Автор Тема: Liber MMM  (Прочетена 26075 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Liber MMM
« Отговор #30 -: Октомври 18, 2006, 18:37:35 pm »
Тук плъпна някакво свърталище на демонизъм - точно като отричаната сатанистична същност на LiberMMM!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Liber MMM
« Отговор #31 -: Октомври 18, 2006, 18:51:05 pm »
Тук плъпна някакво свърталище на демонизъм - точно като отричаната сатанистична същност на LiberMMM!
ТОЧНО ТАКА ! КРАТКО И ЯСНО !  >:(  >:(  >:(

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Liber MMM
« Отговор #32 -: Октомври 18, 2006, 21:53:53 pm »
Аха, начи по добре да се кланяме на бог с рога отколкото на църквата :-X
Не че нещо,ама рогата са символ на плодородие,благородство и сила.И преди покварената църква много богове са носели рога,за изразяване на силата им. И е по-добре.
 
Тук плъпна някакво свърталище на демонизъм - точно като отричаната сатанистична същност на LiberMMM!
Grow up.get a life!

ХУбаво е че има юзери като 818.Лошото е че се задържат доста малко,и не успяват да разбият множеството илюзии завладели тоя форум. Истината е,че сами си налагате рамки,не ви трябват масони и илюминати.
 А може би това е част от плана им.
 А тези "духовни" послания,които често се явяват тук са от най-манипулираните.

Съжалявам ако съм засегнал някого.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

818

  • Гост
Re: Liber MMM
« Отговор #33 -: Октомври 19, 2006, 13:11:30 pm »
ХУбаво е че има юзери като 818.Лошото е че се задържат доста малко,и не успяват да разбият множеството илюзии завладели тоя форум. Истината е,че сами си налагате рамки,не ви трябват масони и илюминати.
 А може би това е част от плана им.
 А тези "духовни" послания,които често се явяват тук са от най-манипулираните.

Съжалявам ако съм засегнал някого.

Няма смисъл в разбиването на каквото и да е отвън. Метаморфозата става само и единствено от вътре (от човека) не е наложена (изнасилена) отвън макар че външни фактори може да окажат благоприятно въздействие за повдигане на нивото на осъзнаване, но това пак е вътрешно израстване не външно. Единствената идея която можем да направим е да пуснем мухата за каквото и да е и от там нататък всеки да продължи търсенето си или да продължи защитата на собствената си реалност (както правят повечето вярващи). Ако караме или разбиваме представите на масата, се превръщаме в същите тези маси хора (христиани или каквито и да е религии) които тръбят и налагат чрез манипулация (кога ви научих за бог ? Когато бяхте деца - друг избор имахте ли тогава освен да приемете вярата на родителите ви която е наложена на тях по същия начин както на вас... едва ли :) ) ама дай сега да не разклащаме сигурната си реалност в която вярват всичките маймуни по улиците - нали не трябва да съм различен, различните са винаги извън обществото

Темата все пак е за МММ, какво точно е МММ ? = Метаморфоза, Магия, Медитация е едно от значенията на МММ. Какво занчи това:

Медитация: Разбиране на себе си, разбиране на начина на мислене и наложените модели и премахването им. Спиране на ума и въздействито му (когато ума спира, и света спира защото той е подържан от диалога в главите ни). Главната цел е постигане на не-ум което е следствие на всичките концентрации и ДИСЦИПЛИНА :)

Метаморфоза: Промяна на заучените навици и разграждане на егото - представата Аз съм. Дали някой от вас се замисля, че целия му живот е един голям навик ? Правиш абсолютно всичко по навик дори и секс, дори се сърдим по навик, отговаряме на дразнителя по навик и т.н. Примери безброй. Метаморфозата премахва тези навици и те прави осъзнат 24 часа в денонощието

Магия: Промяна на реалноста в съгласие с волята. Забравете всички бращолевиници за вещици, казани, черни магии, бели магии и кво ли не... Магията е промяна на съгласуваната реалност посредством намерението на магьосника. Иска ви се да сте на по хубава позиция в работата, да чукате манекенка или съседа ви да боядиса оградата вместо вас - тези неща са малко вероянти в съгласуваната реалност на повечето, но чрез магият вероятността се вдига (никога на 100%) но на 70-80% - защо не. Всички е следствие на вътрешната трансформация и натрупването на лична сила. Спомнете си всички хора които са ви манипулирали без проблеми, всички тези харизматични личности които са ви оплитали без дори да разберете и сте правили това което искат те, все едно вие самите го искате :) Тези хора просто имат повече лична сила от вас...

Та това е МММ на фона на всичките идиотщини които се изприказваха за разни сатани, богове, христиани и какво ли не. МММ е практическа програма за самоосъвършенстване (самоосъзнаване)... всичко останало е буллшитс  за умовете ви :)

Enjoy
www.inchaos.org

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Liber MMM
« Отговор #34 -: Октомври 19, 2006, 14:56:51 pm »
Добре направи, 818, че го обясни кратичко и ясно.  :)  И съм съгласен с повечето неща, но до последното изречение на Метаморфоза. Написаното в "Магия" обезсилва казаното до този момент.
Медитация, изтриване на старите модели, спиране на ума, премахване на навиците, в крайна сметка-разграждане на егото... И веднага след това пишеш за егото :
Цитат
Иска ви се да сте на по хубава позиция в работата, да чукате манекенка или съседа ви да боядиса оградата вместо вас - тези неща са малко вероянти в съгласуваната реалност на повечето, но чрез магият вероятността се вдига (никога на 100%) но на 70-80% - защо не.
За мен желанието за трансформация и увеличаване на силата не би било с цел манипулиране на когото и да било, а ще бъде насочено единствено и само към себе си.

Интересно съвпадение, 818  :)   Със същите цифри беше обявен и ултравиолетовият лъч от 17 октомври...
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Liber MMM
« Отговор #35 -: Октомври 19, 2006, 15:20:37 pm »
Текстът на 818 единствено потвърждава нашите прашасали, догматизирани представи за МММ като нещо демонично, разрушително. Още в първото си изказване по тази тема посочих, че намирам inchaos като една много добре развита откъм практическите й достойнства система - там наистина са разгледани интересни техники, чиято способност да действат е безспорна. Култивирането на сила обаче, придобиването на власт над околните и над реалността, в която живеем, БЕЗ ВЪЗПИТАНАТЕ НА ПАРАЛЕЛНА НРАВСТВЕНОСТ у култивиращия се е подобно на усилията да се снабдим с опасно оръжие без да ни е грижа за начина, по който то действа и за възможностите да спестим разрушаващата му функция в някои случаи. Такава безотговорност може да бъде присъща единствено на слаби, комплексирани и маниакално амбициозни личности, които искат да се додрапат до власт над околните на всяка цена (самите цели, които 818 примерно изброи, са пряко показателни!) и по никакъв начин не е съвместима с принципа "медитация", който беше очертан като пречистване и освобождаване от егото. "Хубавата позиция в работата", "чукането на манекенки" или "използването на някого другиго за собствените задължения" са съвсем явни продукти на едно упадъчно съзнание без морал, което е склонно на измама и му липсва дързновението да постига целите си с почтени усилия. Подобни "магьосници", вдъхновени от лекотата на Harry Potter, не могат да бъдат удостоявани с честта да имат достъп до света на Магичното - освен, разбира се, с подкрепата на нисши духове, които с радост ще им оказват подкрепа и ще ги стимулират да отприщват най-ниските си, най-перверзни и долни животински копнежи!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Liber MMM
« Отговор #36 -: Октомври 19, 2006, 15:30:49 pm »
Текстът на 818 единствено потвърждава нашите прашасали, догматизирани представи за МММ като нещо демонично, разрушително.

Защо?

(самите цели, които 818 примерно изброи, са пряко показателни!) и по никакъв начин не е съвместима с принципа "медитация", който беше очертан като пречистване и освобождаване от егото. "Хубавата позиция в работата", "чукането на манекенки" или "използването на някого другиго за собствените задължения" са съвсем явни продукти на едно упадъчно съзнание без морал, което е склонно на измама и му липсва дързновението да постига целите си с почтени усилия.
Мислиш като брейнуошнат.Напълно съвместими са двете неща,а лишаването от Егото не е лишаване от аз-а,нито желанията и амбициите.А морала до голяма степен е илюзия,ограничение.


Подобни "магьосници", вдъхновени от лекотата на Harry Potter, не могат да бъдат удостоявани с честта да имат достъп до света на Магичното - освен, разбира се, с подкрепата на нисши духове, които с радост ще им оказват подкрепа и ще ги стимулират да отприщват най-ниските си, най-перверзни и долни животински копнежи!
  Ъъм,нисшите духов епо-скоро ще се подмазват  и поамагат на магьосника,за да могат да се докопат чрез него до по-чиста и високочестотна енергия.

Много съм разочарован Флай,имаш потенциал,но и много ограничения.Седни си-две
« Последна редакция: Октомври 20, 2006, 19:13:34 pm от Horus »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Liber MMM
« Отговор #37 -: Октомври 19, 2006, 16:14:17 pm »
Веднъж имах изпит, при който ненавиждах маниера на скования ми преподавател; той беше с много слаби нерви, със зъби и нокти се държеше за догмата и много лесно излизаше извън нерви, при което се изчервяваше целия и се тресеше нездраво (Не намеквам да си като него, Gil-Galadh, просто ми излезе асоциация във връзка с двойката, дето ми я пишеш :P!) И така, отидох на изпит при този преподавател, а понеже още от дете бях проявявал несвойнствен интерес към неговата дисциплина, бях може би единственият в курса, който е чел още от старата класическа литература и по-нататък, до последните новости в науката, мислил е и експериментирал, и прочея. По принцип специалността, в която бях студент, би трябвало да развива философско мислене, широта и мъдрост, склонност към нравственост и човеколюбие; понеже много обичам тези категории (живия им смисъл, не учебническите конструкции по тях), винаги съм се възпротивявал на жестокия формализъм, който цари в нашата специалност и арогантното изпразване от съдържание на всичките мисловни построения на хуманизма, които в крайна сметка "професионално" свеждаме до някакъв прозаичен интерес. И така, от позициите на човек, който е ЖИВЯЛ с неговата наука и е развил цялостно УСЕЩАНЕ за нея, сякаш е дългогодишен работник в тази област, аз му казах за своето неуважение към склонността нещата да бъдат свеждани до една формалност. Тогава той почервеня целият, разтрепера се и с един глас, който единстено доктриналната гледна точка и преподавателската му привилегия сдържаха стабилно, започна да ми обяснява как науката (му) е формална и не може да се говори чрез принципи. Не ми нанесе двойката в книжката и това ми даде възможност да му завъртя един прекрасен номер: както седях до него в изпита, аз написах двойката в книжката и без да е способен да каже каквото и да било, го оставих да изпитва следващите. После назубрих формулите и с безразличие минах през този изпит, с отличие, без това да има някаква стойност за мен. Фактът беше, че вече бях написал оценка на моя преподавател в книжката си... И до днес много ценя тази страница, където е неговото име и моята бележка! (Извинявайте, ако това е отклонение - не се сдържах!)
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Liber MMM
« Отговор #38 -: Октомври 19, 2006, 16:18:39 pm »
не е отклонение.
Обаче виждам светлото ти бъдеще като преподавател в някой университет.. ;) ;) ;)
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Liber MMM
« Отговор #39 -: Октомври 19, 2006, 16:28:30 pm »
Да даде Бог по-вече такива преподаватели!  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Liber MMM
« Отговор #40 -: Октомври 19, 2006, 16:58:18 pm »
Текстът на 818 единствено потвърждава нашите прашасали, догматизирани представи за МММ като нещо демонично, разрушително.

Защо?

(самите цели, които 818 примерно изброи, са пряко показателни!) и по никакъв начин не е съвместима с принципа "медитация", който беше очертан като пречистване и освобождаване от егото. "Хубавата позиция в работата", "чукането на манекенки" или "използването на някого другиго за собствените задължения" са съвсем явни продукти на едно упадъчно съзнание без морал, което е склонно на измама и му липсва дързновението да постига целите си с почтени усилия.
Мислиш като брейнуошнат.Напълно съвместими са двете неща,а лишаването от Егото не е лишаване от аз-а,нито желанията и амбициите.А морала до голяма степен е илюзия,ограничение.


Подобни "магьосници", вдъхновени от лекотата на Harry Potter, не могат да бъдат удостоявани с честта да имат достъп до света на Магичното - освен, разбира се, с подкрепата на нисши духове, които с радост ще им оказват подкрепа и ще ги стимулират да отприщват най-ниските си, най-перверзни и долни животински копнежи![/tt][/size]
  Ъъм,нисшите духов епо-скоро ще се подмазват  и поамагат на магьосника,за да могат да се докопат чрез него до по-чиста и високочестотна енергия.

Много съм разочарован Флай,имаш потенциал,но и много ограничения.Седни си-две
Морала е "ограничение" САМО за брейнуошнатите ! Огледай се около теб ! Точно хората които искат само кинти и ку*ви не притежават никакъв морал и ценности...
Според теб твърдението, че нишите духове ще използват магиосника, го прави почтен и най-вече ДОСТОЕН за таз и сила... (ЕГАТИ ЛОГИКАТА!?!?)  WTF ?!?!
И аз съм разочарован, можеш да напуснеш залата и да се върнеш утре с родител

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Liber MMM
« Отговор #41 -: Октомври 19, 2006, 17:14:34 pm »
:)))
Смърф, добре го каза ама едно не мога да разбера. Как така ще си живееш както ти си знаеш, а накрая Господ ще ти държи сметка:)))? Я обясни на мен, неукия?
Ами тва е от една песен: Sensei + DJ Darkstep - Bez Resto (слушай я ако имаяш желание).
А съм го написал в смисъл, че моите постъпки може да изглеждат грешни в очите на хората или на закона, но не са те които ще ме съдят или ще ми казват кое е правилно и кое не е !
А защо да си неук бе момче ?  :P Я по уверено !

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Liber MMM
« Отговор #42 -: Октомври 19, 2006, 22:52:35 pm »
Морала е "ограничение" САМО за брейнуошнатите ! Огледай се около теб ! Точно хората които искат само кинти и ку*ви не притежават никакъв морал и ценности...
прави разлика между морал и ценности.


Според теб твърдението, че нишите духове ще използват магиосника, го прави почтен и най-вече ДОСТОЕН за таз и сила... (ЕГАТИ ЛОГИКАТА!?!?)  WTF ?!?!
МИ да,всеки е достоен за тази сила.А какво правят духовете не определя достойността
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен miamotobg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
  • Шинмен Миамото Мусаши
Re: Liber MMM
« Отговор #43 -: Октомври 20, 2006, 18:42:17 pm »
Ето това е част от хаос магията:


Прогонвай с МНОГО смях ! http://inchaos.org/texts/rituals/chaos/chaostanicmass.html
Дано Ви беше весело, защото на мен хич не ми е.

« Последна редакция: Ноември 02, 2006, 20:17:41 pm от Alien »
1. Не носи злоба в себе си. 2. Прави разлика между печалбата и загубата във всекидневието. 3.Развива

IYI

  • Гост
Re: Liber MMM
« Отговор #44 -: Октомври 20, 2006, 18:51:31 pm »
Бъдете устойчиви в Светлината!На тези течения има Светли, които съпоставяйки ги с тези писаници
са пълни глупости!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27