Автор Тема: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея  (Прочетена 72388 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен adani

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
От известно време насам,усещам че всеки път когато погледна часовника чаът винаги е 3:33 или 11:11,или 22:22 или 15:15 и така нататък... Тъй като си лягам в ранните часове и ставам следобед,определено 3:33 е часът с който най много се засичам,така да се каже.Започнах да си мисля това някакъв знак ли е,и ако е знак,то тогава какъв знак е? По принцип аз съм обсебен от теми като паралелна реалност,матрица и т.н. и се чудя дали не си внушавам,и ако не се интересувах от такива неща,дали въобще щях да обърна внимание на тези числа който ме "преследват".Искам да отбележа също че не си взирам постоянно в чаосовника и не го правя с няква нагласа.Просто напълно збаравям затова,правя си нещо,или гледам филм спирам го и като погледна е 3:33... И пак влизам във филма   :35:  И така ден след ден докато се чудех какви са тези числа,попаднах на това филмче http://vbox7.com/play:5f0dd505 и то до някаква степен ми даде някой отговори.Истината е че попаднах на него съвсем случайно без въобще да съм полагал усилия да търся нещо по темата.това още веднъж ме навежда на мисълта за матрицата и че няма случайни неща.
И накрая искам да споделя един филм с вас,въпреки че сигурно повечето сте го гледали,казва се Mr Nobody.Този филм е създаден за мен просто и съм сигурен че много ще ви хареса,защото засяга теми за който често пишем във форума.

P.S.Сега като погледна часът е 3 минути преди 3:33  ::)
« Последна редакция: Май 18, 2011, 15:30:27 pm от adani »
Здрав разум е наборът от предразсъдъци, с които човек се е сдобил до 18-годишната си възраст.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Спокойно не си сам ;) http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,14621.msg212100.html#msg212100
Аз продължавам да виждам всеки ден такива числа. Намерих в един сайт описани числата,като послания от архангелите.
http://www.yosif.net/articles.php?lng=bg&pg=1971

Неактивен adani

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
мерси Много за статиите.Особено втората!
искам да споделя още нещо,което ми се случи токущо.Четейки друга тема във форума попаднах на заглавие на филм.Реших да проверя в замунда за какво става въпрос.Започнах да чета коментарите и попаднах на друг филм който също ми стана интересен.Започнах да чета и коментарите по него,и тогава попаднах на трети филм който се казва Samsara.До тук нищо интересно,ако изключим това че днес по незнайни за мен причини,реших да напиша в полето за информация в скайпа ми... Самсара!!! Случайност ще си кажете,като си ровил на 200 места... Е да ама случайностите станаха много,още повече че филма е стар а аз не бях го срещал или чувал до сега.Може и да си внушавам.Идея си нямам на какво ниво работи подсъзнанието ми. ???
« Последна редакция: Май 18, 2011, 17:14:00 pm от adani »
Здрав разум е наборът от предразсъдъци, с които човек се е сдобил до 18-годишната си възраст.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Може би гледаш прекалено често часовника?

Ако аз гледам, и видя 3.30 няма да ми хрумне, че е 3 минути преди 3.33.

Чудно защо ти така го свързваш.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен adani

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Всичко е възможно разбира се.Просто споделям.
Разбира се че ти няма как да го свържеш с 3:33,защото нямаш никакво минало с тоя час  ;D
« Последна редакция: Май 19, 2011, 08:51:03 am от Mirotvorec »
Здрав разум е наборът от предразсъдъци, с които човек се е сдобил до 18-годишната си възраст.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
А ти да не би да имаш "минало" с този час?

Какво по-специално се случи между вас?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен adani

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Ако не си разбрал иронията,много жалко.Аз не се взимам много на сериозно,предлагам  ти и на теб да не го правиш.Както казах просто искам да споделя,а не да се заяждам на дребно.Особено пък с тебе,защото съм чел много от постовете ти и по принцип имам високо мнение за теб.
« Последна редакция: Май 19, 2011, 08:51:49 am от Mirotvorec »
Здрав разум е наборът от предразсъдъци, с които човек се е сдобил до 18-годишната си възраст.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Извинявай,
трябваше още в предния постинг да поясня.
Целта ми не е ировния. Макар така да се получи.
А именно да провокирам определена насока на мисленето.

С думи, обаче понякога е трудно да се изрази.
Може и наистина понякога да има такива съвпадения. Някога много отдавна май и на мен ми се е случвало.
Но в крайна сметка какъв е смисъла? Това не влияе на реалното ти преживяване.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен adani

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Разбирам,и при мен понякога така се получава.Пишейки се опитвам да изразя нещо,но то се разбира по друг начин.
Не знам в каква насока искаш даме порвокираш да мисля,тъй като аз самият не знам защо виждам тези числа.Може да е случайност,може да е самовнушение,може да е матрицата... Нямам идея,затова пуснах темата.
Относно как влияе на реалното ми преживяване...Може да е странно но се чувствам в лека еуфория.Някак си виждаш как действа матрицата в реално време и още повече лично с теб.Не е филм,не е някой да ти го разкаже,не е да си го прочел... Ти си главния герой в твоя си филм. Хахах, ето, докато го пиша това е 00:24 или 24:24 въпреки че няма такъв час, но дефакто си е така.Не знам,може и да си го внушавам,но тая игра ми харесва. ;D
« Последна редакция: Май 19, 2011, 08:53:33 am от Mirotvorec »
Здрав разум е наборът от предразсъдъци, с които човек се е сдобил до 18-годишната си възраст.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Който на каквото обръща внимание това преживява.Това ,че Танграта не е обърнал внимание а ти си е въпрос на избор,най вече на това на къде да насочиш енергията си. Който смята че получава знаци,то неговата реалност е такава - получава знаци.Който смята ,че това са глупости,не получава знаци а изживява нещо друго. Ние си създаваме реалността и ако тя ни харесва я развиваме в тази посока ,а ако не я променяме.

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
:) Вече години наред ми се случва. Мисля че съм писала даже някъде из форума за това. Вече го приемам за част от живота ми, която означава много неща. При мен се случва само с числото 11, което изниква пред мен по хиляди места. Вече отдавна съм се убедила, че не е случайност.

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Това го наричат още и synchronicity (Synchronicity is the coming together of inner and outer events in a way that cannot be explained by cause and effect and that is meaningful to the observer. -- Carl Jung)

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
като напишеш в чичко гугъл 11:11 и излизат супер много резултати,като тези например.
http://1111spiritguardians.com/
http://www.crystalinks.com/11.11.html
http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&tl=bg&u=http%3A%2F%2Fwww.nvisible.com%2F1111%2F1111Doorway.html
Та не се случва само на нас,а на милиони хора по света.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
А ако не виждаме тези комбинации какво значи?

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.

 ;D
Ми, тогава те те гледат ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27