Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859503 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1395 -: Септември 08, 2012, 21:21:54 pm »
..оргонен емитер по руската схема. Не съвсем  по указание, но пак работи. 15 редуващи се слоя ал. фолио и целофан. Месинговата тръбичка е 18.1см...

Вместо целофан може и стреч фолио - практично е, защото се разтяга много лесно и позволява крайният външен слой на емитера да се затегне добре без допълнителни средства.
----------------------
Не дръжте оргонитите си /а който си направи и вертушка също/ в обхват на огледало - не бива да се отразяват в огледални повърхности, защото така част от енергията /понякога значителна част/ отива в "огледалния свят".
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1396 -: Септември 08, 2012, 21:35:25 pm »
Това за стреч фолиото е добра идея. Няма ли да е по-добре даже да се наложат едно над друго дълъг лист ал. фолио и също толкова дълъг лист найлоново фолио и така да се навият.

Вкъщи има едно единствено огледало и то в стая, в която нито се спи, нито се пребивава дълго. Има резон в това, което казваш. Абе огледалата са си коварни, особено напуканите или тези от много сегменти. Ако някай има такова от много парчета да го маха незабавно.
« Последна редакция: Септември 08, 2012, 22:19:04 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1397 -: Септември 08, 2012, 22:13:22 pm »
..да се наложат едно над друго дълъг лист ал. фолио и също толкова дълъг лист найлоново фолио и така да се навият..

Естествено, няма смисъл човек да се занимава с отделни слоеве. Даже ми се струва, че би било още по-практично направо с двете ролки /алуминиево и стреч фолиа/ едновременно, без да се режат дълги листове. Но е за препоръчване стреч фолиото да е малко по-дълго в крайната външна част, за да може да образува достатъчно стабилен външен слой, който да привлича оргона.

Принципно с една такава "оргонова пръчка" при грамотно използване човек може да премахне доста проблеми в организма си без други средства - един вид оргонова хомеопатия /съвсем минимални дози оргон, но точно на необходимото място  ;)/ - въздейства се върху проекцията на дланта на болен орган например.. Но за това са необходими познания. Не е строго универсателен метод, но много лесно може да се усвои на елементарно ниво от ВСЕКИ.  :)
« Последна редакция: Септември 08, 2012, 22:19:22 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1398 -: Септември 08, 2012, 22:38:40 pm »
Не дръжте оргонитите си /а който си направи и вертушка също/ в обхват на огледало - не бива да се отразяват в огледални повърхности, защото така част от енергията /понякога значителна част/ отива в "огледалния свят".

Вкъщи има едно единствено огледало и то в стая, в която нито се спи, нито се пребибава дълго. Има резон в това, което казваш. Абе огледалата са си коварни, особено напуканите или тези от много сегменти. Ако някай има такова от много парчета да го маха незабавно.

Какво му е толкова специалното на огледалото? Този "огледален свят" не е ли само митове и суеверия?

В Иран даже има джамия, чиято вътрешна мозайка е изцяло направена от огледала - http://en.wikipedia.org/wiki/Shah_Cheragh.
Бъди Слънце!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1399 -: Септември 08, 2012, 22:45:34 pm »
Е как какво? Огледалото е портал. Сложи си едно огледало в спалнята така, че като легнеш да се оглеждаш в него. После дай отзиви тук какво си сънувал.

Или пък сложи огледало в коридора да се оглежда входната врата. Никога няма да се радваш на благоденствие и хармония.
« Последна редакция: Септември 08, 2012, 22:51:57 pm от sidewinder »

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1400 -: Септември 08, 2012, 22:53:21 pm »
Не мисля, че това е добра идея. :(

Много модно стана обаче от известно време насам при някои от двойките (по-сексуалните такива) - да си слагат огледало на тавана в спалнята. Това да се огледжат в него, докато правят секс, им действало много възбуждащо. :o
Бъди Слънце!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1401 -: Септември 08, 2012, 22:55:08 pm »
Много модно стана обаче от известно време насам при някои от двойките (по-сексуалните такива) - да си слагат огледало на тавана в спалнята. Това да се огледжат в него, докато правят секс, им действало много възбуждащо. :o

На тяхна отговорност си е!

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1402 -: Септември 08, 2012, 22:58:22 pm »
Уау, явно огледалата не са шега работа. Можеш ли да споделиш още по въпроса? :unknown:
« Последна редакция: Септември 08, 2012, 23:04:27 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1403 -: Септември 08, 2012, 23:12:37 pm »
За огледалата не знам повече от това, което се намира в интернет. Сигурно в окултната литуратура има големи чудесии.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1404 -: Септември 09, 2012, 10:06:42 am »
Струва ми се, че от Алиса в огледалния свят, /нарочно давам линк за произведението в оригинал, на английски/, може да се направят някои наблюдения и изводи. Децата, четейки такива произведения, стават много по-"магични", подсъзнанието им се настройва на тези архетипни образи от приказките и, абе полезно е да се четат приказки.. Но НЕ адаптирани, а пълните версии, желателно в оригинал /например Пушкин в оригинал - това за по-чувствителни хора може измести прилично събирателната им точка  ;), за хора със събирателна точка на анахата и по-високо някои от стиховете му, например, могат да действат като заклинания/. Ето един пример за магически вирши, за викане на "стихията на въздуха":

Цитат
"Ветер, ветер! Ты могуч,
Ты гоняешь стаи туч,
Ты волнуешь сине море,
Всюду веешь на просторе.
Не боишься никого,
Кроме бога одного.
, оттук. Мисля, че с автоматичен преводач всеки може да си го преведе.

Има техники с огледало за спомняне на минали въплъщения /личността Ви от конкретно минало въплъщение се нарича "съюзник" в магическата теория и практика, което е различно от К.Кастанедовския "съюзник", който е чел/. Доколкото съм срещал и за портали ги използват, но повече не знам, а и това не е в темата. Аз исках само да предупредя хората за евентуални загуби на енергия от оргонитите им и други устройства, които ползват.  :)

Monolith, аз на теб в лични ти бях препоръчал да прочетеш произведенията на Роджър Зелазни, а по-точно "Хрониките на Амбър". Не помня точно в кое от произведенията му имаше точно такова описание за някакъв, който се придвижвал по система от огледала /в стаите на хората/ и можел да си излиза и влиза през тях. Има автори /например братя Стругацки, или пък Олди или Макс Фрай/, които са представили доста интересни "неща" под формата на художествени произведения.  :unknown:
« Последна редакция: Септември 09, 2012, 10:28:22 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1405 -: Септември 09, 2012, 10:46:46 am »
Много се омеша нещо темата - оргонити, тенсор рингове, калуни, окарини, огледала ... Аз да се похваля, че пак си направих 4 оргонита в силиконени (сладкарски) форми. Много са удобни силиконените калъпи, лесно се свалят, а повърхността на оргоните става много гладка. Подарих два, един ще заровя на чешмата на двора, един ще сложа в колата.
Направих си от картон малка Хеопсова пирамидка, смятам да облицовам вътрешността с хартия за печене и да я използувам за калъп.
« Последна редакция: Септември 09, 2012, 11:17:01 am от Dom »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1406 -: Септември 09, 2012, 11:28:43 am »
 :) За тези, които са си направили емитер на оргон, предлагам един малък експеримент. Ще са необходими:

1. Парче хартия /за малка бележка/.
2. Флумастер, тънък маркер, химикал с гел или нещо подобно съхнещо /в краен случай може и обикновен химикал или молив/. Цвета не е от особено значение.

Намисляте си някакво простичко желание /например гаджето да ми звънне днес, или пък - кой каквото си иска/. Влизате в това състояние - представяте си изключително добре как се намирате в ситуация, в която желанието се изпълнява, наслаждавате се максимално от факта, че това, което сте си избрали се случва именно тук и сега. Ама наистина се вживявате. И, удържайки това състояние и чувство на удовлетвореност и щастие с лявата ръка /за десничари/ почвате да драскате /като детски драсканици/ по листа с флумастера. Държите състоянието. Драскайте - кръгчета, завъртулки, БЕЗ да влагате логическо мислене, просто "влезте в потока" и се оставете на течението..
Впоследствие вече готови можете да прокарвате оргоновия емитер по разните драсканици, т.е. да насищате вложената от вас в хартията мислеформа с енергия. Тук няма значение с коя ръка държите емитера.
Естествено в началото е възможно да не се получи така както сте го искали. НО работа въпреки това вършите, най-вече с личностното си израстване - защото малко по малко така се тренирате да засищате ситуации /мисли, желания и др./ с енергия. С ПОСТОЯННИ и упорити тренировки впоследствие емитера даже няма да ви е необходим в ръцете. Вие самите ще насочвате енергията от него /дистанционно/, а впоследствие може и изцяло без емитер.. Когато напреднете може да пробвате и върху снимка на някой - да му изпратите малко енергия, ако се нуждае.. А ако познавате различни честоти /високочестотна енергия, нискочестотна и т.н./ по лични усещания можете даже да модулирате качеството на енергията от емитера със съзнанието си. Тренировки..

п.с. ако ви мързи да прокарвате емитера по драсканиците /а може и по ръкописен текст например/ можете просто да свиете хартийката на тръбичка и да я мушнете в металната тръба на емитера, да се енергизира. И забравяте /т.е. не пречите логически да се осъществи, подсъзнанието ви знае как да подбере необходимия "маршрут към целта"/ за бележката.
« Последна редакция: Септември 09, 2012, 12:09:34 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1407 -: Септември 10, 2012, 19:20:04 pm »
Един много добър, според мен, показател за работата, въздействието на оргонити, вертушка и др. биоенергийни хармонизатори и подобни неща е ирисовата диагностика. Доста обективно ще си покаже какво е влиянието ако се направи ирисова диагностика преди и известно време след използването на такива средства /според данни от интернет един преглед е приблизително колкото преглед при личния лекар ако не си осигуряван/.

Ето един много евтин вариант /в магазините за 1 лев са по 1-2 лева, аз лично ползвам отдавна такъв и за крака, и подобен ролков за ръце  :)/ за прилично въздействие върху организма:



изображението е оттук.

Цитат
На човешките стъпала са разположени над 70 хиляди нервни окончания, които образуват рефлекторни зони, свързани с определени вътрешни органи. При масаж на такива зони се получава въздействие на съответните органи на човека, след което се наблюдава активизиране на защитните функции на оранизма. Масажорът за стъпала позволява самостоятелно правене на несложен масаж на стъпалата, без необходими за това специални навици.
Техника на масажа.  - Седнете на стол. Поставете босите си крака на масажора, който се намира на пода.  - Прекарайте през ролките босите стъпала от върха на пръстите до петите и обратно, проработвайки рефлекторните зони. Продължителност 5 минути.  - Аналогично масажирайте външните и вътрешни ребра на стъпалата.
, цит. оттук.
6285174923344176257

Неактивен rosster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1408 -: Септември 11, 2012, 19:53:21 pm »
Днес се скъсаха да пръскат (кемтрейлс) в цяла България и естествено при мен не беше изключение... Към 13:00ч самолетите вече вървяха един след друг, което ме докара до едно особено състояние на духа и просто трябваше да направя нещо. Та по темата - импровизирах набързо и резултатът беше учудващо добър и затова споделям с вас.

За база използвах водния клаудбъстър (http://www.baligifter.org/blog/uncategorized/water-cloudbuster-wcb) като в 7л кофа сложих 6 ТВ, 1 хедека (само мъжко направих). Използвах само една тръба около 2.5м, около ф:30. За да раздвижвам водата (нали не обича застоя) измъкнах от мазата аератор за аквариум и сложих камъчето за въздух на дъното на кофата. След около час реших да го "подсиля" така да се каже и изсипах в кофата повече от 1/2 кг парчета планински кристали. Мислих още и взех, че записах диск с родопска кабагайда (любимите ми) като сложих слушалките към кофата. При цялото това "оборудване" импровизирания ми chem/cloud (или каквото е) buster трудно насмогваше. Цели ескадрили се изсипаха (и все още продължават дге).

Но последната ми приумица буквално дъвчеше кемтерейлите за няма и минута! Нанизах на тръбата генеса сфера от 4 пръстена и я плъзнах до капака на кофата; съответно преместих и слушалките на 1 см от сферата. Това наистина работи потресаващо.

Знам, че съм направил един голям "бъркоч", но по-добре нещо отколкото нищо...

Бъдете здрави!

П.С.
Не мога да твърдя, че е заради импровизираното ми устройство, но в рамките на 5мин минават по 2-3 самолета и ръсят обилно.
« Последна редакция: Септември 11, 2012, 20:08:02 pm от rosster »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1409 -: Септември 11, 2012, 20:32:53 pm »
Това къде става? В кой град или район на Бг. Не разбрах и какъв е резултата- ти като плюс или минус го разглеждаш, има ли полза от "бъркоча" ти и изобщо има ли отношение към пръскането или ти така си мислиш? :hi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27