Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 857323 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vasilisa212

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1995 -: Май 18, 2018, 15:14:33 pm »
Здравейте,наистина форума позамря.Имам следен въпрос-магнита как действа на оргонита?
Душа от друг свят и за друго време,на прага пред своята метаморфоза!

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1996 -: Май 19, 2018, 19:36:56 pm »
Аз нямам идея - бих я потърсил при Барон д-р Карл фон Райхенбах, вероятно е да има нещо от него в тая връзка.
Метаморфозата е едно много напредничаво занимание, от най-напредничавите за които съм чувал.
Поздравления !
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

Неактивен Meltdown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1997 -: Май 27, 2018, 22:26:46 pm »
Здравейте,наистина форума позамря.Имам следен въпрос-магнита как действа на оргонита?

Принципно магнитът сам по себе си е генератор на торсионно поле. Той поляризира оргона около двата си полюса. Това което имам от моя опит, а и което съм чел е, че на северният му полюс се концентрира положителният заряд, а на южния полюс - отрицателният заряд. Северен полюс - дясно въртящо торсионно поле (полезно), южен полюс - ляво въртящо торсионно поле (вредно).

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1998 -: Юни 10, 2018, 15:25:49 pm »
Здравейте :)


Разчиствам жилището и открих една кофа с алуминиеви стружки  и малко количество стоманени от оргонитния ми период.

Подарявам ги.:)

Ако някой има желание, да ми пише съобщение, за да му дам телефонния си номер.

Лично предаване в София.


Офертата важи една седмица. Ако никой не се обади до 17.06.2018 включително, ги хвърлям.


Поздрави на всички оргонитотворци! :)

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1999 -: Юни 10, 2018, 21:00:35 pm »
:)  Периодично е и се 'преболедува' , така ли ? Не знаех .. На къде израства твоята Магнолия сега. След чистката, когато ще си постигнала чистота какво ще последва ? Моят герой 'Питър' е скучаещ, направо плашещо.
Опитвам се да бъда сериозен , опитвам се да бъда разбиращ, вежлив и ... накрая винаги ме напушва на смях.
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 531
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #2000 -: Юни 10, 2018, 22:13:45 pm »
Това, което аз знам  е че оргонита се ползва, като троянски кон.
 Самия оргонит  генерира определена вибрация чрез своите съставки и  позволява да се получи определена честота?

Получават се един вид смущения, които се намират в много нисък резонансен спектър от 0,41 Херц. Това радиационно поле съответства на военната система на високопроизводителните предаватели ELF.
Така също нано роботите от Chemtrails се свързват с човешката ДНК и след това могат да бъдат контролирани.  Това явление не трябва да се случва автоматично с оргонита, но  резултатите са насочени според потребителя или човека. Тези така наречени хармонизатори могат да бъдат контролирани от военните или включени или изключени .

Забел.: Трима души, които  са се занимавали с това научно изследване.
Вилхелм Райх , Карл Уенц,  Дон Кофт.

Оргонитите са създадени от различни същества, за да манипулират съзнателните хора.
Чрез контролиране на вибрациите / честотите, причинени от оргонитита, е възможно да се промени състоянието на съзнанието на хората, които са близо до оргонита.
Съзнателните хора са объркани от оргонитите и директното им  въздействие върху състоянието им на съзнание е възможно от разстояние!
Оргонитите генерират независима енергия, която е контролируема.
Доброто усещане, което човек възприема от оргонита, зависи от това, в какво се е програмирала енергията им.
Оргононитът вибрира по-високо от хората и изважда човешкото тяло от равновесие.
Една по-висока енергия, която човекът не може да контролира,  и няма място.

Оргонитът излъчва повече жизнена енергия, отколкото самият човешки организъм. И, човекът не е способен да я контролира сам.
Това означава, че има две енергии, които не е задължително да се хармонизират един с друг.
Едната енергия е изкуствено създадена / изградена, а другата енергия, тази на човешкото тяло, естествено се адаптира към земята.



Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #2001 -: Юли 22, 2018, 11:26:06 am »
Това вече е от жанра 'научна фантастика', може да рзвие темата и пак да стане интересна , стига да се намерят даровити словослагатели, сценаристи ... артисти ..глобални програмисти.
« Последна редакция: Юли 22, 2018, 11:30:46 am от Питър »
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

Неактивен Brahman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #2002 -: Февруари 24, 2021, 18:47:18 pm »
Чудя се дали оргонитите пазят от коронавируса. Нали пречистват пространството от негативна енергия. Може да убиват и вируси.

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #2003 -: Май 31, 2021, 13:11:07 pm »
Здравейте! Доста време мина, откакто един много силен сън ме накара да се заинтересувам от оргонитите. В последно време кутията с материалите събираше прах в мазето, но ето че отново получих вдъхновение да правя оргонити. Един въпрос възникна. Какво правите с оргонита, който не е успял да се втвърди? Аз приготвям нова смес, вземам по-голяма форма и слагам вътре невтвърдения оргонит. Имах останала малко епоксидна смола от преди няколко години, май че заради това не се получи, защото е стара.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27