев ;) Прочетете и за живота на Койчо Белчев, както и много други като тях...

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Предатели
« Отговор #4 -: Август 26, 2011, 12:54:59 pm »
Кой където иска да ходи, но само да знае, че ще дойде ден, в който ще иска да се върне, но няма да може. Там където е бил ще стане тежко за живот и ще иска да се върне в България, но няма да може, не за друго, а по простата причина, че няма да има пътища и въздушен транспорт.

Съгласен съм jah!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Предатели
« Отговор #5 -: Август 26, 2011, 15:33:25 pm »
Една поправка към колегата. Ако имате възможност в никакъв случай не учете в България. Учете директно навънка. Така се спестяват супер ценни години. На мен ми се наложи да уча изцяло 2 пъти от начало до край. Защото първото образование не можеше да се ползва. Но пък след 2то годишната ми заплата, обърната в левове е шестцифрена. И то началната.
« Последна редакция: Август 27, 2011, 07:11:40 am от Mirotvorec »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Предатели
« Отговор #6 -: Август 26, 2011, 15:55:04 pm »
Кой където иска да ходи, но само да знае, че ще дойде ден, в който ще иска да се върне, но няма да може. Там където е бил ще стане тежко за живот и ще иска да се върне в България, но няма да може, не за друго, а по простата причина, че няма да има пътища и въздушен транспорт.
Кога горе-долу се очаква да стане това? Ако ще е след 2-3 години - добре, заслужава си чакането/търпението, ама ако ще е след 20-30, няма да има особено значение(поне за мен).
Dreams are messages from the deep.

Неактивен gm67

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Предатели
« Отговор #7 -: Август 26, 2011, 16:02:50 pm »
Но пък след 2то годишната ми заплата, обърната в левове е шестцифрена. И то началната.

Тангра,щастлив ли си сега?Питам напълно добронамерено.

Цитат
Човек би трябвало да има свободата да ходи където си поиска(с малки изключения).
Няма нищо по-тъжно от държава,чиито деца се чудят кака да я напуснат  :(

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Предатели
« Отговор #8 -: Август 26, 2011, 16:04:07 pm »
Кой където иска да ходи, но само да знае, че ще дойде ден, в който ще иска да се върне, но няма да може. Там където е бил ще стане тежко за живот и ще иска да се върне в България, но няма да може, не за друго, а по простата причина, че няма да има пътища и въздушен транспорт.
Кога горе-долу се очаква да стане това? Ако ще е след 2-3 години - добре, заслужава си чакането/търпението, ама ако ще е след 20-30, няма да има особено значение(поне за мен).

Де да можех да ти кажа.

Ето го пророчеството на човек, който няма пропуск в предсказанията през 88 годишния си живот.

„Кажете на близките си, които са в чужбина, да се приберат до 2028 година. След това, и да искат,  ще е много трудно да се върнат, а и ние няма да сме в състояние да ги приемем..."

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Предатели
« Отговор #9 -: Август 26, 2011, 16:15:19 pm »
Аха, сещам се че бях го чел някъде. Ванга? Хубаво е, че до 2028 има време и дано до тогава Шеврон не ни натрови природата(и конкретно водата).

Ванга също беше споменавала нещо от сорта, но до колко това са нейни думи :unknown: ...:
Гордейте се, че сте българи! Не отстъпвайте от род и родина! Не се продавайте на Америка за пари!
Dreams are messages from the deep.

Неактивен SoturinTie

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:Предатели
« Отговор #10 -: Август 26, 2011, 23:28:51 pm »
Гледам как всички вие напускате България , отивате някъде там из  нашата синя майка ,напускайки дома в който ви е  родила, ви си мислите ,че  ще преуспееете, като се оядете с еврейски пари,като работите на същите тези хора,които ви прецакват  тук,корпорациите намерили свой начин да  излязат от  тяхната криза,като заместят персонала с  по-големи глупаци, това сте вие  ДОЛНИ ПРЕДАТЕЛИ,забравили българското! ...
Факт е че където и да идеш ще е само по-лошо. Често си говорим с приятелката ми, че сме късметлии, че живеем в България. Все още можеш да си купиш чиста храна, да отидеш някъде където има природа и да бъдеш уважаван за това, което си.
Хората бягат от тук подлъгвани от бляскавата чужбина и отиват да слугуват там, но на практика разлика няма.
Soturin tie on mainettaan kantaa, ei miekkaansa maahan laskea saa.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Предатели
« Отговор #11 -: Август 26, 2011, 23:41:49 pm »
Тези "предсказания" от 2010 до 2221 са на някакви тъпи руски секти, които само използват името на Ванга. ;D

Според Слава Севрюкова, ще очакваме някаква жена да дойде на власт, че да почнем да се оправяме. А да видим...
Dreams are messages from the deep.

Неактивен nukeforce

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Предатели
« Отговор #12 -: Август 27, 2011, 00:20:48 am »
Според Слава Севрюкова, ще очакваме някаква жена да дойде на власт, че да почнем да се оправяме. А да видим...

ми ето я де, Меглена Кунева ;)

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Предатели
« Отговор #13 -: Август 27, 2011, 00:33:06 am »
Така съвсем няма да останат българи в тази държава. ;D
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Предатели
« Отговор #14 -: Август 27, 2011, 01:23:22 am »

Тангра,щастлив ли си сега?Питам напълно добронамерено.
 
Много много повече съм щастлив, отколкото докато бях в бг. Разбира се, говорим за Канада. Не знам по другите страни как е. Не виждам защо не.

но ако  стане най-лошото аз  смятам да направя следното, харесвам си някоя кола,ако има и гориво
още по-добре няма да я сменям,после си бера екипировка от някой готен магазин за екстремни спортове,после се спирам за малко аммо от  ловно-рибарския, и накрая храна, после се отправям към някое  място сред природата,къдетп съм бил и познавам както познавам шибания си град

Само погледни в тая тема колко злоба има в нашата държава, колко простотия и мръсотия, желание за кражби и разрушения. Как да се чувствам комфортно там? Как да се върна? И защо? Да ми минават дните по спирките и в задръстванията? Тук за 5мин съм в центъра. За 15 отивам на работа. И то с обществен транспорт. Или да бачкам там по 15часа на ден? Тук работя по 7 и половина. Имам си колкото искаш приятели, повече, отколкото имах в бг. Има сумати места, на които мога да ида, както в града, така и извън него. Имам си време за развиване, за тренировки, занимавам се с една купчина изкуства, спортове и танци. Утре ще имам представление. Може да постна някъде видеото после. (ако позволяват админите).
Кое точно трябва да ме прави нещастен? И кое точно в бг то би трябвало да ме прави щастлив. Някак си въпроса ми се вижда абсурден ...
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27