Автор Тема: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!  (Прочетена 154135 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Тази книга за диабета от първия пост има ли я издадена на български? И само да попитам Тина, аз си мислех, че учените още не са открили начин как да произвеждат озон?
две думи:Високо напрежение
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
нещо не се чете
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Тина дай линк към тези машинки отде се купуват и на какви точни цени са ? Най вече за озониране на вода за пиене и там за зъболекарските истории 2 различни уреда ли са ?
« Последна редакция: Юли 16, 2006, 17:39:39 pm от Alien »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Тина, искаш да кажеш, че в Бг не мога да си купя такава машинка за вода? Стига бе, тъкмо се зарадвах, че съм намерил начин да си лекувам зъбите... :(
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Тина, искаш да кажеш, че в Бг не мога да си купя такава машинка за вода? Стига бе, тъкмо се зарадвах, че съм намерил начин да си лекувам зъбите... :(

Мини озонатор за пречистване на храна, вода и въздух

С помоща на този апарат постигате бърза, екологична дезинфекция и на най-недостъпните места.

Премахва лошата миризма от цигари, влага-мухал;

Пречиства и освежава въздуха като го обогатява с кислород.

Пречиства месо, риба, плодове и зеленчуци съответно от хормони, гнилостни бактерии, пестициди, химически препарати;

Пречиства водата от метални примеси, хлор, и вредни бактерии.
 Цена: 165 $

http://www.biolifebg.info/index_files/Page826.htm

Дали обаче още го продават не ми стана ясно от сайта  ::)

Дъвиан

  • Гост
Такива апаратурки има вече много. Предлагам да се лекувате с природни билки и духовни стремежи. С чисти помисли и светло сърце няма да ви хваща болест.

Inana

  • Гост

Направи си сам!  :P
Схема от "Млад конструктор"
http://www.mladkonstruktor.bg/Ozon.htm
 :-*

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Тина, искаш да кажеш, че в Бг не мога да си купя такава машинка за вода? Стига бе, тъкмо се зарадвах, че съм намерил начин да си лекувам зъбите... :(

Търсих няколко пъти през тези години, но не намерих. Даже разглеждах доста сайтове на български бизнеси да видя с какво се занимават, ама.....

Този апарат който Алиен показва съм го виждала, но проблема е, че няма никаква техническа информация - най-важното би било каква е концентрацията, какъв е метода - искра, ултравиолетов или плазмен и дали има маркуч например да се озонира вода. На мен ужасно много ми прилича на тези слабите, които са за прочистване на въздуха, ама как да бъда сигурна.

Но може би има и инженери във форума, ще подемат идеята на Инана и ще направят такива озонатори! В крайна сметка аз го виждам като въпрос за оцеляване.

Дъвиан, много ти е хубава и романтична идеята, но когато организма ти е натровен с вода която се рециклира от канализациите и са и сложили И хлорин И ФЛУОРИД, молитва не помага. Отделно, че като пуснеш чешмата смърди на болести, бактерии, вируси и химикали. Ето затова е критичен озона.

Дъвиан

  • Гост
Дъвиан, много ти е хубава и романтична идеята, но когато организма ти е натровен с вода която се рециклира от канализациите и са и сложили И хлорин И ФЛУОРИД, молитва не помага.

За съжаление помага, но това е друга тема. Хубаво е да не влизате толкова в материята! Всеки си решава и времето показва. Всеки вече инстинктивно чувства, кое е правилното, но друг е въпроса дали ще го осъществи. Затова пиша тук и така. Омръзнало ми е цялата материализация на света да се представя като нещо най-съвършено и опитано! Знаем за билките, знаем за енергиите, знаем за чудесата на словото, за музиката, за цветовете, за цялата заобикаляща ни природа - всичко е около нас и в нас, само трябва да го усетим със съществото си и то да поникне отвътре... Омръзнало ми е да слушам "Не мога", "Не искам", "Ами...", "Ама ти..." и прочее. Бъдете малко по-извисени бе! Нямате ли Воля, Вяра, Власт над себе си! Цялата тази реклама, която се развихря тук на някакви апаратури... противно е! Нали тези руски професори за това се борят - за природосъобразен начин на живот, а не да си помагаме с машинарии. Да не говорим за народните лечители... Цялата битка е за Духа! Да се повдигне човека, да се одухотвори живота му! Толкоз!
« Последна редакция: Юли 16, 2006, 19:23:12 pm от Дъвиан »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Цитат
Нямате ли Воля, Вяра, Власт над себе си!

Отровена от водата, която ни пускат, от храната с която ни хранят и от въздуха, който ни карат да дишаме!

 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Току що разбрах, че хората нямат представа какво значи рециклирана вода, затова недоумяват за какво съм писала. Рециклираната вода, доколкото знам е разрешена единствено в Щатите и в Англия, но не в Шотландия. Тази вода се взима от канализацията - тоест мивки, бани и тоалетни и се вкарва в пречиствателни станции, където преминава през множество филтри и се третира с химикали....После я връщат на хората да я пият!

Но....правителството е загрижено за гражданите си (колко мило - идва ми да се разплача) и не позволява на водоснабдителните компании да рециклират една вода от канализацията ПОВЕЧЕ от 7 пъти! 

Трябва ли да бъда по-цинична и образна за да се разбере - стомах (полуготови храни, лекарства и наркотици) -> задници -> тоалетна + мивка (препарати за миене) + баня (шампоани и прочие мръсотии) = вода за преработване + хлорин + флуорид + още 100-тина химикали = нова питейна вода!
« Последна редакция: Юли 16, 2006, 19:47:43 pm от Tina »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Дъвиан  след като някои "хора" са се постарали да отровят и най използваните източници за живот на човека като вода, храна и въздух и да не ти оставят вече никакъв духовен избор трябва да се използват всички възможни средства тези основни жизнени източници да се пречистят. Щото поглъщайки тези отрови те влияят не само да нашето физическо здраве , но и на нашата психикаа и дори на нашите разсъждения! Когато си под влиянието на хлора и флуора и мисленето ти се променя! И няма как да избягаш от това! Ако спреш да пиеш вода просто ще си излезеш от физическото тяло което ще загине. Ако преди е имало поне някакъв възможен избор както в това да се откажеш от месото например - сега отровите стигат до теб по всякакъв начин независимо дали си "духовен" или не. И затова всяко действие  си има и противодействие.
« Последна редакция: Юли 16, 2006, 20:12:19 pm от Alien »

Дъвиан

  • Гост
сега отровите стигат до теб по всякакъв начин независимо дали си "духовен" или не.

И няма как да избягаш от това!

Искаш да кажеш, че няма изход..., че не знаеш как да се намери изход ли? Ако няма изход, защо живеем още тук тогава и страдаме??? Не мисля за разумно да се подценява духовното - силата на духовното. И проблема е, че всеки веднага ти се нахвърля, и няма един да те подкрепи. Няма невъзможно нещо на този свят. Само вярата ви е слаба!!! И си позволявате да ви помрачават мозъците, че това не можело, онова не можело!!! Информацията ви е слаба!!! Има толкова чудеса извършени и толкова неща направени - с вяра и любов всичко се постига!!! Защо не могат хората сами да се навиват, сами да си внушават, че са велики и че могат да постигнат каквото пожелаят! Разбира се, че със силен и мощен дух можеш да предотвратиш нахлуването на токсини в организма ти, както и вируси и прочее вредители от заобикалящия ни свят. Иначе се предаваме - унищожават ни, именно чрез слабата ни вяра в нас самите! Това ви говоря - не се предавайте, а се хващайте в ръце за духовното издигане! Само един обикновен човечец, който надига чашата с вода и си пие без да му пука, може да се изпозарази и да си навреди. Но когато облъчиш тази вода със сакрално чувство, която я изпиеш така сякаш пиеш амброзия от небесата, вътре токсините измират, Любовта ги влива в океана си...... дори да кажеш, че е фантазия, на мен ми помага!!!

« Последна редакция: Юли 17, 2006, 09:24:04 am от Дъвиан »

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Цитат
ПОЛОВИНАТА БОЛЕСТИ МОГАТ ДА СЕ ИЗЛЕКУВАТ С... ВОДА
Хахахаахаа аааааааааааааахахаххаахаааааааааааааааааа :) Тия са открили ... топлата вода бе ;)
Това нещо се знае от хилядолетия просто "учените" не го приемаха. И сега изведнъж някъв руснак го казва и О, ЧУДО!! О, миг спри, ти си тъй прекрасен! Някой като каже, че Земята се върти може даже и по новините да го дават ;D
Тъп съм не ме слушайте.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Това че човешкото тяло е силно и успява до голяма степен да неутрализира отровите не означава че може да го прави вечно и без да плати някаква цена затова! Човек може чрез внушение доста да си помогне, но когато от основното и супер ефтино лекартсво за човека водата са направили една душевна и физическа отрова кочто се поглъща всекидневно трябва да се направи всичко възможно това да спре. Терзийски бтв също предлага озона  за пречистване на водата вместо хлора като правилно решение. Това че някой със силата на мисълта си може да изпие 1 литътр бензин нспример и да не умре не означава че всеки ден  тряя да пие бензин. По същия начин на нас ни се налага всеки ден да  поглъщаме огромно количество отрови и вместо да използвам енергията си постоянно да се бия с тях и да ги неутрализирам мога да я насоча за нещо друго.

Дъвиан

  • Гост
не означава че може да го прави вечно

Е, само до 2012 година бе Alien :P Ще издържи ;D

Това че човешкото тяло е силно

Не човешкото тяло бе Alien - човешкият ДУХ е силен и несломим, не разбираш ли!?! Леле, не ви виждам по време на робство - то и сега е такова де!
« Последна редакция: Юли 16, 2006, 20:42:32 pm от Дъвиан »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27