Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859216 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1845 -: Октомври 20, 2013, 19:17:20 pm »
Aggravator, не, не съм запознат. Дори не съм убеден, че това е изобретение на Тесла, а му го приписват. Не знам.
6285174923344176257

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1846 -: Октомври 24, 2013, 18:15:49 pm »
Ето и моят оргонен емитер , ( излъчващ ) изработен по указанията от тук , пластовете фолио и целофан , не съм ги броил , но са към 20 тина . Някой може ли да каже дали въобще лъчи . Като го поднеса с отвора към ръката си , сякаш че чувствам затопляне, но е възможно и да е самовнушение , защото вътрешният ми глас, като каже, "има излъчване", и се усеща затопляне, като каже "няма излъчване", и не се усеща затопляне . :o
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен lubogot

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1847 -: Октомври 24, 2013, 19:08:00 pm »
Привет,
почти съм готов с подготовленията за 1ия си HHG и амулет,но имам два въпроса...т.е. нужда от помощ:
1.Кристалите след слънцето,земята трябва да се измият с течаща вода,но такава от река ли задължително или и от чешмата става също!? 
2.Имам за сега месингови стружки...ОК ли е с тях и в комбинация с медна намотка около кристала?
Благодаря предварително  :)

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1848 -: Октомври 24, 2013, 20:28:37 pm »
..дали въобще лъчи.. възможно и да е самовнушение..
Не е самовнушение. Изпращам ти в лични малко информация. :)
6285174923344176257

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1849 -: Октомври 24, 2013, 20:45:42 pm »
Не е самовнушение. Изпращам ти в лични малко информация. :)
За съжаление линковете които си пратил в лични бележки, не са излезли. Иначе благодаря за отзивчивостта ти  :)
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1850 -: Октомври 28, 2013, 10:58:47 am »
Ето и моят оргонен емитер , ( излъчващ ) ...

Пробвай да го използваш като запушиш единия му край с алуминиево фолио. Би трябвало потокът през незапушения отвор да се усили. При мен се получи, разликата не е голяма, но я има. ;)

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1851 -: Октомври 28, 2013, 13:34:56 pm »
Пробвай да го използваш като запушиш единия му край с алуминиево фолио. Би трябвало потокът през незапушения отвор да се усили. При мен се получи, разликата не е голяма, но я има. ;)
Да, точно така. А може да се направи и куха подвижна запушалка-тапа, желателно пак от алуминий, в която да се слага някаква изходна информация, която да се 'зарежда' с оргон и на изхода на тръбичката /т.е. на оргоновия емитер-генератор/ вече да излиза готов енергоинформационен продукт /чиста проба заклинание  :) между другото/, а този готов енергоинформационен продукт може да се приложи към някаква снимка /примерно върху своя снимка да транслираш витамини на енергоинформационно ниво/ или по друг начин. :)
6285174923344176257

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1852 -: Октомври 28, 2013, 19:38:36 pm »
Да, точно така. А може да се направи и куха подвижна запушалка-тапа, желателно пак от алуминий, в която да се слага някаква изходна информация, която да се 'зарежда' с оргон и на изхода на тръбичката /т.е. на оргоновия емитер-генератор/ вече да излиза готов енергоинформационен продукт /чиста проба заклинание  :) между другото/, а този готов енергоинформационен продукт може да се приложи към някаква снимка /примерно върху своя снимка да транслираш витамини на енергоинформационно ниво/ или по друг начин. :)

Как се слага тази информация, в смисъл, написва се на листче заклинание и се пъха в тапата ?
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1853 -: Октомври 28, 2013, 20:17:41 pm »
Може и така /тогава структурата-формата на заклинанието ще бъде подхранена с енергия/, а може и примерно в 'тапата' да се сложи някакво хапче или да се напише на листче химическата формула на това хапче /пак ще работи/ и да се насочи свободната част на тръбичката на оргоновия емитер, т.е. откъдето трябва да излиза готовият вече енергоинформационен продукт към, примерно, проекцията по суджок на болния орган, върху който трябва да въздейства това хапче, или информационната му съставляваща, написана на листче.
Относно проекциите на готов енергоинформационен продукт, т.е. оргон, зареден с информация, върху различни органи по суджок и преди съм давал схема на тези проекции върху китката на ръката и върху стъпалото на крака. Но ето пак. Кратка встъпителна теория.

Например ако човек е студент и трябва да се подготви сериозно за сесията, да учи много може да проектира за 10-20 минути ежедневно върху палеца на лявата си ръка, там където е проекцията на главния мозък енергоинформационната съставляваща на гинко-билоба.. :) Когато аз бях студент пиех Фитин и много ми помагаше, но ако тогава съм знаел за тези неща..  8)
« Последна редакция: Октомври 28, 2013, 20:30:40 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен lubogot

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1854 -: Октомври 29, 2013, 17:01:21 pm »
Здравейте,
първите ми две творения са вече факт.
http://s892.photobucket.com/user/ljuwin/media/photo_zps5fc0e270.jpg.html?sort=3&o=1
http://s892.photobucket.com/user/ljuwin/media/photo1_zps4335caf2.jpg.html?sort=3&o=0
Използвах смола,месингови стружки,алуминиеви парченца,пирит и медна спирала.Самата медна тел обаче не се вижда.
Може би трябваше след като я сложих да изчакам да се втвърди и после да добавям стружките,които я покриха в моя случай!
И естествено имах проблем с шаблона тъй като беше стъклен(четох предупрежденията за използването на такива,но нямах под ръка друг в тази форма,а бях решил да опитам) и се назъбиха малко докато ги вадих.
поздрави...

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1855 -: Октомври 29, 2013, 18:21:16 pm »
Ако се сложи в тръбичката на оргоновият емитер, малко сухи и стрити финно листа от някаква билка, дали ще се подсили ефектът от тази билка, при условие че не само я пием на чай, но също третираме различни части от тялото с оргоновата тръбичка с билката в нея .
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1856 -: Октомври 29, 2013, 18:35:32 pm »
..дали ще се подсили ефектът от тази билка, при условие че не само я пием на чай, но също третираме различни части от тялото с оргоновата тръбичка с билката в нея..
Да, ще се подсили, ако емитерът е изработен правилно. Но, според мен, е най-добре да се третират проекциите на различните части на тялото на китката на ръката /по суджок или по рефлексотерапията/, защото емитерът е слаб и е добре да въздейства върху по-малки зони, а впоследствие на принципа на холограмата /понякога след 1-2 часа, понякога след ден или максимум 2/, този ефект се разпространява вече сам по себе си и върху по-големите системи в организма..
Прочетете теорията за съответствие на различните органи и структури на тялото върху китките и стъпалата, ако не по суджок, то по рефлексотерапия.
Т.е. не е нужно много енергия, а напротив - може и с много малко оргон, за да се придаде лечебен импулс към заболял орган. Именно тук емитерът е незаменим.
6285174923344176257

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1857 -: Октомври 29, 2013, 19:32:45 pm »
Ето тук едно ръководство по суджок терапия с моксаhttp://www.mediks-bg.com/product_details.php?item_id=125 , моксата е нещо като пура, тлее запалена в единият край, и така поднесена с тлеещият край към някоя суджок точка от китката или ходилото, на сантиметър от точката, активира жизнената енергия която протича през тези суджок точки . Та ако вместо мокса, се третира с оргонен емитер, с някоя билка да речем билка лекуваща хрема или нещо друго, а може и билка с общо укрепващо действие . Дали няма да даде по добър резултат от използването на мокса ? Досега не съм пробвал върху себе си нито с оргонен емитер нито с мокса .
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1858 -: Октомври 30, 2013, 20:29:10 pm »
..Та ако вместо мокса, се третира с оргонен емитер, с някоя билка да речем билка лекуваща хрема или нещо друго, а може и билка с общо укрепващо действие . Дали няма да даде по добър резултат от използването на мокса ?..
Зависи от качеството на моксата и качеството на оргоновия емитер.
---
Между другото от слънцезащитните материи за автомобили /от този тип - от едната страна като гума или дунапрен, а другата - лъскаво такова покритие/ може да се изработи елементарна кутия на Райх, в която да се държат и оргонизират различни предмети. Аз лично бих препоръчал да си зареждате . . . мокри кърпички. Те съдържат и течност и мека материя, които са добра предпоставка за недълготрайно съхранение на оргона в себе си - попиват оргона един вид - и впоследствие може просто да изтриете лицето и ръцете си с такава заредена с оргон кърпичка, за да изчистите доста негативи на работата /зли очи, завист и т.н./. Елементарно, евтино, а доста ефективно.  8)
« Последна редакция: Октомври 30, 2013, 20:53:18 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1859 -: Октомври 30, 2013, 21:03:39 pm »
Зависи от качеството на моксата и качеството на оргоновия емитер.
---
Между другото от слънцезащитните материи за автомобили /от този тип - от едната страна като гума или дунапрен, а другата - лъскаво такова покритие/ може да се изработи елементарна кутия на Райх, в която да се държат и оргонизират различни предмети. Аз лично бих препоръчал да си зареждате . . . мокри кърпички. Те съдържат и течност и мека материя, които са добра предпоставка за недълготрайно съхранение на оргона в себе си - попиват оргона един вид - и впоследствие може просто да изтриете лицето и ръцете си с такава заредена с оргон кърпичка, за да изчистите доста негативи на работата /зли очи, завист и т.н./. Елементарно, евтино, а доста ефективно.  8)
Дай информация за слънцезащитните материи за автомобили, и как може да се изработи кутия на Райх от тях? .
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27