Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859524 пъти)

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1470 -: Септември 25, 2012, 19:05:00 pm »
Sidewinder, би било нелоша идея тази схема /на ревитализатора/ да я изпробват колегите с 'вътрешно усещане за енергията' /за които се споменава по-горе в темата  ;)/ и да си дадат мнението. :)

п.с. поздравявам те за откритостта ти, за това че споделяш реално, а не пишеш с недоизказвания, че 'виждате ли - има някои допълнителни тънкости, които, естествено се заплащат'. :)

п.п.с. използвам случая да покажа един резултат с прорастване на стар овес с 'жива' /обратно на часовниковата/, 'мъртва' /по часовниковата/ и неутрална /макар че според мен тук не може да се каже на 100%, че е неутрална, защото тези хора така или иначе са си наситили жилищните помещения с мю-частици, а и самите хора и др. живи същества са реален източник на такива частици, така че водата няма да много неутрална. Аз например, когато съм влизал в помещение на много 'силен човек' - и околните помещения също - чувства се съвсем друго излъчване, при това в голям град/ вода, произведена от вертушката. Водата е била насищана с мю-частици час и половина както за живата, така и за мъртвата. Всички останали условия на прорастване биха могли спокоино да се считат за тъждествено равни за трите 'проби'.  :D

Възможно е да има някои неща по твоя витализатор, които самият аз бих изменил малко /може би/, но отново те поздравявам за откритостта към хората. :)
« Последна редакция: Септември 25, 2012, 19:16:04 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1471 -: Септември 26, 2012, 11:38:48 am »
Ще се радвам някой голям радиестезист да си каже мнанието за ревитализатора. Благодаря bofara. Не сме се събрали тук от комерсиални подбуди, а да даваме и получаваме работещи решения за по-добър живот и здраве. Само днешната медицина и фармацевтика са на друго мнение, но това е тема за друг разговор.

При всички положения схемата може да се оптимизира малко. Поне да стане по-компактна. Серпентината може да се навие на спирала, но пък тогава няма да е плоска. Давам схема на това, което съм направил вкъщи, пък всеки може да си я модифизира, както намери за добре. Като спазва някои основни принципи разбира се.

Преведох едно изказване на д-р Емото:

"Не забравяйте това, което д-р Емото ни казва, че водата е медиатор или проводник на информация. Когато електроните на водните молекули се въртят на дясно или по посока на часовниковата стрелка, тази вода ще спомогне за насърчаване на здравето и жизнеността и понижи вредите, произтичащи от лявото завъртане на електроните, както е при токсичните вещества в телата ни. В действителност, колкото по-бързо се въртят електроните на дясно, по посока на въртене на часовниковата стрелка (положителна посока), толкова те повече потенциал ще имат да забавят негативното въздействие на веществата с ляво въртящи спинове на електроните в тялото ни. От това следва, че по-малко потенциална вреда ще ни нанасят."


http://revitalized-biogenic.blogspot.com/


Защо торнадата почти винаги са лявовъртящи? Защото са с разрушителен характер. Кога се образуват? Когато се натрупат много положителни йони, вреден оргон (POR) и т.н.

И една схема за улеснение за разбирането на двете посоки. Защото се оказва, че е препъни камък това понятие.

« Последна редакция: Септември 26, 2012, 12:07:16 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1472 -: Септември 26, 2012, 16:59:58 pm »
..за разбирането на двете посоки. Защото се оказва, че е препъни камък това понятие..

Един пример за съчетание и на двете посоки едновременно в едно изделие с енергоинформационна насоченост.  :o Явно има смисъл да се прави, още повече, че на принципа на посоченото от мен изделие има и реализирани лепенки точно за съдове с вода..  ;) Ако се замислим, че в човек съществуват и Ян и Ин едновременно /естествено в различни количества/..  :unknown:

Sidewinder, болен човек /независимо от какво/ пил ли е /редовно/ от вода от ревитализатора? Ако имаш желание, напиши, pls, малко повече реални отзиви, физически и нефизически усещания, ефекти, опит, време, за което ползвате това нещо..

С хроматография, или друг метод /ако имаш достъп до лаборатория/ измервал ли си съдържанието на мед/алуминий/ в обикновена от водопровода вода и в крайния продукт - получената след витализатора вода?

Биополето на водата /с махало/ какво показва? Питам защото:
Цитат
"Каким образом происходит собственное вращательное движение битрона как элементарной частицы биополя человека?"
По часовой срелке    ДА , НЕТ
Против часовой стрелки    НЕТ, ДА
"елементарната частица на биополето на човека - битрон, извършва въртеливо движение по посока на часовниковата стрелка" - тук, а също там малко по-надолу може да се прочете че самото биополе на човека /има разлика/ "извършва въртеливо движение по посока обратно на часовниковата стрелка":
Цитат
"Биополе человека совершает вращательное движение?"
По часовой стрелке    НЕТ, ДА
Против часовой стрелки    ДА , НЕТ
Другое    НЕТ, ДА
Но как вращается биополе человеческого организма? Радиэстезический метод показывает, что вращение биополя человеческого организма происходит вокруг биологической оси против часовой стрелки. Чтобы представить биоось человека, необходимо условно соединить первый грудной позвонок с копчиком.

"А за да се представи биооста на човека е необходимо условно да се съединят първия гръден прешлен с опашната кост."- превод

Та оттам идват вероятно и повечето различия, защото някой устройства /изделия/ работят с частиците, а други с полето на човек.  :) Това е, както се казва - 'мислене на глас'.  :)

Ще се радвам някой голям радиестезист да си каже мнанието за ревитализатора..

Горепосочените цитати са взети от източник, който се обосновава именно на радиестезични методи /махало/ - Р-метода на Людмила Григориевна Пучко - повече за него.

В този ред на цитати  :) - някой къпал ли се е с такава вода и какви са ефектите /ако е възможно/? Благодаря.

Питам, защото ми се струва, че съдейки от горецитираната информация, е добре да се пие вода с един вид заряд /т.е. вътрешно, защото в човека има много вода/, а с противоположния да се къпе /външно - биополето/ - примерно. При това НЕ винаги /именно за това беше и въпросът за болния човек дали е пил вода/. Защото тук пишат за два варианта за зареждане на вода посредством пасове с ръце - по и обратно на часовниковата стрелка. /които е възможно се употребяват в различни ситуации, даже и в детските приказки има за жива и мъртва вода, помня даже, че имаше някакво лесно за изработка устройство с два електрода за жива и мъртва вода - в интернет/.

п.с. не знам дали би било добра идея  ;) част от серпентината /или друга част от това устройство - ревизализатор/ да се направи на принципа на оргоновата пръчка, или както се пише тук 'емитер на оргон', според мен е достатъчно 18,1 см някъде си да се покрият с редуващи се алуминиево тиксо и стреч фолио, освен ревитализация - да се зарежда допълнително с оргон, вътрешния диаметър, според мен позволява, на бързо протичащ флуид, в случая вода, да се въздейства в оргон. Даже може да му се запише и ментална програма /на примера на моя пост 62 - тук/, с която да се придават определени свойства на водата /но не съм сигурен дали ще останат след като мине завихрянето, може би е добре след завихрянето с медната или алуминиева пластина - но това го пиша като опция - например да се копира енергоинформационно витамини или адаптоген, или нещо хомеопатично. А който не може /подробно за това не искам да пиша/ - може да вложи например изображение на света икона /реално работеща с 'чудеса'/. И т.н. Но това са вече лирически отклонения.  :)
« Последна редакция: Септември 26, 2012, 17:59:51 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1473 -: Септември 26, 2012, 18:09:59 pm »
Под ефекти /пиене, къпане - абе общо ползване/ за здрав човек биха могли да се посочат изменения в:

1. Съня - продължителност, цветни сънища, осъзнаване, че се намираш в самия сън..
2. Количеството и режима на приемана храна
3. Психофизиологично състояние - сменя се често примерно и др.
4. Възможно е /при определена степен на развитие/ да започнат да се виждат и 'обекти от нематериалния свят' - примера, когато е изработвано едно от устройствата на Спърлинг и т.н. Или пък хората и животните да възприемат употребяващия такава вода човек, странно, на пръв поглед. Възможна е и спонтанна реализация на желания и/или мисли /най-често 'уж' случайни/. Нещо много се отнесох.  :blush:
5. Изменения в сексуалното желание /най-често в посока +/. :yahoo:
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1474 -: Септември 27, 2012, 05:31:25 am »
::)..защото ми се струва, че съдейки от горецитираната информация, е добре да се пие вода с един вид заряд /т.е. вътрешно, защото в човека има много вода/, а с противоположния да се къпе /външно - биополето/ - примерно. При това НЕ винаги /именно за това беше и въпросът за болния човек дали е пил вода/..
При това въобще не е сигурно, ама въобще..  ::)
6285174923344176257

Неактивен Stilgar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1475 -: Септември 27, 2012, 06:56:42 am »
При това въобще не е сигурно, ама въобще..  ::)

Bofara, ти в колко ставаш сутрин (не че аз не ставам около 05:30-06:00 но поста ти е от него време)?  :o

Наблюдавам, че от момента в който направих оргонитите (близо година вече) и всички телени хармонизатори, които са доста на брой много барзо се наспивам, и то пълноценен сън, а не сутришно зомби. Може би факта, че съм веган + това, че си лягам и то що годе рано (около 10 вечерта) оказва също влияние, както и многото минерали/кристали които имаме заредени с нашата енергия. Много е важна вечерята също така, както и нейният час, не е желателно да е тежка с мазни храни и трудно смилаеми и да не е след 5-6часа, за да има време да се смели всичко за да остане един по-дълъг обем от време в който организма не се занимава със смилане на храни, а с лекуване на проблемните органи/области. Малко се отплеснах за храната :-0...

Просто споделям наблюденията си от последната 1-2 години.  :)
Si c’est ici le meilleur des mondes possibles, que sont donc les autres?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1476 -: Септември 27, 2012, 08:13:38 am »
..ти в колко ставаш сутрин..
Не много и от двете - сън и храна.

 :) Лирическо отклонение: Съществува така нареченият втори пръстен /кръг/ на енергията, т.е. в определен етап от развитието си човек престава да има нужда от енергия и градивни материали от физическа храна, а в някои случаи и вода /пример със слънцеядите - 'sungazing' /англ./, 'солнцеедение' /рус./ или пък човек общува по-често с природата - самият ромон на реката или пък пеенето на птичките, повея на вятъра - се счита, че зареждат с енергия. Дори един хубав филм, или песен.., стоене край огъня../. В даоски /китайски/ трудове това се разглеждало подробно /аз лично не съм чел/.  ;) Много е важно тогава енергията /и водата/ да се възприема посредством белите дробове и кожата, даже казват  ;), че човек не може да стои облечен - задушава се един вид /нали трябва да обменя чрез кожата/. Преди едно 10-тина години в София, в една много-много студена зима, ама наистина студена, бях видял един човек си ходеше по шорти и джапанки с една пазарска чантичка..  :o Та нещо такова е този втори пръстен на енергията /и не само/. Естествено ако човек живее в естествено /природно/ място на силата или пък в дома си е създал посредством един или друг начин хармония и баланс е много по-лесно и безопасно.

Примерно в България. Цитат оттам:
Цитат
Запитан дали има и други като него в България, отвръща, че има, но не се издавали. Страх ги е да не ги нарекат луди, мошеници, или секта.
Чувал съм, че имало цели семейства така, ама си мълчат за пред хората.. Доколко е вярно..  :unknown:
Разбира се има и отрицателни отзиви от такива необмислени 'експерименти', даже и в нашата преса се писа - така че никой не призовавам към това.

А ако човек с енергетика примерно 12000 Бови пие постоянно вода 25000 Бови - аз лично смятам, че няма да му стане много хубаво поне в началото /както с бензините с различно октаново число и конкретните марки автомобили, един вид за да се кара с висооктанов бензин - трябва да се тунингова първо двигателя/. Даже би могло да има и периоди на изчистване на разни шлаки, които човек дори не е подозирал, че има - това естествено са само предположения.  :) Възможно е да възникнат подобно на грипово състояние, температура, сънливост, слабост, депресии и др.. Трябва съзнателен и грамотен подход /то принципно във всичко в живота май трябва такъв  :unknown:/.

« Последна редакция: Септември 27, 2012, 08:26:47 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Stilgar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1477 -: Септември 27, 2012, 08:56:28 am »
Трябва съзнателен и грамотен подход /то принципно във всичко в живота май трябва такъв  :unknown:/.

Абсолютно съм съгласен с това!

Някой замервал ли си е енергетиката с махало по скалата на Бови? Моята в последно време е 26000 бови.
Si c’est ici le meilleur des mondes possibles, que sont donc les autres?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1478 -: Септември 27, 2012, 21:55:23 pm »
Цитат
Sidewinder, болен човек /независимо от какво/ пил ли е /редовно/ от вода от ревитализатора? Ако имаш желание, напиши, pls, малко повече реални отзиви, физически и нефизически усещания, ефекти, опит, време, за което ползвате това нещо..

Ползваме го почти от месец. Едва ли ще мога да отчета някакви изолирани от всичко останало вкъщи наблюдения. То вкъщи не са оргонити, то не са хармонизатори на Спърлинг, то не е чудо. Не знам как бих могъл да дам отзиви конкретно от това съоръжение. Направих по принципите на Шаубергер, измерих енергетиката на водата преди и след и това е. Ако има положителни отзиви, как бих могъл да кажа, че е точно от него?!

Поливам растенията с нея и буквално пощуряват. Ама то може ли да каже чавек от водата ли е от оргонитите ли е. Вкъще вече няма как да се осаществи експеримент с контролна и опитна проба, защото всичко е едно и също като енергетика.

Но наистина се наспиваме като хората вече. Дори да ми се съберат само 4 часа сън, пак се чувствам отпочинал.
« Последна редакция: Септември 27, 2012, 21:59:02 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1479 -: Септември 29, 2012, 13:04:40 pm »
..енергетиката с махало по скалата на Бови..

:) Още възможности /елементарни според мен/ за повишаване на енергетиката /за въздух, вода, цигари и алкохол е излишно да се пише/:

1. Дрехите, които носи човек оказват огромно въздействие върху енергетиката му. Особено негативно е то /въздействието/, ако са от синтетични материи /най-подходящи за носене са вълна, памук, лен/.
2. Прахове /гелове и др./ за пране /изключително много понижават енергетиката, просто не е за вярване как никой тук засега във форума не се е сетил и за това, възможно е да е писано по темите, но аз да не съм видял/. Може да звучи по всякакъв начин но лично аз предпочитам с домашен сапун /ако е в пералня се настъргва на ренде и се слага директно в барабана - има описана методика, доколкото помня във форума на jivdom.info, отколкото с ароматни и ухаещи прахове. А ако наистина искате да ухаят дрехите на свежо /освен това е и от полза за енергетиката като цяло и въздействат върху астралното тяло/ може да капнете малко ароматични масла /информация за тях има много/, желателно от естествен произход /розовата есенция вдига много енергетиката, неслучайно преди време хората са използвали розов аромат в одеколони и др. средства/. А и изкуствените прахове се счита, че водят до алергии и др. Съществува и т.нар. сапунени орехчета, които хората с възможности също употребяват. Съществуват и други растения с подобни свойства.
3. Зъбната паста. Зъбите /както и ръцете, краката, ушите, езика, очите../ са един вид холограмна проекция на целия организъм. Съответно, миейки зъбите с химия /то си е указано в съдържанието  :blush:/ ние оказваме химическо въздействие на съответния орган /система/ в организма, съответстващи на зъбите. Препоръчително е да се използва душ за уста /иригатор за уста/, а който няма възможност да си позволи има и евтин вариант - конец за зъби и изплакване на устната кухина /след хранене/ с наситен солен разтвор /морска сол!/ около 15тина мин.
4. Много е важна хигиената на косата /отделно за шампоаните - просто нямам думи  :o/ - един фризьор с негативно настроение /завист, нервност и т.н./ може да окаже много неприятно влияние върху косата по време на подстригването. Колкото е по-дълга косата и колкото по-бързо расте /и за ноктите важи/ се счита, че толкова повече жизнени сили има човек. Наблюдавам тенденция за все по-къси прически /модерно е по принуда, просто не им растат по-дълги косите на повечето, а им цъфтят и се принуждават да ги подстригват къси/ сред жените. За боядисване и др. третиране - ..
Едни такива елементарни, на пръв поглед, 'нормални' житейски дейности оказват огромно влияние върху енергетика и не само..
п.с. битовата химия, която използваме всекидневно също оказва огромно влияние пряко върху енергетиката на помещенията, в които пребиваваме и косвено върху нашата лична. Например микроорганизмите-симбионти, които си взаимодействат с нас най-често се повлияват негативно от различни препарати за почистване и т.н. А тяхното място се заема от не много дружелюбни за нас /и нашата енергетика/ други микроорганизми.
п.п.с. и нещо важно, според мен - високата енергетика е много хубаво нещо.  :) Но е добре човек да трупа и житейски опит /записва се като отделни структурни образувания в пашкула/ и др. работи - животът е многообразен. :)
« Последна редакция: Септември 29, 2012, 13:21:33 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1480 -: Септември 29, 2012, 19:30:14 pm »
Цитат
Казахте „на ниво тяло”. Какво имахте предвид?

Дрехите съдържащи изкуствени влакна – все деривати на петрола – променят елктромагнитното излъчване и дори метаболизма на човека, който ги носи. Да не говорим, че увреждат жестоко психическите способности на човека. Същото важи за pvc-дограмите, стиропорените изолации, пластмасовите ботилки, прибори за хранене и други. Замисляли ли сте се някога, защото всички банки отпускаха нисколихвени кредити за енергийна ефективност, докато постоянно се покачват цените на енергоизточниците? Защото лихварите са загрижени за топлината и семейния ви уют? Няма безплатен обяд. Правилният термин тук е енергийна неефектиност. Тялото ви е затруднено в обмяната на енергия с Вселената, когато в непосредствена близост до него има такова насищане с изкуствена въглеводородна тъкан.  Например кой според вас въведе стиропора? Това e световно известната корпорация  „BSF”. В публичното пространство често името е предхождана от „германска”, но правилния израз е „илюминатска”. Ще се изненадате ли, ако разберете, че тя (илюминатската „BSF” бел. на Търсача) има дял от близо една четвърт от съществуващия и до днес концерн „IG Farben”. Същият този, който произвеждаше газ за камерите на смъртта на евреите, заедно със задатлантическите си дружки „Standart oil”…Надявам се да сте ме разбрали…Между другото близо век и половина по-късно дъщерната на „Standart oil” – „Корпорация Шеврон” отново има желание да се намеси в региона този път за добив на шистов газ. Както виждате няма вечни приятели, а вечни интереси.

http://bulgarianilluminati.wordpress.com/2012/03/13/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E-%D1%81-%D1%8F%D0%BC%D0%BE%D1%81-1-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E-%D1%81-%D0%B1%D1%8A%D0%B3%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B8/

П.П. Дори да не ни го беше казал този илюминат това, много е близко до ума, че всичко синтетично е вредно и в разрез с биополето на организма. Просто отидете в един магазин за бебешки дрехи и обърнете внимание от какво са направени. 100% памук. Много рядко ще намерите дрехи от полиестер и те сигурно ще са китайски.

Защо ли? Защото детската същност е толкова чувствителна, че веднага дава алергична реакция.
« Последна редакция: Септември 29, 2012, 20:02:16 pm от sidewinder »

Неактивен rosster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1481 -: Септември 30, 2012, 00:02:18 am »
Ползваме го почти от месец. Едва ли ще мога да отчета някакви изолирани от всичко останало вкъщи наблюдения. То вкъщи не са оргонити, то не са хармонизатори на Спърлинг, то не е чудо. Не знам как бих могъл да дам отзиви конкретно от това съоръжение. Направих по принципите на Шаубергер, измерих енергетиката на водата преди и след и това е. Ако има положителни отзиви, как бих могъл да кажа, че е точно от него?!

Поливам растенията с нея и буквално пощуряват. Ама то може ли да каже чавек от водата ли е от оргонитите ли е. Вкъще вече няма как да се осаществи експеримент с контролна и опитна проба, защото всичко е едно и също като енергетика.

Преди по-малко от месец и аз реших да импровизирам с Шаубергер и направих следната конструкция за витализиране на вода за пиене.

Конструкцията поставих върху 10л туба от минерална вода. В тубата потопих помпа с дебит 700л/ч и воден стълб макс 90см (при по-голяма височина на водния стълб автоматично се намаля дебита!). Във филтъра на водната помпа (аквариумна) поставих около 350г барабаносъни камъчета от планински кристал като идеята ми е, че водата преди засмукване от помпата се движи в неправилна спирала между камъчетата. В новия ми проект съм добавил и 3 топчета магнетит, но още не съм го тествал. В изхода на помпата съм забил силиконов маркуч 9мм с пластмасова вложка за завихряне на водата. На другия край на маркуча съм направил спираловидни намотки от магнетиТ (доказано, придава много положителни свойства на водата).

Както се споменава в историята на Шаубергер за земеделеца, който е наблюдавал, същият е напявал и е разбърквал водата в гърнето ту в едната, ту в другата посока. Целта е водата да се освободи от вложените енергийно-информационни програми. Затова и аз ползвам две фунии като най-горната завихря водата обратно на часовниковата стрелка, а долната по часовниковата.

Водата в тубата е чешмяна. След 4-5 часа работа на помпата водата става много мека и приятна (трудно за обяснение, но разликата е изключително осезаема!). Първият ден, дали от ентусиазъм или от друго, изпих над 4-5 литра от водата, но не усетих издуване или тежест в корема. Повече за "въртяната вода" и източника, от който заимствах идеи - http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,15623.0.html Всички после-ефекти се наблюдаваха и при мен.

Преди две седмици сложих тестово две глави лук, за да вида дали освен различен вкус, "въртяната вода" има и различна енергийна стойност. Резултатите са на снимката.

В ляво е лук с невъртяна чешмяна вода; в дясно с въртяна чешмяна. Корените на "десния" лук са два пъти повече на брой, по-тъмни, по-дебели и по-дълги. Все още няма прораснали листа, но ми се ще да има скоро - за сравнение.
« Последна редакция: Септември 30, 2012, 00:05:41 am от rosster »

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1482 -: Септември 30, 2012, 12:21:57 pm »
Здравейте момчета. Имам едно предложение - да направим електронна база данни за книги и документи на оргонитна тематика. Примерно някой да използва 4shared, dropbox или подобен сайт за обмяна на файлове и чрез тях да качва всички свързани с тематиката материали.
Бъди Слънце!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1483 -: Септември 30, 2012, 12:57:03 pm »
Най-голямата и сериозна такава база /много информация/, която съм срещал, я имаше в demonoid.me /вкл. и радионика, и оргонити и .../. Самият demonoid.me вече го няма..  :unknown:



Ето една също практична идея според мен за енергизиране-програмиране на вода /оттук, там има някои интересни идеи, а долу е официалния сайт за сферата на Радик Богданов /отново витализиране на вода, има изключително интересни отзиви за много силно енергизиране на пиещия такава вода/:

снимката е оттук.

Как да си направи сами сфера на Богданов /форум с конкретни размери и обсъждане - на руски/.
-----------------
Един много бърз и ефективен способ за направата на аналог на преносима камера на Райх /навсякъде с вас/. Необходими са:

1. Алуминиево /термо/ одеяло, т.е. слой метал /неорганика/. Снимката е оттук.

2. Вълна, най-подходяща е чиста овча вълна, а ако няма /макар че е за препоръчване/, естествена вълнена материя под формата на дебело вълнено одеяло /може и пух и т.н. - слой органика/ или каквото се сетите като заместител.

Налагаме 2 върху 1 /нечетен брой, максимално 11 пъти, иначе има вероятност да стане много дебело/, като 1 трябва да сочи с алуминиевата си част /ако не е изцяло от алуминий/ задъжително в една посока за всички слоеве и задължително навътре, т.е. към съществото, което ще лежи вътре. Свиваме всичко това задължително с алуминиевата част от най-вътрешната страна, а органичната част от най-външната, прилича на огромен оргонен емитер  :) /получава се един вид спален чувал/ и се зашива /залепя, свързва/ с подходящи средства. Оставя се дупка от едната тясна страна, откъдето да се пъха съществото. :yahoo: Естествено трябва да се внимава, защото предозирането с оргон не е за препоръчване. Най-добре да се прочетат препоръките на Райх за експозицията с в оргонова камера /макар че тя би следвало да е по-силна от оргон-спалния чувал/. Сравнително евтино. Преносимо. Не особено трудно. Лесно достъпни материали. Задължително се запознайте с препоръките за експозиция в оргонови камери. :) И както се казва - ползвайте на своя отговорност.
« Последна редакция: Септември 30, 2012, 13:51:14 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1484 -: Септември 30, 2012, 14:02:22 pm »
---
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27