Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859334 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1710 -: Март 22, 2013, 09:37:11 am »
За да реши някои наистина сериозен да въздейства СЪЗНАТЕЛНО на друг човек трябва много, ама много да бъде 'раздразнен'. Принципно такива хора /естествено със съответстващо съзнание и необходимата отговорност, чувствайки способностите си/ не биха се занимавали с такова нещо, освен ако някой не им влезе в личната територия.  :empathy3: А за да навлезеш в личната територия /наканен/ на такъв човек трябва да минеш защитата му, която, ако е добре направена - хи-хи. peyu2010, напълно ли си уверен, в това, което споделяш? Ако можеш да работиш осъзнато и ЕФЕКТИВНО на такова ниво, на каквото пишеш, а освен това и да видиш отсрещната страна, при това да знаеш и качествата й - примерно както пишеш за конкретна професия - ти можеш да изкарваш много добри пари - имам предвид оказвайки хармонизиращо въздействие - лечение, нормализация на връзки, стабилизация на колективи във фирми и т.н. Това е високо ниво, което.. Уверен ли си?  ;)

Друг е въпросът, че отдавна има създадени машини именно за подобни цели, а операторът на такава машина може да няма достатъчно съвест и отговорност. Това е литературно произведение, описващо именно такава ситуация /на руски е/. Лично аз смятам, че е напълно възможно да е реално.

В астралния свят /интересно има ли някой от четящите тук да работи активно с елементалите на Спърлинг астрално - тези медните жички, огънати по дадения начин са само физическото им тяло-структура, които създават предпоставка тези елементали да могат да се проявят във физическия свят / има немалко хитри същности, които могат да създадат много правдоподобна илюзия в съзнанието на човек /често извличайки от самото негово съзнание необходимите правдоподобни образи, мисли, желания и т.н. - /оттам колко видения на Христос примерно или на какво ли още не  :), а всъщност тези същности се хранят за Ваша сметка!/, при това с негово позволение! или най-малко не им оказва никаква съпротива/ - и да паразитират така върху човека /а и да се разпространяват/ изключително дълго.

В този ред на мисли - Сайдуайндър - Спърлинг давал ли е информация как да се работи с тези елементали? Или просто пише какво 'правят' докато ги носиш пасивно и как се изработват от медните жици? Дали той съзнава /или обясняв всичко, а не премълчава някои неща/ напълно какво дава? Когато сериозни учени разкопаваха тракийските могили край в Казанлъшко - някои от тях просто умряха /при това млади/. Същото се е случвало и при разкопки на пирамидите. Древни защитни заклинания против отваряне на гробниците от крадци са сработили /твърде е вероятно/, при това без никакъв проблем след хилядолетия. Тези древни структури /както пише Спърлинг/ как реално работят?

Поздрави.
« Последна редакция: Март 22, 2013, 10:09:37 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1711 -: Март 22, 2013, 10:20:30 am »
Въобще, за разлика от това което пишат 'жълтите' "магически" сайтове и книжки, за качествена работа с елементали /и не само/ се изисква подготовка, която малцина биха могли да дадат. Иначе може да се натворят такива поразии понякога, че.. Примерно ако се подхрани елементал на огъня /елементал от типа на саламандрите/ - може нещо случайно да се подпали. И т.н.

То и "елементала" /образно казано/ на алкохола може да е много приятен, но само ако се "практикува с него" /отново образно/ умерено.

Дори най-известната християнска молитва "Отче наш" е построена като за основа е взето Дървото Сефирот. А болшинството от хората, използвайки я, не знаят това, макар че би било да бъдат малко по-ограмотени, за да имат ДОСТОЕН избор, а не сляпа вяра.

« Последна редакция: Март 22, 2013, 10:25:16 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1712 -: Март 22, 2013, 10:40:27 am »
Бофара, винаги съм се възхищавал на компетентността ти, въпреки че не е намирало израз често във форума. Човек като чете какво пишеш, усеща, че може да ти се довери и винаги си показвал една непринудена загриженост дори за непознати хора тук в темата.  :hi:

Аз не съм срещал някъде да се казва, че телените руни са видяли бял свят благодарение на Спърлинг или пък той да ги е измислил, конструирал и т.н. Много от руните са виждани като житни кръгове. Негови са доколкото знам само тенсор ринговете, аку-вак бобината, пространствения хармонизатор и общо взето всичко, което се подчинява на принципа да се усукват телове под формата на линейни спирали.

Мен лично не ме вълнува кой какво е казал за тези хармонизатори в Интернет. Аз лично на своя глава се старая да проверявам всичко. Когато се поставят женски и мажки трискелиони правилно ориентирани един спрямо друг в саксия с растение, то видимо започва да се чувства по-добре. Това е така, защото водата се структурира. Дори са го доказвали хора от БАН, Масару Емото (въпреки че той не среща напълно подкрепата на ортодоксалните учени, аз му вярвам) и др.

На един човек със здрава аура трудно биха могли да му навредят. Това е все едно да успееш да пъхнеш лист хъртия през работещ вентилатор. Само хора с пробойни в аурата може да им се въздейства. Затова призива ми е хората да работят по отношение на заздравяване на аурата.

Спърлинг е казвал, че неговите хармонизатори не изискват внимание от страна на човек, за да работят. Така че можем да приемем, че те работят на пасивен принцип. Нещо, което не можем да кажем в пълна сила за оргонитите, които искат менталното участие на оператор.

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1713 -: Март 23, 2013, 08:13:23 am »

В момента успешно убивам някого, мислещ си, че щом е действащ шпионин на Държавна Сигурност
значи е безнаказан да върши безпричинни злини към всеки от околните.

И се добрах до глупчо опитващ се да ме убие - по астрални нишки :)


peyu2010 като го прочетох това и се сетих за филма Inception / Генезис :)


Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1714 -: Март 27, 2013, 19:48:04 pm »

Дори най-известната християнска молитва "Отче наш" е построена като за основа е взето Дървото Сефирот. А болшинството от хората, използвайки я, не знаят това, макар че би било да бъдат малко по-ограмотени, за да имат ДОСТОЕН избор, а не сляпа вяра.
Че какво не е дошло от кабала? То цялата модерна наука е от там, та една молитва ли.
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1715 -: Март 27, 2013, 19:57:11 pm »
На един човек със здрава аура трудно биха могли да му навредят. Това е все едно да успееш да пъхнеш лист хъртия през работещ вентилатор. Само хора с пробойни в аурата може да им се въздейства.
Не е така. При абсолютно всяка емоция, аурата се отваря и си взаимодейства с околните полета. Не е страшно да ти се пробие аурата. страшно е ако не знаеш какво е влязло и как да го махнеш. Говоря от опит. Преди години, пакостници ми бяха откъснали цвете от градината. Когато го видях, до мен имаше мой приятел, който тогава имаше сериозни емоционални проблеми. След минути ми стана много зле. Отидох до една енерголечителка и медиум, която много пъти ме е спасявала. Оказа се, че на моя приятел, съм му "засмукал", всички натрупани негативи, защото съм се впечатлил от откъснатото цвете, аурата се е отворила и айде в батака.
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1716 -: Март 28, 2013, 08:26:55 am »
Не е само до аурата и нейната здравина. Съществува възможност /споменава се в тази книга, която съм дал като линк, който иска да прочете един-два поста по-горе, а и доколкото си спомням и тук, във форума имаше подобни постове, на форумчанка с ник Тина, ако не се лъжа/ човек изобщо да няма аура. Даже някои изкушени в Изкуството считат, че аурата е изкуствено образувание, първоначално човек е нямал въобще пашкул.  :o

Типичен пример за това, което споменава Доран в горния пост е хипнозата /не "кабинетната хипноза", а по-масово изразената/. Това е един от масовите варианти за байпаса, който споменах. Няма да навлизам в подробности, само бих искал да уточня, че колкото и здрава аура да има човек, т.нар. подсъзнателни /сублиминални/ "дразнители" от всякакъв вид не могат да се избегнат само със заздравяване на аурата. Т.е. човек може и сам да се програмира несъзнателно, но може и да получи "софтуерен пакет" отвън - по много начини.  :o
6285174923344176257

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1717 -: Март 28, 2013, 09:13:38 am »
Няма ЖИВО същество без аура. Да си пишат из книгите, каквото си щат. Това не значи, че е истина.
Относно "софтуерния пакет" и неговото поставяне, това си е черна магия, зомбиране, хипнотизиране и т.н.т. накратко, външно енергийно вмешателство. Може да е умишлено или неумишлено. Уроките, спадат например, към несъзнателното вмешателство.
От моите наблюдения, стигнах до извида, че много вмешателства, стават от.....Слънцето, когато има коронарни изригвания! Странно, но тогава се активират, много етерни същности и навлизат в биополето. Симптомите са най-вече раздразнителност и главоболие.
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1718 -: Март 28, 2013, 09:42:14 am »
Няма ЖИВО същество без аура..това си е черна магия, зомбиране, хипнотизиране и т.н
..моите наблюдения, стигнах до извида, че много вмешателства, стават от.....Слънцето, когато има коронарни изригвания!

Според мен по-коректно би било да не се дават толкова "сигурни" твърдения, а да се казва: "Моето лично мнение е.." или пък "Съдейки по досегашния си опит..", или "На сегашния етап от моето развитие.." и т.н. :) Човек се учи цял живот /а повечето не само един/ и да се твърди нещо на 100% е, меко казано, наивно. Според мен. :)

Това, че намеквам за някои неща в "литературата", не означава, че те не са "завоалирани" именно там, за да станат по-масово достояние. Също така бих искал да допълня, че много малко хора НАИСТИНА разбират от
..магия, зомбиране, хипнотизиране..
при това професионално, а изказвания от рода на:
..От моите наблюдения, стигнах до извида, че много вмешателства, стават от.....Слънцето, когато има коронарни изригвания! Странно, но тогава се активират, много етерни същности и навлизат в биополето. Симптомите са най-вече раздразнителност и главоболие.
..В момента успешно убивам някого, мислещ си, че щом е действащ шпионин на Държавна Сигурност
значи е безнаказан да върши безпричинни злини към всеки от околните.

И се добрах до глупчо опитващ се да ме убие - по астрални нишки :)
говорят много повече за самите им автори, отколкото смисъла вложен в тези изказвания.. :)
« Последна редакция: Март 28, 2013, 09:48:21 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1719 -: Март 29, 2013, 14:17:26 pm »
Понеже ми стана много интересно, с известно количество практика от моя страна, си позволявам да публикувам една 'техника' за работа с оргоновия емитер /подробно за него - пост 1390, тук, а и по-рано/. Само бих искал да уточня, че аз се занимавах с пръста си, а не с оргонов емитер, но за доста хора ще е по-лесно и практично да пробват да се научат да управляват своята собствена биоенергия, допълнително канализирана и подсилена с този емитер.

Предисловие: Има два основни енергоканала в човека - задния /меридиан 'Управител'/ и предния /меридиан 'Зачатие'/. В различни източници - може да се срещат и други имена. Задния се проектира приблизително по задната осева линия /гръбнака/, а предния - съответно по предната осева линия на тялото. Когато се допре върхът на езика в мястото между горните предни зъби и горното небце /среща се като препоръка и изискване за различни йогийски, но само йогийски, практики/, тези два канала се "затварят" - образува се "връзка" между тях.

Същността на 'практиката', която предлагам /не е моя, а модифицирана от мен, за ползване с оргоновия емитер, в оригиналния източник - "Магия бессмертия", автор Бурислав Сервест - вместо оргонов емитер се предлага да се използва връх на подострен молив :), който при известно размишление може да счетем за подобие на оргонов емитер, а и човешкия пръст примерно - също/ се състои в следното:

Първите няколко дни /до две седмици/ на се практикува допиране на езика между небцето и зъбите за връзка между двата канала. Между езика и небцето трябва да се сформира ментално енергийно топче, с размер - какъвто го усещате лично /зависи и от личната сила, от моментното състояние и т.н./.
Впоследствие това топче можете да го 'проектирате' и усещате съвсем реално по всяко едно място в своя организъм /задължително условие е езикът да стои пак допрян към горното небце и там пак да се усеща топче, т.е. топчето се 'раздвоява' като Мистър Смит от "Матрицата"  :D. С натрупване на опит това топче /Ваша лична насочена, концентрирана биоенергия/ може да го използвате за прочистване на органи и за каквото друго се сетите като процедура по Вашето тяло.
Впоследствие може да го проектирате върху върха на външен заострен предмет /молив, оргонов емитер в нашия случай и т.н./. Предимството на оргоновия емитер, е че придава допълнително направление /канализира един вид/ на топчето /т.е. Вашата собствена биоенергия/ и го подсилва с оргон от околната среда. И топчето може да се насочва вече към външни обекти, примерно някоя опитна котка и т.н.  :)

На Вашата собствена биоенергия можете да придавате каквито си поискате свойства, т.е. мислено си казвате /това е само пример, при всеки може да е индивидуално, както човек го усеща и му харесва/ - "Искам топчето да приеме свойства на...". Примерно на таблетка мултивитамини /естествено енергоинформационния им вариант/, или някакъв хомеопатичен препарат и т.н. - според необходимостта и/или желанието. Може даже просто да се прочете в интернет за нещо /съзнанието Ви да възприеме тази информация, има и други методи - като фоточетене например, но засега аз имам какво да поработя над фоточетенето върху себе си преди да си позволя да го препоръчвам, затова просто го споменавам и др./ и да се придаде енергоинформационно копие върху топчето.

Допълнителна информация: Може да се практикува във всяка позиция на тялото, но е желателно да е по-свободна /всяка позиция си има своя специфика, но е излишно да се пише за това, според мен/. С топчето може да се практикува промиване, разтваряне, насищане - каквото си искате на различни биотъкани, но и на неживи предмети - примерно да се вложи Ваша собствена програма в пръстен с полускъпоценен камък, да се 'активира' химикалка за писане и много, много други - зависи от Вашето въображение и опит.

Успехи!  :)

p.s. редовна практика на това упражнение способства за формиране на повече лична сила, увереност в собствените си биоенергийни възможности.
« Последна редакция: Март 29, 2013, 14:22:50 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1720 -: Април 04, 2013, 20:43:11 pm »
bofara, говоря от личен опит, който не мисля да споделям, като разказвам случки на скептици.
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1721 -: Април 08, 2013, 20:13:01 pm »
Припомням ви за оргоновия емитер.
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,18767.1350.html
Преди няколко месеца получих такъв - подарък от съфорумец. Благодаря ти!!!
След третиране с емитера по принципа "когато се сетя" върху венеца си, смъкването в основата на резците ми започна да изчезва постепенно. На по-леко засегнатия ми зъб изчезна почти безследно, а при най-проблемния е наполовина спрямо момента, в който започнах да му въздействам :dance: вероятно е въпрос на време да се справи и с него.
Емитерът се оказа вълшебна пръчица ;)


Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1722 -: Април 09, 2013, 09:02:32 am »
Между другото с такава оргонова пръчка /+вертушка като мощен източник - препоръчително за начинаещи, които не са уверени в личната си сила/ може съвсем спокойно да се използва като въздействие от типа на 'рейки', при това без да се налага инициация и човек не зависи от други хора "по канала", както обикновено е в рейки-системите, доколкото знам. Това е все едно човек да изпраща енергия, помощ и др. посредством егрегора на някоя религия /примерно/ в конкретен храм от тази религия, вместо да изпрати цялата енергия към реципиента директно, егрегорът като посредник има много голяма вероятност да 'хапне' по голямата част /това го пише в ДЕИР  ;)/. А при рейки известна част от енергията има вероятност да се 'губи' по различните нива на канала.

Карл Велц в курса си "Magic of the future" посочва елегантен, според мен, начин за външна 'облицовка' на такъв емитер - за да му се придаде по-представителен вид, без да се намали производителността му.
Цитатът е оттук.
Цитат
If you want to make it look nice, cover the whole wand with leather or vinyl. For the experiments and practices that follow, looks are irrelevant.  Naturally, you can also use one or several layers of orgonite, which makes a more powerful wand.

По такъв начин би могло да се изработват индивидуализирани оргонови емитери за конкретен човек - така ще работят по-ефективно. Или пък да им се придаде приличен търговски вид, макар че според мен няма да има голям интерес.

Здравословното влияние е само един от аспектите на използване на пръчката. Примерно може да се 'мине' с нея по писан /печатан/ текст, т.е. да се прокара по даден набор от думи, върху които искаме да наблегнем - да привлекат вниманието на четящия. Може да се насочи към снимка на човек и да излъчва постоянно върху нея, макар че според мен ако се търси такъв начин на използване /здравословно въздействие чрез снимка, а може и да се 'извика' образа на човека в съзнанието, ако няма налична снимка, естествено С НЕГОВОТО ЗНАНИЕ И СЪГЛАСИЕ!/ - най-добре е да се снима лявата ръка и да се намерят точките на съответствие на проблемното място. Оттук ето една такава примерна суджок схема /естествено, може и да се използват принципите на рефлексотерапията, а не на суджок/:



и да се въздейства посредством емитера върху даден орган /желателно е обаче да не се прекалява, защото излишът на енергия също не е много полезен, както и липса/.

Изобщо - полезно нещо.  :)
6285174923344176257

Неактивен Arry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1723 -: Април 09, 2013, 13:56:16 pm »
Припомням ви за оргоновия емитер.
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,18767.1350.html
Преди няколко месеца получих такъв - подарък от съфорумец. Благодаря ти!!!
След третиране с емитера по принципа "когато се сетя" върху венеца си, смъкването в основата на резците ми започна да изчезва постепенно. На по-леко засегнатия ми зъб изчезна почти безследно, а при най-проблемния е наполовина спрямо момента, в който започнах да му въздействам :dance: вероятно е въпрос на време да се справи и с него.
Емитерът се оказа вълшебна пръчица ;)

Колега , можеш ли да споделиш по-подробно как се прави това "третиране" върху венеца. Много ми е актуално.
Благодаря предварително.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1724 -: Април 11, 2013, 09:36:39 am »
Между другото, всякаквите там комерсиални ениомодулатори, коректори и други във вид на медалиони, картички, мандали и изображения, могат да се 'копират' доста прилично като се поставят под неутрален съд, в който се излее течно стъкло или епоксидна смола /желателно е да застива бавно, защото работата на някои от тези коректори и модулатори зависи и от часовете на денонощието и е добре да се "копира", т.е. да застива,  поне за едно денонощие/. Стига да не са индивидуализирани за конкретен човек.

Тоест, вместо да се купуват няколко такива 'работи' за няколко души може да се "копират" с евтино течно стъкло в подходяща за носене форма. Течното стъкло и епоксидната смола много добре "записват" структурата на такива неща. Един вид 'енергоинформационен ксерокс'. :)
« Последна редакция: Април 11, 2013, 09:44:46 am от bofara »
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27