Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859374 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1500 -: Октомври 06, 2012, 22:28:12 pm »
Благодаря за разясненията за алуминия и среброто.

Докато напредвам с четенето на темата и я преполових, забелязах обаче две неща. Първото е свързано с кембъстъра и няма как, ще влезем в дебрите на кемтрейлсите, без да искам да дерейлвам темата. Основния тръбач за тях у нас е Еленко Ангелов. Ще ме прощавате, ако нещо криво ги разбирам нещата, но един поглед върху фейсбука и изявите му на мен нещо ми повдига аларма за прекалена комерсиалност. Събития, книги, готвене (?!?), нонстоп ходене по телевизии за щяло и нещяло, не знам си какво и между тях - овчи народе, виж небето. Някакво такова усещане, че човекът просто обича кинтите и славата. Хубаво, всички искат да живеят по-добре. Ама кинтите, деба, не бяха ли изобретение на ОНИЯ, които са и зад кемтрейлсите? Аудиторията му пък е хвани единия, удари другия. Толкова неграмотни и профански изказвания на куп напоследък не бях виждал. Тъй че тоя авторитет за мен нещо се изгуби като такъв. И аз лично и еднолично достатъчно дълбах и наблюдавах по темата, за да стигна до извода, че съм леко объркан дали, или.

Основното схващане е, че с кемтрейлсите (aka Project Cloverleaf) ОНИЯ (изобщо няма да навлизам в дебрите на тая тема, че там вече си еба майката от спекулации и тъпотии) 1) намаляват световната популация, пръскайки алуминий, барий, стронций, биологични агенти и т.н.; 2) правят мизерии с HAARP-а. И докато за второто кембъстърите сигурно може и да помогнат, разгонвайки следите, то проблема е, че при първото ефекта от тях следва да е не просто нулев, а отрицателен - разгонването чисто и просто мести лайната на по-голяма територия. Сещате се, че тия лайна после падат на земята, в овошките и ние ги ядем и спасение няма. Както се сещате, че по тази логика, биологично земеделие е невъзможно да съществува, предвид откога (както твърдят) се пръска. В смисъл, най-малкия ти проблем е амониевата селитра на баба ти, когато ядеш кило далеч по-зле неща. Та. Какъв е смисъла от кембъстърите тогава?

Второ. За смисъла от оргона. За него също много рисърчвах, гледах, четох. Но не спря да ме чопли нещо. Означава ли, че ако си цопнеш вкъщи 3, 5, 10 hhg-та, можеш да ядеш джънк фууд до пръсване, да пиеш по две кила водка дневно, ОНИЯ да наливат отгоре квото щат, а оргона магически да неглижира всичко това - да цъфтиш от здраве, щастие и да векуваш? За това да си тотален боклук в житейски план не отварям дума - нали идеята е, че оргона те прави по-добър човек, та... И не е ли оргонита всъщност изобретение тип WS телешоп - за оня, който го мързи и не иска да се посвети на конкретно духовно учение (щото нали оргоновата енергия е всъщност енергията на живота - същото като прана, чи и прочие), ето го решението, струва само 20 кинта, отнема 5 минути еднократно и не изисква никакво усилие повече? Не е ли идеята на оргонита едно, така, успокояващо и притъпяващо сетивата нещо? Въпросът ми е и пряко свързан с това, че въпреки наистина многото изчетени материали по темата "противодействие на ефектите от кемтрейлса", никъде не се споменават оргонитите, а далеч по-делнични неща тип колоидно сребро, ленено семе, озонова терапия и т.н. И защо на Дон Крофт му е трябвало да изобретява запъри и терминатори с кристали за тежки болести, когато ужким оргонит с навивка ги лекува?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1501 -: Октомври 06, 2012, 23:39:26 pm »
Ето ти го доказателството:


Тези технологии не са от вчера и нямат нищо общо с WS teleshop, Еленко, New age и прочие.

Растенията са перфектния индикатор, че нещо става и то в добра насока.

Кембъстърите не са изобретени в отговор на противодействие на ХС. Те преди всичко са балансьори на земните и атмосферните оргонови полета.

Не знам дали ви е направило впечатление, но откакто сме поставили кембъстърите в Пловдив (просто съвпада по време) зимата е люта, лятото горещо. Подобриха са температурни рекорди за много десетилетия, от 20 години насам Добруджа дава най-добрата си реколта от пшеница.

Не искам да си мисля, че точно тези кембъстъри са допринесли на 100%. Но нещо странно става.
« Последна редакция: Октомври 06, 2012, 23:49:06 pm от sidewinder »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1502 -: Октомври 06, 2012, 23:46:50 pm »
Един класически тест за оргонити:
Етерния вятър, който излъчва оргонита задвижва алуминиевата пирамидка.
          Сайде, това ще го пробвам и без оргонит, защото имам съмнение, че е от естествената конвеция на студен-топъл въздух. Иначе идеята е прекрасна. Пробвал съм го в камерата на хладилника. Ледът е различен над оргона. Образува "топка" мехурчета в средата на чашата. Както имаше снимки в темата. Без оргона няма такива мехурчета.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1503 -: Октомври 06, 2012, 23:52:31 pm »
И откъде тази конвекция като е под стъклен похлупак?!

Аз вече съм го пробвал без оргонит... не помръдва.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1504 -: Октомври 07, 2012, 00:10:15 am »
И откъде тази конвекция като е под стъклен похлупак?!

Аз вече съм го пробвал без оргонит... не помръдва.
       Е, спести ми труда. Благодаря. По принцип похлупака не пречи на въздуха да се движи вътре. Но като си пробвал, какво да спорим. :hi:

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1505 -: Октомври 07, 2012, 00:17:51 am »
За вкъщи съм си направил йонизатор. Съществува понятието йонен вятър. Реших да го видя на практика и направих перка от тънък меден лист с остриета в противоположна посока. Закрепих перката върху иглата на йонизатора. Перката се върти, все едно е закачена на ос на електромотор.

Защо да не се движи ал. фолио от енергията, излъчвана от оргонита. Разбира се, това много зависи от оргонита - дали е с чистеща функция, оргонен генератор и т.н. Чистачите (TB, HHG, CB) са много бавни и пасивни по действие.
« Последна редакция: Октомври 07, 2012, 00:23:37 am от sidewinder »

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1506 -: Октомври 07, 2012, 08:47:49 am »
Кембъстърите не са изобретени в отговор на противодействие на ХС. Те преди всичко са балансьори на земните и атмосферните оргонови полета.

Странно, бях останал с впечатлението, че името подсказва именно това. Както и да е.

Във връзка с втория си въпрос, нека въведа един допълнителен уточняващ въпрос към хората, които са се обградили активно с оргонити и се надявам на честен отговор. Не че това ще ми попречи да направя, така или иначе съм взел кристалите, но много от по-важните аспекти на оргоновата енергия ми изглеждат слабо застъпени и някак остават на заден план, докато на преден се бичат, извинявайте, ама откровени глупости - как бягат ЗОМБИТАТА и РЕПТИЛИ ли са ОБАМОВИ  ::)

Та как сте със здравето? Боледувате ли от време на време? Ако се случи да се разболеете, как се лекувате? Поддържате ли се с нещо извън оргонитите междувременно?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1507 -: Октомври 07, 2012, 10:54:22 am »
Отговарям. Кембъстърите са вид оргонови чистачи, нали така. Те преди всичко променят състоянието на оргона от един вид осцилация в друг. Като страничен ефект можем да се надяваме да чистят вредните химикали, вследствие от това, че обикновено негативно натоварения оргон е свързан със задържане на смог над градовете и тъмните, тежки, надвиснали буреносни облаци. Само забележете - това е първото лято, през което нямаше гръмотевични бури над Горнотракийската низина.

Хипотетичен пример: Известно е, че 60Hz на електропреносната мрежа, както е в САЩ са доста вредни за здравето. И не случайно са избрали тази честота. Тук у нас е 50Hz. Оргонитите като цяло трансформират торсионните полета от подобен тип нездравословно вмешателство. Ако човек не се пази от простудни заболявания, не се храни добре, не почиства вкъщи... еми няма как оргонита да свърши това вместо нас. Така че не залагайте на оргонитите като на нещо, което като го направим и хоп живота става песен. Нищо подобно. Те имат тесен спектър за справяне с проблемите на ежедневието и то в сферата на оргоновите енергии.

Един друг прост пример аналогия. Известно е, че аминокиселините в отровните гъби въртят поляризована светлина надясно - D аминокиселини. Това е всъщност, което ни убива, когато ги ядем. Такива аминокиселени не могат да полимеризират правилно с L аминокиселините.  Аминокиселините, които ни изграждат нас и консумираме са лявовъртащи - L аминокиселини.

И каква е разликата между едните и другите в структурно отношение? Никаква.

D и L-Alanine



Защо давам този пример? За да илюстрирам, че оргона сам по себе си не е вреден или полезен. Неговото състояние го прави такъв.
« Последна редакция: Октомври 07, 2012, 11:12:07 am от sidewinder »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1508 -: Октомври 07, 2012, 11:38:53 am »
Имам подозрение, че оргона излъчва не само оргонна енергия, а "букет" от полезни за нас енергии. И аз и приятелите ми, на които съм подарил от тези джаджи сме много доволни. Изчезнаха или отслабнаха някои хронични болежки, самочувствието се повишава. Ако сложиш и някой по-тънък в портфейла, пари за които си забравил или отписал си идват "у дома". Пробвайте. Успехи.

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1509 -: Октомври 07, 2012, 11:41:00 am »
Ако човек не се пази от простудни заболявания, не се храни добре, не почиства вкъщи... еми няма как оргонита да свърши това вместо нас. Така че не залагайте на оргонитите като на нещо, което като го направим и хоп живота става песен. Нищо подобно.

А, именно! Твърде много хора се литкат в идиотски вярвания, че това и онова ще им оправи живота, че дебелия им задник ще се смали с вибраторен колан, без да спрат джънк фуда и да станат от дивана и т.н., но пропускат основното - че промените идват от вътрешното осъзнаване. Не можеш да я караш както цял живот си я карал, в един момент да понадиш оргонит (или каквото и да е "магическо" друго средство) и нещата изведнъж да станат други. Не пречи да вярваш, разбира се, но се иска и малко повече вътрешна чистота.

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1510 -: Октомври 07, 2012, 12:52:20 pm »

Мощни оргонити стават най-добре с естествени материали - захар, борова смола, руди и т.н. Но, поради неудобството да се прави точно с тези материали, е намерено компромисното решение да се правят с епоксидна (полиестерна) смола и метали. Опитайте да съберете борова смола 1 литър...


Колофона не е ли борова смола, или бъркам ?

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1511 -: Октомври 07, 2012, 14:04:05 pm »
1. Много съм щастлив, че СИДЕВИНДЕР не е залитнал по сектантството, а напротив - продължава да има здрав прагматичен разум.

2. Правил съм оргонити със сребро и други със злато, слагал съм какви ли не скъпоценни шлифовани минерали - сапфири, диаманти, перидоти (за пари), гранати (за здраве), розови шпинели - бахти скъпотията (за див секс) ....

Енергията им е по-мека, нежна, но моят фаворит продължава да си е оргонит под формата на минерал - обработен или не с навита спираловидна тел 1мм. (медна - за да се огъва лесно, да си запазва формата и посребрена - за да не ми патинира тялото или мястото на което е поставен).

Прото камък с навита тел. Без смоли! Носи се като пендант, или с безопасна игла се прикрепва от вътрешната страна на дрехите да докосва определена точка от телото.

3. Смятам, че е по-добре човек да има 2 тензор ринга - един по вертикали и един по хоризонтали, отколкото еди-колко си оргонита. Просто ТР покриват огромна площ - 30-50 метра, докато оргонитите са локални за градинарство.

Ако са навити погрешно ще унищожат всичко около себе си.
Камъни, извънземни, биологични организми - абсолютно всичко.

Тензор ринг става адски мощен, ако се направи от два отделни проводника, като всеки един е многожилен.
Най-странното е, че в многожилния проводник, НЕ Е НУЖНО жичките да са изолирани по между си!?!!

Най-лесно се прави от 2жилен кабел за 220v, като отвътре са множество тънки жички, а не масивни дебели проводници.

От гледна точка на електрониката няма смисъл, но от гледна точка на вселенските енергии е перфектно>

NZ защо, но просто е така.

4. И сега най-важното:

ХОРА! Не прекалявайте с приемането на енергии, защото после сте на минус с вашата си енергия.

Ако сте в силен ---- и сте подложени на перманентен стрес или болни - ОК, но ако сте в +++ и нямате нужда - по добре недейте.

Изглежда леко противоречиво затова - ако го правите с цел вътрешно извисяване - ОК,
но ако е с цел егоистично облагодетелстване - по добре недейте !

Това например ми изглежда много добре:
Ако сложиш и някой по-тънък в портфейла, пари за които си забравил или отписал си идват "у дома".

Но ако направиш оргонити и ги кодираш специално с цел насилствено идване на не твои пари - :(

Давам толкова подробни обяснения, защото хората са склонни да те подложат на унищожителна критика, без изобщо да са схванали за какво иде реч. За да няма такива - обяснявам подробно :(

Всичко най-добро :)
« Последна редакция: Октомври 07, 2012, 14:29:53 pm от peyu2010 »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1512 -: Октомври 07, 2012, 14:39:54 pm »
"Цитат на: bojinkata в Днес в 11:38:53

    Ако сложиш и някой по-тънък в портфейла, пари за които си забравил или отписал си идват "у дома".

peyu2010
Но ако направиш оргонити и ги кодираш специално с цел насилствено идване на не твои пари - :("
       bojinkata: Ами ако в някой убиец попадне заредена пушка, какво правим? Да забраним пушките? :---

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1513 -: Октомври 07, 2012, 15:33:15 pm »
Върховносияйният каза:
 - Вселената е в идеално равновесие. Ако някой е отнел от твоето равновесие - ползвай всичко за да се възстановиш изначално!

 - Но, ако започнеш насилствено да взимаш от нещо - без да имаш нужда от него и с това нарушаваш равновесието, в някакъв момент всичко това ще ти излезе през носа.

Ако сте ме разбрали изначално - ще се радвам да ме приемете като приятел.

А, ако знаете повече от мен - ще Ви бъда благодарен да ми разрешите да се докосна до Вашата мъдрост.

Стига бе хора - това, че не ви харесва да спазвате морални правила не значи, че ще излезете сухи.

Имам оргонити, тензор рингове и други глупости, но всички са оставени да хармонизират естествено - в смисъл вече не ги кодирам за да ми донесат нещо което не е мое.

Защото кодировката е малко или много магически ритуал.
Да - задължително е да се ползва, когато някой безогледно мачка всичко около себе си и човек няма достъп до по-ефикасни и бързодействащи начини.

Но когато нещата около теб са малко или повече нормални - можеш просто да оставиш хармонизаторите да си работят без да ги изнасилваш за нещо конкретно.

В КЪЩИ ИМАМ ХАРМОНИЗАТОРИ, ЩАСТЛИВ СЪМ, ЧЕ ДЕЙСТВАТ ЕФИКАСНО, НО НЕ ГИ КОДИРАМ.

« Последна редакция: Октомври 07, 2012, 16:00:48 pm от peyu2010 »

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1514 -: Октомври 07, 2012, 15:59:06 pm »
Между другото, не знам как точно си зареждате кристалите на 15 херца със софтуерен генератор. Евалата, ако можете да си позволите Bang & Olufsen BeoLab 5, които са едни от малкото колони, способни да слязат толкова ниско. Дори производителите на студийни монитори не се пънат твърде да достигат това ниво и обикновено гравитират около 25-40. Вие с какви колони го правите?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27