Автор Тема: 20 години демокрация или кретения с мазохизъм?  (Прочетена 41317 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:20 години демокрация или кретения с мазохизъм?
« Отговор #105 -: Септември 23, 2011, 11:12:39 am »
allstar дали ти си за растрел незнам, но със сигурност си за психиатричното отделение в Карлуково. Така лесно им разпореди присъдите, както са го правили твойте кумири обирджии на мандри след девети септември. Жалка отрепка комунистическа.
« Последна редакция: Септември 23, 2011, 11:15:39 am от sunin »
TRUE OR DEATH

Неактивен revolume1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:20 години демокрация или кретения с мазохизъм?
« Отговор #106 -: Септември 23, 2011, 14:45:23 pm »
Според мен всяка една система на управление има своите хитрости и начини на манипулация за обикновените хора. Различни са подходите и схемите за водене на политика, но целите са едни и същи. Докато живеем в повече материален свят и по малко в духовен - така ще е. Наскоро чух една теория от човек,работил в разузнаването, който каза, че  извънземните биха стъпили в контакт с нас само, ако се създаде новият световен ред. Не знам защо, но тази теория пак ми звучи на нещо като комунизъм. Идеологията, според която всички сме трябва да сме равни, но съществуват и такива които се облагодетелстват от равните. И излиза, че пак не сме равни.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:20 години демокрация или кретения с мазохизъм?
« Отговор #107 -: Септември 23, 2011, 14:50:30 pm »
Като става въпрос за демокрацията в Бг, гласността и демагогията, а защо не и кретенизма, защо медиите "забравиха" вече за приватизацията на Булгартабак и на кого беше харизан този сладък отрасъл? На какво се дължи тази тайнственост и конспиративност около новия собственик? Някой има ли инфо?Толкова ли е страшно името му? 

Неактивен allstar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:20 години демокрация или кретения с мазохизъм?
« Отговор #108 -: Септември 24, 2011, 09:34:35 am »
allstar дали ти си за растрел незнам, но със сигурност си за психиатричното отделение в Карлуково. Така лесно им разпореди присъдите, както са го правили твойте кумири обирджии на мандри след девети септември. Жалка отрепка комунистическа.
Капитализма и всичко свързано с него е Зло! А Злото трябва да се изтребва. Какво сте направили Вие капиталистите за 22 години в България - е*ахте и майката тва направихте. Копеле което се кланя на хартииката, дори няма право да ме гледа в очите, камо ли да ми говори!

Неактивен morcikul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 173
Re:20 години демокрация или кретения с мазохизъм?
« Отговор #109 -: Септември 24, 2011, 19:04:28 pm »
Като става въпрос за демокрацията в Бг, гласността и демагогията, а защо не и кретенизма, защо медиите "забравиха" вече за приватизацията на Булгартабак и на кого беше харизан този сладък отрасъл? На какво се дължи тази тайнственост и конспиративност около новия собственик? Някой има ли инфо?Толкова ли е страшно името му? 

Защото всички са озурпирани от компира бойко! allstar би трябвало да е доволен, защото старите навици се завръщат с нови лица.

Неактивен gm67

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:20 години демокрация или кретения с мазохизъм?
« Отговор #110 -: Септември 27, 2011, 13:16:34 pm »


Коментарът е излишен.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Re:20 години демокрация или кретения с мазохизъм?
« Отговор #111 -: Септември 27, 2011, 15:14:41 pm »
Относно предната графика мога да кажа само едно - може би оцеляват тези, които трябва, а може би не бива да се размножаваме като циганите и хлебарките !!!!

Цитат
В момента всички партии са едно и просто работят в интерес на Робското статукво на България (с изключение може би на Атака, но тоя овчи народ който не се защити '89 едва ли сега ще го направи).Или се отърваваме от това поредно робство или изобщо няма да ни има!

Абсолютно съм съгласна с тебе! Единствената партия в България, която защитава българското и българщината е "Атака", колкото и да я неглижрат и оплюват. Лошото е, че хората все още не могат наистина да "прогледнат" и да видят нещата такива, каквито са наистина! Тъжно, но истина....


trader

  • Гост
Re:20 години демокрация или кретения с мазохизъм?
« Отговор #112 -: Септември 27, 2011, 17:24:29 pm »
Тихо деца тихо!!  8) някои знаят как и кои създадоха патрия АТАКА !!!  и каква е целта на поредната измислена национално отговорна партия с нейният вожд и учител Волен  ;D име едни хора които трябва времето да ги "прибере" по старост и тогава може би ще има автентична партия за българският народ и избирател  :drinks: дотогава сънувайте демокрация и бленувайте за светлото бъдеще  :lol:

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:20 години демокрация или кретения с мазохизъм?
« Отговор #113 -: Септември 27, 2011, 18:25:51 pm »
Всички у нас знаят че ГЕРБ и Атака са създадени по едно и също време с едни и същи пари и от същите служби, защо да се плашат децата от това?
А ето и отговор на реалната таблица на населението в НРБ.

Soli Deo Gloria!

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:20 години демокрация или кретения с мазохизъм?
« Отговор #114 -: Септември 27, 2011, 19:05:02 pm »
Защо мислиш, че това е реалната ?
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:20 години демокрация или кретения с мазохизъм?
« Отговор #115 -: Септември 27, 2011, 19:42:36 pm »
Стъкмистика по политически причини е имало винаги, още в края на 60-те повечето жени започнаха да раждат по две деца, което просто значи спад в населението, през 70-те започна бум на разводи и втори и трети бракове, което улесняваше надуването на броя на населението.
Soli Deo Gloria!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:20 години демокрация или кретения с мазохиз
« Отговор #116 -: Септември 27, 2011, 19:55:56 pm »
Относно предната графика мога да кажа само едно - може би оцеляват тези, които трябва, а може би не бива да се размножаваме като циганите и хлебарките !!!!

Цитат
В момента всички партии са едно и просто работят в интерес на Робското статукво на България (с изключение може би на Атака, но тоя овчи народ който не се защити '89 едва ли сега ще го направи).Или се отърваваме от това поредно робство или изобщо няма да ни има!

Абсолютно съм съгласна с тебе! Единствената партия в България, която защитава българското и българщината е "Атака", колкото и да я неглижрат и оплюват. Лошото е, че хората все още не могат наистина да "прогледнат" и да видят нещата такива, каквито са наистина! Тъжно, но истина....


Като беше две години подлога на ГЕРБ, какво направи Волен за българския народ? Накрая, като разбра, че рейтинга на партията, за която се е залепил пада, започна да проявява "чудеса" от изблици на фалшив патриотизъм. Май има още хора, които трябва да прогледнат.Пробутва изтърканите лозунги за чуждите ЕРП-та, а две години мълча. Само големи наивници може да се хванат на приказките му.Не става.
« Последна редакция: Септември 27, 2011, 19:58:09 pm от bojinkata »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:20 години демокрация или кретения с мазохизъм?
« Отговор #117 -: Септември 27, 2011, 20:32:34 pm »
Каква чудесна кръчмарска тема с какво чудесно точно и ясно заглавие. Можеш да коментираш всичко през последните години също както в кръчмата на село, (от политическите партии, до изчезването на вафла Куку-Руку от магазините) и никога няма да е спам.

Неактивен noname

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:20 години демокрация или кретения с мазохизъм?
« Отговор #118 -: Октомври 02, 2011, 05:53:09 am »
и как е в кръчмата на село би ли ни светнал ? Темата си е супер даже , поне за мен е много информативна и има върху какво да се замисли човек , само не разбрах това с графиката последното , bogoizbrania , откъде имаш това инфо , че е точно така ?

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:20 години демокрация или кретения с мазохизъм?
« Отговор #119 -: Октомври 02, 2011, 10:15:23 am »
и как е в кръчмата на село би ли ни светнал ? Темата си е супер даже , поне за мен е много информативна и има върху какво да се замисли човек , само не разбрах това с графиката последното , bogoizbrania , откъде имаш това инфо , че е точно така ?

Темата е за кръчмата, защото като дискутирате ви се губи основния фокус и ядрото на темата. След 3-тата страница започвате да говорите за съвсем други неща,а изначалната цел на темата е останала някъде на майната си в калчищата.

Моята цел е да поддържам фокуса на темата за да може диалозите ви да са конструктивни и да достигнете до някакъв извод или заключение или до нещо полезно. Затова трия постове, затова заключвам теми. Въпреки, че тази ми роля многократно е оплювана винаги съм бил лошия чичко (въпреки че напоследък Black Adder се опитва да ме настигне). Всеки, който ми е писал на лични съобщения и ме е питал културно за такива неща съм му отговарял изчерпателно.

ПС - в кръчмата на село е супер, има малко нужда от ремонт ама ще я стегнем.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27