Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859470 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1080 -: Май 17, 2012, 11:52:38 am »
Като гледах снимката на генератора на торсионно поле, се сетих за филма "Контакт". Доколкото си спомням, използваха съоръжението от снимката за да създадат изкривяване в пространството и да отворят портал, в който пускаха капсулата за пътуване.  8)



Попаднах на едно интересно интервю с академик Палюшев. Разказва доста интересни  неща за изследването и приложението на торсионните полета. Най-интересно на мен ми беше, че са успели с разработен от тях торсионен генератор да захранват цяла ТЕЦ с топлинна енергия.  :o Давам връзка към интервюто:
http://freeforum.politolozi.com/index.php?topic=229.0

Генераторът на торсионно поле, който е показал sidewinder може ли да се използва за зареждане на водата от водопроводната система? Как ще е по-удачно да се постави около водопроводните тръби - в сгънато или в разгънато положение?


Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1081 -: Май 17, 2012, 11:59:27 am »
Сферичния генератор не става за тръби. За тази цел се нареждат 6 пръстена по протежение на тръбата. Пръстените да се запоят около нея, не до или на нея.


Такава машина като от филма има вече на Земята.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1082 -: Май 17, 2012, 12:03:32 pm »
...Генераторът на торсионно поле, който е показал sidewinder може ли да се използва за зареждане на водата от водопроводната система? Как ще е по-удачно да се постави около водопроводните тръби - в сгънато или в разгънато положение?

Щом е създаден с опция за 'ментално' програмиране /още повече, че е необходимо да се актуализира само веднъж годишно/ защо да не може? Ако радиусът му на въздействие е с такъв обхват, както посочва по-горе sidewinder /не съм чел първоизточника, там сигурно обясняват/ не разбирам защо е необходимо да се поставя във физическа близост до тръбите? Указва му се ментално /кой както е свикнал - с образи, писмено /в специално тефтерче или тетрадка, предназначено точно и само за такива изделия/, с честоти и т.н. зоната му на действие /която може да се намира извън обхвата на зрението на оператора/ и му се задава конкретен режим на работа.
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1083 -: Май 17, 2012, 12:06:20 pm »
Като казвам, че не става, имам предвид това, че не е удобно. По лесно е да се наредят 6 1/2 Cubit пръстена.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1084 -: Май 17, 2012, 12:09:57 pm »
Какво може да ми кажете за честотата 488 MHz?


----------------------------


Едно 'техногенно' допълнение за тези, които са забравили как изглежда хартията и не им се занимава с тетрадки и тефтерчета за 'програмиране' на тази сфера-тензор:


1. В notepad или в друг елементарен текстов редактор се описва подробно алгоритъм за дадено действие.
2. Това notepad-файлче се качва се в паметта на gsm-а - най-добре е в специална папка.
3. Понеже в повечето време gsm-ите не се използват активно съвсем спокойно телефона може да се постави  в тази сфера-тензор и съответно да се синхронизират и хармонизират излъчванията на телефона /по gsm-мрежата/ и обхвата на действие на сферата /на който му се занимава може да го провери на практика с махало за обективизиране/.


Забележка: Трябва да се отчита, че такива хармонизатори създават поле, в което личната сила на оператора, взаимодействащ си с хармонизатора /в случая сферата от тел/ се проявява в максимална степен. Т.е. повечето резултати зависят не само от хармонизатора /той е един вид усилител/, а от личните способности и потенциал на конкретния човек, както и на степента на 'комуникация' между подсъзнанието и съзнанието му (например за това способстват различни практики за синхронизация на мозъчните полукълба).
Друго сериозен фактор, който трябва да се отчита е, че когато се 'програмира' подобно устройство е най-добре да се действа с максимална безпристрастност /това го споделям от личен опит и не само/, т.е. тук емоциите нямат работа или с други думи - когато се описва алгоритъмът на действие /съставя се програмата/ е добре да сме изчистили съзананието си от емоции (+ или - няма значение).


Освен комбинацията от лична сила, безпристрастност и артефакти-усилители съществуват и други фактори с различна тежест, но те спадат най-често към личната сила, според мен.
« Последна редакция: Май 17, 2012, 12:57:31 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1085 -: Май 17, 2012, 15:10:13 pm »
Преди малко си получих 'тухлата' бисмут /99,5% чистота/. Не знам колко е обхвата й /като екран/, но за личното ми пространство стига с лихвите /усеща се силно изменението/. Не мога и да си представя какво ще е ако се вложи грамотно в дадени изделия-артефакти.
6285174923344176257

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1086 -: Май 17, 2012, 16:25:21 pm »
Направих това нещо от тел 0.4 мм в мащаб 30% от оригинала:
 
 
 
 
 
 Моето се получи много нескопосано, дългата част дойде отвътре, вместо отвън както съветва SIDEWINTER.
 
 Абе - адски немарливо и прибързана направа.
 
 Поставих го под прозрачна стъклена кана с вода.
 
 След 10тина минути се усещаше, че не вкуса, а структурата е някакси "по-мазна".
 
 За всеки случай, след няколко часа помолих друг човек да пробва -
 казаха, че не е мазна, а има вкус на свежа изворна вода, леко по прохладна от околната температура.
 СВЕЖО - е най-близкото значение.
 
 На базата на собствен опит смятам, че първоначалната вода трябва да се зареди минимум 3-4 часа,
 а ако може 8-12 е още по-препоръчително (преди излизане за работа може да се налее и като се върнеш е готово).
 
 След това е достатъчно когато нивото на заредената вода в каната падне на 1/3 - 1/4
 да се долее нова порция вода догоре и да се изчакат само 10тина минути преди да се пие.
 

 Толкова от мен за сега.

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1087 -: Май 17, 2012, 16:28:24 pm »
Преди малко си получих 'тухлата' бисмут /99,5% чистота/.

Завиждам ти, защото тук в Англия, някой неща са далеч по-недостъпни отколкото в BG.

Всъщност - доста неща, дори и Епоксидната при нас е на цена между х4 и х5 спрямо България,
а това веча са си прекалено много пари, дори и за тукашна заплата. :mad: :mad: :mad:

 :drinks: :drinks: :drinks:
« Последна редакция: Май 17, 2012, 16:33:58 pm от peyu2010 »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1088 -: Май 17, 2012, 16:39:53 pm »
Пълен спектър от приложения на тенсор генератора.





В градината

Подобряване на растежа на растенията и жизнеността им
Връща боледуващи дървета към перфектно здраве
Увеличава и балансира съзидателните намерения
Използвайки намерението, могат да се държат настрана нежелани нашественици и вредители
Има вярване, че тези структури внасят положителна енергия в градината
През 1940-те агронома и генетик Д-р Derald Langham открива представители на 8-клетъчния етап от ембрионалното развитие, което е еднакво при всички живи организми

Комфорт и защита

Лекува вредния ефект от замърсяването с електромагнитните полета, включващо:

- Клетъчните телефони
- Електропреносната мрежа
- Компютрите, уредите, електрическите крушки, радио сигналите
- Други електромагнитни замърсители
- Зловредните енергии на патогенните зони и стрес линии

Други приложения:

- Усилвател е на енергии, действа като щит и предоставя енергия
- Може да се програмира с всякакъв вид манифестиране
- Усилвател на намерение
- Помага за синхронизацията на физическото с духовното тяло на човека
- Поставяйки обект в средата на генератора, той усилва енергоинформационния му отпечатък (лечебни кристали, оргонити, пиктограми)
- Медитацията в присъствие на генератора усилва интуитивните способности


П.П. Когато го правех моя и си блъсках главата 2 часа да го преплета, въпреки че гледах показно от клипчетата имах усещането, че се случва постоянно дежавю и някакви времеви аномалии. Смятам себе си за доста сръчен човек, но честно ви казвам, имах усещането, че нещо става с времето - поне 10 пъти го разпоявах и запоявах, докато стане.

За 4 пръстена по 1 Кубит трябват 6 метра тел, които после стават около 4.5м. Струва между 5-10лв. Е, струва ли си за тая дребна сума човек да не си направи толкова мощно по способности средство?
« Последна редакция: Май 17, 2012, 17:04:20 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1089 -: Май 17, 2012, 17:15:47 pm »
Още едно приложение, което ми се струва, че не е упоменато, но мисля, че е във възможностите на сферата-генератор: включване /по желание на оператора/ към даден социумен егрегор, за по-хармонично и благоприятно взаимоотношение с хората, принадлежащи към този егрегор. Естествено, впоследствие със  силата на намерението се изключваш, ако желаеш.
Също ми се струва, че ако се направи една такава мини-сфера /пропорционална на оригиналния размер/ за носене на каишка /неметална, мисля, че в сайта на сфера Българа беше обяснено защо/ и се носи от даден човек, може да се укаже ментална връзка и взаимодействие на тази малка сфера с голяма, настолна каквато sidewinder е посочил тук.
« Последна редакция: Май 17, 2012, 17:35:49 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1090 -: Май 17, 2012, 19:39:29 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=vUIrj_2RHxk&feature=related


Оргонитите и Илюминати майнд контрол

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1091 -: Май 17, 2012, 20:17:51 pm »
Saidwinder, тъй като отново подхвана темата за оргонитите, би ли споделил впечатления от пловдивския ви кембъстър?  :blum1: Много се изкушавам да опитам и аз да построя и аз едно такова устройство, ама пустото му финансиране.... Компромисен вариант само с една медна тръба дали ще има ефект? Целта е да се покрие около1,5км радиус на село...

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1092 -: Май 17, 2012, 20:55:08 pm »
sidewinder,Колко трябва да е дебела телта, за да се изработи тенсор генератор?

Кога трябва да измерваме един кубит, преди навиването или след като телта е навита? Примерно на един сантиметър дължина, колко броя навивки трябва да има телта, след като приключим с навиването; и въобще имат ли значение броя на навивките на, примерно, единица дължина 1 см?

И още един немаловажен въпрос. Кажи за последно, колко е един кубит 523 или 529 мм?



Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1093 -: Май 17, 2012, 21:04:43 pm »
Много тънките телове се късат твърде рано при навиването, много дебелите трудно се навиват до плътна и стегната серпентина. Така че на база моя опит препоръчвам 2-6мм2.


Кубита се измерва при вече навита спирала, защото в по-ранен пост уточних, че двете парчета започват да реагират енергийно и се държат като едно цяло. В началото, където споменавам за първи път за тенсора бях казал, че се мери правата тел, но това се оказа впоследствие неправилна практика - бил съм се заблудил. Не мога да си редактирам поста.


Гъстотата на навивките се определя от ъгъла, който заемат спрямо надлъжната ос на спиралата, а именно 45 градуса.





Един свещен кралски кубит е точно 20.6 инча=523.24мм Плюс минус 2 мм не е проблем.
http://en.wikipedia.org/wiki/Cubit
« Последна редакция: Май 18, 2012, 12:41:40 pm от Mirotvorec »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1094 -: Май 17, 2012, 21:37:41 pm »
Каква сумарна дължина на телта е необходима за всичките 4-ри пръстена за тенсор-генератора? 5-6 метра или повече? Колко ще остане след навиването?

Местата, където се срещата пръстените, запояват ли се?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27