Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859208 пъти)

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1095 -: Май 17, 2012, 21:43:42 pm »
Каква сумарна дължина на телта е необходима за всичките 4-ри пръстена за тенсор-генератора? 5-6 метра или повече? Колко ще остане след навиването?

Местата, където се срещата пръстените, запояват ли се?

За 4 пръстена по 1 Кубит трябват 6 метра тел, които после стават около 4.5м. 6-те метра се прегъват наполовина, примката се закача на кука, а свободните краища в бормашината. Усуква се в режим завиване на винт. Уточнихме вече, че трябва да стане сперала обратно на ч.с.
Пръстените се засрещат, така че всяка тел да се свърже със собствените си краища. Запояват се.

Само да кажа, че 4мм2 при навиването светеха в лилаво, а 6мм2 излъчваха жълта светлина. По думите на майка ми, която се оказа човек със способност да вижда тези енергии, цветната светлина струи от телта, само докато навивам. Като се стегне и спира да свети. Разликата в цвета може би се дължи на честотните параметри на съответната дебелина тел.
« Последна редакция: Май 17, 2012, 21:51:51 pm от sidewinder »

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1096 -: Май 18, 2012, 00:12:54 am »
Чакай сега!
По назад беше казал, че се навиват с бормашината в режим "РАЗВИВАНЕ", а  сега "ЗАВИВАНЕ"??

Последно???

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1097 -: Май 18, 2012, 00:14:39 am »
Чакай сега!
По назад беше казал, че се навиват с бормашината в режим "РАЗВИВАНЕ", а  сега "ЗАВИВАНЕ"??

Последно???

Цитат от поста на rosster:
Цитат
"По време на семинара аз му зададох въпроса (на Слим Спърлинг) - Защо използваш спиралата на рибонуклеиновата киселина обратна на часовниковата стрелка при изработване на спиралите вместо по-често срещаната (по-логично да се използва) ДНК спирала по часовниковата стрелка?"
Той каза, че по време на неговите първи експерименти е използвал спирала с намотки по часовниковата стрелка. Той е оставил спиралите в мазето на дома си и е включил електричеството. Изкачил се е по стълбите и е бил ударен от много силна топлинна вълна, при което се е върнал обратно в мазето и е развалил намотките.  Той асоциира (придава на) намотките по часовниковата стрелка разрушителна/деструктивна топлина."

Сега знаеш, че и аз съм се подвел, както Слим.

Вкъщи държа три пръстена по часовниковата стрелка, но засега още не ме е ударила топла вълна. :)
« Последна редакция: Май 18, 2012, 00:22:32 am от sidewinder »

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1098 -: Май 18, 2012, 00:18:58 am »
Аха, значи ЗАВИВАНЕ е нещото което ни трябва, а РАЗВИВАНЕ ще ни даде оръжие за самоотбрана?

МНОГО БЛАГОДАРЯ!

 :yes: :yes: :yes:

Всъщност днес направих 2 кубита, но в последния момент се оказа, че не мога да ги ползвам за това
за което бяха предназначени. В режим РАЗВИВАНЕ. Така и не ги съединих. Отивам да ги разваля.


 
« Последна редакция: Май 18, 2012, 00:22:07 am от peyu2010 »

Неактивен hometrader

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1099 -: Май 18, 2012, 12:13:29 pm »
Здравейте, имам въпрос свързан с хармонизаторите. Взех си медна тел 1мм и имам намерение да си направя като начало персоналния хармонизатор които е като осмица. Въпроса ми е понеже медта бързо се окислява и потъмнява какво може да се направи или трябва да се почиства редовно. Мисля си дали ще е добре ако се залее в епоксидна смола. така маи се получава и един  вид оргонит, или греша. Също така след навиването този край които е прегънат на средата след това реже ли се или така се запоява към другия получен , където са двата края на цялата жица. И още нещо посоката на навиване последно коя е с бормашината на завиване или развиване. Надявам се да съм бил ясен и да сте ми разбрали питанките.
« Последна редакция: Май 18, 2012, 12:16:10 pm от hometrader »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1100 -: Май 18, 2012, 12:26:32 pm »
@hometrader

Този ли имаш предвид?

http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=18767.msg250824#msg250824

Неактивен hometrader

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1101 -: Май 18, 2012, 12:49:33 pm »
Да този. Въпреки , че пише за тръбичка, но ако това е от значение, че мисля да го направя от тел 1мм моля да ме коригирате.Идеята ми е да се носи на врата. Освен това там пише 500мм какво ще стане ако се направи с 523мм. От предишния ми пост въпросите за гривната също ме интересуват.
« Последна редакция: Май 18, 2012, 12:57:56 pm от hometrader »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1102 -: Май 18, 2012, 12:54:15 pm »
Да, при този се използва тръбичка, която се пълни със структурирана вода. Не съм виждал негови варианти с плътна тел, но ти може да си първия, който да опита. На всички твои въпроси има отговори в постовете от последните две страници на темата.


Що не пробваш този. Поне ще е по предписание направен. Използвай тел поне 2-6мм2 1мм ще се огъне дори само от това, че стои в джоба ти.
http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=18767.msg251817#msg251817

"...какво ще стане ако се направи с 523мм."

Още по-добър ефект...
« Последна редакция: Май 18, 2012, 12:59:43 pm от sidewinder »

Неактивен hometrader

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1103 -: Май 18, 2012, 13:02:55 pm »
Благодаря за съвета. Наистина може да започна с този модел. А въпроса със заливането с епоксидна смола дали ще е подходящо, а телта ми е 1мм понеже ми се видя подходящо за по голяма компактност с идеята да се носе на врата. И също не видях, а може и да съм пропуснал за гривните където се прегъват на средата после там режат ли се.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1104 -: Май 18, 2012, 13:05:36 pm »
И също не видях, а може и да съм пропуснал за гривните където се прегъват на средата после там режат ли се.


Посочи ми с линк за кое точно става въпрос. За телта, когато се прегъва преди да се усуче с бормашината ли питаш?

Неактивен hometrader

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1105 -: Май 18, 2012, 13:30:42 pm »
Значи питам за тази гривна  http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=18767.990 дали се премахва ухото което се образува при прегъването преди намотаването и още с тенол за запояване ставали да се запои. Моя извод е че трябва да се премахне ухото и да се на паснат краищата, дали съм прав.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1106 -: Май 18, 2012, 13:44:28 pm »
Значи питам за тази гривна  http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=18767.990 дали се премахва ухото което се образува при прегъването преди намотаването и още с тенол за запояване ставали да се запои. Моя извод е че трябва да се премахне ухото и да се на паснат краищата, дали съм прав.


Абсолютно! Винаги се отмерва тел в повече, защото при усукването дължината се свива. Режат се и двата края, за да отпаднат парчетата от бормашината и ухото, както ти се изрази. От чистото и еднородно парче спирала се режат 1/2, 1, 3 и 1/2, 1/4 или 1/8 кубита.


Искам да използвам случая да се извиня на тези от вас, за които инструкциите са объркващи, неясни или подвеждащи понякога. Това е така, защото първо в интернет има много разминавания, второ, информацията се подава откъслечно. Затова, ако има някакви съмненя, тук е мястото да ги изчистваме и изясняваме.

На по-предишни страници дадох този обобщаващ клип за направа на повечето хармонизатори.

« Последна редакция: Май 18, 2012, 13:48:07 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1107 -: Май 18, 2012, 14:07:44 pm »
...Направих това нещо от тел 0.4 мм в мащаб 30% от оригинала...

Този пост може да наведе на мисълта, че играят роля не само размерите /ако се играе с мащаба могат да се вложат каквито си искаме размери, включително и някои собствени телесни мерки като лакът/, но и материала, личната сила на изработващия и, не на последно място по значение, определено не на последно място - ГЕОМЕТРИЯТА на изделието.
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1108 -: Май 18, 2012, 21:43:58 pm »
Днес явно е ден на извиненията - извинявам се, че все се намесвам в темата без на практика никой да ме е питал.  :hi:


Като стана дума за лявовъртящата спирала в по-горно съобщение аз бях споменал, че при лявовъртящи спирали и други такива форми е добре винаги да има съд с вода, която да поеме върху себе си евентуална негативна информация. Пиша това съобщение, защото се сетих за един друг подход, реално прилаган от човек, който разработва такива устройства. Той държи до тях - черупки от охлюви /дясновъртящи, оригинал от природата  :rofl2: /. Това е един добър пример за т.нар. 'астрални капани', за нежелани същности.


Още веднъж - сори.  :hi:
6285174923344176257

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1109 -: Май 18, 2012, 22:35:30 pm »
Той държи до тях - черупки от охлюви /дясновъртящи, оригинал от природата  :rofl2: /. Това е един добър пример за т.нар. 'астрални капани', за нежелани същности.



Утре отивам до охлювеното гробище на полянката да си събера няколко черупчици.  :blum1:

Въпросните черупки могат ли да се използват за зареждане на оргонитите? Какъв ще е ефектът от поставяне на такава черупка вътре в оргонита? Имам предвид цялата черупка, например вместо кроп бобина на дъното/върха на устройството, за да насочва енергията.
« Последна редакция: Май 18, 2012, 22:41:04 pm от emo_G »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27