Автор Тема: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея  (Прочетена 72575 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
 :rofl:
Ех смях се от сърце.
Май има разлика между това да гледаш и да виждаш.
Иначе нямам навика да гледам часовника често.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Оф,не знам,ама от няколко месеца(по-точно малко отпреди Коледа) и аз непрекъснато виждам повтарящи се числа.Звъни мобилния,или пък получавам смс и отговаряйки поглеждам дисплея и обезателно ще е нещо от сорта 15:15,или 16:16..също и посред нощ..събудя се и задължително е 4:04,или 3:03..погледна ли часовника на печката,същото..23:23,или 21:21...и тва минимум по 10-ина пъти на ден..ужасно е щото нищо не разбирам..Първоначално реших,че трябва да обърна внимание на нещо,че оня отгоре се опитва да ми каже нещо..Но не вдявах какво..А после изгубих един от най-близките си хора.И като се случи това,си казах"тва ще да било"..Да ама не..Нещата продължават и това ме влудява..Не е като да виждам само единици,или двойки,или тройки,примерно..Просто колкото пъти на ден погледна часовник,толкова пъти виждам различни числа..Ама почти няма вариянт да е 9:10,примерно..о,не.Задължително ще е 9:09..Действа ми адски изнервящо и стресиращо :diablo:

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
И аз съм имал същите периоди. Съпътствани със същото чувство на недоумение - к'во става тука :)

Може бе това е начин да ни се каже "стига гледа часовника"?
Или "Времето няма значение"?

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Който смята че получава знаци,то неговата реалност е такава - получава знаци.Който смята ,че това са глупости,не получава знаци а изживява нещо друго.
Според мен знаците си съществуват, просто повечето хора не им обръщат внимание (ето едно доказателство е дал monk  ;D  ) , а тези хора, които им обръщат внимание им е трудно да ги разгадаят. Всъщност ключът към разгадаването им е интуицията, но тя е замърсена от множество съзнателни или несъзнателни предразсъдъци. Постига се много лесно разгадаване на знаците когато човек издигне съзнанието си на по-високо вибрационно ниво, но за постигането му са необходими някои познания.
А повтарящите се числа означава, че когато ги видите добре е в този момент да обърнете внимание на мислите си, какво точно сте си помислили или на ситуацията...
При мен много често се получаваше 777, а в момента съм зациклила на 933 или 733, днес видях и 533...
Това с числата ми е по-трудно за разшифроване, другите знаци са много по-лесни, но се изисква целенасочена енергия. Изключително е полезно за някой проблем над който търсите решение, тогава Вселената сама изпраща хората и ситуациите.

Неактивен torino

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
Не му обръщай внимание и няма да ти се случва.Стига ти да го искаш де,когато видях за първи път точно тази тема за 11:11,започнах да се интересувам и след известно време вече виждах най-различни такива комбинации навсякъде.Спрях да се интересувам,а заедно с това да ги виждам или да им обръщам внимание.Също така има един момент,в който несъзнателно си настройваш биологичния часовник и мозъка сам те подсеща да погледнеш часовника. :writer:

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Абсолютно същото ми се случва от известно време насам... мислил съм си да постна тема за това, ноо не ми изглеждаше някак толкова "важно"... Днес съвсем случайно влезнах във форума, а не бях влизал скоро, и първото нещо, което виждам е тази тема! :) :) :)
Това не са "случайности", със сигурност. На който му се случва това знае най-добре :)
Бях се поразровил из различни сайтове ии там пишеше, че различните числа означават различни неща - например 111(1) означавало, че започваш нов етап от живота си, докато например 444(4)било знак за това, че си на грешен път за нещо... Имаше доста тълкувания, но според мен е доста повече от това (просто предчувствие). Винаги съм се оглеждал и внимавал за "знаци", но този тип знаци по-скоро сами се показват пред теб, отколкото аз да се оглеждам за тях. Разбирам и скептиците тук, но се съмнявам, че хората, на които не им се случва или просто се опитват да го предизвикат да им се случва, биха разбрали :)

P.s. В случая говоря за цифри като 111(1), 222(2), 333(3)...
« Последна редакция: Май 21, 2011, 14:19:43 pm от reply »

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Не му обръщай внимание и няма да ти се случва.
Точно казано. :yes:
Това си е Законът за привличането /ЗЗП/ в действие.
Колкото пъти, обаче съм се опитала да получа наготово отговор как да постъпя, искайки наивно "знак" свише, толкова пъти съм удряла на камък. Неслучайно. Защото това е все едно да се опиташ да препишеш на изпит. ;D Защото ние по този повод сме тука, както се казва. И в такива моменти, оглеждайки се за "знаци - подсказки", знак винаги се е появявал, но какъв! Неинформативен! Такъв, който съвпада с темата, върху която мисля /ако е пари - намирам стотинки, ако е любов - виждам нарисувани сърца, ако е кола - снимка на кола и т.н./, но никога не е имало готов отговор за посоката ми на действие.
Като реша да виждам определено нещо, слагам си "филтъра" и почвам да виждам въпросните неща в изобилие. Включително ми е познат и ефекта на кръглите или съвпадащите числа...Това 100% си е ЗЗП.
« Последна редакция: Май 21, 2011, 15:58:21 pm от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Вие сами си моделирате действителността чрез мислите си. И това не са никакви знаци, най-малко пък от някой или нещо отвънка. Обикновена игра или неосъзнато действие на мозъка.

Карайте го по спокойно и обърнете внимание на важните неща/хора в живота си, а не на такива моментни игрички играени и създавани единствено от вашето съзнание.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Не му обръщай внимание и няма да ти се случва.Стига ти да го искаш де,когато видях за първи път точно тази тема за 11:11,започнах да се интересувам и след известно време вече виждах най-различни такива комбинации навсякъде.Спрях да се интересувам,а заедно с това да ги виждам или да им обръщам внимание.Също така има един момент,в който несъзнателно си настройваш биологичния часовник и мозъка сам те подсеща да погледнеш часовника. :writer:
Дам, това е. Биологичен часовник + лека интуиция+ подсъзнателна нагласа. Бях решил да го пиша, преди няколко дена, но се отказах.
Навремето, когато имах такива случаи, да виждам такива числа, ми се случваше и следното:
Събуждам се, и в следващия миг започва да ми звъни часовника. Буквално следващата секунда. Или, събуждам се, и след 10-20 сек почва да ми звъни часовника. И така доста пъти. Имало е и случаи, разбира се, звънва, и аз моментално се събуждам.
Но това беше в далечната младост.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Съществувааат!  8) Колкото и да не ви се иска да си го признаете!
Но не могат да бъдат усетени от хора на по-ниско ниво на вибрации, а това ниво се подържа трудно, много е лесно да се изгуби хармонията и чувството на единство във Вселената. Иначе е изключително интересно и лесно... Човек чувства, че някой се грижи за него и го насочва към щастието му, но и щастието на останалите. Осъзнаваш, че няма защо да се страхуваш, защото ще имаш точно толкоз колкото ти е необходимо, ни повече, ни по-малко! (поне аз това чувствах тогава!)
Карайте го по спокойно и обърнете внимание на важните неща/хора в живота си,
Близо си до отговора! Но се получава когато обръщаш внимание не само на "важните хора в живота си", а когато всички хора са важни в живота ти!  :)
Единство - това означава 1. А останалите единици, независимо колко са на брой са само, за да те накарат да обърнеш внимание.
« Последна редакция: Май 21, 2011, 16:45:49 pm от Passiflora »

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
2 2 2
това е моето. цял живот...

Неактивен Georgia

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
почти всеки ден виждам 23:23 в часовника , винаги съм се чудила дали не е нещо специално . Често ми се случва и числата от номерата на колите да са еднакви.Няма нищо случайно! :)

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Имам едно допълнение към автора на темата в заглавието "Скритата реалност и как можем да виждаме през нея", доста обобщаваща е и не се разбира за каква точно реалност става на въпрос,  и много от пишещите се ориентират към цифрова такава комбинация и тълкувания.

Може би заглавието "Скритата реалност на цифрите и как можем да виждаме през тях" би била подходяща в случая.

Та в контекст на темата да попитам, някой може ли да направи съпоставка между наука и езотерика, в случая давам конкретен пример с математическата константа " пи"     3,1415...., отнасяща се до окръжности и сфери в геометрията и математиката, а в кабалата показваща кабалистичния кръг на "Елохим" или скритото знание на Дхиан-Будите, Кабири....? Тоест къде губи науката и къде и с какво  печели езотериката пред нея ?
« Последна редакция: Май 21, 2011, 23:45:20 pm от Z-931 »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465

Йеееее,
и аз съм от високите вибрации.

В стила на римските гладиатори ще кажа:
О, вие с ниските вибрации, ние с високите вибрации ви поздравяваме!

(бтв, не съм местил часовника и не съм го чакал да стане. Случайно погледнах и си беше толкова. А термометъра показва степените на 2ката 2,4,8.)
« Последна редакция: Май 22, 2011, 18:28:32 pm от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен adani

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Не можах да разбера Танграта какво искаше да ни каже с тая снимка.
Здрав разум е наборът от предразсъдъци, с които човек се е сдобил до 18-годишната си възраст.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27