Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859223 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #870 -: Декември 07, 2011, 21:09:21 pm »
"Суров черен шоколад с едни чудесии в него - напоследък това ми е новата мания - в него слагам сурови: какаово масло, кокосово масло, какао на прах, годжибери, много, много афа, спирулина, мака, много орехи, половината смлени, половината цели, стевия на прах, малко мед от пита, тиквени семки, сушени червени боровинки. Като хапна 1-2 парчета от него съм перпето мобиле до късно през нощите." - това цялото чудо /цитирано от http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=3823.0 /, разбира се в подходящо съотношение с оргонитните съставки -  :o

IMHO малко по-трудно ще се втвърди, но...
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #871 -: Декември 07, 2011, 21:13:13 pm »
Голяма мадама е тази Мер... Какви ги ръси само. ;D
« Последна редакция: Декември 08, 2011, 09:39:36 am от Mirotvorec »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #872 -: Декември 08, 2011, 08:05:23 am »
В тази програма се съдържат готови немалко лечебни честоти - за доста заболявания /наименованията на заболяванията и на конкретните микроорганизми са на английски и/или латински/Примерно ГРИП - INFLUENCA, FLU, много са! Освен това човек може и сам да си избере желана от него честота. Инструкции за работа - в архивния пакет. Изключително лесен начин да се програмира кристал с конкретна цел, който, разбира се, практикува програмиране със succorpunch, преди да вложи кристала в оргонит, или по време на самото му застиване. Един аудиокабел от компютъра към кристала,



и един обикновен succorpunch... Евтинийка.  :)



Естествено, има мнения, че звуковата карта на компютъра изкривява сигнала... Някои ползват тон-генератор, други - друго... Има и мнения, че скаларните вълни, идващи от мьобиуса увреждат електрониката - при мен засега няма такива признаци. Въобще. И внимавайте със съпротивленията на мьобиуса и на аудиото на компютъра - ако има необходимост от резистор!

Програмата е добра, аз лично съм доволен. Ползвам я и по предназначение и пия структурирана вода /избирам си да вървят последователно няколко честоти за енергизиране и избиване на нежелателни микроорганизми - комбинациите са много, на който-както му харесва/. Имам я от близо година - не съм кихнал даже. Нищо.
Реших да я дам, защото е зима... С популярните напоследък  :good: медальони от оргонит - ако се програмира такъв медальон против грип, например, и се носи от човека, тогава самият медальон вече ще излъчва на определената честота/честоти/. На подобен принцип работят и оргонити с вложени в тях хранителни продукти /чесън особено против грип  :)/, билки, адаптогени, лекарства - с излъчване на информация на определени честоти. Примерът на sidewinder с мравките в оргонита - излъчва сигнал за смърт конкретно за мравките и живите като го усетят - бягат...

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ - не правете подобен оргонит с вложени в него пчели!!! Съвсем сериозно.  :o Няма да обяснявам защо. Послушайте ме!

п.с. счита се, че повечето заболявания имат микробиологична природа. Трепем злобния микроорганизъм...  :)

От по-рано, че да сме здрави!  :)
« Последна редакция: Декември 08, 2011, 08:56:07 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Lullu

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #873 -: Декември 08, 2011, 09:21:04 am »
Мер е страхотна с прекрасни идеи, шапка и свалям ;D Покрай нейния чудесен сайт си промених хранителните навици, а пък тая рецепта си е направо убиец  8) Е само дето ако това чудо се сложи в оргонит... мале мила..  :lol: Народа наоколо ще е константно наяден! Хехе  ;D

Сайд.. според теб има ли някаква опасност някой да изготви оргонит, който да вреди по някакъв начин? Имам предвид не съзнателно да си му вложил нещо подобно (ако си извратен мозък), ами просто така да се получи впоследствие.  Вчера ме запитаха това, защото обсъждахме кое как.. и честно казано аз не съм толкова запозната, нито пък имам опит с тях.. та ти имаш ли някакво мнение за това? 

Бофара, онова малкото нещо дето е залепено за кристала как се нарича? За да знам как да го търся  :blush: Не се смейте, не сме всички толкоз чак на тея техники  8)

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #874 -: Декември 08, 2011, 09:28:41 am »
Бофара, онова малкото нещо дето е залепено за кристала как се нарича? За да знам как да го търся

Конкретно това на картинката /черното/ е женски миниаудиожак 2.5мм. В магазините за електроника са стотинки и има разновидности - пример от интернет. Препоръчвам да се купуват малко по-качествени, а не обикновените китайски. За дълговечност.

...докато й ги показвах и й обяснявах, тя подхвърли "добре, а възможно ли е да се пренасити човек на такава енергия?". Аз никога не съм се замисляла, но тия дни се изпоболяхме вкъщи и се замислих... споделете мнение...

Не е за препоръчване ако заболяването е с микробиологична природа /счита се, че даже злокачествени заболявания имат такава/ да се използва оргонит с общо предназначение. Защото е много вероятно и лошите микроорганизми да се радват на потоците чи, които им се предоставят съвсем съвестно. IMHO.
« Последна редакция: Декември 08, 2011, 09:54:56 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Lullu

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #875 -: Декември 08, 2011, 10:03:36 am »
Благодаря ти за отговора! Ще го намеря!

По повод тази програма, която даде по-горе - ти освен за грипа имаш ли други наблюдения, имам предвид свързани с други заболявания?
И друг въпрос - ако имаме предвид строго специфичните свойства на различните кристали/камъни (по-специално в частта касаеща отражението им на различни органи и системи в тялото) - и използваме по сходство именно кристала/камъка влияещ най-добре на конкретния орган или болест да кажем - и именно него програмираме с въпросната честота.. то тогава засилва ли се лечебния ефект?

А ако си попаднал на място, където обсъждат използването на тази програма във връзка с оргонитите - моля те, дай някакъв линк  :blush: 

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #876 -: Декември 08, 2011, 10:21:41 am »
По повод тази програма, която даде по-горе - ти освен за грипа имаш ли други наблюдения, имам предвид свързани с други заболявания?

Имам. Кожно заболяване. Неприятна история, особено ако в работата имаш директен контакт с хора. Резултатите в краткосрочен план /14 дни/ по определена схема са отлични. След това човекът се отказа. Мързеше го да си пуска честотите  :o /използваше моя програмируем оргонит - малкия/ и си го взех, за да го ползвам за други цели.

...ако имаме предвид строго специфичните свойства на различните кристали/камъни (по-специално в частта касаеща отражението им на различни органи и системи в тялото)

Ахатът изпълва целия необходим за това честотен диапазон.

...то тогава засилва ли се лечебния ефект?

IMHO да.

А ако си попаднал на място, където обсъждат използването на тази програма във връзка с оргонитите - моля те, дай някакъв линк

Относно честотите и друга полезна информация може да се намери в http://www.jivdom.info/forum/ и в http://mazeto.net/

Във връзка с оргонитите - хм, че то има много хора, които си пускат честоти в такива сукорпънч-устройства. Конкретно за тази програма не знам. Но и тя работи на честоти. За линк - ами този линк, който съм посочил по-горе в поста със самата програма. Хората са си описали добре, само че не с такава програма, а с генератор на честоти - пулсар.  

Повечето хора в България или не могат, или ги е страх да си направят такова нещо. И не знаят дълготрайните ефекти върху човешкия организъм. Има болести, които са информация на доста дълбоко ниво в организма. И ако, да кажем премахнем микробиологичния причинител на външното проявление на този проблем, IMHO могат да възникнат проблеми на други места - в чисто човешките отношения, в щастието... Сложно е, а това плаши хората. Един наистина добър специалист трябва да погледне проблема от много страни, а не само рейки или ... абе да не се задълбочаваме.

Аз програмата я дадох най-вече за грип. Другото са IMHO художествени произведения. Не, според мен не са худ. произведения, но когато качвах програмата целта ми беше да се използва като честотен генератор. Но по начин, по който всеки сам си прецени. А за здравословните проблеми - имам самочувствието, че знам някои неща, но, за да не предизвиквам недоволства във форума, предпочитам да спрем дотук по темата.

Това, че аз имам смелостта да използвам програмата  8), не значи че настоявам да се ползва. Всеки си преценя.  :)Но, като цяло, е по-добре да я има тази информация и програма, отколкото да я няма...
« Последна редакция: Декември 08, 2011, 11:00:10 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #877 -: Декември 08, 2011, 11:55:55 am »
Примерът на sidewinder с мравките в оргонита - излъчва сигнал за смърт конкретно за мравките и живите като го усетят - бягат...

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ - не правете подобен оргонит с вложени в него пчели!!! Съвсем сериозно.  :o Няма да обяснявам защо. Послушайте ме!

И определено проработи на третия ден от узряването му. Изчезнаха като по чудо. Дотогава  им запушвах дупките с поксипол и пак правеха нови на друго място. Няколко месеца нямаше отърваване. След като направих оргонита и вложих мравки, до третия ден ги нямаше. Съжалявам за мъртвите мравки, но нямах друг избор.

За пчелите си прав - ще се разбягат от мястото. Но ако оргонита е стандартен, най-вероятно ще имат полза от него.
« Последна редакция: Декември 08, 2011, 11:58:30 am от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #878 -: Декември 08, 2011, 12:22:28 pm »
...За пчелите си прав - ще се разбягат от мястото...

Имах друго предвид. Нещо от сорта:

...съзнателно да си му вложил нещо подобно

това е само контекст от цитата, нищо повече.

Може много сериозно да пострада човек, ако в близост до него, в дома или в колата му има такъв оргонит. А не местообитанието им. Ако пчелите получат сигнал за смърт от своя "колежка" те няма да избягат, повярвайте ми.  :o Добре е да се изучава поведението на различни организми, преди да се въздейства върху тях. IMHO.
Отново призовавам - не го пробвайте това с ... вложените пчели.
« Последна редакция: Декември 08, 2011, 12:26:30 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #879 -: Декември 08, 2011, 12:32:36 pm »
Това е може би само в случай, че насекомите умрат в оргонита по време на зреенето му. Ако бъдат убити часове или дни преди да започнем да правим оргонита, той няма да запечата в себе си сигнал за смърт, а просто ще излъчва енерегетиката на насекомото.
« Последна редакция: Декември 08, 2011, 13:35:19 pm от Mirotvorec »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #880 -: Декември 08, 2011, 12:37:01 pm »
Не съм съвсем сигурен, че след известно време след смъртта на насекомото останките от него ще имат добра за хората енергетика. Възможно е, хората изготвят лечебни средства от подобни неща. Не знам.
Но за пчелите бях длъжен да предупредя.
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #881 -: Декември 08, 2011, 12:43:11 pm »
Има описани много случаи, когато попадат мухи по случайност в оргонити, оставени да се зареждат на слънце. После тези оргинити биват масово накацани от мухи. Но това се получава, защото няма вложено конкретно намерение и оргонита действа като атрактант. По същия начин, но при вложено намерение от страна на човек оргонита да действа като репелент, тогава той ги отблъсква. Не гадая, споделям описани случаи.

Но както казваш ти, по-добре да не експериментираме с жилещи насекоми и с такива от които ни зависият 2/3 от храната.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #882 -: Декември 08, 2011, 12:50:09 pm »
Да, чел съм. Но ако убиеш една-две мухи, или например цял рояк - те няма да те нападнат /ако са от обикновения вид де/. Но ако убиеш няколко пчели пред рояка... А оргонита усилва излъчваните честоти, особено ако е засъхвал с тях...

Не знам за обикновен оргонит /с общо предназначение/ как ще влияе върху пчели. Може да ги предпазва от зловредното въздействие на телефонните антени.

В старата криминалистична практика  :rofl: от място на местопрестъплението се взема в специален, вакуумнозатварящ се буркан - въздух от мястото.  :rofl: Така този въздух пази информацията от местопрестъплението дълго време. И после ако се даде на специално обучено куче да го подуши... Животните усещат много различни диапазони.

...при вложено намерение от страна на човек оргонита да действа като репелент, тогава той ги отблъсква. Не гадая, споделям описани случаи.

Виж, това на мен лично ми е много интересно. Има подобни методики, за записване на моментното състояние-намерение върху други носители. Така можеш да си създадеш цяла библиотека от състояния. И да работиш с нея, използвайки само 2-3 неутрални оргонита.
« Последна редакция: Декември 08, 2011, 12:55:24 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #883 -: Декември 09, 2011, 14:28:54 pm »
Падам си експериментатор, но като ми светне червената лампа прилагам правилото на гъбаря. Съвсем имам задръжки да добавям животински останки в оргонити, нямам обяснение защо, иначе се срещат забележителни образци с черупки и фрактали.
Моето виждане е, че към здравето е добре да се подхожда холистично, оргонити за определени заболявания не бих правила, стоят ми малко като в алопатичната медицина – хапче за това, хапче за онова - подтискане на симптомите, без да се обръща внимание на причините. Принципно за профилактика може би става.


 А за здравословните проблеми - имам самочувствието, че знам някои неща, но, за да не предизвиквам недоволства във форума, предпочитам да спрем дотук по темата.


Едно предложение – пусни отделна тема, ще бъде интересно. Явно е, че разполагаш с повече свободно време, бих съдействала с каквото знам. Здравето и средата в която живеем... (Като се смесват темите става гювеч, когато инфото касае и двете теми, може да се пусне линк към другата или поста да се дублира и в двете.)

Добре дошла, Буборяна!
И моите плочки са обилно десенирани на капчици. Докато още не е много засъхнала смолата се чисти с ацетон от теракот и гранитогрес, но все пак е добре да се пробва първо на някое по скрито място. На етикета на епоксидната пише името на специален разредител, където купувам смолата в момента нямаше, като намеря ще пробвам и ще споделя дали върши работа.
Пожелавам ти успех в начинанието!

Относно преенергизирането, вече споменах, че съм им изгубила бройката на оргонитите в къщи, не усещам пренасищане засега, но има една подробност. Тези, които съм активирала за работа с пространството, периодично ги рефрешвам с намерение, като не визирам конкретно жилището ни, а по общо – околното пространство, един вид и съседите намазват. Живея в голяма кооперация в презастроен район, на покрива на отсрещния блок има гора от антени. Като прибавим и геопатологията... излиза, че никак не скучаят моите оргонити  ;) 

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #884 -: Декември 10, 2011, 10:47:55 am »
...експертите, с които общувам горещо препоръчват кристалите да НЕ се чистят със сол, каквато и да е, от солта страдат.

А като се залеят с "органична" пластмаса, т.е. епоксидна смола? Не го приемай лично, просто ми е интересно експертите на какво мнение са в този случай?

...Кристалите след изчистване могат да се заключват с намерение. ...всички сме на мнение, че е напълно достатъчно. Често забравяме силата на намерението...

Искаш ли да опишеш как го правиш? Нещо като инструкция за уважаемите форумчани?

...Моите ги чистя с намерение, след което ги заключвам с намерение, до момента на използването им.

Въпрос - след като вече активираш кристала /за да го използваш/ - "отключваш" ли го? И ако да - как?

Молба - ако ти се занимава пусни снимка на 1 почистен и заключен САМО с твоето намерение кристал и 1-2 други, въобще да не са почиствани или каквато и да била друга процедура преди придобиването им от теб. Разбира се, само ако искаш и не се притесняваш, че някой, който ги гледа тук може да "хакне" канала от кристала към теб и обратно посредством снимката /инволтация-насилствено внедряване в съзнанието/...  8)

Пример:



Предметите на снимката се ползват от мен и са почистени информационно и заредени с различна сила и по различен начин, но нито един с намерение.

Кристалът /най-вдясно/ на снимката го подготвям от повече от седмица за влагане в сериозен оргонит. Ще бъде готов след около минимум 2 седмици, а може и значително повече. Фактът, че го показвам на снимка говори, че няма от какво да се страхувам и да крия. Както и повечето хора в света въобще.

« Последна редакция: Декември 10, 2011, 11:47:39 am от bofara »
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27