Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859299 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1740 -: Април 23, 2013, 16:57:17 pm »
С този експеримент не доказваш нищо, освен че такъв не се прави с единични екземпляри за проба и контрола. Такива експерименти се правят с много на брой семена, растения или животни. Я си представи, че лука в буркана над оргонита е бил скапан от самото начало. Повтори експеримента с жито, овес или други семена. Има и друго нещо - въздействието на такъв размер оргонити е толкова голямо, че няма как пространствената бариера от 20см, 1м или 10 метра да изолира пробата от контролата. Не си мисли, че се опитвам сляпо да защитавам оргонитите, просто експеримент не се прави така.

Неактивен Arry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1741 -: Април 23, 2013, 17:22:53 pm »
С този експеримент не доказваш нищо, освен че такъв не се прави с единични екземпляри за проба и контрола. Такива експерименти се правят с много на брой семена, растения или животни. Я си представи, че лука в буркана над оргонита е бил скапан от самото начало. Повтори експеримента с жито, овес или други семена. Има и друго нещо - въздействието на такъв размер оргонити е толкова голямо, че няма как пространствената бариера от 20см, 1м или 10 метра да изолира пробата от контролата. Не си мисли, че се опитвам сляпо да защитавам оргонитите, просто експеримент не се прави така.

Разбирам те приятелю. Аз съм привърженик на оргонитите, но това са факти - за мое огромно съжаление. Ако забелязваш пробата над оргонита тръгва добре в началото, но след това нещо се случва. И аз си помислих ( за да си изградя защита на любимите ми оргонити   :) ) , че може би оргонита влияе и на проба "А", но защо уврежда проба "Б" ? Водата под проба "Б" зеленясва. Аз смених водата и на двете проби и само за 24 часа водата в проба "Б" отново зеленяса.
Аз просто споделям.

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1742 -: Април 23, 2013, 22:06:55 pm »
Според мен "зеленясването" е свързано с по-голямата доза оргон, която получават всички организми от пробата В, и от тук следва, че и зелените водорасли се развиват в пъти по-бързо от нормалното.
Няма да е лошо да повториш експеримента с по-големи съдове с вода и да поставиш лука така, че да не затваря плътно отвора на буркана.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1743 -: Април 24, 2013, 08:41:47 am »
Според мен "зеленясването" е свързано с по-голямата доза оргон..
:good:

п.с. аз лично, например, не съм убеден, че оргонът е полезен във всички случаи. Примерно в случая на заболяване от рак - все пак раковите клетки са живи и се хранят с... оргон /в един или друг вид, както и другите клетки/. Оргонът, в този случай се затваря в структури, и се образуват разни блокове в тялото и енергоинформационния пашкул /Вилхелм Райх и неговите психофизиологични средства за освобождаване на тези блокове, той е разработвал не само оргонови технологии/. Интересно, че пишат и споменават често в интернет как хората, които Райх е излекувал, са ползвали само оргонови средства /примерно камера на Райх/.

Ако дам пример със сефиротическата магия и картите таро /гадаенето с таро е само един много малък аспект от тяхната същност/: голям аркан 17, т.е. карта таро с номер 17 /различни колоди, като от тях само няколко са работещи, аз лично не се занимавам, но съм запознат малко/ е т.нар. 'жизнена енергия' /моя свободна трактовка, може да се пише оргон, прана и т.нататък/. С енергията, провеждана през съзнанието на работещия с този аркан, с помощта на тази карта /17 номер/ се засилват жизнените функции /в началото болшинството новоизлюпени 'магове' тренират върху растения като транслират тази енергия върху тях. По резултатите се съди за ефекта./ Със 17 номер също така се подсилва и поправя 'сребърната нишка' /за тези, които знаят какво е това, тези които не знаят - google - английски - 'silver cord', а на руски - 'серебрянная нить'. Между другото в гривните на живота има автоматизиран модул за подсилване сребърната нишка.  ;)/. Номер 13 /голям аркан 13, а в богомилското таро се наричат не аркани а 'лами' - това като лирическа информация  :)/ пък може да се използва за транслиране на енергия на 'смъртта' /моя свободна трактовка/ примерно за някакви зловредни микроорганизми в тялото, или пък да се сложат 2-3 мравки /примерно/ в оргонит /сещате се каква енергия 'записва' епоксидната смола докато се втвърдява/, за да могат другите да усетят тази енергия и да бягат /чувстват и възприемат като опасност/. Силен и грамотен маг по подобен начин /естествено само с картата и съзнанието си, без оргонити или други средства/ може да унищожи раковите клетки в даден организъм като насочи само и единствено към тях енергия с това качество /някои я наричат 'сигнал 13'/. Та така. Написах тези неща, защото според мен не винаги е полезно ползването на излишни количества жизнена енергия /просто така/. Човек е най-силният оргонит /и радионик/ сам по себе си и може да транслира и възприема огромен набор енергии /да не кажа всички/, защото, на принципа на холограмата, той самият е една микровселена.
« Последна редакция: Април 24, 2013, 08:52:14 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Arry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1744 -: Април 24, 2013, 12:17:14 pm »

..... да поставиш лука така, че да не затваря плътно отвора на буркана.

Това е добра идея. Благодаря. Ще пробвам.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1745 -: Април 24, 2013, 13:21:54 pm »
От снимките прави впечатление, че буркана с оргонита е по-нависоко от другия, при което влиза светлина и се развъждат най-различни едноклетъчни водорасли и други микроорганизми, които влошават качествата на водата и от там лука се разваля. Постави пробата и контролата при равни други условия.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1746 -: Април 26, 2013, 09:11:40 am »
За реално повишаване на общата енергетика може да се прилепи /или притисне с медицински ластик примерно/ малък оргонит с подходящи за целта размери към точката "цзу-сан ли". В някои източници се препоръчва въздействието върху тази точка да става в период на нарастваща луна. :)

6285174923344176257

Неактивен Duras

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1747 -: Май 01, 2013, 12:40:34 pm »
Информация за проведени експерименти с пирамиди в Русия. За мен най-интерсно е влиянието на пирамидите върху живи организми, в случая са използвани опитни мишки. При мишки, престояли в пирамида или пили вода, третирана с пирамида, процента на смъртност е в пъти по-нисък в сравнение с контролните мишки. Материала е на руски език.

http://www.rods.ru/rods/index.php?page=issledovaniya


Неактивен Duras

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1748 -: Май 09, 2013, 22:44:30 pm »
Здравейте!

Моля за съвет, епоксидна или полиестерна смола да се използва при изработването на оргонит? Сигурно и двата варианта имат плюсове и минуси, какво показва вашия опит?

В темата беше обсъждано някъде, но не можах да го намеря.

Поздрави.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1749 -: Май 10, 2013, 08:40:34 am »
Полиестерната освен че е по-евтина за друго предимство не се сещам.

п.с. можеш да разгледаш снимки на два приблизително еднакви оргонита - един от епоксидна, друг от полиестерна - представи си /или се опитай да усетиш/ излъчване или някаква представа в съзнанието си, която изниква първа /когато съвсем за кратко си възприемал директно, а не след това другите допълнителни и много често погрешни мисли-изводи/, когато гледаш изображенията. Нещо подобно е, когато се гледат-възприемат в магазина /бакалията :)/ пластмасовите домати в сравнение с т.нар. биодомати /от някой двор/.

Съветвам те да сравниш след това с тази снимка /оттук/:

И преди съм посочвал това изделие в тази тема, за да сравнят хората по енергетиката. Състои се от 70 процента сива изсушена глина на прах, 20% епоксидна смола и малко сгъстена /паднала на дъното на съда, в който се съхранява/ боя с високо съдържание на алуминий - "сребърна боя". Макар че на мен не ми харесва, че според създателя на този "оргонит" има допълнително натъпкан алуминий, в сивата глина е напълно достатъчен за биоенергийни цели, това че е с много малки размери е дори предимство, тук се работи с "много фина енергийна мрежа", а не толкова грубо както при обикновените оргонити/. В София на Женския пазар съм си купувал сурова сива глина миналото лято - на слънце глината се суши най-лесно и практично. Доколкото съм запознат Карл Велц има сериозен като енергетика собствен източник на глина и тя влиза като компонента в неговите изделия-радионик машини, той /Велц/ освен сребърна /при по-високия клас изделия/ или медна /при по-достъпните/ тръбичка други метали в състава не използва..  :unknown:

Естествено, много по-лесно е да се направят 30-40 оргонита   :D от полиестерна смола и стружки, отколкото да се вложи реално творчество при изработката на качествени изделия-артефакти, което да изисква сериозна предварителна подготовка.
« Последна редакция: Май 10, 2013, 09:03:43 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Orenda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
  • I AM ... ALL IS
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1750 -: Май 10, 2013, 15:23:52 pm »

Robert Masters - The Goddess Sekhmet


Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1751 -: Май 12, 2013, 11:14:38 am »
Здравейте САЙДВИНДЕР и БОФАРА , а също така знайни и незнайни съмишленици :)

Какво ще се получи, ако зареждаме оргоните докато се втвърдяват с тази песен:

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=lyyao_oUjgw&feature=endscreen

Поздрави :)

Неактивен excentrzm

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1752 -: Май 12, 2013, 21:09:05 pm »
Здравейте ! :) Аз си купих оргонит от http://orgonitebg.com/ и искам да разбера дали всъщност работи както трябва. Трябва ли да почувствам нещо или как ?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1753 -: Май 13, 2013, 08:22:17 am »
Robert Masters - The Goddess Sekhmet



Благодаря! Аз вече я прочетох, благодарение на друг добронамерен човек и препоръчвам на всички! Още веднъж благодаря, Оренда!
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1754 -: Май 13, 2013, 08:59:46 am »
Robert Masters - The Goddess Sekhmet



Благодаря! Аз вече я прочетох, благодарение на друг добронамерен човек и препоръчвам на всички /имам предвид втората част на книгата, която включва практически упражнения, които според мен, са много ценни/. ! Още веднъж благодаря, Оренда! Търся всички останали книги на този автор /засега са тази и "Неврореч"/ - помагайте /в лични/. :)

Между другото като бях започнал да пиша за глината в оргонитите се сетих за пръстена на атлантида, който търсех в по-стари постове - в оригиналната версия в стари времена е бил изработван от керамика, ако не се лъжа. :) А ако ги зареждаме докато се втвърдяват:

..зареждаме оргонитите докато се втвърдяват..

с честотата на Шуман :) може пък да успеем да прокараме някое свое желание през съзнанието на планетата Земя /знае ли човек  ;)/. Но при всички случаи оргонит с глина, зареден с шуманови честоти /препоръчвам диска на Анджей Сатори според своя опит досега, който имам със слушането-практикуването с него, а не с оргонити - аз НЯМАМ нито един оргонит между другото/ би бил доста хармонично нещо, според мен. Като стана дума - може да се направи и на пластове - с различните шуманови честоти за всеки пласт. А ако намерите и звучене /някъде в интернет/ на Аврора /северното сияние/ или на слънчевия вятър и го добавите към такъв оргонит - още по-добре. Само си представете - земните и външните енергии в един оргонитен артефакт. Да не говорим ако сте в специфично състояние на съзнанието, когато се изработва такъв оргонит. :) Айде да не прекалявам.
« Последна редакция: Май 13, 2013, 09:06:10 am от bofara »
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27