Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859238 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1875 -: Декември 18, 2013, 09:00:26 am »
Аз лично не съм се интересувал.
6285174923344176257

Неактивен gosho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1876 -: Януари 08, 2014, 04:38:20 am »
Здравейте, направих си оргонов емитер по описаната схема - месингова тръбичка дълга 18.1 см и 4мм диаметър, със намотана бяла памучна връв, облепена с Ц200.

Интересното е, че до преди да намотая връвта, усещах така наречения "вятър" по-прецизно. След като съм го омотал, сега вече се усеща някак си по-затруднено (може би е по-засилено и не съм толкова чувствителен в тоя диапазон, но не съм сигурен), пак го има, но май трябва да се действа от по-далечно разтояние. А ми се струва, че колкото по-отдалече го правя, толкова по-разпръснато излъчва.

Чудя се дали да не махна връвта и да си карам само с тръбичката. Какво мислите по въпроса?

Благодаря!

Неактивен Duras

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1877 -: Януари 08, 2014, 21:31:28 pm »
Чудя се дали да не махна връвта и да си карам само с тръбичката. Какво мислите по въпроса?

Без памучната връв и лепилото няма да работи.

Ще имаш просто месингова трабичка и толкова!

Можеш да запушиш единия край на емитера с плътно намотано алуминиево фолио и пъхнато в отвора. Така ще засилиш потока през другия отвор.

Поздрави.
« Последна редакция: Януари 08, 2014, 21:35:57 pm от Duras »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1878 -: Януари 08, 2014, 21:42:19 pm »
Без памучната връв и лепилото няма да работи..
Правилно.
6285174923344176257

Неактивен gosho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1879 -: Януари 09, 2014, 05:49:06 am »
Добре, а тогава защо и без тях се усеща вятър? Нещо друго ли е това?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1880 -: Януари 09, 2014, 09:03:05 am »
Щом усещаш "вятър" /интересно къде прочете, че употребяват такава дума
..усещах така наречения "вятър" по-прецизно
/
е възможно да се е получил един интересен ефект - самият материал на тръбичката вече САМ провежда през себе си количеството оргон, което е минавало през тръбичката с памук, и тази тръбичка вече би трябвало да може да се ползва и без памук.
п.с. макар че лично на мен не ми се вярва..  ;) Пробвай да доближиш една обикновена, нова тръбичка - ако пак усетиш 'вятър' - това просто е ефирното ти тяло, което усеща тръбичката.
6285174923344176257

Неактивен Duras

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1881 -: Януари 09, 2014, 12:46:48 pm »
Пробвай да доближиш една обикновена, нова тръбичка - ако пак усетиш 'вятър' - това просто е ефирното ти тяло, което усеща тръбичката.
..........................

Пробвах с месингова трабичка с дължина около 50 см., която никога не е била използвана за оргонов емитер.

Усещам "хладен полъх" по ръката си, най-силно е на сгъвките на приъстите и в центъра на дланта.

Неактивен omhara

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1882 -: Януари 10, 2014, 06:40:46 am »
Привет на всички :). Днес реших и аз да се включа в темата за оргонитите, а и не само, но преди всичко нека се представя с малко домашна изложба. Чопля в тази област от около 5 години. Чета и пробвам много, но за първи път сядам да пиша във форум. Моля за извинение за дузината снимки, но все пак исках да ви покажа малка част от разните опити ??? и реплики правени от мен през годините. Междувременно чета темата тук и благодаря на всички активни и споделящи от чийто опит, материали и идеи се се ползвах. На свои ред реших да ви върна жеста като ви споделя и аз полезни нещица по тази тема. Засега толкова. Искам да изчета цялата тема още веднъж от началото до краи преди да пиша каквото и да е за да не се дублирам с някой изказал се преди мен. 














« Последна редакция: Януари 10, 2014, 07:12:33 am от omhara »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1883 -: Януари 10, 2014, 09:14:18 am »
Можеш да пробваш да си структурираш /програмираш/ застиващ оргонит със Светлица. По отзиви на един руснак, който го е направил се получава много силно нещо, което постоянно държи човек в изменено състояние на съзнанието /конкретно за него де, защото той има леко медиумични способности/ и други интересни ефекти, почти сидхи..
Можеш да прочетеш неговите отзиви тук /на руски/.
п.с. Сайдуайндър като си зареди един път една сфера, май че беше, на Спърлинг като БЖ1.0 и писа за интересни ефекти /само че той не можеше да ги управлява със съзнанието си и като чер ли  :) се поуплаши, което е нормално/.  ;)
« Последна редакция: Януари 10, 2014, 09:17:40 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1884 -: Януари 10, 2014, 16:08:28 pm »


Най на края смислено "завръщане" към темата!
Очевидно си доста навътре в материята и имаш какво да споделиш с нас, тук. Аз лично очаквам още публикации от теб.
Поздравления, прятелю!
Дерзай!
« Последна редакция: Януари 10, 2014, 21:13:55 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен hyparh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1885 -: Януари 10, 2014, 23:28:55 pm »
Здравейте,
Преди няколко дни открих тази тема за оргонитите - страхотна е! Прочетох първите 60 стр., ще прегледам и останалите, когато имам време. След изучаване работите на Тесла, Т. Браун, В. Шаубергер, Райхенбах, В. Гребенников както и Райх, аз също се заинтересовах от оргонната наука, която според мен ще е и науката на бъдещето. Изучавам също така теорията за динамичния етер, която може да помогне в напредъка с тази технология, понеже тук се работи директно с етера, който е една доста неуловима и "капризна" субстанция. Успеем ли да я впрегнем в работа (оргонни трансформатори, кондензатори и т.н., докато не се стигне до сглобяване на цяла оргонна/етерна машина), много "чудеса" ще се превърнат в реалност. Аз съм човек на експериментите и винаги търся доказателства черно на бяло за съществуването на нещо. Защото само така може да се работи качествено с него. Аз самият вече съм използвам два независими източника за зареждане на организма ми с етерна енергия. Единят е т.нар. "Tesla's hairpin circuit" (оригинала е на Lecher), която схема е доста лесна за изпълнение. Другият медот е Слънцето - директно гледане по изгрев или залез. То е пряк източник на етерни потоци. Нарича се "sungazing", може да се поровите. В момента подготвям експерименти свързани с работата на Виктор Гребенников и неговия "ефект на кухинните структури", предполагам сте чували за него. Може да се прочете повече тук: http://www.keelynet.com/greb/greb.htm Ефектът се основава на това, че множество еднакви кухини (тръбички например) една до друга, действат като един вид резонатор за етерната/оргонната енергия и над тях се формират стоящи вълни (през определено разстияние), които може да се усетят от човек като хладен, топъл поток, изтръпване или "иглички". Тези усещания ги свързвам директно с излъчваната от оргонитите енергия (все пак е една и съща). Самият Гребенников, развивайки технологията, си е построил антигравитационно устройство.
Иначе и аз съм намислил да спретна някой оргонит за опити, чакам да ми пристигнат кристалите. Имам и някои доста амбициозни идеи, които засега са само в главата ми, но скоро може да драсна някоя скица и да видим има ли хляб там или не :)
Omhara, колекцията ти е страхотна, поздравления! :) Явно наистина си доста напред с материала, имаш и качествена апаратура. На мен също ще ми е крайно интересно да споделиш конкретни експериментални данни и личен опит с оргонната енергия. Гледам ползваш кухинни структури в ролята на медни тръбички (за усилване на етерния поток). Точно тази идея и на мен ми се въртеше в главата.
Кондензаторите не са това, което са.

Неактивен omhara

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1886 -: Януари 11, 2014, 02:14:36 am »
Намерих си един красавец и дузина малчугани спрямо него и отлетяха да не казвам колко пари, ноо смятам да скалъпя нещо потресаващо. Ех жалко само, че не е толкова чист кристала колкото ми се искаше и не излъчва толкова силна енергия колкото очаквах, но вложен в оргонит ще запее друга песен.



Ето и новата ми идея. Огромен и мощен етерен преобразувател оринетиран към здравето на хората и околкото пространство. Това съчетано с Тесла DC бубина с импулсни пикове от над 2000000 волта с променлива честота на възбуждане, и на върха или в основата един мощен оргонит с този кристал и програмиран подобаващо от мобиус + радионично устройство с усилвател на намерение какъвто имам вече. Ще включа разбира се трика с газовите тръби от сайта по-долу с цел квантово излъчване, и клетъчна регенерация + бубината на върха на Тесла-та даваща добрите торсионни и скаларни вълни съчетана с радионика. При толкова Ци и кванти остава само да си помися какво искам и току виж се материализирало   :D Ето това е новата ми идея.  :writer:
Очаквам и вашето мнение. :D или  :negative:

http://www.biocharger.com/Technology/

« Последна редакция: Януари 11, 2014, 02:40:38 am от omhara »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1887 -: Януари 11, 2014, 05:27:56 am »
Можеш да залинковаш радионично тази тема, за да усещат по-чувствителните читатели действително ефектите на оргона.
6285174923344176257

Неактивен hyparh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1888 -: Януари 11, 2014, 11:07:58 am »
Найссс... точно това е подхода, тук трябва да сме крайни, за да има наистина видими резултати. Според мен също възбуждането с мощни електростатични полета или теслови вълни си е необходимо. И аз имам теслови тр-ри. Колкото повече мощност - толкова по-добре. Някои ги е страх да експериментират така крайно, но е нужно за прогреса.
Кондензаторите не са това, което са.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1889 -: Януари 11, 2014, 15:53:42 pm »
Независимо от всякакви мощности и полета, хората сме биологични същества:
Цитат
Именно при изучении сексуальной структуры личности был открыт оргон - биологическая энергия, подчиняющаяся определенным физичеким законам. Именно оргон и лежит в основе сексуальных функций человека, впервые описанных Фрейдом.
цитат от книгата на В.Райх - "Анализ на личността".
В този смисъл - колкото повече енергия можеш да управляваш със съзнанието си.. толкова по-/за/доволен ще си от.. живота.  :D
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27