Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859078 пъти)

0 Потребители и 12 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Orenda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
  • I AM ... ALL IS
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1755 -: Май 13, 2013, 10:18:07 am »
Търся всички останали книги на този автор /засега са тази и "Неврореч"/ - помагайте /в лични/. :)

bofara, ето я  -  Неврореч 

Реших да я сложа тук, за да си я свалят и други четящи.

Благодаря ти!

Неактивен joy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1756 -: Май 18, 2013, 02:57:22 am »
Здрасти bullet. Знам, че темата е много стара, но при търсене във форума за soul scalping излиза само твоето мнение. Може ли да споделиш какво знаеш по този въпрос и къде мога да прочета повече по темата. Благодаря

Това за парламента ...На Запад това са ключовите обекти, заедно с военните бази, посолствата, министерствата, полицията, съдилищата, масонски църкви, католически царкви, езера, реки, вододайни зони, кладенци и подобни, около които се ръси обилно оргон. Някой случайно да има достъп до парламента и да сложи вътре в сградата няколко? Преди една година бях за малко там и в кулоарите беше И.Костов. Особено неприятно нетипично човешко излъчване има Костов. Така поне аз го усетих. Лидерите са първа линия цел за soul scalping.  Прикачвам от форума на Дон Крофт (Don Croft) www.ethericwarriors.com рапорта за обогатяване на ЦЕРН Големия хадронен колайдер :bomb:. Много вдъхновяващо четиво!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1757 -: Май 18, 2013, 10:06:54 am »
Към joy!


In practice, the person is most likely soul-scalped and instead of dying his soul is taken elsewhere and held prisoner in the astral realm while a demonic being takes over the person's body with the capability of being able to play the role of that person in society.

http://www.thewatcherfiles.com/sherry/prowl.htm

Превод: На практика, личността е най-вероятно душевно скалпирана и вместо да умира, душата му е взета другаде и държана като затворник в астралното измерение, а през това време демонично същество се възползва от тялото на човека със запазени способности да играе обичайната му роля в обществото.


П.П. Колко ги имаме такива на Земята сигурно... ::)
« Последна редакция: Май 18, 2013, 10:11:36 am от sidewinder »

Неактивен Researcher.

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1758 -: Май 22, 2013, 23:23:11 pm »
Искам да попитам.
Мога ли да си направя оргонит от Злато, вместо някакъв камък?
« Последна редакция: Май 26, 2013, 22:22:17 pm от Black Adder »

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1759 -: Май 23, 2013, 14:03:51 pm »
Енергията им е прекалено мека. И със сребро е мека макар и усещащо се по-груба.

Няма смисъл, освен ако не е за нещо МН. вселенски извисено за системна медитативна работа.

Няма никакъв смисъл за ежедневна употреба!

Казвам го на база 16 гр. злато и повече от 150 гр. сребро....


Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1760 -: Май 25, 2013, 21:00:57 pm »
Последно впечатление от съжителството с оргонити - сложил съм 2 броя оргонит + 1 тенсор сфера в къщата на село от близо година и тази пролет растенията в градината са значително по-развити от предходни години, плевелите също...  :D

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1761 -: Май 27, 2013, 09:53:19 am »
Тези, които имат златни /и-или сребърни съставляващи/ в някои оргонити могат да сравнят да съзерцават Слънцето /за около 40 минути по време и веднага след изгрева му за периода 22 март - 22 юли - този период го препоръчва Дънов в книгата си "Космос"/ и да споделят качеството на енергията - Слънчевата /златна/ енергия в сравнение с енергията от 'златния' оргонит и Лунната /сребърна/ енергия - желателно по време на нарастваща луна. Според мен с подобна практика можеш да се настроиш много добре на меки природни енергии на най-влияещите ни небесни тела.

Поздрави.
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1762 -: Юни 01, 2013, 22:34:28 pm »
..ако ги зареждаме докато се втвърдяват:

с честотата на Шуман :) ..при всички случаи оргонит с глина, зареден с шуманови честоти..би бил доста хармонично нещо, според мен. Като стана дума - може да се направи и на пластове - с различните шуманови честоти за всеки пласт. А ако намерите и звучене /някъде в интернет/ на Аврора /северното сияние/ или на слънчевия вятър и го добавите към такъв оргонит - още по-добре. Само си представете - земните и външните енергии в един оргонитен артефакт.
Ето "звученето" на слънчевите частици, които образуват Северното сияние:


Както и Шуманови бинаурални ритми:


А впоследствие с всякакъв безплатен /може и онлайн/ конвертор най-лесно в може да се трансформира в обикновен музикален файл в .mp3 формат с високо качество, който да се качи на мп3-плейър, за да се окаже влияние върху застиването на епоксидната смола.

Ето магически квадрат на Слънцето, на Земята, а от сайта - източник може да се свалят на другите планети.

Ето го готов с допълнително залинковано изображение на Слънцето /както ги прави Карл Велц, примерно/ за принтиране и евентуално ламиниране и работа с него:

Поздрави.

6285174923344176257

Неактивен Researcher.

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1763 -: Юни 05, 2013, 20:34:25 pm »
Искам да попитам, има ли някакъв начин за разпознаване на истинския планински кристал от ментето?
И има ли проблем когато е очукан, наранен леко?
Благодаря.
« Последна редакция: Юни 06, 2013, 20:26:26 pm от Black Adder »

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1764 -: Юни 05, 2013, 20:54:21 pm »
начин за разпознаване на истинския планински кристал от ментето?

Обикновено кристалите са с примеси и леко мътни (зависи от качеството). Ако са напълно прозрачни и с перфектна форма (обикновено стените са с различна големина и не са перфектно гладки) спокойно можеш да се усъмниш, че нещо не им е наред (или са синтетични, или са полирани). Според мен няма съществено да повлияе на работата им ако са леко чукнати тук-там.


Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1765 -: Юни 06, 2013, 09:54:41 am »
Съществуват много мощни, в сравнение с пасивните оргонити, устройства, в които обикновен кристал се замества с пиезокристал. Такъв способ на заместване на естественото със синтетично, между другото, предпазва естествените кристали от, да го наречем "неблагоприятни условия", в които ги поставят хората, изработващи оргонити. Все едно да плуват в някаква гадна пластмаса..  :o
6285174923344176257

Неактивен д карлит

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1766 -: Юни 08, 2013, 20:01:01 pm »
Въпросът ми е на абсолютно начинаещ.Първият ми опит  с оргонита май е неуспешен-след около седмица се появиха дупки на повърхността,на какво се дължат?
И ми е интересно  дали металните пружини на леглата завихрят енергията  на същия принцип?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1767 -: Юни 09, 2013, 08:56:02 am »
..дупки на повърхността,на какво се дължат?
..металните пружини на леглата завихрят енергията  на същия принцип?
Дупките могат да се появят поради много причини - едва ли някой тук би бил в състояние да ти даден съвършено коректен отговор. Аз смятам, че са от неправилно подбрана пропорция смола:отвърдител + малко по-различна температура /примерно по-топло/ при застиването, отколкото би било най-добре. Толкова ли е важно? И с дупки би трябвало да работят.
Да, завихрят. И металните болтове с резба също.
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1768 -: Юни 09, 2013, 14:14:50 pm »
Лично на мен спиралата от иглите за китайска акупунктура



ми напомня на това:

, изображението е взето оттук.

Няма да се учудя ако между дължините на острието и спиралата на иглата има някакво отношение към златното сечение..  :)
Ето между другото и едно практическо приложение на тези спирални "завихряния", което се използва. Т.е. "енергията", която между другото може да се насочи ментално от оператора, т.е. забождащия иглата лекар, да кажем, се направлява посредством съзнанието на оператора /метафизично лечение в су-джок терапията/ към "пружината"-спирала на иглата и така се стича към нужната точка, откъдето посредством системата от разклонения /меридиани, канали, нервни разклонения../ достига до нужните места..
« Последна редакция: Юни 09, 2013, 14:18:16 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Researcher.

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1769 -: Юни 10, 2013, 13:53:54 pm »
Ако приготвя оргонита на открито, далеч от дома, ще действа ли в жилището ми?

Благодаря.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27