Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859184 пъти)

0 Потребители и 12 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1650 -: Януари 17, 2013, 12:08:09 pm »
Понеже е мощен енергиен хармонизатор...

Чак пък мощен. Все пак работят на пасивен принцип. Мощни могат да се нарекат "Power wand" устройствата и всички оргонити с вложени в тях бобини и други радиочестотни стимулатори.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1651 -: Февруари 05, 2013, 14:34:58 pm »
Благодарение на форумчанина BONETI вече ползвам вертушка. Завел съм си специален дневник, в който си записвам ефектите и въздействието й върху мен и различни аспекти от моята същност, а така също и външни за мен предмети, дейности и явления.

Вертушка Рината, според мен, е по-ефективна в почти всички аспекти от оргонитите /било то пасивни или активни/, а така също и от радионик-устройствата. Да не говорим за себестойността й в сравнение с радионик устройствата /вкл. и самоделни/, а ако вземем под внимание и цената на епоксидната смола /като най-често използвана за изработка на оргонити/ - тогава мнението ми натежава върху избора именно на това устройство.

При мен дискът се върти наляво. Това, по метафизичната терминология от су-джок /изключително сериозно направление, повярвайте ми, който се е задълбочил поне малко в него би трябвало да му е ясно/ означава преобладаващи ГЕТЕРО-свойства на м-частиците, които се излъчват.. За тези, които не знаят какво точно е ГЕТЕРО - ето един малък екскурс. ГЕТЕРО чакри са чакрите Ветер, Тепло и Жара /по метафизичната су-джок терминология/, които съответно са аналог на чакрите Анахата /сърдечна/, Вишудха /гърлена/ и Аджна /трето око/. От Анахата нагоре започват т.нар. 'магически способности', т.е. по-многомерно възприятие /и възможности за взаимодействие-въздействие/ върху различни аспекти от външния свят..  :)

Вчера си 'зареждах' стъклено шишенце с парфюм /стъклото според Ринат Шаймуратов, създателя й, приема добре енергията от вертушката, понеже съдържа алуминий, а нейния корпус е алуминиев, където най-много се натрупва енергия под формата на м-частици/. Впоследствие /4-5 часа държах шишенцето до работеща вертушка/ парфюмът се 'зарежда' и когато се напръскаш ти става хубаво / :D изпълваш се след 10-тина мин. с енергия/. Също така към корпуса съм залепил миникутийка с няколко мои косъма и нокти - един вид биолинк. Експериментирах и с по-'метафизичен' линк, но там се изисква много повече енергия /поне в моя случай/, защото се оказва влияние на по-широк от физическия аспект върху мен като същност.

От три-четири години /по-скоро вече са 4/ се храня по методиката на Ори Хофмеклер - Warrior Diet. В нея по много интересен начин си взаимодействат симпатиковата и парасимпатиковата нервна системи. Накратко /но не само!/ се състои в следното: храниш се в рамките на 8 часов период от 24 часа в денонощието, останалите 16 часа - не се храниш или приемаш само сокове /най-общо/. Който е запознат с методиките от закрития раздел на fitbul би трябвало да знае за тази методика, както и за нейна, интересна според мен, модификация - intermittent fasting. Споделям тези неща, не за да ги рекламирам, или пък да подтикна някой към ползването им, а за това, че в периода на 'гладуването' /фастинга/ е изключително полезно и значително по-ефективно да се използва и вертушката /естествено след първоначално напълване с енергия, което е за определен период - за всеки е индивидуално/ като източник на енергия /най-често чрез биолинк - прикрепени към алуминиевия й корпус дълготрайни  :), носещи ДНК-то на човек, неща - косми с фоликулите или без, нокти и т.н./ или друг физически линк - парче хартия с написан текст на ръка от даден човек примерно..

Качеството на енергия е по-добро от това на стандартен оргонит /със стоманени и медни парчета и стружки или прах + епоксидна смола/. Но, по лични усещания, отстъпва малко на качеството на енергията от това на човек /биоенерготерапевт/ или на растение /семена, клончета, листа/ по метода су-джок. Още не съм експериментирал с магнит, който би трябвало да омекоти още повече енергията и да даде допълнителни ефекти. Тук споменавам за качество, а не за мощност и обхват на въздействие..

Когато тренирам с включена вертушка се напълвам с енергия, вместо да се уморявам - умората минава много по-бързо и по кръвотока се чувства едно много мощно /за мен/ напълване.

Понеже я имам отскоро, а и е само една засега, не съм експериментирал върху други аспекти от гореописаните. Пиша тук, за да споделя опита си.

6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1652 -: Февруари 05, 2013, 14:52:23 pm »
Поздравления bofara!

И да не вземеш сега да направиш някоя поразия с времето или събитията.  :D

Нека да споделя и аз нещо от моя опит. През есента на миналата година взех семена от Туя. Поставих ги в хладилника на 4 градуса уж да се стратифицират през зимата с идеята да ги посадя през тази пролет. Те взеха, че ме изненадаха и параснаха на тъмно в хладилника (добре, че ги проверявах от време на време). Извадих  ги и ги посадих на светло. До растенията си винаги държа оргонити. Кое е най-интересното обаче от цялата история?! Всеки божи ден минавам покрай дървото, от което взех семената. Видимо расте по-свежо, с по-зелена корона от останалите. Според теб, Бофара дали съм направил своеобразен линк чрез малките дръвчета към родителското дърво.
« Последна редакция: Февруари 05, 2013, 15:06:03 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1653 -: Февруари 05, 2013, 15:29:52 pm »
..времето..

..своеобразен линк чрез малките дръвчета към родителското дърво.

Времето /по това време на годината, особено ако си спомни човек миналия февруари/ е меко казано перфектно.. :) Още повече, че се занимавам и със 'слънцеядство' /бях писал в съответната тема тук във форума/ и е желателно да има повече слънце.. :)
Да, напълно е възможно да има взаимовръзка между семенцата и 'родителското дърво' в този смисъл, че след като семенцата започват да излъчват по-здрави и силни 'биовълни' /резонанс/ по своя генокод - тогава и върху всички носители на този генокод, не само най-близките, но и по-далечни ще се оказва влияние на принципа на подобието, на холограмата. Макар че жена ми има различно ДНК от моето, между нас има друг тип връзка, и когато съм пълен с енергия и излъчвам стабилно  :) влияе и върху нея, при това понякога значително.. Върху другите ми близки /те рядко са близо до мен, живеят на големи разстояния/ влияя само ако пожелая да насоча енергия с мисълта си /основно за енергийна подкрепа/.
Значително по-нагоре в темата бях привеждал цитати от английски /доколкото помня/ за един вид 'радионик'-въздействие върху големи площи със засадени растения с цел 'изгонване' на различните вредители.. Това е на същия принцип.
« Последна редакция: Февруари 05, 2013, 15:37:08 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1654 -: Февруари 05, 2013, 15:39:06 pm »
Времето /по това време на годината, особено ако си спомни човек миналия февруари/ е меко казано перфектно.. :)

Аааа, какво гориш, времето е повече от страхотно. Умерени температури, даже е плашещо топло за месеца. Дали някой не се човърка с някакви манипулатори на метеорологичните аспекти на времето. Има доста достъпни - кембъстърите, powerwand, тенсор сферите. То пък да вземе за куриоз нещо от моите неща да е сработило. :drinks: :D

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1655 -: Февруари 05, 2013, 19:27:18 pm »
Благодарение на форумчанина BONETI вече ползвам вертушка...

Поздравления!

Ще те помоля да споделиш, вече от опит, колко долу/горе излиза цената на компонентите за вертушката.  Ако не е тайна, може и за цената на майсторлъка малко инфо...

Неактивен BONETI

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1656 -: Февруари 06, 2013, 00:42:39 am »
 Вземаш развален хард диск от настолен компютър, вадиш му мотора с алуминиевите дискове и ползваш някоя от схемите за управление от сайта:
http://rinat-shay.chat.ru/rotator.html
 Ще споделя и при мен какви ефекти даде Вертушката..Пускал съм я за по 15 до 30 мин 10 дена.Имах едно топче мастно на гърба от сумати години и изведнъж се активизира, възпали се и почна да разте.Ходих на хирург да до сцепи и каза доктора,че е почнал разпад, смисъл организма се мъчи да го изхвърли.На гърба кожата е най дебела(става за чипици :) ) и не може от там да пробие гнойта...
 Другото един ден на работа нещо се сякаш се пукна в предната част на главата ми.Три дена не бях на себе си..зрението ми се промени и тежест някаква..Сега вече съм добре с една промяна..Преди много се ядосвах и се палех, а сега свръх спокоен.Никога съм нямал проблеми с главата и никога не ме боляла...
 Не мога да кажа дали Вертушката е виновна или просто съвпадение.Възможно е да има претоварване с енергия.На работа имам и Оргонит поставен в Тензо Ринг.Нямам такова усещане за енергията като bofara.Сега той ще каже най-точно какво е въздействието и как ни влияе...

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1657 -: Февруари 06, 2013, 09:24:33 am »
..за цената..
Виж за съвети според възможностите ми - никакъв проблем, но за цената мисля че би било коректно да се обсъди именно с конкретния човек - аз съм просто купувач..  :) А и, според мен, цената би зависила и от самите характеристики на вертушката - оборотите, дали и как е поставен магнит и т.н.

..смисъл организма се мъчи да го изхвърли..

Да, изчистването /Гетеро-принципа/ е често срещано.

..Три дена не бях на себе си..зрението ми се промени и тежест някаква..Сега вече съм добре с една промяна..Преди много се ядосвах и се палех, а сега свръх спокоен.Никога съм нямал проблеми с главата и никога не ме боляла..Възможно е да има претоварване с енергия..

Според мен в началото ти е дошло малко в повече.. Един вид 'оргонова' мускулна треска.  :) Аз също усещах лека тежест в главата в началото, но при мен беше един вид в тилния участък на мозъка и в пространството между полукълбата - вероятно  :) се създават повече мостове-връзки между двете полукълба, благодарение на допълнително предоставената им енергия, което, бих казал, че е положително.. Примерно гледа се къде, по усещания, има тежест или болка в главата и се отваря един учебник по физиология или там друг с подходяща информация за функциите на мозъка и се гледа коя страна за какъв аспект отговаря - както физически, така и психичен.. Примерно, доколкото съм чел информация от един физиолог предните области отговарят за намерението..  :)
----------------------------------
При всеки е индивидуално, но е препоръчително да се занимавате с някаква гимнастика /значително по-нагоре в темата има публикувани някои примерни/, защото вертушката си е вертушка  :), но тя е инструмент за тренировка на самото тяло /и на други аспекти от същността на човек - например съзнанието/ и е важно човек да е здрав, за да може да се възползва максимално от възможностите й. Това за мен /в настоящия момент/ е най-практичният начин да се създаде 'атмосфера' на 'място на силата' в дома в градски условия с всички произтичащи от това ползи.

« Последна редакция: Февруари 06, 2013, 09:42:38 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Arry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1658 -: Февруари 10, 2013, 16:27:11 pm »
Здравейте,

Току що се регистрирах, след като прочетох поне 2-3 пъти всички страници от темата.
Това е нещо , което ме интересува и с огромно желание се заех да правя оргонити. Вече имам една граната направена - за нея ще разказвам по-късно. Оплесках я здраво.  :)
Сега ме интересува как и с какво запоявате медната тел за тенсор ринговете ? Мога ли да ползвам обикновен поялник (100 W) и тинол ? В тубата видях, че хората ползват горелки и сериозни уреди, които в апартамента ... ще ми е трудно. :)

Благодаря предварително.

Живи и здрави !

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1659 -: Февруари 10, 2013, 18:58:23 pm »
Спокойно можеш да използваш всяко едно газово котлонче или да си вземеш газов поялник

С обикновен поялник не става, защото медта много бързо предава топлината нататък и мястото, което запояваш изстива лесно.

Неактивен Arry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1660 -: Февруари 10, 2013, 19:33:36 pm »

Благодаря, sidewinder !

Мен повече ме притесняваше дали ползването на обикновен поялник и тинол няма да навреди на връзката. Т.е. да се наруши свързаността на медния проводник. Все пак този тинол не е от мед и присъствието на различен вид метал ще наруши хомогенността на медния кръг.
Може би ще си поръчам от този газов поялник. Добре изглежда. Дано е и надежден. Сега уточнявам колко ще ми струва доставката до Варна.

Благодаря още веднъж ! :)

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1661 -: Февруари 11, 2013, 00:35:51 am »
Здравейте,

... Мога ли да ползвам обикновен поялник (100 W) и тинол ? ...

Моите тенсор пръстени ги запоявам с обикновен поялник 50W и тинол... Голяма борба пада и се поглъщат немалки количества от спойката, но се получава! 8) Съдейки по резултатите (структурирам си вода с един тенсор-генератор, запоен по такъв начин), действат.
Освен това, колкото е по-дебела телта, толкова е по-трудно да се оправиш с тинол... 1кв. мм(дебелина на медната тел) се запоява сравнително безпроблемно, 4кв. вече си е истинско изпитание за нервите - на мен запояването на тенсор-сферата ми излизаше по около половин час на пръстен... 

Изодът е: ако ви е скъпо времето и финансирането не е чак такъв проблем - газов поялник.
« Последна редакция: Февруари 11, 2013, 00:43:22 am от emo_G »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1662 -: Февруари 11, 2013, 12:07:47 pm »
С газовия поялник няма да се разтопи медта. Просто ще е много по-лесно да се запои с тинол. Тинола няма да навреди на хармонизиращите способности на пръстена. Запоява се единствено с идеята да се терминират (затворят) краищата на теловете, за да имаме на лице ефекта, който се получава от погасяването на  вълни с фазова разлика.


Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1663 -: Февруари 17, 2013, 21:59:10 pm »
Благодарение на оргонитите и другите джаджавки в къщи
редица активни химически препарати с които работя в момента
си загубиха активните свойства
и сега трябва да купувам нови, а някой от тях са доста дефицитни :(

Хич не ми е смешно :(



Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1664 -: Февруари 17, 2013, 23:25:28 pm »
...редица активни химически препарати...

Например?! Да не им е изтекъл срока.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27