Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859350 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #960 -: Април 08, 2012, 20:50:12 pm »
Какво да ви кажа за оргонитите?

Опита ми за сега е следния:

1. Под матрака имам 8 оргонита от тук:
http://www.ebay.co.uk/itm/251010852528?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
Бръчките от лицето ми изчезнаха безследно.
Правя повече секс.
Спя повече отколкото без тях.

Първата партида на този човек беше ужасно силна - като хванеш оргонит и до 15 секунди ти прилошава.
Когато ги носех до работата за да не ми прилошее по пътя спазих съвет които намерих тук - увих ги във станиол.

Втората партида на този човек е на 50% по слаба, но интересното е че все пак са деиствени, макар и не толкова силно.

Открих, че можеш да си препрограмираш оргонит жсеки ден за мнещо различно, ако имаш само 1.

Оргонити в мвн не могат да се задържат,
защото след като в къщи направих няколко с различни мои рецепти - медни пластини,
9 каратово злато, сребро, истински скъпоценни камъни започнах да раздавам оргонити -
и направени от мен и купени.

Мнението ми е, че за оргонит е наи-добре да се използва истински максимално прозрачен природен камък
+ максимално много стоманени стружки и съвсем малко епоксидна смола - колкото да ги скрепи във форма.
Формичка ползвам пластмасова за лед.
Природния камък може да е и синтетичен, при условие, че има същият химически състав както и природния.
Например нещо като това:http://www.ebay.co.uk/itm/110853327294?_trksid=p5197.c0.m619

Злато и скъпоценни камъни има смисъл да се ползват във оргонните генератори или машините за изпълняване на желания и/или подмладяване или пътуване във времето и пространството.

2. Купих оргонити от тук и ги разхварлях из цялата къща:http://www.ebay.co.uk/itm/Orgonite-orgone-life-energy-towerbusters-30-X-Large-/150786878457?pt=UK_Metaphysical_New_Age&hash=item231b992bf9

Този продавач ми се стори, че е побъркан?, но оргонитите му деистват.
Много са слаби защото имат само кварцов пясък и метал на прах, първоначално адски бавно се зареждат,
но испускат мека лекуваща енергия.
На горния етаж имаше латиноси и една тлъста полякиня, които вечно си правеха гръмки скандали
независимо дали е 4 сутринта или 6 през деня. Бяха отвратителни!.
След като разхварлях оргонити из цялата къща те имаха още 2 дни скандали, след което полякинята и партниора и изчезнаха безследно. Изчезнаха и скандалите!!!

Определено в една къща е по-добре с оргонити отколкото без тях!
« Последна редакция: Април 08, 2012, 20:57:08 pm от peyu2010 »

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #961 -: Април 08, 2012, 21:01:17 pm »
Искам да благодаря искрено както на организатора на този форум,
така и на активно привнасящите участници в темата,
защото благодарение на тях разбрах за оргонити, как да ги оправим и т.н.

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #962 -: Април 09, 2012, 17:16:53 pm »
Някои хора изпитват затруднение да си направят сами succor punch. Разбираемо е напълно. Но въпреки това може много лесно да се програмира както единичен кристал, така и оргонит. За тази цел съществува... bluetooth. Необходимо е в обхвата на устройството blutooth /независимо какво е то/ да се постави желаният за програмиране оргонит /и не само оргонит, може много неща/ и да се пусне желаната честота, звук, гласова команда-афирмация, абе с една дума - програма. Колкото по-дълго се 'проиграва' през bluetooth-а, толкова по-ефективен ще бъде записа.  8)  Естествено, това е за хора, които ползват такива технологии.


И едно предупреждение - от интернет понякога може да се купят кристали със съвсем малка 'маркировка', почти невидима. Това в някои случаи може да бъде доста опасно за взаимодействащия си с този кристал енергоинформационен пашкул, в зависимост от програмата, заложена по този начин в кристала /става дума за негативно въздействие, това е реален случай, споделен от реален маг, закупил си кристал от там/. Внимавайте, не си давайте парите за неща, които може да ви навредят.
6285174923344176257

Неактивен ATALIS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #963 -: Април 09, 2012, 18:28:47 pm »
А могат ли да се правят оргонити с органични в-ва?

Неактивен rosster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #964 -: Април 11, 2012, 16:43:56 pm »
Привет и поздравления на всички за хубавия форум и за темата, доскоро непозната за мен!

Решил съм да направя chembuster, но ще разчитам изцяло на собствени средства. Идеята ми е да влагам определена сума пари всеки месец и в рамките на половин година да го завърша. Но възникнаха няколко въпроса, на които знаещите се надявам да ми отговорят!
1. Тривиалният въпрос за кристалите - кои са проверените и надеждни източници за закупуване? Живея в сравнително малък град и нямам достъп до фън шуй  магазини, нито пък мога да си позволя да отида в София за шепа кристали.
2. Първа фаза съм решил да е изливане и втвърдяване на смолата, кристалите и медни тръби с дължина 50 см. Гледам из нета обаче, че има разни подобрения с намотки, спирали и т.н. - моля за коментар; кое според вас е ок и кое не е.
3. При завършване на първа фаза, chembuster-a ще работи ли? По моята логика ще работи, но с по-малка ефективност. А дали е вярна?!
4. Като ползвам медни преходници, за да удължавам постепенно височината на тръбите, това влияе ли по някакъв начин на работа на чембъсъра? Мисълта ми е, че тръбите няма да са гладки и непрекъснати, а ще има "бабунчета", "възелчета" ... разбирате ме предполагам :)
5. Колко дълги мога да ги направя тръбите по схемата с поетапно удължаване? Гледам, че в повечето инструкции се задават 2м; а повече?
6. Медните тръби с ф22 или ф28 да закупя и каква трябва да е дебелината на самата тръба. Модели има много.
7. Живея на последните етажи в блок и се чудя как да заземя чембъстъра; идеи?
8. Чембъстъра определено ще стои на терасата и се чудя дали това, че няма обхват към всички посоки ще намали ефективността му?

Изчетох целия форум, както и други материали в нета, но е възможно да задавам въпроси, на които някой вече е отговорил. Предварително се извинявам, за което!

Като за финал ви предлагам да видите това http://www.youtube.com/watch?v=n6KF0EWuJqM Малко ексцентрично, но пък много логично ;)

Неактивен rosster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #965 -: Април 11, 2012, 16:53:34 pm »
На някои снимки в нета виждам, че тръбите май са 7, а не само 6 подредени в кръг - една централна и 6 около централната. Каква е разликата и кой вариант е по-добър? Вижда се, че централната тръба е и малко по-дълга от останалите 6.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #966 -: Април 11, 2012, 17:19:51 pm »
Привет и поздравления на всички за хубавия форум и за темата, доскоро непозната за мен!

Решил съм да направя chembuster, но ще разчитам изцяло на собствени средства. Идеята ми е да влагам определена сума пари всеки месец и в рамките на половин година да го завърша. Но възникнаха няколко въпроса, на които знаещите се надявам да ми отговорят!
1. Тривиалният въпрос за кристалите - кои са проверените и надеждни източници за закупуване? Живея в сравнително малък град и нямам достъп до фън шуй  магазини, нито пък мога да си позволя да отида в София за шепа кристали.
2. Първа фаза съм решил да е изливане и втвърдяване на смолата, кристалите и медни тръби с дължина 50 см. Гледам из нета обаче, че има разни подобрения с намотки, спирали и т.н. - моля за коментар; кое според вас е ок и кое не е.
3. При завършване на първа фаза, chembuster-a ще работи ли? По моята логика ще работи, но с по-малка ефективност. А дали е вярна?!
4. Като ползвам медни преходници, за да удължавам постепенно височината на тръбите, това влияе ли по някакъв начин на работа на чембъсъра? Мисълта ми е, че тръбите няма да са гладки и непрекъснати, а ще има "бабунчета", "възелчета" ... разбирате ме предполагам :)
5. Колко дълги мога да ги направя тръбите по схемата с поетапно удължаване? Гледам, че в повечето инструкции се задават 2м; а повече?
6. Медните тръби с ф22 или ф28 да закупя и каква трябва да е дебелината на самата тръба. Модели има много.
7. Живея на последните етажи в блок и се чудя как да заземя чембъстъра; идеи?
8. Чембъстъра определено ще стои на терасата и се чудя дали това, че няма обхват към всички посоки ще намали ефективността му?

Изчетох целия форум, както и други материали в нета, но е възможно да задавам въпроси, на които някой вече е отговорил. Предварително се извинявам, за което!

Като за финал ви предлагам да видите това http://www.youtube.com/watch?v=n6KF0EWuJqM Малко ексцентрично, но пък много логично ;)


Действай по тази схема, няма да сбъркаш:


http://api.ning.com/files/kIRxOPdBl3O1cVAwPqpgo8hh8i-Ih4724wkG9lqueKPPL8enJndGMS0mx2zwa9eBPc37TZg8ec-RToA6ERjNbNlnp3dXHVB2/doncroftcloudbuster.jpg


Тя е плод на опити и проверки, докато се установи как да бъде построен правилно работещ кембъстър. Всичко останало са опции.


Тръбите могат да са от Ф19-Ф28 - важно е кристалите да влизат в тях.  Хубаво е кембъстъра да е в контакт със Земята. Закачването му към заземителната електрическа мрежа е само опция. Може да си направиш една кроп бобина, която да поставиш на дъното на оргонита на СВ-а. Тръбите не се старай да ги правиш много дълги - не е нужно. Кристалите задължително двойно терминирани. Кембъстъра не заработва веднага след втвърдяването му. Това зависи от местността, и от други неизвестни фактори. Като цяло това трае от дни до седмици.

Това с казанчето е много добра идея. Аз например съм увил с електрически кабел един дебел ТВ. Така част от изчистения оргон заминава по мрежата и евентуално може да стигне и до предавателните антени на GSM клетките.
« Последна редакция: Април 11, 2012, 17:46:23 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #967 -: Април 12, 2012, 09:33:19 am »
Изкуствени кристали - направи си сам. /на руски/ По отзиви от някои чуждестранни 'оргонитчици' изкуствените кристали работят супер. Още повече, че докато 'кристализират' може да се вложи каквато си искаш първоначална програма в тях.



Ето японски селф-мейд кристали, вложени в оргонити, като някои от кристалите тежат до 40 кг!  :o 
6285174923344176257

Неактивен rorchach

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #968 -: Април 15, 2012, 23:49:39 pm »
В храмът на Ванга до входа се продават сувенири и има едни камъчета с нейна снимка от едната страна. Възможно ли е тези камъчета да представляват някакъв вид оргонит ? Не си спомням точно какво беше казала продавачката, но мисля че каза, че е хубаво да се носят постоянно и че носили късмет на притежателят им.

Неактивен S.

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #969 -: Април 16, 2012, 16:58:46 pm »
А! Много интересна тема, изчетох я по нощите на един дъх.  :)


Имам намерение да пробвам да си направя оргонитче, дори с изследователска цел!
Ако се замислим, приятели, всичко около нас също е направено на този принцип. Нямам против скептиците - те също си имат своята роля и е хубаво да се поставят нещата под въпрос. Но докато четях като цяло ми мина през ум това как вярваме, че една мъничка пластинка, със съставки по няколко грама - каквото са микрочиповете, например, си вършат работата, но не можем да повярваме, че събрани по друг начин съставки - не могат. Замислете се, в момента стоим пред компютри, които са една купчина плоскости, кабели и какво ли не, информацията пътува по тези кабели и ни дава възможност да виждаме картини, снимки, реално да си говорим с човек насреща, да го виждаме. Това е изумителна обмяна на енергия и информация.
Но ни се струва неадекватно да повярваме, че кристал, със засилващи действието му стружки наоколо, задържани в едно цяло от смола, не може да има действие само защото....? Какво? Не го виждаме?


Разбирам опасенията на някои, че човек може и да си навреди. Това е възможно във всяко отношение и също трябва да се помисли - от там искам да попитам - има ли начин един оргонит да бъде унищожен, ако не работи както трябва и ако не се поддава на "препрограмиране" с намерение, под течаща вода, заземяване и прочее?
Просто да се знае.


Смятам, че оргонитите са чудесна възможност човек да се съсредоточи върху желанията си, да им намери точен и ясен изказ и да ги вложи като послание в изработването на своя оргонит. Да не говорим и, че това може да се превърне в приятно занимание, да се съчетае с изкуството с различните форми и шарки, с науката - с експериментите и така нататък. Нищо в този живот не може да ни гарантира как работи и как ни въздейства. Няма как да знаем с каква умисъл са направени уредите ни вкъщи, нито как точно ни действат, нито дали не отварят път на същности и прочее. Но след като имаме шанс да създадем нещо с двете си ръце и да проследим действието му върху нас - мисля, че трябва да го направим. Може да е рисковано, но толкова много други рискове не взимаме под внимание.


Бъдете здрави! Експериментирайте и бъдете честни със себе си, за да научите максимално от това и да владеете влиянието му!


Искрено ви благодаря за чудесната тема!

P.S. - Доколкото знам кактусите повлияват излъчването от компютрите, телевизорите и тн. в благоприятна посока. Нямам намерение да вграждам кактус или нещо от сорта, но просто ми хрумна, че има и нещо като естествен аналог на оргона. :) Важно е, между другото, да се измисля нещо по посока електромагнитната радиация. И ако сте прави, че оргонита преобразува тази отрицателна енергия, която уредите излъчват - ще е супер. Дори да не излъчва положителна, а просто да хармонизира.
Казвам го по повод това, че нивата на електромагнитна радиация при модерния човек са много високи. Мнооого над нормата. Прикачвам частта за human toxin от изследването, което си правих през октомври. Нивата са ми особено завишени, а не ползвам микровълнова печка, макар че разполагам с уреда и това сигурно има влияние. Единствено престоя пред компютъра и на телефона. За щастие, от последното ми изследване стойностите са спаднали на 300 и няколко, но в момента го нямам на компютъра си. Свързвам промяната с това, че почти изобщо не ползвам телевизора от тогава, а и разговарям много по-малко по gsm апаратите, които за "по-хубаво" са и два. В друга посока обаче - съдържанието на пестициди в организма ми е скочило.


:) Лек и ползотворен ден!

Неактивен striking

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #970 -: Април 16, 2012, 19:48:23 pm »
Здравейте :) Весели празници :)

От няколко дена се запалих много по оргонитите и прочетох 90% от тази тема + преведената книга на БГ + други материали и видеа...

Сега искам да си направя и аз няколко оргонита за различни цели. Впечатли ме този на sidewinder от 50-та страница.Оргонитът е със следния състав:
 
 
Стомана  Месинг Разав кварц (натрошен, но не на прах) Един ДТ кварцов кристал  Зареден на 528Hz и с цветето на живота  Само че имам няколко въпроса:
   - от къде и как да си намеря Халкопират и Разав кварц
   - какво е съотношението на първите 4-тири съставки? Разавият кварц най-вероятно, ще се смеси със смолата и ще бъде много малко, но на другите материали как да бъде ?
   - ако заредя тази честота през лаптопа-->усилвател (онкио - голям е и е доста добър)-->тонколони ще стане ли работата или изобщо няма да излезе тази честота? Защото щом е 528, ако излезе 529 все едно нищо не съм направил...

Искам да си направя и още един TB, но MHD де, нещо не много специално като от тук например. Но този май е HD. Дайте ми някоя "рецепта", която да е тествана, не много сложна но добра, защото ще се опитам да го програмирам с мои утвърждения, да ме успокоява, да ми дава енергия и т.н. За това не ми трябва да е специално  насочено толкова много към нещо, като първият, който искам да си направя :)

И да попитам във Велико Търново някой знае ли от къде може да се набавят материали - кристали и т.н.

Ако някой отговори тази вечер ще бъде добре, защото утре мисля да ходя за материали :)
« Последна редакция: Април 16, 2012, 19:51:40 pm от striking »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #971 -: Април 16, 2012, 21:57:08 pm »
За това как можеш да си сигурен дали уредбата/компютъра ти произвежда 528 херца става лесно с програма аналазатор - Cool Edit Pro. Тя генерира тон с определената честота и в реално време ти дава графика на параметрите на звука в децибели, честоти и т.н.


Когато правите оргонити по импровизирана рецепта от вас, съдете за пропорциите на металите от техния вид. Алуминия винаги преобладава, защото е лек и с по-ниска плътност. Метали като стомана, мед и изобщо тежките метали присъстват в по-малки количества. Първичния (задължителен) метал винаги преобладава като количество над вторичните. От наръчника в подписа ми можете да видите таблиците с метали, кристали и органични вещества.


Отделните компоненти в оргонита си ги представете като набор от матрици, които придават някакво състояние или параметър на енергията. Нещо като лещите в голям фотообектив - всяка леща прави нещо със светлинния сноп, докато се получи крайния резултат.

Трябва да се има предвид, че всички оргонити, направени да работят по пасивен начин са доста бавни като действие (енергията преминава бавно през тях), за разлика от тези с някакво допълнително енергийно стимулиране.
« Последна редакция: Април 17, 2012, 07:39:06 am от Mirotvorec »

Неактивен Lumar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #972 -: Април 16, 2012, 22:57:20 pm »
Искам да попитам някой може ли да ми направи такав кристал или от къде мога да си купя ... Предварително благодаря за отговарите

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #973 -: Април 17, 2012, 08:00:32 am »
Колко елементарно било, направо... Такова 'нещо' само че с 12 'пръстена' е в основата на ATG 12. Естествено, има си разни хитрини с 'оргонита', с ентропията и др., но... Направо  ???
6285174923344176257

Неактивен striking

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #974 -: Април 18, 2012, 18:16:41 pm »
Някой може ли да даде линк или да обясни, как да създадем определена честота и да я направим примерно с 15-20мин продължителност с програмата Cool Edit Pro ? Защото аз нещо не успях да се справя ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27