Автор Тема: Рептилиите са вече тук  (Прочетена 32957 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bbobiti

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Рептилиите са вече тук
« -: Август 18, 2011, 11:16:30 am »
Здравейте.
Преди време публикувах една статия по отношение атентатите в Норвегия.Това е линк към нея:
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,19075.15.html

По идея на един съфорумник - bojinkata - би било интересно да публикувам същата статия , но като oтделна тема и със снимки!
Надявам се , че раздела Тайни общества е подходящ за целта.

----------------------------------------------------------------------------
Здравейте!
Отдавна се каня да напиша нещо тук, още повече че имам и конкретен повод. Но след скорошните простотии в Осло няма как да не го направя вече!
Всъщност за мен тези инциденти са поредната стъпка от плана за смачкване на свободната воля на човечеството! Който за съжаление май си върви с пълна сила!
Та по същество!
Не знам дали някой е бил в Осло, в един парк, който се казва Vigeland park.Този тип - Gustav Vigeland - е техен известен скулптор. Който желае може да потърси информация за него в нета.
Този парк е един от най-известните там - да не кажа и най-известния! Задължителна спирка за всички туристически обиколки, любимо място за разходки на деца и възрастни, за обяд, за срещи и за какво ли още не! Не знам колко хора го посещават ежедневно, но сигурно са хиляди-специално през лятото. Също и безброй деца на всякаква възраст - което е най-интересното, както ще видите по-късно!!!
В този парк, който е изключително красив и подреден, са изложени голям брой скулптури, създадени от Вигеланд. Не знам дали всички са от него, а и вероятно ще е трудно да се намери информация по въпроса. Защото някой от тях - да не кажа почти всички - са доста странни и плашещи и ми е трудно да си обясня как е възможно да попаднат там пред очите на толкова много хора и най-вече-толкова много деца!!!
Когато се влиза в парка има езеро с мост, на който са подредени различни статуи на хора, които се къпят или правят нещо около вода! Веднага прави впечатление, че хората не се усмихват, както би било нормално, ако се забавляват около воден басейн!
След това се минава около един красив и голям фонтан, също заобиколен от разни голи фигури! За съжаление нямах време да го разгледам по-подробно!
След него се достига до една пирамидално разположена композиция от стъпала и площадки, върха на която е увенчан с множество изключително странни статуи! Сами ще видите на снимките!
Статуи, които отново са абсолютно голи, които изразяват отегчение, скръб, страх, безнадеждност, насилие, безсилие, отчаяние, примирение пред съдбата...! Все неща, които са коренно противоположни сравнени с гледката от парка!
Имаше композиции от натрупани човешки тела, натрупани на камара бебета, деца биещи мъж и разни други доста плашещи фигури! И в центъра на площадката се извисява висок стълб, приличащ на египетски обелиск, създаден отново от натрупани човешки тела!! И отново всички са голи и безжизнени!!!
Всичко ужасно много ми заприлича на снимките и кадрите на Хитлеристките лагери, където се виждат същите камари от мъртви голи тела или опашки от хора, обезнадеждени и примирени, чакащи да влязат да бъдат "изкъпани" под душовете с отровен газ!!!
Веднага ме обхвана едно неприятно и тягостно усещане, че има нещо ужасно не наред в цялата тази картинка! Какво правят тези ужасни статуи в този парк, разположен в най-скъпия и зелен квартал на Осло?!Защо са тук-пред очите на хиляди хора ежедневно?!
На връщане станах много подозрителен и доста по-наблюдателен! И разбира се попаднах на сериозни находки!!!
В четирите краища на моста над езерото се оказа, че има четири високи колони, на върха на които има статуи на рептили, насилващи или направо изяждащи хора!!! И разбира се, са по-високо от главите на хората, дори не им се обръща внимание, ако не гледаш специално тях!! За да бъдат "Раята" винаги по-ниско от "Боговете" и несъзнателно да им се покланят!!!
Усещането ми, че отново има намесени тъмни сили се оказа правилно!!!! Сами ще видите на снимките!!!
Започнах още по-сериозно да се оглеждам!! И на входа на парка се натъкнах отново на рептилски истории!!!!
На входа има няколко големи метални врати, в които отново са втъкани змиеподобни и рептиловидни същества!! Има и доста други фигури и символи, които аз не разбирам!Предполагам някой по-вещ в окултните тълкувания може да даде мнение, след като види снимките!
За мен е изключително възмутителен парадния начин, по който е поставено всичко това пред очите на всички и най-вече пред децата! Те не осъзнават това, което виждат, но всички знаем, че подсъзнанието поема и запомня всичко видяно!! И така до поредния програмиран/по-скоро програмирани в случая/, който върши мръсната работа!!!
В общи линии - това е!!
По-долу е линка към снимките!


http://bbobiti.multiply.com/photos/album/47
-------------------------------------------------------------------------


,
,,,,,,,,
« Последна редакция: Август 18, 2011, 11:27:43 am от bbobiti »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Рептилиите са вече тук
« Отговор #1 -: Август 18, 2011, 15:05:33 pm »
Наистина скулптурите са отвратителни особенно рептилските. И си мисля как хората може да са толкова слепи. Не ги ли виждат? Няма да е лошо там живеещите да се замислят и да разпитат кой ги е пльоснал там, защо ги е пльоснал и каква аджеба му е била идеята като ги е правил. Направо да си отидат в общината, че те със сигурност знаят нещичко.
Някак си си мисля, че дори и хора които не са чували за рептили, все пак би трябвало да им светне някаква лампичка.

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Re:Рептилиите са вече тук
« Отговор #2 -: Август 18, 2011, 15:31:00 pm »
Това са  илюминати обяващи се за извънземни "висши същества" за да оправдаят господството си над останалите. Обичайната лъжа на илюминати.
Скулптурите вероятно пропагандират НСР с нов холокост на излишното население.
А и много приличат на пирамидите от голи тела, които правеха американците в Ирак.
Явно това е пропаганда на идеята за американски илюминатски НСР.
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Рептилиите са вече тук
« Отговор #3 -: Август 18, 2011, 18:14:10 pm »
От прочетеното за Густав Вигеланд/11април1869-12март1943/ и парка се вижда, че тези скулптори са направени за около 20 години/212 статуи/. По около една на месец????Парка е завършен някъде след 1950 година и рептилиите по вратите едва ли са идея и дело на твореца-Вигеланд.Има и някакво обяснение от автора на статията за Г.В.-"Темите които доминират като негово вдъхновение са смъртта и взаимоотношенията между мъж и жена, а борбата с рептилиите-борбата с природата. Той прави първата си изложба в Норвегия през 1894 и 1896 година, която изложба получава множество похвали ".
          Възникват редица въпроси: как за това време ще  направи тези "творения"/работата като обем е голяма/, кой го е спонсорирал/това определено е поръчкова работа/,въпреки обясненията за борбата с природата -защо точно подобия на гущери/в Норвегия няма алигатори и други подобни/. Въобще тази гадост в центъра на Осло задава много въпросителни. Иначе парка като архитектура и поддръжка е великолепен.Между другото тези 5-6 статуи не се ползват с особена популярност от авторите на снимки за парка по сайтовете.И почти всички други статуи стават повече за гробища, а не за парк за отдих и веселие.
« Последна редакция: Август 18, 2011, 18:16:49 pm от bojinkata »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Рептилиите са вече тук
« Отговор #4 -: Септември 16, 2011, 10:02:14 am »
Темата изглежда е много неприятна, защото са я прочели над 650 души и има само 4 коментарии- 2+2. Бай Лун мисля, че има право. Статуите са дело или поръчка на тези, които ни управляват,евентуално рептилиите и по този начин показват своето превъзходство и могъщество.Естествено си правят и реклама. А нашата робска психика ни кара да си траем. Густав Вигеланд е само за параван.Дано греша. hi

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Рептилиите са вече тук
« Отговор #5 -: Септември 16, 2011, 16:31:52 pm »
Ужасни скулптури.Направо отвратителни.Ние тук  паметника на съветската армия мислим да сваляме,а тези имат егати изродщините и си ги харесват явно.

Неактивен deamon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re:Рептилиите са вече тук
« Отговор #6 -: Септември 25, 2011, 01:06:58 am »
Вижте очите на това същество.... водят го към клас лемури... но очите са си на влечуго...
А окраска, козина и всичко друго е на млекопитаещо... много странно..
А и другото странно, някой го оставил в зоопарка анонимно и никой нищо не знае за него...

http://paranormal-news.ru/news/gremlin_iz_kitaja/2011-09-22-3782
« Последна редакция: Септември 25, 2011, 10:22:12 am от Mirotvorec »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Рептилиите са вече тук
« Отговор #7 -: Септември 25, 2011, 18:28:52 pm »
Привет! И по нашите земи има подобни влечуги.Вижте какво е цъфнало преди време във Варна в Морската градина, и най важното от кого е!

Ах, мамини гугутки, не ги знаех, че имат такива пристрастия...  ;D
Рептилите обичат водата. Нормално е да си направят такава фирма и то просперираща. Ненормално е да си позволят да си слагат паметници, но явно се чувстват господари на положението. За съжаление обаче мисля, че не грешат.

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re:Рептилиите са вече тук
« Отговор #8 -: Септември 25, 2011, 20:31:42 pm »
Руснаците също обсъждат какво изобразява рептилската двойка от Варна с яйцето тук: http://fotki.yandex.ru/users/olgano2008/view/322418/?page=2

 :nea:


Неактивен JerryNP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re:Рептилиите са вече тук
« Отговор #9 -: Септември 26, 2011, 20:27:47 pm »
Супер отвратителни статуи! Как може някой да нарече това изкуство! Какво ли се очудвам... пълно е с болни мозъци и извращение.

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re:Рептилиите са вече тук
« Отговор #10 -: Септември 30, 2011, 08:59:06 am »
Място: Германия, Chiemsee и по - точно дворецът на крал Лудвиг II.


Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Рептилиите са вече тук
« Отговор #11 -: Септември 30, 2011, 13:55:39 pm »
Мястото е по поръчка и със съответният съпорт.Осветено е с кръв.Какво повече.Склупторите са невероятно добри произведения на изкуството,но това не е тема за тук.Целта е оскверняване и обръщане поляритета на енергията.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Рептилиите са вече тук
« Отговор #12 -: Октомври 02, 2011, 13:20:59 pm »
ето още един рептилски символ, на който се стараем да не обръщаме внимание. С десетки години е пред очите ни, но ние не го виждаме. Коментара е излишен.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Рептилиите са вече тук
« Отговор #13 -: Октомври 14, 2011, 11:03:45 am »
Не вече, те отдавна са тук ;), да не говорим че половината човечество е луднало по източни науки - религии които се кланят на драконите а да не говорим за разните му там кундалини и тям подобни змийски институции.
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Рептилиите са вече тук
« Отговор #14 -: Октомври 14, 2011, 15:15:24 pm »
@bojinkata
Змията лапаща човек е символ на наказанието на грешниците, червения кръст на бял хон е символ на небето очистено от грешници. Дори ндаписа алфа ромео означава Рим на първо място, тоест църквата,
Soli Deo Gloria!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27