Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859500 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1170 -: Май 21, 2012, 20:21:23 pm »
Етер и оргон са едно и също. Както и прана, чи и др. страни маименования на едно и също нещо, а именно, универсалната субстанция, която е всичко е в непроявен вид и в зависимост от постановката, може да се превърне във всичко, което можете да си  представите. В присъствие на голямо количество оргон, всяко нещо черпи и преобразува за себе си, спрямо своето предназначение в природата.
Адмирации за успехите с тези устройства :)
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1171 -: Май 21, 2012, 20:34:58 pm »
Цитат
  Етер и оргон са едно и също.


Може и леко да се различават в осцилацията, ама щом казваш.

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1172 -: Май 21, 2012, 20:56:46 pm »
Тенсор-ринг носещ вибрацията 128 на Великата Маха-Мая:




1. Взимаме кабел за компютърна мрежа. Обелваме го:




2. Завиваме го на дръжката на кухненското шкафче




3. Другият край влиза в бормашината и тъй като се разваля го завиваме стабилно




4. Завиваме максимално здраво бормашината.





5. Навиваме на най-бавните обороти в режим ЗАВИВАНЕ НА ВИНТ




6. Отделяме жичките по двойки




7. Отделяме и изправяме жичките по единично




8. Отделяме жичките на две еднородни групи - плътните цветове са едната група, прекъснатите втората




9. Потапяме оголените жички в колофон, калайдисваме ги.




10. Десет пъти се убеждаваме, че сме навили калайдисаните жички в правилната посока.
Ако не сме - режем и започваме от т. 6 отначало




11. Отбелязваме къде в средата на калайдисаните жички се намира кралския кубит.
(Перманентен червен маркер)




12. Запояваме еднороден цвят към себеподобния му.




13. Същото




14. Пием кафе ....




Това устройство беше направено благодарение на безценните изчерпателни обяснения на SIDEWINDER,
поради което за всякакви въпроси и пояснения следва да се обръщате единствено и само към него!!!

Това устройство можете свободно да го копирате, продавате, подарявате, кръщавате, присвоявате,
патентовате на ваше име и каквото се сетите още.

 :drinks: :drinks: :drinks:
« Последна редакция: Май 21, 2012, 21:38:30 pm от peyu2010 »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1173 -: Май 21, 2012, 21:04:03 pm »
peyu2010, ти ми взе тока направо с този ринг. Отказвам се да правя двойни спирали от тел вече.

Кой е SIDEWINTER? Не съм давал съвети да се прави такова нещо. :o

Нали не ми се подиграваш?!
« Последна редакция: Май 21, 2012, 21:44:46 pm от sidewinder »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1174 -: Май 21, 2012, 22:14:07 pm »
...точно до детската площадка пирамидална конструкция, заобиколена от камъни, подредени по строго определена ориентация...







Камъните нямах възможност да ги снимам, защото имаше малки деца, а не ми се искаше да ги снимам и тях. Но самите камъни се намират по мисленото продължение на диагоналите на основата.


Опитах се да го направя схематично, без да следвам пропорции, просто визуално /възможно е да съм объркал или пропуснал нещо, не съм оглеждал подробно/:






На пръв поглед прилича на някаква мандала. Ако трябва да бъда честен принципите, които са използвани тук са за концентриране на деструктивни вибрации от околното пространство в самата пирамида.  :good: Интересно е обаче от нея къде отива този 'концентрат'? Ако беше само паралелепипед, а не пирамида щеше да се неутрализира, но за пирамида не съм чувал да неутрализира вредни вибрации. Но е възможно. Интересно под земята дали има нещо...  ;)
Ако концентрираше оргон наоколо растителността щеше да е избуяла сериозно. А както виждаме си е напълно нормална. А и децата не ми се струват много енергични, когато си играят в близост. Макар че може да е случайност.

Опитай се да направиш нощна снимка, за да се види дали има йонен стълб над върха на пирамидата. По това ще се разбере дали са вложени правилни материали в пирамидата, или тя е направена само от цимент. Ако е само от цимент е малко вероятно да оказва някакво хармонизиращо влияние на околното пространство. Нощната снимка ще покаже истината.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1175 -: Май 21, 2012, 22:20:10 pm »
Mildo... и таз добра. За какво се пънем вече 10 страници в темата?!


Почваш от тук и стигаш докъдето сме сега. Но прочети всичко, че има подвеждаща информация и след това корекции на същата.
Mildo се е ориентирал общо взето правилно. Опитал се е да ти даде прекрасна идея за експеримент.
Става дума за това да се вложат всички възможни телени хармонизатори в един по-големичък оргонит, по-големичък, с цел да ги събере всичките и цялото това съоръжение да се внесе в пирамида. Как мислиш, какво би се случило? Машина на времето? :D :lol: Или някакъв уред за свръхмощна хармонизация, която трудно ще се понесе от повечето човешки индивиди, тъй като повече от нас са свикнали само с отрицателни вибрации?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1176 -: Май 21, 2012, 22:32:15 pm »
Опитай се да направиш нощна снимка, за да се види дали има йонен стълб над върха на пирамидата. По това ще се разбере дали са вложени правилни материали в пирамидата, или тя е направена само от цимент. Ако е само от цимент е малко вероятно да оказва някакво хармонизиращо влияние на околното пространство. Нощната снимка ще покаже истината.
Извинявай, предпочитам да си го спестя.


SMSI-H


Ти лично за какво ПРАКТИЧЕСКИ би ползвал пирамида? Имаш ли КОНКРЕТЕН опит?

 
« Последна редакция: Май 21, 2012, 22:34:13 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1177 -: Май 21, 2012, 22:38:45 pm »
Най-вече за собственото ми лечение. Опит нямам все още.
« Последна редакция: Май 22, 2012, 13:04:22 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1178 -: Май 21, 2012, 22:44:14 pm »
Позволете ми да се намеся и да изтъкна качествата на сферата-генератор на тенсор поле. От досегашния ми опит с нея ще кажа, че е доста по силна от оргонит. Като се прибрах вечерта на следващия ден след направата, не можах да си позная апартамента енергетически. Едно такова ефирно усещане, чувство за подреденост те обзема и спират да те дразнят някои неуредици.

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1179 -: Май 21, 2012, 23:09:55 pm »
Тенсор-ринг носещ вибрацията 128 на Великата Маха-Мая:

1. Взимаме кабел за компютърна мрежа. Обелваме го:



 :drinks: :drinks: :drinks:

Имам 2 въпроса:
1.Колко приблизително като дължина кабел ще ни е необходим?
2.Задължително ли е готовото устройство да се намира на дръжките на кухненския шкаф или на някаква друга метална поставка?
« Последна редакция: Май 21, 2012, 23:12:57 pm от emo_G »

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1180 -: Май 22, 2012, 00:06:33 am »
С риск да се изложа адски,ще попитам алдиторията която е концентрирана тука от няколко месеца(ще станат),абе хора,добре че сте в графа контрол над съзнанието....това не ви ли навежда към една мисъл.....
Ето и излагацията ми:С няколко съфорумци смятаме,че нещата спират до материално притежание вплетено с психическа нагласа! Пример: Излизам позитивен,пуша козче с живи хора(споделяме...си...),пия 2-3 бири с приятна компания,прибирам се и стаята ми е ефирна.  :o Всичко е свързано с материално средство за предразполагане с преждевременно наклонена идея за сЪприятностЪ..... Коз-Бира-Медни тръби...Все близки...(жизнена енергиа,чи,ци,прана)...
Нима не е еднотипно,мисълта е хаотична,вселената също,но всичко от което имаме нужда е там,само да пожелаем... Ето сега знам,че се излагам спрямо много от вас,но едновременно с това напомням за лекия хаус който цари и някои от нас правят нещо(повечето реят,вкючае азе).... Материалната дистанция м/у медна тръбичка в къщи и свободно меслене... Стигам до известни опити на Кастанеда,с мои думи:Взимаш опият,за да ти покаже нещата!Като вникнеш в нещата,спираш опият и държиш нещата в свои ръце....,докато може(за някои докато опията действа,иначе здраво мислещите качват LEVEL/те са малко,знаем/)!  :hi:
Изложих се сам,но го казах от няколко гърла...  :flag_of_truce:
Дано има сред вас творци,архитекти и конструктори...,че да въдворите малко ред(в хауса де,хахаха)-УСПЕХ!  :drinks:
Съвет:Разсейте се малко,пийнете биричка поне,че запушихте.... А,да не забравя,музиката много помага.....  :dance:
Следва музикален поздрав за хората които ме подтикнаха да сътворя този пост и за вас у хауса!...  :D
www.youtube.com/watch?v=DCfW0vA8rSE
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1181 -: Май 22, 2012, 00:31:34 am »
Напълно съгласен с tazmdg, повечето хора колкото повече четат за тези работи, толкова повече се "филмират".
Напоследък какви ли не работи чета тук, хвърчи делтапланер и човека си мисли, че го пръскат с химикали.
И да кажа, че не отричам влиянието на предметите около нас, но най-важни си остават Хората около нас.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1182 -: Май 22, 2012, 00:39:54 am »
Абе ша са окажете прави ей. Мен взеха да ме понаболеват пръстите от навиване на телчета. Това ша е сигурен белег да ги спирам. Тя жената от доста време ми намеква, ама нали тая пуста вманиаченост все не ме пуска, та така.


Освен и ние да минем на козче, бира (аз и без това си я взимам де), весела компания... а защо не в духа на майнд-контрола и сериали да погледаме малко, некоя друга плетка да зафанем. Идилия. Еххх какви времена бяха, а сега с какво сме принудени да се занимаваме.

Мен например ме е страх от зли сили и демони и съм си закачил звънче на входната врата да се дрънка при влизане и излизане.
 :D


Прави сте момчета, но ми позволете да не се съглася с вас.
« Последна редакция: Май 22, 2012, 01:04:31 am от sidewinder »

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1183 -: Май 22, 2012, 01:05:48 am »
БЛАГОДАРЯ ЗА ОТКРОВЕНИЕТО!  :yes: (не крещЪ)
За това говоря,човека в теб...СЕГА и в момента,малко по-късно се губи кога и къде,тука помагат нотите...,да запазиш баланса... Я,сега да си признае някои свирил ли е на пиано?! Някога??? Скоро?!... Усещане получавали ли сте в процес на материализация на нотите в/у роял и зала ... (поне 20х40х9м)... акустика ...... Хайде да не вдигам летвата от боклука,но всички до един сме забравили от къде сме и за къде сме!.... Готиното в случая е,че сродните души се намират(надушват)....За после,предстои да пишем... Бяха пирамиди,фараони,императори и диктатори...така и не се смениха,макар пирамидата,за да действа я пресякохме...,фараоните направихме президенти,премиери или по старо му КРАЛЕ@,еднакъв модел на мравуняк!
Ма крал от хауса,на кой му пука?!...Нали не е от мене,нали?!..
П.П.:Пишете,ама и слушайте!
ТУРЕТЕ МЕ У FUN  :--- ВСИЧКО ПРЕДСТОИ... (направи си сам) ... ... 
« Последна редакция: Май 22, 2012, 01:26:54 am от tazmdg »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1184 -: Май 22, 2012, 03:05:18 am »

Дано има сред вас творци,архитекти и конструктори...,че да въдворите малко ред(в хауса де,хахаха)-УСПЕХ!  :drinks:

Спокойно всичко си има и хубавата страна.просто не сме погледнали през нея.Оргонното инженерство ,ако мога така да се изразя е огромна практична философия за живота на ефирните енерргии.Там има много истина ,но и тази философия  -наука както и други си имат един и същи проблем нямат универсално деиствие.Това обаче не значи че не  може и да има приложна стойност.Примерно сещам се за една понеже си фен на Кастанеда,представи си оргонен синхронизатор който да ти генерира постоянен поток на оная жизнена енергия от която дигаш левела....хахахНа мен ми е по любопитно друго,дали концепцията за био енергиините синхронизатори съдържа е себе си по леснодостъпни знания с които да причиняваме и подреждаме реалността си.
Примерно дали има някаква теория за начина по който съзнанието взаимодейства с материята,и ако да каква е връзката им.И другия ми въпрос дали темата може да се сведе до разбиранията на по широк кръг от желаещи....ОПА ЯКО СЕ РАСТРЕСЕ СОФИЯ..........ЕБАТИ ТРУСА..........

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27