Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859353 пъти)

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1590 -: Октомври 29, 2012, 11:54:45 am »
А дали ще можеш да ги извадиш от калъпите?! Притеснява ме малко факта, че са метални.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1591 -: Октомври 29, 2012, 18:30:14 pm »
Тези нямат вадене!Освен ако си ги намазал хубаво с масло. Ама пак е под въпрос.
« Последна редакция: Октомври 29, 2012, 18:33:50 pm от bojinkata »

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1592 -: Октомври 29, 2012, 20:26:05 pm »
За мазане ги намазах, ще видим утре как са се спекли, развиха брутална температура. Ще пробвам да загрея формичките и да ги чукна с нещо :) Ако не, язък за 33-те лева за смола с нисък ЛОС и един час рязане на стружки, който хвърлих.
« Последна редакция: Октомври 29, 2012, 20:32:17 pm от procopy »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1593 -: Октомври 29, 2012, 20:50:23 pm »
Бе ползвай силикиновите форми за печене на кексчета.  Струват 5 лв в маг. за 1 лев.

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1594 -: Октомври 29, 2012, 22:36:24 pm »
Колеги, не мога да намеря кой беше споменал за мю-частици прибавени към дървата в камината. Една цепеница плюс мю-частица, пишеше, стига за цял ден. Някой да даде повече инфо за тези частици, че идва зима...Мерси предварително. :yes:

За такова приложение в отоплението с твърдо гориво на мю-частците беше споменал bofara. Доколкото си спомням ставаше въпрос за вертушката на Ринат. Явно се настройва да подава генерираните мю-чатици от въртока към печката на твърдо гориво. Това обаче са си само мои предположения.
Тематиката ми се вижда доста интересна и моля многоуважаемия bofara да се включи с малко пояснения по въпроса, или поне ако може да даде връзка към руския форум, където е намерил инфото.

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1595 -: Октомври 30, 2012, 12:24:09 pm »


Първия опит приключи с пълен провал. Получиха се кафеви желирани кексчета, които текат от горната си част даже след 24 часа втвърдяване. Предполагам основния проблем дойде от меда, който се овъгли и карамелизира и от там направи пълен качамак всичко останало. Следващия път без такива експерименти. Другото интересно е, че отстрани станаха на шупли, а нямам идея от какво. Ползвах краве масло за формичките. Ще ги метна направо в кофата, това и за гифтинг не става.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1596 -: Октомври 30, 2012, 12:47:43 pm »
Шуплите най-вероятно са от маслото или не си разбъркал добре смолата за да излезе въздуха. А и ролята на този пчелен мед е интересна.

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1597 -: Октомври 30, 2012, 13:56:04 pm »
procopy каква смола ползва, за пръв път виждам черни на цвят оргонити ?
Текат, защото според мен си бързал и не си смесил добре смолата с втвърдителя. Трябвало е да изчакаш малко и тогава да наливаш.
Не ги хвърляй на боклука, а ги зарови в някоя гора или ги хвърли в река.

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1598 -: Октомври 30, 2012, 15:05:49 pm »
Дракар е прав! Не ги изхвърляй, можеш да ги заровиш или да ги хвърлиш в някой водоем.
Да се добави мед в смолата е супер и аз често го правя, но се слага съвсем малко количество, не е нужно да се слага много. Смолата се разбърква с втвърдителя интензивно, поне две минути и трябва да се внимава много с пропорцията. При всяко положение е по-добре да се сложи малко по-малко, отколкото да се предозира! Напоследък ползвам полиестелна смола вместо епоксидна, а тя е още по-капризна относно втвърдителя, но се свиква....

Нещо, че така е станало, все пак това ти е за първи път... Следващия път ще си по-внимателен и всичко ще е наред!  :drinks:

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1599 -: Октомври 30, 2012, 16:13:23 pm »
procopy каква смола ползва, за пръв път виждам черни на цвят оргонити ?

Епоксидна, българска, но не мога да цитирам производителя, че не е пред мен в момента. Самата смола е бледозеленикава на цвят, стана черна при втвърдяването, когато завря.

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1600 -: Октомври 30, 2012, 16:21:40 pm »
...  когато завря.
Да не би да си приготвил голямо количество смола наведнъж? И на мене така ми завря един път, бях разбъркала около 400 гр с втвърдителя. Трябва да се смесва по малко на няколко пъти.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1601 -: Ноември 01, 2012, 13:19:20 pm »
За такова приложение в отоплението с твърдо гориво на мю-частците беше споменал bofara. Доколкото си спомням ставаше въпрос за вертушката на Ринат. Явно се настройва да подава генерираните мю-чатици от въртока към печката на твърдо гориво..

В момента чета една много стара книжка /1987/ именно за подобни /не само мю-частици, но и други/, с такава насоченост. Най-общо казано м-частиците /мю/ възникват от вакуума /хаоса/ и възниквайки вземат назаем енергия от него - за да живеят. Когато пак се отправят към хаоса - му я връщат. Именно това им свойство се опитват да използват за 'безплатната' енергия - конкретно с вертушката - оставят тези м-частици като източник на енергия за различни дейности /вместо бензин, като жизнена енергия, вместо дърва в печката и т.н./.  В тази книжка /в момента не е пред мен и не се знае кога пак ще се включа да пиша, за да публикувам заглавието й/ пише, че по време на нейното написване КПД-то за такова нещо е свърхмалко - теоретично, според съществуващите тогава познания, толкова пренебрежимо, че няма никакъв смисъл да се изработват такива устройства /с подходящи размери/. Сега нещата стоят по-различно, доколкото ми е известно.
С тези м-частици при определени условия може да се общува. Срещал съм и примери за сериозни учени от това направление, които са установявали, че дори самото им присъствие по време на екперименти с такива частици оказва влияние върху експеримента /влияят с мислите си/. В книгата на проф. Пак Чже Ву - "Мир Триначалия" - не си спомням кой от томовете беше /тритомник е/ съм срещал как той споделя как е открил с личен  опит, че може да общува с частиците и да ги помоли да го излекуват от грип, както и е станало за отрицателно кратко време. Впоследствие той развива сериозна теория /която не е публикувана публично/ и малко хора /щастливци/ имат реален достъп до нея. Това, което се описва в някои руски форуми и от самия Пак Чже Ву като възприемане на частиците от човешкото съзнание - аз го усетих при това неотдавна осъзнато. Иначе като деца предполагам всички са го усещали. Интересно е. :)

Поздрави.
« Последна редакция: Ноември 01, 2012, 13:25:28 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1602 -: Ноември 04, 2012, 23:54:44 pm »
Току що направих едно замерване с радиестезично махало на хамонизаторите с които разполагам. Замерих ги по скалата на Бовис, която се намира тук във форума. Резултатите са следните:
хартиена пирамидка със страна 7см - 8000 бовиса
3 оргонита - 13000, 14000 и 15000 бовиса
тенсор-генератор - 50000 бовиса

чешмяна вода, преминала през тенсор-генератора - 12000 (преди преминаването 6000!)
ябълка - 10000
банан - 7000
обикновена бисквитка - 1200

моята скромна особа - 60000
жилището ми - 3000

Малко ме смущава ниската стойност на енергетиката на жилището ми. На това място живея от около 2 месеца, нямах възможност от самото начало да замеря енергетиката му, преди да поставя пирамидките, оргонитите и тенсор-генератора. Намира се в панелен блок, засичам около 10 wifi-мрежи с добър сигнал и в радиус от 300 метра има 4 установки на gsm-операторите.  Изхождайки от постовете тук във форума:
Всичко над 6 500 е с добра енергетика, и когато го консумирате, то ви дава енергия, а не ви взима (когато поемете нещо с ниска енергетика, организма ви ще трябва да му повиши енерегетиката, за да е адекватно за него).  Всичко под 6 500 е с бедна енергетика.
Мисълта ми е - това за неутралната енергетика само за храните ли важи, или може да се приложи и към заобикалящата среда - когато е с по-ниска от неутралната стойност, околното пространство да ни отнема от енергията?  :unknown:

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1603 -: Ноември 05, 2012, 13:44:04 pm »
Рунд 2. Тоя път май станаха, макар че основата дойде малко по-дебеличка.





Пристигна ми и пратката кристали, започвам да увеличавам трудността. Претърсих всички железарии в квартала, медна тел няма никъде. Чак пък такъв дефицит... Откъде ли може да купи човек?

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1604 -: Ноември 05, 2012, 18:36:06 pm »
Супер са. Поздрави за което. Медна тел - стари кабели. Белиш и режиш. :hi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27