Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859239 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1485 -: Септември 30, 2012, 19:17:00 pm »
Прави впечатление, че много ресурси за оргонити в интернет изчезват безследно. Както стана и със сайта на Джон Логан. Спря да ми отговаря на мейлите и потъна безследно. Явно тези неща им бъркат в г.за на някои.

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1486 -: Септември 30, 2012, 21:31:59 pm »
Прави впечатление, че много ресурси за оргонити в интернет изчезват безследно. Както стана и със сайта на Джон Логан. Спря да ми отговаря на мейлите и потъна безследно. Явно тези неща им бъркат в г.за на някои.

Супер! :yahoo:
Това значи само едно: Тези неща работят и, което е още по-хубавото, наистина им пречат на ония отрепки!
Извода какъв е? ТРЯБВА за се правят колкото може ПОВЕЧЕ оргонити и, кротко и полека, да се покрива колкото може повече площ с тях! Трябва да се подхвърлят в реки и други водоеми, трябва да се заравят по паркове и градинки, трябва домовете ни да са пълни с тях, трябва да се подаряват на близки и приятели, трябва да се постават около и в сградите на държавните институции и изобщо където се сетите.... Не е чак толкова скъпо! Преди няколко дни със Сайдуайндър обсъждаме, как може да се направи това нещо, колкото може по евтино. Един от вариантите е да се правят оргонити от захар. Вярно е, че и тя не е много евтина, но не може да се сравнява по цена с епоксидната смола. Абе, като си постави за цел човек да намери решение, рано или късно, ще стигне до него! Въпросът е, дали има желание....
Аз съм си поставил като цел да направя колкото може повече и ще го правя, независимо от това, дали имам затруднения или не!!!

Другото много важно нещо, което трябва да се прави, е да се запазва всяка информация за технологията. Аз, когато нещо открито из нета по темата и ми хареса, веднага си го запазвам в компа. Видеофайлове, писмени документи, всичко!
« Последна редакция: Септември 30, 2012, 21:53:22 pm от GARVAN »

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1487 -: Октомври 02, 2012, 23:02:39 pm »
Някой правил ли е оргонитно кълбо, сиреч оргонит с формата на сфера, за да действа във всички посоки? Ако не, дайте някакви предложения как да стане.


Ето как аз виждам (предполагам), че ще стане:

Например затворена спираловидна намотка, в която да застопорен кристал в центъра на вътешността, и всичко това в обичайната епоксидна смола и другите компоненти, като калъпът е със сферична форма:
 



Другият вариант е тороид на Родин, отново сложен във сферичен калъп с другите необходими оргонитни атрибути, разположени по правилния начин:



« Последна редакция: Октомври 02, 2012, 23:25:14 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1488 -: Октомври 02, 2012, 23:17:17 pm »
http://elblogdekiril.wordpress.com/

Разписах се и взех, че сътворих една тема за Оргон и Оргонит ... надявам се да ви да хареше, само да не ви ядоше!
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен procopy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1489 -: Октомври 05, 2012, 14:25:18 pm »
Здравейте,
100 страници тема за една година са респектиращо постижение. Затова и ще започна с TLDR, понеже съм стигнал само до 12-та страница и не знам дали не е даден отговор вече на този въпрос.

Онова, което забелязвам е, че никъде при металите не се споменава сребро. Не само тук, а и във всичките филми отвън, които изгледа. Дали е от чисто икономически съображения, или от нещо друго? Имам предвид, че среброто е естествен пречиствател и е някак странно вместо него да се използва приоритетно вреден метал, като алуминия.

Понеже видях, че назад ставаше дума за липсата на  двойно терминирани кристали у нас, аз лично днес си поръчах от английския ebay планински кристал. 55 грама, около 40-50 парчета с размер между 1 и 5 см струват 9.5 паунда. За кембъстъри едва ли ще станат, но за всички други нужди ще имам да правя, та да се побъркам  :D

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1490 -: Октомври 05, 2012, 15:48:23 pm »
В темата се споменаваше и пирита. В тази руда има и злато, сребро, мед. Изходна суровина за тези метали. Като се натрошат кристалите се получават чудесни форми. Тези метали не са преминали термична обработка и са "живи", като планинския кристал. Смятам, че ще засилят оргона.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1491 -: Октомври 05, 2012, 16:31:31 pm »
bojinkata, вече мислиш като експерт по темата. Браво. Точно така е. С уточнението само, че пирита в основата си е FeS2

Не сме засегнали в темата употребата на благородните метали, точно поради икономически причини. Едва ли някой от нас е толкова богат, че да си направи оргонит само от сребро, а какво остава за злато. Това не пречи, ако имате, да вложите като добавка малко сребърен или златен прах.

Има един спец, който прави оргонити само от прахове на благородни метали и казва, че единствено така работят най-силно. И в същото време този човек плюе по стандартните оргонити със стружки. Според мен това не е напълно коректно.


Мощни оргонити стават най-добре с естествени материали - захар, борова смола, руди и т.н. Но, поради неудобството да се прави точно с тези материали, е намерено компромисното решение да се правят с епоксидна (полиестерна) смола и метали. Опитайте да съберете борова смола 1 литър...
« Последна редакция: Октомври 05, 2012, 16:40:43 pm от sidewinder »

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1492 -: Октомври 05, 2012, 19:22:27 pm »
Имам една мечта...
Някога да мога да си позволя да направя един оргонит с формата на пирамида, само от сребро... Представяте ли си, пирамида от сребро и парчета розов кварц... ще е красива!!!
Мечти....

Днес един приятел от Мадан ми донесе 10 килца халкопирит и много, прекрасни кварцови кристали. Сайдуайндър ги видя лично. Ще станат прекрасни оргонити!  :drinks:

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1493 -: Октомври 05, 2012, 20:02:30 pm »
Като ги спретнеш, пусни някое фото, като идеи за дизайн. :hi:

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1494 -: Октомври 06, 2012, 09:56:06 am »
Цитат
Имам предвид, че среброто е естествен пречиствател и е някак странно вместо него да се използва приоритетно вреден метал, като алуминия.

Алуминият е набеден като вреден метал при направата на оргонити, защото някога, когато Вилхелм Райх е правил оргонови акумулатори го е използвал него. С времето акумулаторите натрупвали вреден оргон. Поради тази причина хората първосигнално асоциират този факт с метала алуминий.

В наши дни слагаме кристали, които чистят оргонита от натрупване на вредния оргон, дори да са направени от алуминий. Алуминия е вреден в химическо отношение и, когато е в оргонит ние нямаме контакт с него.

Алуминия е много порьозен метал (дори, когато на пръв поглед ни изглежда гладък) и затова е подходящ за оргонити - има голяма площ, заради релефа си.


Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1495 -: Октомври 06, 2012, 19:21:29 pm »
Добавям към казаното от sidewinder относно алуминия. Едно от най-очистващите енергийно и дори химически средства 
/използва се като молекулно сито и в хранително-вкусовата промишленост/ е клиноптилолит /зеолит/. Основният му състав е алуминий плюс силиций и кислород.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1496 -: Октомври 06, 2012, 19:35:29 pm »
Нищо му няма на алуминия, щом както казва Сайдето няма пряк контакт с тялото. Слагам го задължително и работят чудесиите. Животът е шарен. Благодарско за темата. :hi:

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1497 -: Октомври 06, 2012, 21:11:25 pm »
Мене тоя оргонит, нещо ненатурално ми изглежда, вие съзнавате ли какъв маяк може да е това нещо?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1498 -: Октомври 06, 2012, 21:39:38 pm »
Мене тоя оргонит, нещо ненатурално ми изглежда, вие съзнавате ли какъв маяк може да е това нещо?

Маяк за какво? За космическите кораби ли? Да акустират при който трябва. :D

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1499 -: Октомври 06, 2012, 21:54:00 pm »
Един класически тест за оргонити:
Етерния вятър, който излъчва оргонита задвижва алуминиевата пирамидка.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27