Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859330 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1350 -: Септември 01, 2012, 19:51:04 pm »
Изучавайте различните цветове, които можете да влагате в оргонитите и др. хармонизатори. Определен цвят или набор от цветове, правилно приложени и точно дозирани могат да усилят много действието на дадено изделие.
6285174923344176257

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1351 -: Септември 02, 2012, 02:10:08 am »
Здравейте,
досега не съм имал контакт никога с оргонит. За него за пръв път разбрах от тази тема и съм сериозно заинтригуван. Живея в Испания, близо до Мадрид на 14 км( Ривас Васиамадрид) ... тук постоянно се изсипват лайна из небето, нощем не спират ... от прочетеното дотук разбирам, че е жизнено важно да си направи човек сам . Живея на десетия етаж ... ако това има някакво значение! Има ли някаква рецепта за начинаещи ... нахвърлях на един лист различни материали. В момента идея си нямам откъде да намеря тон генератор или запер! Мисълта ми е ... като го сделам оргонита, като няма кой да ми каже как стоят нещата, как да го направя сам да заработи ... примерно, искам, да разкара електромагнитните гадости от компа и от GSMите в къщи ... аз телевизия не гледам от години, но пред компа стоя с часове понякога и се зомбирам! Гледам пише, че електроуредите работели по-добре ... как точно става схемата, има ли някакви необходими стъпки за прилагане? Тука в Мадрид напоследък гледам много е модерно и се отварят разни езотерични магазини ... продават  всякакви глупости, което според мен е белег на сериозен душевен упадък сред много хора ... но това е друга тема ... исках да кажа има купища кристали, всякакви! Как да си избера каквото ми е нужно, без да си купувам непотребни и неработещи китайски говна? Много ще съм благодарен, ако някой ме упъти, готов съм също да съдействам, ако някой има нужда да си закупи нещо, което тук се продава и е по -евтино!
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1352 -: Септември 02, 2012, 06:44:36 am »
Щом си на високо, задължително тенсор-ринг по вертикали и един както обикновено по хоризонтали.

Рецептата за начинаещи е да прочете нещата до тук.

Ако нямаш тон-генератор - малко по назад има мантри.

)

------------------------------------------------------------------------------

Само да вметна към останалите - зелените диопсити както и зоицит са ужасно деструктивни
НЕ СЕ ЗАГЛЕЖДАИТЕ В ТЕЗИ 2 СНИМКИ ПОВЕЧЕ ОТ 2-3 секунди!!!!!!!!!!

http://preciousgemworld.com/yahoo_site_admin/assets/images/Green_Diopside.2181216.jpg
http://friendlycrystals.com/images/Spheres%20and%20Eggs%20LARGE/SPR-RZ-001-a.jpg
------------------------------------------------------------------------------
за разлика от Цаворитите или Демантодите - веднага възстановяват тялото:

http://www.gemfix.com/images/stones/garnet_tsavorite_merelani/tsavorite_214.jpg
http://www.palagems.com/Images/gem_news/feat_demantoid_suite.jpg
« Последна редакция: Септември 02, 2012, 06:58:50 am от peyu2010 »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1353 -: Септември 02, 2012, 11:06:40 am »
Здравейте,
досега не съм имал контакт никога с оргонит. За него за пръв път разбрах от тази тема и съм сериозно заинтригуван. Живея в Испания..

Испания е една от най-напредналите страни в Европа във връзка с масово въвеждане на оргонни технологии /имат цели клиники с оборудване а'ла Райх/. Примерно. Иначе на испански е интересно това - радионика.  :)
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1354 -: Септември 02, 2012, 15:09:48 pm »


Оргоновият емитер представлява цилиндър, изграден от куха метална тръбичка (неорганична част) и органичен слой отвън. Според феномена, открит от Вилхелм Райх, оргона бива засмукан от околното пространство, препратен към вътрешността на металната тръбичка и насочен през отворите й.


Необходими материали и инструменти:

- месингова тръбичка 4мм външен диаметър
- памучна връв 4мм дебелина (дълга, колкото да стигне да се намотае цялата дължина на тръбичката)
- тръборез или ножовка
- ролетка или линеал, ножица, лепило С200
- фина пила

Начин на изготвяне:

1. Отрежете 18.1см от месинговата тръбичка.  (пресметнато е по формула)
2. Залепете единия край на памучната връв за началото на тръбичката.
3. Започнете да намотавате връвта стегнато около месинговата тръбичка. Фиксирате края.
4. Нанесете обилно от лепилото по цялото протежение на връвта, за да не се развива.

Така направен този емитер за оргон, ще излъчва оргон, кондензиран от околното пространство в две много тесни направления - отворите на тръбичката. Полезно е да се третират малки участъци от тялото - рани, заби и др.

Експериментирайте с тръбичката върху дланта или китката на ръката си, за да усетите затоплящата или охлаждаща струя оргон (при различните хора се усеща различно).

http://www.gocs1.com/gocs1/Psionics/ORGONE-EMITTERS.htm
« Последна редакция: Септември 02, 2012, 15:14:24 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1355 -: Септември 02, 2012, 17:48:07 pm »
Това е моя оргонен емитер. Аз лично усещам излъчването му на ръката си. Един изключително прост и евтин за направа прибор. С него могат да се правят какви ли не експерименти за доказване на присъствието на оргона.


Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1356 -: Септември 02, 2012, 18:08:10 pm »
sidewinder, може ли тръбичката да е медна?
Kiko1313, направо ползвай говорителите на компа. И музиката на Жан Мишел Жар е готина , има и готови честоти на 14 страница от темата.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1357 -: Септември 02, 2012, 18:13:26 pm »
Божинка, предполагам, че може. Но явно са имали нещо предвид това да са месингови. Наистина не мога да кажа защо препоръчват да са месингови.

Месингови тръбички от този калибър има в М. Бриколаж и памучна връв също.

Ако се доверим на ръководството от подписа ми, месинга има отношение към човешкото съзнание (както, ако има месинг в оргонит и тогава той става по-отзивчив на човешката мисъл). Защото тези тръбички са най-ефективни, когато са в ръката на човек.
« Последна редакция: Септември 02, 2012, 18:19:38 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1358 -: Септември 02, 2012, 19:02:25 pm »
Ето и един руски вариант.



"Малък акумулатор на оргон за локално облъчване на акупунктурните точки, който всеки може да направи много лесно. За тази цел, на метална тръба, запоена от едната страна, с дължина 30 см и 1 см в диаметър трябва да се намотае по посока на часовниковата стрелка /вж. схемата!/ пакет от четиредесет редуващи се листа алуминиево фолио и целофан, размер 30x40 cm, така че последния слой е целофан. Акумулиращата се вътре в този цилиндричен оргонен акумулатор енергия се излъчва локално от отворената страна на тръбата (вж. фигурата). Силата на излъчването може да се изменя посредством увеличаване или намаляване на броя на слоевете от алуминиево фолио и органичен материал.
Въздействие върху биологично активни точки, подбрани в съответствие с правилата на китайската медицина, се осъществява на разстояние 1-2 см в продължение на 5 минути за всяка точка. По време на една сесия се използват 2-3 точки. Моля, имайте предвид, че този тип на оргон акумулатор има само тонизиращо действие.
".

Забележка: Аз бих използвал медна или месингова тръба - с подчертани ЯН свойства - да излъчва. Експериментирано е с различни размери и слоеве - повече от 40 слоя става много неудобно да се използва, по малко от 10-12 ефектът не е особено изразен. Оптимална дължина от 18 до 40 см.

А ако трябва да се отнеме енергия от дадена точка /орган или система/ може да се използва следната схема /взета оттук/:



"Вакуум" устройство - правим обратното: неметални цилиндрична кухина с метален външен слой. Ефирът се абсорбира в единия край и се разсейва през страните. Геометрията на енергийното поле около вакуумното устройство е показан на схемата.
Как да се изработи вакуумно устройство? Необходими са следните материали:
То се използва при възпаления на органи и др., при пресищане с енергия и т.н. - за отнемане на енергията от желаното от нас място..

- Вътрешен диаметър 4 мм /а по-точно 3,97 мм/ винилов маркуч /шланг/;
- Вътрешен диаметър 8 мм /а по-точно 7,94 мм/ медна тръба;
- ножовка за рязане на маркуча и тръбата;
- Метър, остър нож, изолирбанд.

Изрязва се парче от медната тръба, с дължина 18.1 cm. Изолирбандът се увива около виниловия маркуч толкова пъти, така че да може да влезе плътно в медната тръба. Виниловият маркуч се промушва в медна тръба до края. Отрязва се излишната /стърчащата част/.
----------------------------------------------------
Интересно дали много се различава по сила на оргона от 'емитера' на К. Велц?


Работа:

Може да се тонизират чакрите директно с оргон или техните проекции:



А също така и проекциите на различни органи:



изображението е оттук.

Дори може да се въздейства и върху болни домашни животни.. И не само.. Полезни за развитието на 'способности' са упражненията от сайта на К. Велц, даден по-горе на руски, а го има и на английски. Между другото Велц дава и алтернативен вариант:
Цитат
Alternatively, you can use one or more layers of orgonite®:  get some metal powder in an arts supply store and mix it with latex paint or epoxy and paint the metal tubing with one or several layers of it.
« Последна редакция: Септември 02, 2012, 19:14:33 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1359 -: Септември 02, 2012, 20:04:57 pm »
Ей, изчетох ви най-после. Не се бях включвала от една година в темата и за да вляза в час, прочетох цялата тема от началото. Да припомня, че преди една година сънувах един специален сън, в който едно младо момиче с гъста пепелноруса коса цяла нощ ми обяснява за оргона. На сутринта бях запомнила само една дума - оргонит. Бях срещала и преди думата в Интернет, но не бях се интересувала подробно. Тогава след съня за 3 дни изчетох де що намерих в Интернет, а на четвъртия напазарувах каквото трябваше. Направих няколко калъпчета с различна големина. Някои си седят в къщи, а по-малките в чантата и в жабката на колата.
Да ви кажа, моето естествено състояние от тогава е "хармония и спокойствие".

...По принцип оргонитите прогонват животни с хищническа или паразитна природа. Това лято нямахме никакви комари. Ако искате вярвайте, но факта си е факт. ...
Вярвам ти и потвърждавам същото. Живея на село и преди винаги сме имали мишки, тук-там плъхове, през лятото стоножки (безобидни, но гадни на вид) по стените в стаите намирах всяка вечер по две-три. За комари и мухи да не говорим.
От една година, откакто има оргонит в къщи, мишките и плъховете изчезнаха тотално, стоножка видях точно два пъти това лято, комарите и мухите са в пренебрежимо малко количество, почти символично присъствие.
Наскоро пак ме прихвана мерака да си правя оргонит. Този път си поръчах по Ebay едновърхи и двувърхи кристали от Хонг-Конг на много добра цена, до 2 седмици трябва да пристигнат.
Обаче след всичко прочетено в темата за тенсор рингове, трескалиони и пр., утре отивам да търся и медна тел.  ;)

От този сайт можете да си закупите произволно количество кварцово брашно! Имайте предвид, че там хората работят с тонове :)
http://kamani.biz/
В магазина за акваристика във Варна ми обясниха, че т.нар. кварцов пясък, който се продава на строителните борси и в магазините по акваристика няма нищо общо с кварца, само така му е името. Това са ситни камъчета. Истински пясък от кварц има в бушоните или може да се намери в в стъкларски завод, защото се използва за направата на стъкло.
 Също и вулканичният камък за аквариуми не бил истински вулканичен.  :unknown:

П.П. В един друг форум попаднах на още един човек, сънувал също интензивен сън за оргонит.

П.П.П. А, в темата ме подсетихте за скалата на Бови, принтирах си я и запитах махалото каква е стойността на биоенергията вкъщи, показва ми стойности 25 000 - 26 000  ::)
« Последна редакция: Септември 02, 2012, 20:22:58 pm от Dom »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1360 -: Септември 02, 2012, 20:36:24 pm »
..запитах махалото каква е стойността на биоенергията вкъщи, показва ми стойности 25 000 - 26 000  ::)

"Каква е стойността на биоенергията вкъщи по скалата на Бови, сега, в този момент?"

Защото, без да се уточни, подсъзнанието, оф, махалото, може да покаже стойност по друга скала /примерно/ и/или стойност в друго време..  :)

п.с. поздравявам те за чудесните стойности - ех, добре е да се живее на село..  :)

6285174923344176257

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1361 -: Септември 02, 2012, 21:08:24 pm »
Благодаря. Запитах махалото с уточнен въпрос, според твоя съвет, пак същото показва. Оргонитите е добре, но спокоен и здравословен живот на село - още по-добре.  :i_am_so_happy:

П.П. Проверих някои стойности в бовис за сравнение - невероятно много е. А моята жизнена енергия ми я дава 12 000 бовиса
« Последна редакция: Септември 03, 2012, 07:27:50 am от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1362 -: Септември 02, 2012, 21:35:19 pm »
Поздравления Dom за ентусиазма и резултатите. Оргонитите работят много тясно свързани с човешкото съзнание и намерение. Докато тенсорите на Слим Спърлинг работят без да "питат" и да се "интересуват" от мнението ни.

Да докладвам и аз. Вкъщи енергетиката е от порядъка 12000-21000. Варира във времето. но хубавото е , че поне не пада под неутралната стойност, която за момента е 12000 (Неутралната стойност е тази като на текущата стойност на излъчване на Земята, която расте във времето). Затова неща, които сме яли преди и са ни давали енергия, сега може да не ни дават, даже да ни отнемат.

Пробвайте тенсор пръстените с чаша евтино вино. Специалисти казват, че при престоя си в пределите на тенсор, виното подобрява качествата си и придобива по-добър вкус.

Например банана има по-слаба енергетика от ябълката. Както и всичко сготвено е под всякаква критика. Чудя се защо го правим още. Ама пустия навик.

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1363 -: Септември 02, 2012, 22:22:23 pm »
Благодаря, sidewinder
Докато четях за cloudbusters и chembusters, схванах, че не е едно и също. Chembuster е това всеобщо разпространено устройство с шест тръби в каца с оргонит.
Cloudbuster е устройство, което влияе на времето, например може да предизвика дъжд в сушаво време. Което много силно ме заинтригува, особено след жегата и сушата това лято. Обаче почти не намирам информация в Интернет (търся на разни езици) за направата на такова устройство. Намерих едно филмче за Райх в Ютюб плюс това http://www.montalk.net/cloudbusting/cloudbust.html. Всички мнения и информация са добре дошли.  :)
« Последна редакция: Септември 02, 2012, 22:25:53 pm от Dom »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1364 -: Септември 02, 2012, 22:44:56 pm »
Cloudbuster-те са опасни и не може всеки да оперира с тях. Докато chembuster-те вършат същото, само че те представляват нещо като етерни клапи и се включват автономно, когато на едно от двете места (атмосфера-земя) настъпи дисбаланс. Един кембъстър може с месеци да не си проличи, че го има, ако обстановката е хармонична. Кембъстърите са "умни", заради кристалите в тях - добре изчистени преди това и програмирани да работят в желаната от нас насока.

Този линк http://www.montalk.net/cloudbusting/cloudbust.html ми допадна много и преведох по-важното от една таблица в него.

« Последна редакция: Септември 03, 2012, 00:17:52 am от sidewinder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27