Автор Тема: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!  (Прочетена 154180 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

georgi_nz

  • Гост
Re: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!
« Отговор #120 -: Ноември 30, 2006, 13:46:07 pm »
Между другото във Варна има едно магазинче, което се намира на ул."Гев Колев" до пресечката му с бул"Чаталджа", в което продават разни магнитни наколенки, пояси и т. н., но там има подобни озонатори. Струваха 198 лв. Всички стоки са руски. Дано да съм бил полезен.

Да не е магазина "Микрон"? Там от катедралата на изток в уличката, два гаража под един блок направени на магазим за електроники разни? Ако е то - много интересни неща има да се продават.

Неактивен miamotobg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
  • Шинмен Миамото Мусаши
Re: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!
« Отговор #121 -: Ноември 30, 2006, 14:12:21 pm »
Не, това е срещу Окръжна болница на ул."Генерал Колев", точно срещу книжарница АБВ. Този уред съм го разглобявал за почистване, има две метални плочи, на които се натрупва всичикия прахоляк от въздуха. Обаче не съм достатъчно технически грамотен за да го обясня. Като го включиш обаче съвсеме осеаземо се усеща мириса на озон в стаята.
1. Не носи злоба в себе си. 2. Прави разлика между печалбата и загубата във всекидневието. 3.Развива

georgi_nz

  • Гост
Re: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!
« Отговор #122 -: Ноември 30, 2006, 14:59:25 pm »
Това твоето ще да е йонизатор. Помежду двете плочи има високо напрежение с нищожен ток за безопасност. Напрежението привлича прашинките и те  се лепят. Но иначе избива по някой друг електрон и затова се появяват йони и съответно озон.
« Последна редакция: Ноември 30, 2006, 16:28:51 pm от georgi_nz »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!
« Отговор #123 -: Ноември 30, 2006, 19:23:29 pm »
Цитат
И понеже аз си падам по безплатните неща и по тези дето можем сами да си направим ( по почина на ИнжИнера Генади Атанасов от Ботевград), а не да се дават луди пари за нещо превърнато в монопол.

Много от откритията на Тесла са откраднати от военните. Много озонатори са правени и техните създатели са намирани или убити или психически разстроени до степен да не помнят нищо.....или неочаквано "незаитересовани" повече от проектите си за озониране.....

Ако искате ще преведа малко от историята на прикриването на това откритие, за да видите колко хора са жертва на глобалните сили и монопола.....С почит!

Озонатора най-накрая официално е разрешен само от няколко години, но се използва от зъболекари, лекари, водо-пречиствателни компании и т.н. и то с нечуван успех. Както писах и преди - 20 секунди озонова обдухване на кариес на зъб, не само премахва кариеса без пломба, ами зъба си възстановява емайла там по естествен начин!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!
« Отговор #124 -: Ноември 30, 2006, 19:26:00 pm »
Ако искате ще преведа малко от историята на прикриването на това откритие, за да видите колко хора са жертва на глобалните сили и монопола.....С почит!

Давай - това ще е интересно...
musica universalis

georgi_nz

  • Гост
Re: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!
« Отговор #125 -: Декември 15, 2006, 22:38:00 pm »
Давай - това ще е интересно...

Ами да!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!
« Отговор #126 -: Декември 17, 2006, 20:58:25 pm »
Давай - това ще е интересно...

Ами да!

Опитах се да систематизирам всичко тук: http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=2693.msg47736#msg47736  :)

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!
« Отговор #127 -: Януари 10, 2007, 12:29:18 pm »
Наближава 19 януари. Спомних си нещо интересно, което бях прочела за свойствата на водата на този ден. Дано и на вас ви е интересно :)

Феномена от 19 януари

На 19 януари всяка година водата от някои източници на открито придобива изумителни свойства. Някои свещеници го знаят и лекуват с вода, взета от открит водоизточник в нощта на 19 януари. Има случаи, когато се лекува рак в последен стадии, СПИН и какво ли не. Пациентите пият по няколко глътки дневно или лежат в топла вана, в която е поставена по лъжича от тази вода. След минута кожата пламва и по тялото се усещат пробождания сякаш от огнени иглици.
Водата от 19 януари не се разваля с години, не потъмнява, не придобива мирис, може да се пие. Понятието “светена” вода е известно от много отдавна, когато свещениците не са я създавали с църковни аксесоари и не е имало нито сребърни кръстове, нито разпятия. Кръстът, както е известно, е бил направен от дърво.
Някои любопитни физици наскоро направиха експеримент. На 19 януари пробили леда на замръзнало езеро в Русия и след това изследвали налятата в пластмасови бутилки вода. Те са открили, че от много години в този времеви период са регистрирани интензивни космически неутронни изригвания, превишаващи фоновото ниво 100-200 пъти. Максимумът на неутронното излъчване е започвал на 17 и е приключвал на 19 януари. Тази цикличност е странна. Периодичните космични цикли се изучават отдавна. Известно, е че потокът от електрони стерилизира. Вероятно някои свещеници са го знаели и са използвали именно поради тази причина облъчената вода за лечение.
Защо лекува водата от открити водоеми? Проникващата способност на неутронния поток не е така силна, че да навлиза и под земята и в тръбопроводите. Самото въздействие е кратковременно и ако водата не бъде поставена в отделни съдове в нея отново се образуват микроорганизми.
Експериментът с лъжичката вода от 19 януари в топлата, пълна с обикновена вода вана, говори, че става дума за информационен ефект. Знае се, че водата има памет, помни и проявява въздействията от различни енергийни облъчвания. Пример за това е хомеопатичното лечение.
Библията описва ритуалът с кръщението така: в този ден в река Йордан Христос влиза в нея и освещава цялата вода в целия свят. Оттогава осветяването се извършва в навечерието на Йорданов ден в храмовете, а където е възможно и на реките.
В онези времена са вярвали, че през нощта на Йордановден водата се освещава сама.
В хода на съвременните експерименти беше доказано, че светената вода от църквите, приготвена по традиционния начин, има далеч по-ниско излъчване от водата, взета на 19 януари. Такова излъчване напълно отсъства от вода, донесена от река Йордан и от извор в Мека. Изглежда, че потокът неутрони от космоса е максимален в северните ширини и там неговото въздействие върху водата е най-силно. Той отслабва колкото повече отива на юг и при екватора въздействието му е нулево.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!
« Отговор #128 -: Януари 10, 2007, 22:12:18 pm »
Мислех си наскоро....как преместиха Коледа от 7-ми Януари на 25-ти Декември, но НЕ преместиха сезоните, така че мръсните дни - поганците пак са си тогава, а Христос трябва да се е родил СЛЕД тях. неговото раждане всъщност ознаменува това. Преместиха Йордановден на 6-ти но не преместиха зодиака, така, че Козирог пак си свършва на 19-ти Януари и това не е случайно! ето сега и Невен го потвърждава...

фактически с цялата тази промяна отнеха Коледа на Християните. Само руснаците и сърбите излязоха мъдри - те не си смениха църковните дати!

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!
« Отговор #129 -: Януари 23, 2007, 23:18:22 pm »
В някои от старите теми писах преди година за това.
Нали и аз съм вода от 19-ти януари..... който контактува с мене изпитва същите въздействия. ;)
Майтапя се, но съм роден на тази дата, както някои вече знаят.
Казвам го за да се знае, че съм от ненормалните  ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!
« Отговор #130 -: Януари 23, 2007, 23:25:13 pm »
То в този форум май няма нормални, ама ... нейсе...   :D
Не мисли като човек!-Крион

milenski

  • Гост
Re: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!
« Отговор #131 -: Януари 24, 2007, 00:19:41 am »
То в този форум май няма нормални, ама ... нейсе...   :D

И слава Богу  :D Откакто родната ми майка ме обяви за "особен човек" хептен вече съм се успокоила за себе си  :D

Сега се сетих нещо, което сигурно повечето го знаете, но аз например често го забравям. Водата има свойството да отнема отрицателната енергия и негативните енергийни влияния, които са се  "полепили" по нас. Затова във всеки един момент, когато човек се почувства зле физически или психически, първото нещо, с което може да си помогне много бързо и също толкова ефективно, е един приятно хладък душ. Ако пък има  подръка море или някой по-големшък воден басейн, още по-добре  :) И понеже основният причинител на болестите, както знаем, е енергийният дисбаланс и замърсената аура, няма по-добро лечение от душ 2-3 пъти дневно, както и едно хубавичко изкъпване след излекуване за окончателно отмиване на всички останки от болестта. Може би е излишно да го казвам, но все пак - за да има ефект, водата трябва да ни облива изцяло - от върха на главата до петите. Иначе няма особен смисъл. Спомням си миналото лято три рускини как се къпеха в морето с "шляпочките" си. Влизаха във водата до гърдите и като идваше вълна, подскачаха и викаха "Ой, ой!"  ;D Еми, язък им за плажното масло. Не се ли бухнеш с главата напред, все едно че не си се къпал, бре!  8) Ама пусто съм го забравила руския, а жестомимично малко трудно щях да им обясня...
Та така, де - водата може да се прилага всякак - и вътрешно и външно, само да я има  :)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!
« Отговор #132 -: Януари 25, 2007, 23:52:10 pm »
То в този форум май няма нормални, ама ... нейсе...   :D

И слава Богу  :D Откакто родната ми майка ме обяви за "особен човек" хептен вече съм се успокоила за себе си  :D

Сега се сетих нещо, което сигурно повечето го знаете, но аз например често го забравям. Водата има свойството да отнема отрицателната енергия и негативните енергийни влияния, които са се  "полепили" по нас. Затова във всеки един момент, когато човек се почувства зле физически или психически, първото нещо, с което може да си помогне много бързо и също толкова ефективно, е един приятно хладък душ. Ако пък има  подръка море или някой по-големшък воден басейн, още по-добре  :) И понеже основният причинител на болестите, както знаем, е енергийният дисбаланс и замърсената аура, няма по-добро лечение от душ 2-3 пъти дневно, както и едно хубавичко изкъпване след излекуване за окончателно отмиване на всички останки от болестта. Може би е излишно да го казвам, но все пак - за да има ефект, водата трябва да ни облива изцяло - от върха на главата до петите. Иначе няма особен смисъл. Спомням си миналото лято три рускини как се къпеха в морето с "шляпочките" си. Влизаха във водата до гърдите и като идваше вълна, подскачаха и викаха "Ой, ой!"  ;D Еми, язък им за плажното масло. Не се ли бухнеш с главата напред, все едно че не си се къпал, бре!  8) Ама пусто съм го забравила руския, а жестомимично малко трудно щях да им обясня...
Та така, де - водата може да се прилага всякак - и вътрешно и външно, само да я има  :)

Точно!

karutzar

  • Гост
Мислех, че е опасна кислородната вода - нали пишеше на шишетата - "само външно!".

СЪЩИЯ ефект се получава и с озон. Като пиете преди всяко ядене или когато се сетите чаша озонирана вода.

Ето моя озонатор - на времето го купих защото имах остър гастрит и го излекувах за 5 дни...


Озонирането на водата е много важно. Озонът просто убива всички микроби, бактерии, и прочие патогени. Но не това е панацеята. Тина, ти си се излекувала, защото за известно време не си приемала бактерии чрез водата (гастрита, както и язвата се причинява от бактерии). И организма ти се е научил да се справя с тях - дала си му отдих с чистата вода.
За по-подробно бих ви препоръчал книгата на световноизвестната Др. Хулда Кларк - Лечението на всички болести - - можете да си я свалите от страницата на Войните на Тангра. Естествено моята скромна особа я качи там - за всички вас
Привети

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Тина, ти си се излекувала, защото за известно време не си приемала бактерии чрез водата (гастрита, както и язвата се причинява от бактерии). И организма ти се е научил да се справя с тях - дала си му отдих с чистата вода.
За по-подробно бих ви препоръчал книгата на световноизвестната Др. Хулда Кларк - Лечението на всички болести - - можете да си я свалите от страницата на Войните на Тангра. Естествено моята скромна особа я качи там - за всички вас
Привети

Може, но моята главна идея беше първо да покажа колко сме се отдалечили от природата и второ - как ни тровят с военни химикали чрез водата. (И трето - не вярвам на хора които твърдят, че лекуват ВСИЧКО - извинявай!)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27