Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859105 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1620 -: Ноември 13, 2012, 15:05:59 pm »
Аз не го правя, купува се готов. То е някаква сплав на сребро и калай предполагам. Но самата спойка тогава става много твърда - като заварка е. Но се запоява с горелка, с поялник не става.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1621 -: Ноември 13, 2012, 16:47:00 pm »
Сребърният припой е сплав на сребро, мед и алое/калай в никакъв случай/ и може да се купи от магазин за бижутерски консумативи или от някое ателие за сребърни бижута.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1622 -: Ноември 13, 2012, 19:46:20 pm »
Две случки сверзани с Тенсор генератор.

Случка 1.
Центъра на Варна, магазин за маркови дрехи, не се оплаква от клиенти, нищо по различно от обикновенното ежедневие и реалност. След сдобиването им с тенсор генератор думите им бяха следните: "Не можем да си изпием кафето и да изпушим по цигара, наплив от клиенти, навалица...", друг е въпроса, колко от тях са си купили нещо, нямам информация. :-)

Случка 2.
Отново магазин във Варна този път за здравословни храни, майка с дете, привидно сърдито и нервно на около 5-6 години. Майката - Не пипай това, не вземай онова... след което започват викове, крясъци, разправия, детето реве бяга наляво-надясно... точно в този момент се чува едно ПАТ, и се оказва, че на тенсор генератора, който е в магазина единият му ринг не е издаржал на отрицателната енергия и се скъсва, там където е запоен. Имайте предвид, че този генератор беше направен от 2.5м2 тел и стоеше изключително здрав, много сериозно натоварване е било явно :-) Аз си го обяснявам с това, че отрицателната енергия му е дошла в повече и той просто е отказъл да работи.
Според мен тези Тенсор генератори трябва да ги строите с един автоматичен бушон за тела на отрицателната енергия. Във всеки ел. магазин ги има. Имат си копче, и като изчатка от многото негативна енергия, само включваш обратно копчето и веригата се затваря.  :D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1623 -: Ноември 14, 2012, 10:14:16 am »
Сребърният припой е сплав на сребро, мед и алое/калай в никакъв случай/ и може да се купи от магазин за бижутерски консумативи или от някое ателие за сребърни бижута.

Ученото си е учено.  :hi: 

А това алое, същото ли е, за което си мисля?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1624 -: Ноември 14, 2012, 12:04:10 pm »
Не знам ти за какво си мислиш,  :)  алоето е комбинация от много метали, но тъй като е запазена марка никой не знае точно какви и в какви пропорции.   :)  Скъпичко е , но с него се правят най-качествените сребърни припои.
Другият вариант е сребро+мед+цинк/в много малко количество/.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1625 -: Ноември 14, 2012, 12:37:02 pm »
Аз като чуя алое и се сещам за Aloe vera. Да не би да идва от английското alloy-сплав?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1626 -: Ноември 14, 2012, 18:19:42 pm »
Ето че и аз научих нещо ново-не знаех защо точно алое се казва, а то идвало от английската дума за сплав. 
А алое вера си е друго.   ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1627 -: Ноември 15, 2012, 21:37:24 pm »
Трети ден, в който оргонитите са на 10 км разстояние, а водата във фризера продължава да се къдри...

Неактивен 1z0

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1628 -: Ноември 16, 2012, 19:12:12 pm »
Здравейте,

Благодарности на emo_G, bojinkata и sidewinder за напътствията :hi: Апетита идва с яденето определено :)

Искам да споделя моите наблюдения от оргонито-правенето ми.

От всички оргонити които съм направил ми остана само един. Друго всичко подарих. Сякаш бяха ment-for-gifting и някой буквално "залепнаха" при първи поглед за новите си собственици :). Така ли е и при Вас?

Приятел, които идва на гости за да погледна нещо на телефона му, минавайки покрай кухненската маса не пропусна да попита/отбележи че това са много хубави неща и изглеждат доста интересно :) Разбира се, изобщо не бяхме обсъждали преди това темата. (Случката ми напомни за примери споделени във форума и затова реших да го напиша)

От тестовете с водата, които успях да сътворя кажи речи на крак - и в двата случая се получаваха т. нар. "косми". Аз замразявах водата около 12ч във фризера. Първият случай - оргонита извън фризера, в съседната стая. Резултата - кълбото с мехурчета сякаш беше изместено под някакво действие. Втория случай - оргонита точно под съда с вода, кълбото с мехурчета си беше симетрично и сякаш устремено нагоре, без ефекта на изместването.

Та и аз да си призная, се зачудих, кви точно ги върша с този тест ??? и го оставих за повторение, като се видя с малко повече време. Моля по-напредналите в материята да разяснят/споделят техните наблюдения ако са правили този тест :)

Поздрави

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1629 -: Ноември 18, 2012, 17:56:11 pm »
Току-що извадих новата проба. Шести ден без оргонит вкъщи, водата се къдри, та се пука, при това сега повърхността така се беше надигнала, все едно е замръзнала минаваща вълна. Силно ме съмнява в обозримия периметър около мен да има други оргонити, но пък знае ли човек. Мисля да мина на фаза две - кирлианова фотография. Някой с идея къде в София правят? Между другото, от 8 оргонита и аз в момента имам само 3 останали.

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1630 -: Ноември 23, 2012, 12:29:59 pm »
Черната серия с кафе в смолата. Интересен ефект е, че на всичките върху листото се получи пробив в смолата. Дискчето го правих в картонена чашка и не е истина колко трябваше да го шкуря с тел после, за да падне хартията. Но пък стана доволно.




Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1631 -: Ноември 28, 2012, 22:34:31 pm »
Не ми пречи и сам да си говоря в тая тема. След 12 дни изгнание и 5 опита с вода през тях, в които тя си оставаше все така космата, си прибрах оргонитите вкъщи. Вчера сложих две чаши една до друга, но с различна вода в тях. В лявата водата е минала през филтър с активен въглен на Bobble Bottle, в дясната е минала през осемчасово филтриране с бамбуков въглен. Разликата е фрапантна. Отдясно почти няма косми, а по-скоро едно монолитно целокупно ръбато ядро. Иначе горната част на айсберга е еднаква и при двете. Интересна особеност е наклона на двата айсберга, сякаш нещо го дърпа леко наляво.

Гледайки това се сетих, че едно нещо, което не ми беше хрумвало е, че имам индукционен плот на 1.5 метра вляво от хладилника... Пере ме искрено любопитство да видя какво поле генерира тая идиотщина...



Сега съм заредил сребърна и дестилирана вода side by side за един последен опит. Утре ще кача снимката.

Интересно явление, което забелязвам обаче е друго. След първите опити с оргонит директно върху чашата, излях едната чаша в драцената вкъщи. Ей така, за експеримента. Тая драцена седи в антрето на тъмно и почти не вижда дневна светлина, респективно за едната си година там не е мръднала и един сант. Първото, което се случи около седмица след това беше, че започнаха да й падат листата. И преди са падали, но не с такова темпо - по 2-3 на ден. И така петнайсетина дни, докато вчера, обирайки десетината паднали през деня, не забелязах, че покрай якото падане на листа, на върха на всички стебла са избили свежи нови...

Неактивен harkata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1632 -: Ноември 30, 2012, 19:15:03 pm »
Здравейте! Искам да си направя оргонит, но малко по-нестандартен. Нестандартното в случая ще бъде кристала. Понеже нямам фасетиран кристал ще си направя пирамида от розов кварц и ще я вложа във върха на оргонита, който ще бъде с пирамидална форма/HHGs/. Дали ще се получи? Имам и 1 топче 7гр. злато и златен прах, които също ще поставя в бъдещият оргонит. Питането ми е дали да сложа топчето цяло и ако да, къде да го поставя? Изкажете мнение! Благодаря предварително!

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1633 -: Ноември 30, 2012, 23:44:36 pm »
Доколкото аз съм разбрал от четенето на този форум и от другите източници на информация за оргонитите, смисълът на това кристала да е обгърнат от смолата и стружките е в това, че след застиването и стягането на вече готовия оргонит, притиснатият кристал проявява пиезоелектричен ефект. Освен това, идеята на оргонита е, че смолата привлича лъченията, металните стружки ги отразяват и когато навлязат в тялото на оргонита, тези излъчвания попадат в един вид капан, след което биват пречистени от кристала, който е вътре. Така че, не ми се струва логично поставянето на кристала като връх на оргонита, тъй като на практика ще се окаже извън устройството.
По повод на кристала във формата на пирамида - струва се да се експериментира, особено когато не разполагаш с друго. Аз лично се придържам към работещата рецепта: едно- или двустранно терминиран кристал + смола + стружки.
Със златото ти препоръчвам да не избързваш. По-добре направи няколко с обикновени метали, за да свикнеш с технологията на изработка и чак като си сигурен какво точно правиш, използвай златото. Все пак златото е доста скъпо и не е никак рентабилно да се похабява за експерименти.  ::) Иначе е по-добре да се използва златен прах според мен, тъй като ще се разпредели по-равномерно из целия оргонит и ще му предаде енергията си, освен това под формата на прах ще ти е необходимо по-малко количество, за да получиш ефект. Естествено като прах се предполага, че само ще бъде добавен към устройство, изработено основно от други метали.

Успех с производството!  :blum1:
« Последна редакция: Декември 01, 2012, 09:38:23 am от Mirotvorec »

Неактивен harkata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1634 -: Декември 01, 2012, 06:11:08 am »
 Пирамидата от розов кварц ще бъде обгърната със смола във върха на оргонита/не съм се изразил правилно,за което се извинявам/ а за златото и аз смятам че ще е по-добре да е на прах въпреки че гледах клип, където златото в оргонита не е под формата на прах.  Благодаря Емо!
« Последна редакция: Декември 01, 2012, 09:38:40 am от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27