Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859279 пъти)

0 Потребители и 49 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1200 -: Май 23, 2012, 16:44:06 pm »
Изпреварили са ме!:
Моето лично мнение по въпроса е, че и науката и "магията" се подчиняват на едни и същи общовалидни Вселенски закони, и как ще ги квалифицираме, зависи единствено от гледната точка и предпочитанията.  :blum2:

Скъпи Ичи:

По т.1 сам си направил заключението, че оргонита зависи от правещият го,
но моят опит е, че когато прекаля с програмирането на оргонита той се само-дезактивира
и от един момент нататък не подлежи на никакво препрограмиране.

Предполагам това значи, че когато оргонит влезе в деструктивна фаза
той умира и остава само красивата му обвивка.

По т.2 - NZ

По т.3 - Да, имаме!   
Справка девизът на Обединеното Кралство: "Dieu et mon droit" (Господ и Моето Право).
 :--- :--- :---
« Последна редакция: Май 23, 2012, 16:46:39 pm от peyu2010 »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1201 -: Май 23, 2012, 17:08:17 pm »
Науката казва как, но не защо. Магията знае защо, но не казва как.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1202 -: Май 23, 2012, 18:33:00 pm »
Срещал съм информация в интернет, че в магията оргонитите не представляват интерес, нито за самите магове, нито за техните ученици.  :unknown:  Като гледам - и за официалната наука май е същото.

А иначе някои от тях много сериозно боравят с физиката  :o  и вероятно има защо.

И наистина, в нито един източник не се среща дори намек за оргонити. Имам предвид оргонити като смес от органична/неорганична материя в пропорции 50:50 и кристал в тях - такова нещо не съм срещал. При Карл Велц е специална глина и други работи. Без кристали. А и той ги продава на хора като нас, никой маг не би се заинтересувал от неговите устройства.


И една препоръка - ако някой наистина започне да се мисли за маг и да пише наляво-надясно за магия - нека да разгледа тяхната класификация /общоприета е в света/, да се определи и тогава да говори /маг е ниво 4 и нагоре, в таблицата е посочено 4.1 - още не осъзнал себе си маг, но все пак такъв/. Другото по тази тема с магията са излишни думи.



« Последна редакция: Май 23, 2012, 19:17:19 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Ичи

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1203 -: Май 23, 2012, 21:53:35 pm »
Добре, енергията преминаваща през орогита бива преобразувана за добро, ама това не ми се връзва с думата репелент използвана за обозначение действието на даден оргонит. Какво се получава? Преобразуваната енергия отново се преобразува но с друга цел, която е да бъде отблъснато нещо. И питам аз, отново. Какво е въздействието на репелент-оргонита от гледната точка да отблъснатия? Май се получава отблъскване, негативно излъчване спрямо даден обект, така го разбирам аз. Ами атрактанта? Същата работа, само че с обърнат полюс. Това, че влизащата енергия е преобразувана в добра или неутрална по-скоро, не значи след изпълнение на програмата излъчването ще бъде пак такова.  В крайна сметка при направата на оргонит се цели въздействие над околната среда с определен резултат. Sidewinder, това ми беше и идеята когато запитах „Имате ли право да излагате други хора на влиянието на подобни устройства при положение че нямате тяхното съгласие и знание?“. Имах предвид съседа или човека стоящ в близост до излъчването. Когато не зачиташ другите не правиш ли и ти същото което правят и тези сложили gsm антена до даскало?
Къде виждам new age ли? Точно зад по-голямата част от идеологията за направата на подобни устройства. Като пример : пробуждане на интуицията, преобразуване, чудеса, енергийна защита, енергийно подсилване, подобрение на физическата и менталната производственост -„Поправя ДНК“ , „извисяване“ , хармонизация, пречистване на вода… още трябва ли да изброявам за да се схване приликата. А философията и идеологията на new age далеч предшестват 30-те на миналия век и писанията на такива като Блаватска и съратниците и го доказва, да не се връщам и по-назад.
Bofara, извини ме, но не можах да схвана идеята с аеродинамиката. Има разлика между магия и технология. При едното се използва енергия придобита благодарение на технически средства, а при другото не. А това, че голяма част от технологиите сме придобили от окултния свят е друга история. Пишеш „Срещал съм информация в интернет, че в магията оргонитите не представляват интерес, нито за самите магове, нито за техните ученици.“. Направи си извод (ако си убеден в това) тогава, дали оргонита ще ти помогне по отношение на магията и подобни влияния. Не мога да чета на руски иначе и таблицата бих коментирал.

« Последна редакция: Май 23, 2012, 22:22:39 pm от Ичи »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1204 -: Май 23, 2012, 22:36:36 pm »
Засега няма информация органит да е навредил на някого. В оргонитите има кристали. Много често тези кристали са с лечебно действие. Матрицата на оргонита увеличава обсега на действие на кристала многократно.


Изначалната роля на един класически оргонит е да извършва дренаж на зловредни енергии, да ги изчисти и излъчи отново в пространството с други по-френдли характеристики. Щом растения, които обикновено стават до 80см, под въздействие на изчистващите способности на оргонит вече са станали над 150см, за какво вредно въздействие говорим. Ти знаеш ли, че един ден заварих 30 охлюва около кембъстъра, който съм поставил. Това какво ти говори?


Кристалите са умни създания и не биха навредиили на никого. Ти като излезеш сред природата защо се чувстваш по-добре? Защото там има хармония, голяма част от електромагнитните полета са абсорбирани. Там, където има стрес линии и геопатогенни зони мравките си правят мравуняците и това хармонизира мястото.


Защо смяташ, че хората в града не заслужават подобна среда? Кой бяга от хубавото?
« Последна редакция: Май 23, 2012, 23:02:16 pm от sidewinder »

Неактивен Jaqueline

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1205 -: Май 23, 2012, 23:43:57 pm »
Здравейте и от мен!
Случайно попаднах на темата и ми стана изключително интересно!Няма как да прочета всички постинги и се извинявам,ако задавам вече зададени въпроси!Не ми стана ясно дали могат да се направят органити,които да се носят постоянно като един вид амулет ,тъй като моята работа е свързана с много пътувания и няма как да го оставя някъде?Също така дали би могло аз да направя органит за друг човек/в случая-майка ми/?
И последен въпрос....има ли някой от Бургас или околността,който би могъл да ме наставлява отстрани,защото не съм сигурна дали ще успея да се справя сама? :blush:

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1206 -: Май 24, 2012, 01:37:03 am »
По въпроса за носенето на оргонити, отговорът е - да, могат да се носят като амулети. Особеността на амулетите е, че при тях масата на "устройството" е по-малка, а от там и обсега и мощността съответно намаляват.
Ако ще правите  оргонит за друг човек, е добре при направата и при зареждането да вложите намерение, че оргонитът ще бъде полезен за човека, за когото го правите или за мястото на което ще се използва.

На хората от района на Бургас мога да помогна с информация за място, откъдето да си закупите полиестерна смола (12лв/кг в кутии, епоксидната е 25лв/кг). По този въпрос е желателно да общуваме с ЛС, да не кажат, че правим реклама на марки и магазини. :blum1: В Бургас нямам представа къде продават кристали, аз през повечето време съм в шопията и тях си ги набавям от тука, пробвайте да си ги поръчате от интернет. Иначе - питайте, ще помагаме с каквото можем.

Последно впечатление от оргонитите:
В момента под ръка имам един малък, около 50 гр, джобен формат. Състои се основно от алуминий, 2 щипки накълцан меден проводник и 2-3 щипки натрошен кристал тигрово око; около кварцовия кристал съм намотал спираловидна бобина с дължината на свещения кубит 523мм; зареждан е на 741hz и с цветето на живота. Тествах как влияе на сигнала на гсм-а ми, при поставяне на оргонита върху дисплея (телефонът ми показва информация за сигнала в -dBm и asu). Резултатът е: понижение на силата на сигнала с 4dBm и 2asu, когато оргонитчето е върху телефона. Стойностите на разликата не са големи, но се обнадеждих, че съм сътворил нещо, което наистина работи.  8)
« Последна редакция: Май 24, 2012, 07:30:34 am от Mirotvorec »

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1207 -: Май 24, 2012, 01:59:28 am »
Добре, енергията преминаваща през орогита бива преобразувана за добро, ама това не ми се връзва с думата репелент използвана за обозначение действието на даден оргонит. Какво се получава? Преобразуваната енергия отново се преобразува но с друга цел, която е да бъде отблъснато нещо. И питам аз, отново. Какво е въздействието на репелент-оргонита от гледната точка да отблъснатия? Май се получава отблъскване, негативно излъчване спрямо даден обект, така го разбирам аз.

По отношение на репелентите, аз не виждам нищо негативно. Колегата sidewinder има впечатления от работещ оргонит-репелент отблъскващ мравки, в който са вложени растения, които са неприятни за въпросните животни. В случая устройството излъчва енергетичния подпис на растенията, в което според мен няма нищо смущаващо. Просто на мравките не им понасят ментата и канелата, а оргонитът увеличава обсега на излъчване на енергията на растенията, вложени в него и така гадинките стоят достатъчно далеч.  :blum1:



Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1208 -: Май 24, 2012, 07:09:10 am »
...Bofara, извини ме, но не можах да схвана идеята с аеродинамиката. Има разлика между магия и технология. При едното се използва енергия придобита благодарение на технически средства, а при другото не. А това, че голяма част от технологиите сме придобили от окултния свят е друга история. Пишеш „Срещал съм информация в интернет, че в магията оргонитите не представляват интерес, нито за самите магове, нито за техните ученици.“. Направи си извод (ако си убеден в това) тогава, дали оргонита ще ти помогне по отношение на магията и подобни влияния. Не мога да чета на руски иначе и таблицата бих коментирал.
Излишно е да се пише за магия тук. Има раздел - езотерика, отново във форума. Ако не те интересуват оргонити и други хармонизатори, които се обсъждат тук - чети си /практикувай си/ Кроули, Спеър и сие ритуални 'демонолози' и "." /извини ме за резкия тон/. Да, оргонитите в повечето случаи /ако са работещи и с добър капацитет, разбира се/ биха помогнали против разните му там 'инволтации' и др. ритуали. Бррр. Искаш ли да пробваш?  :D Истината обаче е, че срещу сериозно въздействие няма да се справят оргонити в този вид, в който се изработват като цяло в света. Но и няма особена необходимост да се справят, защото тези, които могат да въздействат сериозно не се интересуват от хора като нас. Така че оргонитите си вършат перфектно работата /естествено ако са направени качествено и с мерак/.


п.с. между другото от 'вертушката', бисмута и нано-технологиите /а в частност такива, подходящи за "оргонити"/ се интересуват. Неслучайно споделих за нея тук и ако прочетеш сериозно ЦЯЛАТА изложена в сайта й теория /на руски  :unknown: к'во да се прави/ може би ще ти се изясни поне малко защо.
« Последна редакция: Май 24, 2012, 07:31:38 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Ичи

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1209 -: Май 24, 2012, 11:01:19 am »
Е, вече съм сигурен, че не знаете и не искате да знаете с какво се занимавате. Нямало място за магия  :o . Вие преглеждали ли сте сайта, писанията и биографията на тия "изобретили" технологията за която се говори тук? Ако бяхте го направили нямаше да се изказвате толкова прибързано и неинформирано. Ами ето почетете малко от и за Worldwide leader in Orgone Technology г-н  Karl Hans Welz :
http://www.orgone.net/theory4.html
http://www.magickcourse.com/mag3.html
http://www.magitech.com/
http://www.welz.us/
Предлагам ви да погледнете сериозно на темата за оргонитите, а не както до сега да си играете като малки деца. Получава се малко като експеримента на Harry Harlow с петте маймуни - - в чийто край никоя от маймуните не знае защо се прави това което се прави.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1210 -: Май 24, 2012, 11:06:56 am »
Има огромна разлика между Велцовите генератори и радионни машини и оргонитите, които правим ние. Не бъркай нещата. Оргонитите, с които се занимава темата тук са оргонови чистачи, а на Велц генератори на оргон.

Дори него го усмиват много от хората, които се занимават с оргонити, като Джон Логан например. Най-големите инвентори на оргонити са канадците и африканците. Не вярвам всички хора да са се сбъркали едномременно.
« Последна редакция: Май 24, 2012, 11:09:06 am от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1211 -: Май 24, 2012, 15:59:24 pm »
Цитат
По отношение на репелентите, аз не виждам нищо негативно. Колегата sidewinder има впечатления от работещ оргонит-репелент отблъскващ мравки, в който са вложени растения, които са неприятни за въпросните животни. В случая устройството излъчва енергетичния подпис на растенията, в което според мен няма нищо смущаващо. Просто на мравките не им понасят ментата и канелата, а оргонитът увеличава обсега на излъчване на енергията на растенията, вложени в него и така гадинките стоят достатъчно далеч.  :blum1:


С уточнението само, че този оргонит с отблъскващите билки не сработи. Сработи този, в който поставих мравки, и понеже го правих в момент на неистов гняв към тях, стана много мощен репелент. Тази пролет пак се опитаха да излизат и щом го поставих на входа и на следващия ден дим да ги няма. Коeто ме навежда на мисълта, че периметъра му не е голям, което е добре от една страна, защото иначе ще изгони мравките в обсег от 10-ки да не кажа 100-ци метри.
« Последна редакция: Май 24, 2012, 16:00:54 pm от sidewinder »

Неактивен Ичи

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1212 -: Май 25, 2012, 16:39:34 pm »
Като краен резултат може и да се различават, но не и като процес на изработване...както и да е. Имам чувството, че се блъскам в стена, а това не ми харесва. Разбирам какво е да си отдал доста време на нещо и после да се окаже, че не е правилно и затова исках да ви провокирам да си помислите малко. Но не искате да видите, дори да допуснете идеята, че подобна технология може да има вреден ефект. Питам се, къде остана отворения ум и научната критика в днешния експериментатор. Ти не си срещал да се говори за зловредно влияние от оргонитите, но аз съм, защото потърсих и за това, докато се радвах на ефекта от направеното. Ще завърша участието си в темата с откъс от края на филма ПРЕСТИЖ :
"Гледате да откриете секрета. Няма да го видите, защото не гледате истински. Не искате да го откриете. Искате да ви измамят."



Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1213 -: Май 25, 2012, 16:45:36 pm »
Ще завърша участието си в темата с откъс от края на филма ПРЕСТИЖ :
"Гледате да откриете секрета. Няма да го видите, защото не гледате истински. Не искате да го откриете. Искате да ви измамят."


Откога започнахме да се позоваваме на ционисткия холивуд.

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1214 -: Май 25, 2012, 16:50:34 pm »
Ти не си срещал да се говори за зловредно влияние от оргонитите, но аз съм, защото потърсих и за това, докато се радвах на ефекта от направеното.

Ще бъдеш ли така добър да споделиш с всички в какво точно се изразява това зловредно влияние? Ако има такова е добре да знаем какво рискуваме, ако не, поредната порция празни приказки без обосновка... :negative:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27