Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859376 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1365 -: Септември 03, 2012, 08:42:24 am »
Ясно, благодаря, sidewinder  :)
Значи ако искам кембъстера да ми докарва дъжд, трябва да направя оргонита по-плътен, ще рече повече стружки и кристали/кварцов пясък.  :blush: Препрочетох "буквара" - по-висока плътност ще рече по-ситни съставки - ситни метални стърготинки, ситен кварцов пясък или прибавяне на минерално брашно.

Впрочем започнах да намирам информация и за модифицирани кембъстери, които могат да предизвикват дъжд. http://www.youtube.com/watch?v=GC4-nQu0Rqk
или както се казва на английски rainmaking
http://www.megadisc.com.au/index_files/Page1165.htm
http://www.rainmaker-rainmaker.com/index.php?option=com_content&task=view&id=35&Itemid=53
http://www.angelfire.com/ak5/energy21/cloudbuster.htm
но ще послушам съвета на sidewinder и няма да се заигравам с тях.
Сетих се да споделя още нещо - стругарят във Варна ми взе 8 лева за килограм стружки месинг - толкова му давали на вторичните. Нормално ли е това?
Да ви кажа, навих се да правя кембъстер и тенсор джаджи, но ми трябва техническа помощ - намиране на материала, рязане , запояване. Аз съм във варненска област.
« Последна редакция: Септември 03, 2012, 10:34:04 am от Dom »

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1366 -: Септември 03, 2012, 10:44:26 am »
И тук един съвсем лесен с една тръба http://www.thewatcherfiles.com/chembuster.htm

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1367 -: Септември 04, 2012, 19:56:13 pm »
Сетих се да споделя още нещо - стругарят във Варна ми взе 8 лева за килограм стружки месинг - толкова му давали на вторичните. Нормално ли е това?
Да ви кажа, навих се да правя кембъстер и тенсор джаджи, но ми трябва техническа помощ - намиране на материала, рязане , запояване. Аз съм във варненска област.

Абсолютно в норма е цената за този метал. Всички метали под формата на стружки са по-евтини, отколкото под формата на заготовки (тел, ленти, шини и т.н.)

Ще помагаме със съвети и опит.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1368 -: Септември 05, 2012, 00:43:33 am »
Паралел между оргона, DOR, отрицателните и положителните йони.



http://www.montalk.net/cloudbusting/cloudbust.html
« Последна редакция: Септември 05, 2012, 00:48:24 am от sidewinder »

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1369 -: Септември 05, 2012, 13:00:59 pm »
http://www.flickr.com/photos/43225435@N02/7935966442/in/photostream

Придобих този кварцов кристал ... как да разбера дали е истински, и става ли да си направя с оргон с него? или единствения начин е, като го сделам ... дължината му е около 3,5 см, но на мен ужасно много ми прилича на стъкло ! Някой да даде експертно мнение. Стружките, медната тел и смолата също я имам вече, купих си калъп ... една алуминиева форма за кексчета.
Поздрави на всички от Испания
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1370 -: Септември 05, 2012, 13:08:09 pm »
Този кристал ми прилича да е истински. Просто е полиран. Погледни го на светлина, ако има шуплички, примеси или капчици вода затворени в него, значи е натурален. Ако е чист като сълза, вироятно е нещо синтетично. Ако кристала е истински, то подобни като този се използват за рейки, алтернативно лечение и т.н. Да не забравиш да го изчистиш от стари програми - в темата и в необятното интернет пространство има много за чистенето на кристали.

За калъп изполвай само съдове от полимери. Иначе при стъкло, порцелан или метал няма вадене.

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1371 -: Септември 05, 2012, 13:17:17 pm »
Да, има шупли, макар и съвсем миниатюрни, има като го загледах има и леки счупвания по ъглите... благодаря за инфото! Измих го със сол на бучки и вода от чешмата
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1372 -: Септември 05, 2012, 13:38:45 pm »
Оказа се, че солта не е най-доброто решение. Пак става, но за самия кристал не е добре. По-щадящите начини са: Заравяне в пръст за 12-24ч., слънце, течаща вода, с намерение, върху вече направен и активиран кембъстър, други оргонити.

П.П. Със сол е достатъчно, но се нарушава кристалната решетка на кристала. Той "страда" така.
« Последна редакция: Септември 05, 2012, 13:57:55 pm от sidewinder »

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1373 -: Септември 05, 2012, 13:55:51 pm »
Това, което искам да направя е тауър бъстър по-твоята рецепта от наръчника! Както каза, щом със сол нее достатъчно, оставих кристала на слънце, поне тук слънце има в излишък. Имам въпросче - удачно ли е да му сложа мобиус бобина? това ще му промени ли качествата? А зареждането също ще го направя на слънце и с моя визуализация! Виж, като ти зачетох наръчника промених първоначалното си мнение, за заряда ... определено имам една физическа болежка дето ме мъчи от доста време ... четейки материала в началото мислех да го зареждам да пречиства електромагнитните и джиесем гадости в къщи, но после реших, че може би е по удачно го програмирам да ме изчисти мен самия? Още не съм го сделал ... назландисвам се, както се казва ... като е готов, ще пусна снимка! А като подейства, ще свидетелствам лично :)
 Лек ден
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1374 -: Септември 05, 2012, 14:01:14 pm »
Цитат
удачно ли е да му сложа мобиус бобина?

За ТВ не. Тя се използва при програматорни устройства. Succor Punch


Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1375 -: Септември 05, 2012, 19:54:23 pm »
Един жокер. Където има висока концентрациа на отрицателни йони и респективно оргон, там не се въдят хлебарки. Хлебарки има там, където има застой на енергията.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1376 -: Септември 06, 2012, 12:32:17 pm »
 Ставната гимнастика на Норбеков - ПЪЛНИЯ ВАРИАНТ - може спокойно да си я свалите на компютъра или на диск за телевизора и да си я правите вкъщи - около 30 минути е и, според мен, не е необходимо да знаете руски, всичко е достатъчно нагледно и от видеото.

Ето едно помагало по бърза изработка на Вертушка Рината, заедно с някои препоръки и полезни съвети.

п.с. имам молба, който реши да си направи вертушка да си замери по Бови /или по друг начин/ енергетиката в дома, както и своята собствена, а след 2-3 седмици ползване на вече готовата вертушка отново да я замери /при равни други условия, естествено енергетиката се мени в отделните дни, седмици, лунни цикли и т.н., това ще е един 'субективен', така да се каже, показател, но все пак мисля, че ще останете приятно изненадани, особено ако съчетавате с гимнастиката на Норбеков/.

Успехи.

п.с. а, да предупредя и като се понаситите с оргон, оф, с мю-частици /то е едно и също де/ и потоците в тялото ви се нормализират, отпушат се тапи и др. проблеми /3-4 седмици дозирано ползване на вертушката, според лични усещания, но внимателно, не прекалявайте + всекидневно по Норбеков/ - ВНИМАВАЙТЕ с желанията си, особено с тези, които, така да се каже, уж случайно сте си помислили - току виж се сбъднали.  ;) Естествено, всичко зависи от 'истинността' на тези желания /дали идват от дълбините на душата ви, т.е. ядрото на личността/ или са, един вид 'наложени от социума'. "Много сложно бе, bofara".  :D Айде, пък ако някой случайно напредне  :), може да напиша и как да се използва за захранване на ситуации.

п.п.с. да и още един подарък:), от мен - "Deviceless Dowsing" - който иска да го преведе това наименование на български от английски, при мен се получават все двусмислени преводи. Лично при мен работи 'потриването' на пръстите и 'мигането' на очите. Доста успешно.
---------------------------------------------------------------------
Има немалко приложения - аз съм описал тук може би 20%, при това само съм ги споменал. Представляват интерес 'опитите' /какви опити, Ринат Шаймуратов направо си е "правел" хубаво време/ с времето през зимата - който се интересува може да прочете - Управление на времето и климатът на Земята. Експерименти
----------------------------------------------------------------------
Да, и не на последно място, не се плашете от стойността на пръв поглед на това устройство - излиза около 50-тина, максимум 100 лв. /за да е 100 лв много трябва да се постараете  :)/, ако сами си направите електрониката /е, или някой ви я направи по-тънко/. Кадуцеус в своя сайт не одобрява вертушката, но, честно да ви кажа, трябва да се спазят някои тънкости, които съм посочил в прикачения файл-брошура, иначе няма да има изразен ефект. Ето, един човек ми беше писал в лични, че бил направил въртенето да е ПО посока на часовниковата стрелка. Не бива да се бърза при изработването и после при насищането на организма с оргон-мю-частици. Плавно и хармонично е най-практично.  8)
« Последна редакция: Септември 06, 2012, 12:57:16 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1377 -: Септември 06, 2012, 13:13:01 pm »
Колеги, попаднах на този форум: "Пряко зареждане на ДВГ с оргон". Да има някой представа как се прави? ???

http://forum.gogobg.net/viewtopic.php?f=23&t=239

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1378 -: Септември 06, 2012, 14:27:06 pm »
п.п.с. да и още един подарък:), от мен - "Deviceless Dowsing" - който иска да го преведе това наименование на български от английски, при мен се получават все двусмислени преводи. ...
Преводът е "Радиестезия без инструменти" - "dowser" значи радиестезист, човек който открива вода и пр.

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1379 -: Септември 06, 2012, 14:28:27 pm »
момчета какво означва този символ? и има ли връзка той с оргона?

http://www.flickr.com/photos/43225435@N02/7942843046/in/photostream
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27