Автор Тема: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!  (Прочетена 154179 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Чист кислород май има в тез бутилки за заваряне дето са - не съм сигурен, но и да е така - пак не става :D
Според мен озонатора ще е повече полезен отколкото вреден - все пак този на Бг пазара е за 250 лв и явно няма да е като в болниците и т.н., тоест специализиран, а е за домашна употреба. Аз все още съм здрав и не ми се налага да го взимам, а и изчаквам някой първо да си го вземе и да си каже впечатленията и наблюденията от уреда, така че тръпна в очакване  :D
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
За озонатор в  сайта на Млад Конструктор знам от доста време но не ми остава време да го направя.Сега след като прочетох темата смятам да го сглобя и ще пиша след това дали върви :).Разрових се и за схеми на други озонатори но не успях да намеря нищо интересно.Ако някой открие нещо да каже,ще спретнем една платка набързо и ще излезе доста по евтино от готовите варианти.

heretic,аз съм го правил преди няколко години,и работеше,само че със 100 ома съпротивления изпушваше.Аз доколкото си спомням го бях правил със няколко килоома.И друго,да знаеш загряват(съпротивленията) много.

Antonium

  • Гост
Нещо сте се отплеснали с Озона, а теата е за водата. Има един филм в kolibka.com, за свойствата на водата и за лечебнити й своства, в България с тези свойства се занимава проф. Антонов от ЮЗУ, които е изнасял лекции пред ООН. Филма се казва -  Вода. Горещо го препоръчвам, а за озона съм чувал, че е "леко" вреден за директно вдишване.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Нещо сте се отплеснали с Озона, а теата е за водата. Има един филм в kolibka.com, за свойствата на водата и за лечебнити й своства, в България с тези свойства се занимава проф. Антонов от ЮЗУ, които е изнасял лекции пред ООН. Филма се казва -  Вода. Горещо го препоръчвам, а за озона съм чувал, че е "леко" вреден за директно вдишване.

Няма отплесване  ;) Темата еза водата което касае най вече нейния състав при лечебното и действие  :P Ако състава е друг и резултатите ще са други ! Всички знаем колко хора са се заразявали чрез вода. По същия начин вместо водата да ни прави здрави тя може малко по малко да ни трови ако в нея има определени елементи. Така че каква е водата е от огромно значение!

Неактивен Niya

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
СЛЕПИ ПРОГЛЕЖДАТ КРАЙ “ОЧНОТО КЛАДЕНЧЕ”

В: Врачка, №32, 11 авг. 2006, с. 14

Един от десетките феномени край Арда, наред с Перперикон, Татул, Вишеград, Хисар алтъ, е и “Очното кладенче” в кърджалийския кв. “Веселчане”. “Чували сме, че лековитата вода тук блика още от ХIII-ХIV в., сиреч преди България да падне под турско робство. Че след дългия и труден преход от Търново към неизвестността патриарх Евтимий цери телесните и духовните си болежки именно на аязмото”, разказват пред репортер на “Врачка” по-стари родопчани.
Чешмата е с формата на вграден в земята кръст. Точно от средата на каменното разпятие, където е “златното сечение”, от месингов чучур църцори живителната течност. Народното издание попадна на уникални свидетелства, в които най-обикновената на пръв поглед H2О връща зрението на слепи. Заличава от здравните картони на страдалци диагнози от рода на катаракта, глаукома, кокоша слепота, късогледство и далекогледство. Стопява и “пердета”. Колко ли офталмолози, пропуснали финансови ползи, пустосват природния феномен. Навярно им пригласят и психиатри, “защото хора с буен нрав, с нечестив дух, с раздвоена личност, кибритлии, дето се палят от едното нищо, абе, да си го кажем направо - лудички, тук стават смирени като агнета”, твърди най-старият веселчанец Иван Янев.
В хор му пригласят и чобаните, които пасат наоколо стадата си. “И в тазгодишните горещници, когато и камъкът се пукаше, издаянихме край кладенчето. Как? Ами мястото е свято, кръсти се като християнин Хасан Алиага. Колкото и да си слънчасал, а оттук до изкукуригването разликата е един кукиш, достатъчно е да си наплискаш очите. Сетне се отнасяш в друго царство-господарство.” Пастирът Петър Манолев пък твърди, че с няколко отпити глътки регулирал високото си кръвно. “Очите ти се отварят. Умората бяга от теб като бълха от ДДТ”, хвали мократа живинка 47-годишният пастир.
http://www.bulpress.net/index.php
« Последна редакция: Август 19, 2006, 08:11:55 am от Niya »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
СЛЕПИ ПРОГЛЕЖДАТ КРАЙ “ОЧНОТО КЛАДЕНЧЕ”

В: Врачка, №32, 11 авг. 2006, с. 14

Един от десетките феномени край Арда, наред с Перперикон, Татул, Вишеград, Хисар алтъ, е и “Очното кладенче” в кърджалийския кв. “Веселчане”. “Чували сме, че лековитата вода тук блика още от ХIII-ХIV в., сиреч преди България да падне под турско робство. Че след дългия и труден преход от Търново към неизвестността патриарх Евтимий цери телесните и духовните си болежки именно на аязмото”, разказват пред репортер на “Врачка” по-стари родопчани.
Чешмата е с формата на вграден в земята кръст. Точно от средата на каменното разпятие, където е “златното сечение”, от месингов чучур църцори живителната течност. Народното издание попадна на уникални свидетелства, в които най-обикновената на пръв поглед H2О връща зрението на слепи. Заличава от здравните картони на страдалци диагнози от рода на катаракта, глаукома, кокоша слепота, късогледство и далекогледство. Стопява и “пердета”. Колко ли офталмолози, пропуснали финансови ползи, пустосват природния феномен. Навярно им пригласят и психиатри, “защото хора с буен нрав, с нечестив дух, с раздвоена личност, кибритлии, дето се палят от едното нищо, абе, да си го кажем направо - лудички, тук стават смирени като агнета”, твърди най-старият веселчанец Иван Янев.
В хор му пригласят и чобаните, които пасат наоколо стадата си. “И в тазгодишните горещници, когато и камъкът се пукаше, издаянихме край кладенчето. Как? Ами мястото е свято, кръсти се като християнин Хасан Алиага. Колкото и да си слънчасал, а оттук до изкукуригването разликата е един кукиш, достатъчно е да си наплискаш очите. Сетне се отнасяш в друго царство-господарство.” Пастирът Петър Манолев пък твърди, че с няколко отпити глътки регулирал високото си кръвно. “Очите ти се отварят. Умората бяга от теб като бълха от ДДТ”, хвали мократа живинка 47-годишният пастир.
http://www.bulpress.net/index.php

Поздравления за тази новина ;D

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Измамата за холестерола

Dr Батмангелидж:

“Ние в медицинската професия, абсолютно не осъзнавайки жизнената роля на холестерола за тялото, бяхме подведени да мислим, че това е субстанция която причинява болест на артериите, сърцето и мозъка. Фармацевтичната индустрия капитализира на израза “лош холестерол” и произведоха токсично за тялото лекарство което намалява много малко нивото на холестерола, но разрушава черните дробове на хиляди хора, някои от които умират като резултат на това лечение.

Учудващо е, че никой от често цитираните и много популярни в медиите доктори не обясни факта, че пробите за холестерол се взимат от венозна кръв, а е добре известно, че няма един случай в света където пациента да е получил запушване на вените заради холестерола. Венозната кръв се движи много по-бавно от артериалната и това предполага по голямо натрупване на холестерол, което предопределя предполагаемия “лош холестерол”. Това е наша грешка на хората в медицината, но беше използвано от фармацевтичната индустрия и създаде продължаваща и досега измама срещу обществото.

В действителност така наречения “лош холестерол” е далеч по-полезен за тялото, отколкото се признава. Причината да се повиши е несъзнателна хронична дехидрация (обезводняване) на тялото и недостатъчното образуване на урина. Дехидрацията образува концентрирана киселинна кръв, която става още по дехидрирана докато премине през дробовете и стигне до сърцето поради изпаряването на водата в дробовете по време на дишане. Мембраните на кръвните телца и на артериите отиващи в мозъка са подложени на голям стържещ натиск от по-гъстата киселинна кръв. Това предизвиква прежулване и сълзене на повърхността на артериите, и те могат да се обелят и парчетата да предизвикат ембелия в мозъка, бъбреците и други органи. За да предпази стените на артериите от белене, така наречения “лош холестерол”, който е с ниска плътност се образува и наслагва по стените, предпазвайки ожулванията и тъканта отдолу. Действа като водоустойчива превръзка докато наранените тъкани оздравеят.

И така – жизнено-важната – животоспасяваща роля на холестерола с ниска плътност доказва, че това вещество има най-голяма роля в спасяването на живота на тези, които не си хидратират телата достатъчно, за да може тяхната кръв да минава през кръвните артерии и вени без да причинява вреда.

Холестерола е елемент, от който са направени повечето ни хормони. Витамин Д се създава в тялото от холестерола. Холестерола също изолира мембраните на нашите нервни клетки. Няма такова нещо като “лош холестерол”. Ако всички основни съставки са налице за неговите нормални функции, човешкото тяло не произвежда неща които са лоши за оцеляването му. Досега ние не знаехме, че водата и то в достатъчно количество е жизнено важна съставка за тялото.

Самата вода – не напитките с кофеин, които причиняват още по-голямо обезводняване, е най-доброто лекарство за намаляване на холестерола. По-добро от най-добрите лекарства и химикали на пазара. Водата е абсолютно безопасна, не наранява тялото както някои лекарства които се използват.

Моля споделете тази информация със всички, за които сте загрижени!”

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Цитат
СЛЕПИ ПРОГЛЕЖДАТ КРАЙ “ОЧНОТО КЛАДЕНЧЕ” ..................

Аз бих ви препоръчала също село Шипково в Троянския Балкан - по точно Шипковенските Минерални Бани. В двора на бившия санаториум има един извор, който е направен да тече от лъвска глава. Той е също толкова лековит за очите. Чувала съм за много излекувани хора, а самата аз изкарах доста ваканции там и съм виждала ужасно много слепи хора да се редят на опашки за да си налеят вода и да си измият очите. Явно помага!

Неактивен Niya

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Индийци пиха чудодейна вода


Хиляди индийци пиха от мътните води на Арабско море, след като се появиха слухове, че водата по чудо е станала сладка и може да лекува болести.
Около 5000 души се събраха на заливче в най-големия индийски град Мумбай, като много от тях пиха вода с шепите си.
"Сладка морска вода - това е чудо. Тази вода е божествена", каза жител на Мумбай пред местна телевизия.
Телевизията показа как същият човек потапя във водите на морето малко момченце. Всеки ден в залива се изсипват хиляди тонове канални води и индустриални отпадъци, отбелязва Ройтерс.
Полицията съобщи, че новината за сладката вода се е разпространила, след като рибари опитали вкуса й.
Полицията се намеси и спря потока от хора към заливчето, тъйкато властите и лекарите предупредиха, че водата може да е замърсена и опасна.
Миналата година трима души се удавиха в Арабско море, близо до Мумбай, след като хиляди индийци се втурнаха към плаж, където според слухове морето изхвърлило диаманти.
http://www.darik.net/

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Тези, явно всяка година с нов номер излизат. Представяте ли си колко трябва да е мръсна водата за да стане сладка? Блях! :(
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Цитат
"Сладка морска вода - това е чудо. Тази вода е божествена", каза жител на Мумбай пред местна телевизия.

Жител на Мумбай (ившия Бомбай) представи проекта си за обслужване на клиенти пред една компния и показа снимки на "мумбай" където имаш лускави Мрецедеси и магарешки каруци и обясни (ТОВА МЕ РАЗБИ), че трафика е толкова зле, че те удвояват състава на обслужващите центрове, за да поддържат непрекъснатост на работата за 7 дни по 24 часа работен ден, и че (забележете) те не включват заплатите на дублиращия състав само за да вземат договора.

(О-о-о-оп-с - аз съм пак офтопик дето вика някои, ама не се сдържах... ;))
« Последна редакция: Август 22, 2006, 03:07:50 am от Tina »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Ц-ц-ц-ц, shame on you boy! :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Antonium

  • Гост
Индийци пиха чудодейна вода

Едни познати отидоха това лято  в Индия, още се лекуват от чудната вода в паразитологията. Когато дават филми за свещената река Ганг се изпълвам с възхита от човещката имунна система -  влезли в реката братята от Индия, един пере, друг сере, трети си мие зъбите, а на брега щъкат плъхове и други чудодейни хайвани.  ;D

Eon

  • Гост
Мммда, прекалено мръсничко си е.  :P

valek

  • Гост
Re: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!
« Отговор #89 -: Октомври 05, 2006, 14:41:01 pm »
http://www.zenon.bg/products/ecoair/   Прочетох внимателно всичко във форума по отношение на озонатор. На посочения сайт информацията за уреда е повече от оскъдна. На http://mladkonstruktor.bg/Ozon.htm се слага знак за равенство м/у озонатор и йонизатор. Не мога да претендирам за кой знае каква ясното по въпроса но мисля , че нещата са различни. Така например в Теxnomag предлагат два отделни уреда под посочените определения. Попрочетох информация за Йонизаторите и там определено никой не споменава за озон. Цялата работа е в преобразуването от положителни към отрицателни йони. Общото коено поне аз виждам е необходимостта от електрически разряди и при озонатор и при йонизатор. Може ли някой да внесе повечко яснота.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27