Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859471 пъти)

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1320 -: Юли 23, 2012, 23:35:29 pm »
Системно зареждам универсални ТВ`s с "Равноденствие" на Жан Мишел Жар и усещам, че се получават много добре. По принцип не зареждам оргонити с фиксирани честоти, от самото начало имам някаква съпротива към това, в последно време се усили... сайтовете, които сме чели като първоизточници са основно от 2003, 2004 година, а от тогава много неща се промениха. Основното е, че тогава се е очаквало резонанса на Шуман да е 15 Херца в края на 2012г. но процеса се развива значително по-бързо и в момента резонанса е 21 Херца, към края на годината се очаква да е 35-40.
"През 1952 г. Уинфрид Шуман разработва математически модел, изчислявайки електромагнитния резонанс на Земята. Явлението, което описва, наречено впоследствие "Резонанс на Шуман" се случва между повърхността на Земята и йоносферата, където се образуват огромни "стоящи вълни", които резонират на определени честоти по цялата планета. Забележително се оказало съвпадението на тези резонантни честоти с честотите на мозъчната активност. А именно, пиковите моменти на резонанса на Шуман са 7.83, 14.3, 20.8, 27.3 и 33.8 Hz. Това съвпадение не е безсмислена случайност, а отразява една чиста логика в еволюционен смисъл. Предвид, че хората, както всички живи същества на Земята, сме еволюирали от милиони години, адаптирайки се към средата, в която живеем. Еволюцията нагажда живия организъм оптимално към средата, в която живее, за да може да оцелява и да се развива. Така, че, наличието на синхронизация между мозъчната активнот и своеобразната Честота на Земята не е учудващо, напротив, щеше да е учудващо ако не беше така".
http://www.mindvolution.net/wisdom/frequency.html

Освен това научно е доказано, че повечето бебета, които се раждат в момента са без алфа-честота на мозъка.
Цитат
Честотата на Земята и мозъка на човека
2 август 2011
    От 1986 г. насам учените наблюдават повишаване вибрационните честоти на околния ни свят, достигащи пика си през 2012 г. Предполага се, че към този момент, честотата ще се повиши от 7 Хц до 40. За да оцелее в новите условия и да е адекватен, според учените, човекът трябва да научи мозъка си да работи на тези по-високи честоти.
    Днес повечето деца се раждат с висока честота на епифизната жлеза – това са деца на новата цивилизация. Те осъзнато действат във фините светове, които за обикновения човек просто не са достъпни. Макар, от гледна точка на медицината, такава висока честота на мозъка е признак за шизофрения.
    От 80-те години насам раждането на деца-индиго на Земята се увеличава и днес родените практически са на 100 % индиго. При това различни източници твърдят, че повечето се раждат с малка церебрална дисфункция. При тях практически няма алфа-ритъм – нискочестотния ритъм на мозъка, и от раждането си са на по-високи честоти.
    Съществува понятието „честота на Шуман” – това е електромагнитната честота на Земята. Една от основните честоти е равна на 7,8 Хц, и което е интересно, тя съвпада точно с честотата на алфа-ритъма на човешкия мозък (човекът и природата са единни).
    Алфа ритъмът (от 8-13 Хц) се получава за кратко, ако лежите със затворени очи в отпуснато състояние (полудрямка).
    Това изследване е заинтересувало НАСА и е разработен прибор, излъчващ честотите 7,8 Хц за хармонизиране и успокояване на мозъка. Приборът се използва на първо място в космонавтиката, за тези от тях, които са били дълго време далеч от Земята. Следствие на това, че мозъкът на космонавта не чувства резонансната честота на Земята, при него се появява глаболие, разсеяност, главозамайване и др. симптоми на т.нар. космическа болест.
    Работата е там, че честотата на Шуман нараства и днес вече е стигнала до 14-15 Хц, които съответстват на бета-ритъмът на мозъка, на съзнателната дейност. Това е причината повечето хора да се оплакват от главозамайване – мозъкът е принуден да работи на постоянно увеличаващи се честоти. При постоянно увеличение на честотите мозъкът ще стигне до 30 Хц и повече, до малко изученият гама-ритъм, който отговаря за вдъхновението и творчеството. Честотата на вибрациите на мозъка при 50 Хц дзен-будистите наричат просветление.
    За неподготвения човешки мозък, да се постигнат и още повече задържат тези високи честоти е невъзможно. Ако в обичайният свят настройката е към алфа и бета ритмите е нормално, то гама ритъмът е възприемане вече на фини светове.
    Като повишава честотата си, Земята кара мозъците ни да излязат от състоянието на сън и да работят по-осъзнато. Когато е в състояние на осъзнат сън, мозъкът ни работи на вибрациите на по-високите честоти. Ако човек може да контролира съня си, то няма да се страхува от „края на света”, с който плаши жълтата преса.
    И още нещо – увеличените честоти на пулсация при Земята, водят до ускоряване на процесите вътре в нея, което може да предизвика глобални катаклизми в природата.
    Не ни остава друго, освен да развиваме структурата на тялото и съзнанието си, тъй като структурния човек придобива способността да се ориентира във всеки свят и да приема всяка енергия (ето ви го и прехода на друго ниво). Най-добрият вариант е да не се поддавате на паника, а да използвате новото време за собствената си еволюция.
    Всеки от нас ще изпитва прехода по своему. Всеки от нас живее в малкия си свят - това, което виждаме ние, не винаги виждат и другите.
    Превод: Анита
http://xperehod.ru/topicview-246.html
________________________________________
Създадено: 18/01/2012 • 19:21

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1321 -: Юли 24, 2012, 02:57:54 am »
Равноденствие  на Жан Мишел Жар - това трябва да е Jean Michel Jarre Equinoxe 4

Аз попаднах на това: Jean Michel Jarre - Waiting For Cousteau (Full Song), но съм изрязъл всичко след първите 8:36,
защото по натам не са като хората.

Върви по цяла нощ на компютъра - сутрин изглеждам много подмладен.

Equinoxe 5 - много ми харесва, но засега не съм проверявал какво се случва.

Ако модераторите позволят - ще дам рецептата на крем - моя измислица - за него също важи -
можете да си присвоявате авторство, продавате от ваше име и каквото се сетите още.

1 част шеа батър - ако може
1/2 част манго батър - не е задължително
2 части какао батър - задължително е
2 части Кедрово масло - задължително е
1 част конопено масло - добре е да го има

Батърите се пускат на водна баня, като се разтопят се добавя конопеното масло.
Когато поизтине се добавя и кедъра.

2 седмици употреба смъкват 10 години от лицето.
« Последна редакция: Юли 24, 2012, 03:13:27 am от peyu2010 »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1322 -: Юли 24, 2012, 10:07:57 am »
Равноденствие  на Жан Мишел Жар - това трябва да е Jean Michel Jarre Equinoxe 4..

Равноденствието е от 1 до 8, т.е. Equinoxe 1, 2, 3, и т.н. до 8. Имам ги всичките - влияят върху синхронизацията на мозъчните полукълба и хармоничното взаимодействие на Ян-Ин енергиите в организма.. Но ги свалих в lossless формат и ги направих в wav, за да запазят максимално качеството и ефекта.  :good:

Ето един езотерически, така да се каже, поглед върху значението на равноденствието.  ;)
6285174923344176257

Неактивен Hackopld

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1323 -: Юли 24, 2012, 16:30:07 pm »
Здравейте, направихме си оргонити. Но, се чудя дали ще прече, че има смола без материал? /От долу на оргонита се пада на снимката/
Ето снимка:

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1324 -: Юли 24, 2012, 22:58:59 pm »
Рeyu2010, благодаря за рецептата, и на мен подмладяването ми е тема на деня ;) вече имам някои резултати, винаги може и още :D и не пропускайте детоксикацията... Вероятно ви е направило впечатление, че авторите на хармонична/космическа музика остаряват значително по-бавно. Ето едно интервю с Жан Мишел Жар, (избрах го заради близкия план) тук е на 63г. и едва ли е само въпрос на грим и козметика
Друг подобен пример е моята стара любов Yanni - времето  между двата концерта е 13 години:
1993г. - Акропола
2006г. - Вегас
така изглежда в момента на 58 години и ври от енергия като на първите си концерти

За любителите на класическата музика - според мен и това става за зареждане, жалко че са толкова кратички парчетата

Неактивен BONETI

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1325 -: Юли 29, 2012, 23:25:54 pm »
Направих Вертушка Рината http://rinat-shay.chat.ru/rotator.html
Повъртях го малко в стаята и изглежда работи устройството..като се пипне алуминиевата част има прилив на енергия и по крайниците чуство на леки иглички..махалото се върти лудо над диска в положителна посока.
Днес го сложих на колата.Според мен ако там даде голяма икономия доказателството ще е на лице.



Снимка на устройството:
http://uploadpic.org/v.php?img=3c50QsYD77
« Последна редакция: Юли 30, 2012, 08:31:22 am от Mirotvorec »

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1326 -: Август 04, 2012, 21:42:22 pm »
Благодаря ти bofara за инфото за дантелите. Наистина интересно.

 До bojinkata: аз имам оргони с неодимов магнит.Нахвърляни са по двора ми. Идеята  е като дойдат онези от другите измерения да им се скапе електрониката. 

Поздрави

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1327 -: Август 04, 2012, 22:06:18 pm »
bullet, има ли разлика м/у нашата електроника и тази дето ще идват от другите измерения?

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1328 -: Август 04, 2012, 22:43:53 pm »
Благодаря ти bofara за инфото за дантелите. Наистина интересно.

 До bojinkata: аз имам оргони с неодимов магнит.Нахвърляни са по двора ми. Идеята  е като дойдат онези от другите измерения да им се скапе електрониката. 

Поздрави
Благодаря Буллет. Дай повече инфо как ги правиш и каква е целта при този "пълнеж"? Ако може и снимки.

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1329 -: Август 05, 2012, 18:21:33 pm »
Сидевиндер беше споменал достта по назад същото - сега и аз:

Малкото коте препика 2 оргонита.

От 2 седмици котето е постоянно на двора и оргинитите в стаята вонят ужасно,
организирахме специално разследване защо в тази стая вечно мйкирише на урина.

Завихме ги в пликче за да ги изхвърлим - те излъчват някакви вълни преминаващи през материята на пластмасовото пликче
и заразяват въздуха извън пликчето с миризма на урина.

3-ти оргинит се намираше на тотално недостъпно място, но и той е прихванал от излъчваната миризма и се е
заразил и той, макар, че мирише по слабо, но все пак доста неприятно.

оргонитите са от този тип - само кварцов пясък и метален прах - нищо друго:
http://www.ebay.co.uk/itm/Orgone-Towerbusters-LrgX12-Life-Energy-Advanced-Formula-Super-Strength-Emitters-/150872549050?pt=UK_Metaphysical_New_Age&var=&hash=item2320b466ba

Много моля БОФАРА или СИДЕВИНТЕР да даде идея как или с какво да се залеят нови оргонити така че, не просто да излъчват парфум, а да пречистват средата от нещо лошо за нас и да добавят в средата нещо много добро за нас.

Парите не могат да са цел, така че - желание за гимнастика, желание да реализираш мечтите си, 

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1330 -: Август 08, 2012, 12:08:58 pm »
Много моля БОФАРА или СИДЕВИНТЕР да даде идея как или с какво да се залеят нови оргонити така че, не просто да излъчват парфум, а да пречистват средата от нещо лошо за нас и да добавят в средата нещо много добро за нас

Много се извинявам, напоследък се занимавам със съвсем други дейности и нямам време да влизам във форума и да пиша.

Радвам се, че поне един човек е направил вертушката.

Много силно въздействие има музиката на Ралф Лоузи - http://www.primasounds.com/, в момента имам само PrimaSounds CD /този албум/, но смея да твърдя, че е с изключителни качества /ако го сваляте от някъде гледайте да е lossless, а после в wav, за да не си губи ефекта, в мп3 не е същото/.
« Последна редакция: Август 08, 2012, 13:26:17 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1331 -: Август 08, 2012, 19:15:46 pm »
..те излъчват някакви вълни преминаващи през материята на пластмасовото пликче..
3-ти оргинит се намираше на тотално недостъпно място, но и той е прихванал от излъчваната миризма..
..как или с какво да се залеят нови оргонити така че, не просто да излъчват парфум, а да пречистват средата от нещо лошо за нас и да добавят в средата нещо много добро за нас.
Получил се е резонанс - най-вероятно оргонитите са еднакви, правени от един и същ човек и с еднакви материали, което до известна степен оказва взаимно влияние помежду им. Затова и третият /отдалеченият/ оргонит е прихванал, така да се каже 'котешкия ефект' - получил се е един вид 'линк' между оргонитите-'родственици'. 

По подразбиране оргонитите се правят, за да добавят наистина нещо много добро за нас - оргон. На темата за  'парфюмирането' - естествено първото нещо, което идва наум е да се вложи някаква ароматна есенция при изработката на оргонит. Това трябва да се съчетае с подходящ камък и метал - аз лично не се наемам да давам конкретна рецепта. Интересна информация за парфюмирането на помещения срещнах в книгата на Антон Дончев - "Сказание за хан Аспарух, княз Слав и жреца Терес", книга 1ва - там един от съветниците на хан Кубрат при строежа на някакъв негов дворец се е разпоредил по време на боядисването на стените да се вложи голямо количество ароматни масла - не помня точно какви, но в главата ми се върти розово на първо място. И в последствие самите помещения постоянно били наситени с аромат с години. Между другото употребата на розово масло се счита, че спомага за достигане на т.нар. 'високи честоти' на съзнанието.  ;)

6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1332 -: Август 14, 2012, 11:57:13 am »
Ако някой реши да се занимава по методиката от пост 10 в темата "Структура и активация на чакрите", тук във форума, допълнително предимство би дало наличието в помещението, където се занимава на:

1. Вертушка Рината
2. Оргонити
3. Изделия на Слим Спърлинг

Т.е. по методиката влияем на енергийното състояние на организма посредством чакрите, като енергията, която се внася от външната среда се осигурява от качествени източници..
« Последна редакция: Август 14, 2012, 12:00:47 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1333 -: Август 16, 2012, 20:18:57 pm »
Лично на мен спиралата от иглите за китайска акупунктура



ми напомня на това:

, изображението е взето оттук.

Няма да се учудя ако между дължините на острието и спиралата на иглата има някакво отношение към златното сечение..  :)

« Последна редакция: Август 16, 2012, 20:28:06 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1334 -: Август 25, 2012, 16:10:02 pm »
BTS - пръстени отвъд небето (BEYOND THE SKY RINGS)



Дизайнът за BTS пръстените e предложен на Слим Спърлинг от алхимик от Британска Колумбия в Канада. Изкованата мед има повърхностен поляритет като на нормалната мед до вътрешността й. Затова свойствата на тази мед включват възможността да привличат наночастици от околната среда, от което има ползи за здравето на живите организми чрез микро резонанс или "танц" на атомите в хармония. Някои изследователи твърдят, че се осъществява ревитализиране на тялото и съзнанието до високи състояния и разширяване на осъзнаването.

Други пък изказват мнение, че BTS пръстените се славят с най-високата си степен на привличане на светлина от всички познати инструменти  (под светлина се има предвид съзидателна енергия) към планетата. BTS пръстените изключително много допринасят при сеанси за лечение, също така ускоряват процеса и ефикасността им.

Най-силен ефект при работата с BTS пръстените има, когато се ползват на разстояние от 4-6 инча от тялото. Живителната енергия, приложена към тялото отвън е по-усезаема и интензивна. Вероятно тя следва мередианите на тялото и ревитализира всичките му части. Разширява и увеличава вашето съзнание.

*Останалите параметри като размер на кубита, спазване на комплементарността на намотките и "Z" тип на спиралата си остават. Трябва да се внимава да не се излезе повече от 2мм от свещения кубит (523.4mm) и всяка намотка да се запои със собствените си краища. Не се ли спазят тези указания, все едно имате едно украшение и нищо повече.

1. Усуквате (въртенето да е по час. стрелка)
2. Преплесквате (да стане равномерно навсякъде)
3. Режете малко повече от 523.4мм, изпилявате докато стигнете тази дължина. Ако случайно я скъсите леко, чрез преплескване можете да върнете дължината, но това въжи за няколко милиметра. Проследявате намотките и внимавате да съвпада всяка с всяка.
4. Запоявате.

Идеята в крайна сметка е да постигнем антена, която анулира изкуствени електромагнитни полета от уреди, машини, телекомуникация и добър резонатор за 144 MHz.

http://www.lightlifetechnology.com/articles.asp?ID=146
« Последна редакция: Август 25, 2012, 17:18:33 pm от sidewinder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27