Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859323 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1185 -: Май 22, 2012, 05:29:21 am »
Най-вече за собственото ми лечение. Опит нямам все още.


Че то бяха писали по вестниците за някаква българска пирамида, дето се лекували хората. Май е тази.



...Примерно дали има някаква теория за начина по който съзнанието взаимодейства с материята,и ако да каква е връзката им...

Доколкото съм се интересувал свързано е със солитони, но не съм влагал сериозно старание да търся информация, защото трябва да имаш сериозни познания по физика.  :unknown:
« Последна редакция: Май 22, 2012, 05:39:34 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен la-ma-rin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1186 -: Май 22, 2012, 09:13:44 am »
Я вижте едно клипче по повод спиралите:
http://vbox7.com/play:56f4b6cc01
Бъди такъв за какъвто искаш да минеш!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1187 -: Май 22, 2012, 11:48:22 am »
Я вижте едно клипче по повод спиралите:
http://vbox7.com/play:56f4b6cc01


Всичко във Вселената е спирали, тороиди и вортекси. Самия атом е тороид, а не сфера. А, ако на някой още му е смешно във връзка с медните спирали на Спърлинг, ще му препоръчам да се подсети какво се изработва, когато искаш да хванеш ефирна телевизия или радио. Антенаааа... Бинго. На какво разстояние ще са прачките и колко ще е дълга антената опредяла с каква честота ще резонира.
« Последна редакция: Май 22, 2012, 13:12:30 pm от sidewinder »

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1188 -: Май 22, 2012, 14:00:13 pm »
Малко предупреждение.
За Фън Шуй се знае, че работи. Пренасочват се фините енергии, манипулират се и манната небесна слиза при теб.
Има обаче един факт, за който малко се говори, а именно, че хората постигнали някакво благополучие с тези методи, след време стават още по-бедни. Късметът не търпи насилие, затова умната с тези устройства и всекиму своето.
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1189 -: Май 22, 2012, 15:49:07 pm »
Doran, и е така и не съвсем... Има един Велик Вселенски Закон за Изобилието - всички останали вселенски закони са му "подзаконови нормативни актове" така да се каже ;) . Само че от хиляди години ни набиват да го забравим - конкуренция, оцеляване, разни вариации на закона на джунглата, то верно, че и лъвовете трябва да ядат :D и всичко това с цел да се взаимоизяждаме, щото тогава произвеждаме най-много енерджи за "онези"... ама на мен вече не ми се работи като батерийка  :blum2:
До преди няколко месеца, в продължение на 18 години се подвизавах в рекламния бранш, ходя по срещи, засичам се с конкуренцията, дебнем се като мишоци... а аз на пук на всички азбучни правила на маркетинга играя с открити карти и моята игра става, щото не си манипулирам клиентите. Бам, и печеля големия проект, който ме урежда финансово за половин година, а конкуренцията ме пържи с поглед... но ако се взема много насериозно не се получава.
Стават още по бедни, когато се вкопчват в придобитото... и няма пълно щастие, защото или залепваме за даването или за получаването - в баланса е майсторството!


Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1190 -: Май 22, 2012, 19:44:34 pm »
Прав си, прав си за картите. Аз съм в сферата на общественото хранене. Никога не си клатя клиентите с мошенгии и резултатът е налице. Край мен заведенията мрат, като мухи, а при мен нищо не се усеща.
Законът за изобилието не го знаех, макар да знам доста закони и други нормативни Вселенски актове. И все пак късметът не търпи насилие. Изборът си е ваш, но както се казва "Да бъде Неговата воля". Дори да е грешка насилието, тя е планирана свише, иначе няма да си научим уроците, а тук на Земята, те се учат по правило по трудния начин.
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1191 -: Май 22, 2012, 20:41:38 pm »
Я вижте едно клипче по повод спиралите:
http://vbox7.com/play:56f4b6cc01
Да, това си е уникално. Поне никой учен, астрофизик или астроном не беше ни отворил очите за това движение на Земята до сега, а и не само на нея. Но ако продължим мисълта на автора -  самата галактика  се движи по някаква траектория, и тогава орбитата на Земята става не спирала, а нещо още по-фантастично. Аз поне не мога да си я представя.

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1192 -: Май 22, 2012, 22:12:48 pm »
Не видях нищо особено в клипа, нищо ново. Всеки обект прави дори по-сложни от движения от описаните в клипа. Всичко зависи от това, кое тяло спрямо кое ще наблюдавате.  Ами ако вземем към обясненията и движението на Млечния път спрямо други галактики или въображаема точка във Вселената? Айде пак открихме топлата вода.
 Цялата Слънчева система описва синусоида спрямо галактическия център. Стана още по-сложно май :)
 А знаете ли, че Венера не се движи по овална форма спрямо Слънцето, а описва петлистна детелина ;)
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1193 -: Май 23, 2012, 02:25:33 am »
Малко предупреждение.
З хората постигнали някакво благополучие с тези методи, след време стават още по-бедни.
Късметът не търпи насилие, затова умната с тези устройства и всекиму своето.

Наскоро забелязах това и се радвам, че ме подсети.

От около 2-3 седмици нашият бар е без оргонити и оттогава уволниха 3ма души, а на останалите орязаха часовете.

Бих искал да отбележа, че повечето от нас не се вкарват във филми,
а действат на принципа - не мога да го обясня, но виждам че работи и го ползвам.

Мързи ме да пиша, но ще се напрегна само заради всеотдайността на SIDEWINDER

Поляците над мен прекратиха с техните вечни напушвания и наркомански крясъци "КУРВААААААААА...."

Дори днес ги видях, че 2 най-големите отрепки от тях са се събрали около кофите и сортират боклука в чували  :o :o :o

Лично за мен оргонитите, тенсор-рингове, сферите от 4 кубита са действащи неща, за които NZ как го правят,
но аз се опитвам да си ги нагодя за моите нужди вкл. и чисто материални - секс, пари, мързел ....  :P :P :P

Но когато тези неща ги махнеш от живота си следва предупреждението на Doran.

Дълбок респект към всички  :hi: :hi: :hi:

А колкото до алкохола - едни от най-интересните разговори на тема ОКУЛТИЗЪМ са водени
именно между първата и шестата бира :-)
 
« Последна редакция: Май 23, 2012, 02:43:17 am от peyu2010 »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1194 -: Май 23, 2012, 10:10:16 am »
...около 2-3 седмици..
21 дни е оптималният срок за адаптация на мозъка към някакво повтарящо се всекидневно вътрешно /например медитация/ или външно /например тренировка или друго/ въздействие.

peyu2010, благодаря за реалния отзив, лично аз мислех, че за 'ментални въздействия' срокът е по-кратък. Естествено, това не показва закономерсност, но лично за мен е достатъчно, за да си направя някои изводи за адаптацията и деадаптацията.

...Бих искал да отбележа, че повечето от нас не се вкарват във филми...
В повечето случаи, :) , това не са 'филми' а изменени състояния на съзнанието /напр. поста на sidewinder за 'дежавю'-то, възникнало по време на изработка на сферата-тензор/, породени от допълнителната енергия /и информация/ към която мозъкът /съзнанието/ в 'нормален режим' /т.е. без оргонити и др./ не са свикнали да възприемат на съзнателно ниво, а обработват като 'страничен шум'.
« Последна редакция: Май 23, 2012, 10:13:04 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1195 -: Май 23, 2012, 10:21:12 am »
Точна така е! И Doran и peyu2010 са прави едномременно. Конкретно за Фън Шуй съм установил от собствен опит, че когато научиш за тази философия, а вече може би и наука, тя се отключва и започва да работи. Но капана щраква, ако спреш и се откажеш да я практикуваш впоследствие. Все едно задействащ някакъв механизъм и щом се хванеш на хорото ще трябва да го играеш докрай. В този ред на мисли апела ми е не се хващайте, ако няма да го играете докрай.


Тенсор пръстените, сферите и другите хармонизатори веднъж направени играят ролята на портали, защото имат отношение към пространство-времевия континуум.  По думите на Слим Спърлинг, тенсор полето се реализира точно като ципа в равнината, образувана в пръстена (старгейт, ако щете). Тогава пръстена има способността да изкривява времето и служи за вход на особени енергии. Някъде бях чел, че така конструирани, тези устройства не могат да бъдат изполвани за други цели, освен съзидателни. Няма какво да се учудваме щом експеримента ми с водата се потвърди и опитната епруветка олекна с 3 микрограма, а другата запази теглото си. Например хора с екстрасензорика, наблюдавайки Acu-Vac бобина по време на употреба казват, че се наблюдава поток от сива или черна субстанция да преминава от тялото на човека към нея, а от другата старана да лъчи сноп от фотони или светлина с много ниска наситеност на фотони. Подобно явление дори се споменава в "Не пипай тази книга" на Ян Ван Хелсинг.


bofara, така е. Това си беше един доста сложен пъзел за решаване - да сглобиш тенсор сферата.
« Последна редакция: Май 23, 2012, 10:35:20 am от sidewinder »

Неактивен Ичи

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1196 -: Май 23, 2012, 12:56:45 pm »
Здравейте,
Искам да задам няколко въпроса на по-информираните експериментатори с оргонитни и биоенергийни устройства. Моля да не възприематe въпросите ми като форма на заяждане, обида и други подобни (негативопричинители  :D ). Единствената цел на въпросите ми е да разпитам за възможности , които смятам за важни, а и за такива, които може би и вие не сте обмисляли. Ще се опитам да обоснова причините за запитванията си, доколкото позволяват речника и знанията ми до момента. Надявам се да сте честни в отговорите си както към мен така и към самите вас.

1.   Намирате ли прилики между направата на HHG,TB, Chembusters (ако съм разбрал правилно съкращенията) и ритуалната магия? И при двете се подбират правилните съставки за поставената цел, и при двете се цели енергийно въздействие или противодействие над  даден обект, и при двете се използват съставки с подходяща енергийна сигнатура. Още една прилика намирам с амулетите, талисманите и различните видове муски приготвяни от окултния свят . Една от тези съставки е кристал, който бива програмиран (аз бих използвал демонизиран) и играе основна роля. До колкото съм запознат това програмиране може да стане по различни начини. Някои от тези начини са медитация, визуализация, рейки , напеви (мантри), генератори на различни честоти. Тук ще пропусна последния изброен от мен (генератори) и ще наблегна на другите. Вярвам, че сте запознати с изследвания на различни учени и ще се съгласите с твърдението ми, че това са изменящи състоянието на съзнанието техники (медитация, визуализация, рейки , напеви), а когато това стане факт нормалната връзка между духа и тялото (мозъка-съзнанието) се нарушава. Това дава възможност на недоброжелатели от мултиизмерно естество (демони) да съботират в тяхна полза процеса и крайния резултат от създаване на един оргонит, а това е една от причините да се правят подобни устройства(защита). В този ред на мисли продължавам със следващия си въпрос.
2.   Всъщност въпростите в т.2 ще са няколко, а причината е че според мен са взаимосвързани. Сигурни ли сте, че честотата която използвате е правилната и как разбирате че е така? Пристрастяващо ли е облъчването породено от  дадена честота(наблюдения след като устройството е отстранено след период на въздействие върху физиологията и психологията на индивида)? Възможно ли е облъчването да доведе до генетични изменения? Забелязал съм, че в new age „науката“  се представят доста неща като научни факти, а след проверка се установява че това не е точно така. Тъй като самата употреба на оргонити и биоенергийни устройства в голяма част е повлияно от философските  и „научните“ течения в new age движението съм настроен (меко казано) скептично към въздействията и достоверността на подобен вид технология. В подкрепа на думите си ще изведа някои от честотите представени в An Introduction to Orgonite (Трето издание © 2004 Jon Logan
Преглед на матриците на оргоновите материали, тяхното изработване и приложение.) приложен от sidewinder. 
•   „741Hz (синусоидална вълна) – честота за пробуждане на интуицията.“
•   „528Hz (синусоидална вълна) – Любовна честота за преобразуване и чудеса. Поправя ДНК.“ – генетични изменения?
„5075Hz (квадратна вълна) – Честота, която избрах сам. Използвам я за задействане на пулсари.
Проявява склонност към стабилизиране на енергията и има заземителен ефект. Използвам я като
мултифункционална честота за задвижване на генератори и да се успокоявам, когато стана
ексцентричен.“
•   „32kHz (квадратна вълна) – Друга честота, която избрах да използвам за пулсари. Има обратен
ефект на 5075Hz, но добре се сработва с нея. Използвам я да премахвам блокажи в работата на
човешкото тяло, за издигане на защита от енергийни атаки и като първа помощ при умствени
извисявания в медитацията и отдалечено виждане.“
 Виждам само изявления без научни обосновки и фактология, при това изявления базирани на личния опит и усещания на експериментатора, което от своя страна може да бъде доста подвеждащо.
3.   За да не ставам досаден ще задам още един въпрос. Имате ли право да излагате други хора на влиянието на подобни устройства при положение че нямате тяхното съгласие и знание? 



Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1197 -: Май 23, 2012, 13:04:24 pm »
Ще отговоря само на точка 3.

А някой нас питал ли ни е, когато са инсталирали антени за клетъчните телефони. Какъв Ню Ейдж видя в оргонитите като това е технология, открита 30-те на миналия век?

И да завърша, оргонит за несъзидателни цели не съществува и не може да се направи такъв. Всяка енергия минала през матрицата му се разпада от първоначалната си форма - рестартира се. Все едно да заври вода, да се изпари, да се кондензира и да кажеш, че в нея има още соли.

Спи спокойно!
« Последна редакция: Май 23, 2012, 13:06:45 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1198 -: Май 23, 2012, 14:01:54 pm »
Ичи, мога да ти препоръчам да прочетеш теориятатук е сериозно научно обяснение на руски/, на базата на която е създадено едно от тези устройства, което 'генерира чиста енергия'. Физика, няма никаква 'ритуална магия'. Чиста физика.  8)


« Последна редакция: Май 23, 2012, 14:23:37 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1199 -: Май 23, 2012, 14:21:50 pm »
Моето лично мнение по въпроса е, че и науката и "магията" се подчиняват на едни и същи общовалидни Вселенски закони, и как ще ги квалифицираме, зависи единствено от гледната точка и предпочитанията.  :blum2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27