Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859251 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #810 -: Ноември 28, 2011, 07:46:42 am »
Т.е. да разбирам, че се поуспокои поне малко?  :) Аз мисля, че хората, четящи тези постове са достатъчно самостоятелни и независими, за да си направят изводи сами.

Има наистина сериозни съвременни разработки... А не някаква псевдоинформация, "разнищена" от интернет. Не, не е руската школа.

Нямаш си и понятие каква представа имам как изглежда човешката аура. Мога да кажа, че за болшинството хора управляемите оргонити наистина са панацея, за да вдигнат поне малко енергетичното си ниво. И да постигнат това-онова. А не да се молят на шефа или на гаджето.:rofl: И да се защитят от това-онова. И да усетят силата си. Но управляеми оргонити направени наистина както трябва. А това, което ти претендираш, че си популяризирала в България е измислено от К. Велц. Той е бащата на понятието "оргонит". И болшинството хора правят ли правят пасивни оргонити, харчат ли харчат - за какво? За слаб ефект. Който може да се постигне дори с автогенна тренировка. И технологията с модулите на Шакаев е от 90-те /между другото вече има много по-съвременни модули от него, които са с много по-висока мерност на работа, т.е. един средностатистически човек има да кажем мерност 4, да 4, а не 3, а с тези модули може и 7, може и .../, а оргонитните бонбони и мъфини - от кога са? След 97г. ги почнаха. Мдаа. Много по-съвременна технология използваш! Поздравления! Между другото твоя оргонит от снимката /с китайските монети/ е съвсем слаб. Външно е красив, но... Естествено, аз "няма как да виждам"  :rofl: такива неща. Сайдуайндър тук има засега най-силното излъчване ако съдя по постовете му /аз затова помолих в началото той да ми изработи/. Но това за силата е моето мнение, естествено всеки може да го оспорва колкото си иска.

Pleasure, не ми харесва отношението ти. Не смятам да се хабя повече с теб. Успя да ме "изгониш".  :rofl: Честито. Нещо последно - истината не е само в синхронизацията на работата на мозъчните полукълба.:)Комплексно е. И ако наистина си "разнищила" сакралната геометрия и алгебра и можеш да работиш с нейните понятия и да създаваш САМА структури, посредством нейните принципи - ти ВЪОБЩЕ нямаше да се занимаваш с оргонити. Повярвай ми. Тук има един специалист на форума, който съм забелязал, че си чете тихо и кротко - моля те, не се смей много-много.  :rofl: :rofl: :rofl:

Живи и здрави, уважаеми форумчани. Отвреме навреме ще наглеждам тук. И се пазете някой като bofara да не Ви "гризне" от енергията.  :rofl: :rofl: :rofl:

« Последна редакция: Ноември 28, 2011, 08:29:17 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен la-ma-rin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #811 -: Ноември 28, 2011, 12:51:14 pm »
Еееее ма вие съвсем се изпокарахте...
Нали идеята на форума и тази тема е да си помагаме и обменяме опит и информация.
Това съвсем не е в духа на gifitng -а и идеята да правиш оргонити.

Аз искам да питам няколко неща:
- пак да питам има ли смисъл да се слага повече от един кристал или няма
- дали би имало проблем за оргонит направен от епоксидна смола да седи непрекъснато вода и дали тази вода става за пиене - идеята ми е имам кана за филтриране и ако направя малък оргонит той да седи непрекъснато вътре хем водата може да се зареди хем оргонита ще има контакт с вода постоянно
- друга идея придобих ако няма проблем за смолата може да се правят оргонити и да се пускат в реки и морета  ;)

Направих един плосък оргонит с идеята да държа бутилки с вода и дори чинии с храна, сега правя тест с него със семена от трева (стори ми се удачно за тестове защото семената са много еднородни, чисти и имат много висок процент кълняемост) та забелязвам, че чинийката която е директно върху оргонита расте по-бавно от тази, която е на известно разстояние от него (за съжаление не успях да сложа втората чиния по-далеч защото е студено сега и оргонита дава ефект навсякъде в къщата), и другото по-интересно е, че стръкчетата трева полегнаха по посока на кристала и то много силно, сега обърнах чинията обратно и тревата се изправя и започва да поляга на другата страна. Мога да публикувам снимки ако искате.

Това ме навежда на мисълта как оргонита разпръсква енергията и как може да се подобри това разпръскване. Прочетох в темата, че се слага спирала от медна тел на върха на кристала за да разпръсква по-добре. Някакви други идеи?


P.S. Скоро направих малък оргонит за носене на един приятел и съвсем случайно бабата на неговата приятелка го е видяла и е поискала да го види. След като го е поддържала е казала, че е с много силно излъчване. Още едно потвърждение за мен, че имат ефект и работя правилната посока.  :yes:  Просто споделям малко еуфория.  ;)
Не че не съм вярвал когато започнах да ги правя но е голямо удоволствие да видиш някакви физически измерения на тяхната работа.
А пък и това ме кара да мисля как може да се измерва ефективността им с цел подобряване на технологията и добавените материали.
« Последна редакция: Ноември 28, 2011, 12:54:52 pm от la-ma-rin »
Бъди такъв за какъвто искаш да минеш!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #812 -: Ноември 28, 2011, 13:05:39 pm »
Призовавам, който е от Пловдив да погледне небето. Кажете после, че не работи СВ-а. Все едно си на планина.  ;D

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #813 -: Ноември 28, 2011, 13:12:57 pm »
Постни някоя снимка, да видим и ние от другите градове  :)
Има ли чемтрейли в момента ? Какви са ти наблюденията върху разпръскването им от СВ - ра ?
« Последна редакция: Ноември 28, 2011, 13:22:07 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #814 -: Ноември 28, 2011, 13:13:50 pm »

Ооооо, нямам апарат в момента. Сори... Небето е ясно с много силен и плътен син цвят.
« Последна редакция: Ноември 28, 2011, 13:22:23 pm от Mirotvorec »

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #815 -: Ноември 28, 2011, 17:47:44 pm »
Небето над Пловдив днес беше уникално синьо. На тази част, кято е видима от моето място нямаше нито едно петънце, ех и аз нямаше с какво да го щракна, за форумния архив.Нищо де, мисля че все по-често ще го виждаме такова, преди да му стане постоянно състояние :blum1:

la-ma-rin, разбирам ти еуфорията, моята ме държи месеци, по-скоро бих я нарекла вдъхновение  ;)


- друга идея придобих ако няма проблем за смолата може да се правят оргонити и да се пускат в реки и морета  ;)


Не би трябвало да е проблем, метнала съм няколко кексчета в Марица, плюс няколко, заровени на брега. Пуснах три в шахти, които се намират в двора на училището на дъщеря ми, в храстите на едно от районните управления... колекционирам нестандартни идеи за гифтинг, така да се каже, тази засега ми оглавява класацията ;D

О, някои хора са уникално изобретателни в разпространението на оргонита, четох за един, не се сещам за името, който обикаля с голяма раница, пълна с оргонити на велосипед и с помощта на малка стълбичка пуска оргонитите в тръбите на пътните знаци по магистралите. Много ми хареса идеята, като падне в тръбата, няма как да бъде изваден, стои си там и си работи ;D

Когато държим оргонити на работното място, или даваме на близки и приятели - това също е гифтинг, съвсем пълноценен, не е нужно непременно да са заровени някъде ;)

На мен резултатите, забелязани точно от приятели, които не се вълнуват от подобни теми, но ги ползват, имайки ми доверие, са ми най-ценни. Те нямат очаквания, не се обвързват с резултата, някои даже забравят къде са ги сложили - минава известно време и сами почват темата "Знаеш ли, онова нещо, дето ми го даде май наистина работи", конкретен случай - "забелязах, че откакто го возя в колата шофирам по-спокойно и не се уморявам, колкото преди" И аз  :dance:     

Конкретно на въпроса ти за броя на кристалите, аз подхождам интуитивно, може би има значение предназначението, за което си го правил. Случвало ми се е в обикновен ТВ да изпусна два кристала, оставям ги така. Може да се провери радиестезично. Нямам достатъчно опит с епоксидната смола за да ти отговоря на въпроса за каната, може би все пак е добре да сложиш съд с вода, в който да е оргонита и отгоре каната, ако държиш да е потопен. И непотопен работи, вече има доста отзиви, дори вкуса на водата се променя.

Бих искала да видя снимки на тревата, полягането и. Имам подобно наблюдение с едно растение салвия, което поставих до един оргонит, листата му се извъртяха по подобен начин, само че бях съвсем в началото и нямах навика да правя снимки преди и след. Моят експеримент с кълнове беше с леща и даде обичайните резултати - тези, които бяха в близост до оргонита покълнаха значително по-бързо и избуяха двойно по-високо в сравнение с контролата, доста се постарах условията да са максимално еднакви, да, лятото е по-лесно.

Меренето и рационализациите едва сега започват, вече имаме някои резултати, като се натрупат още, предлагам да ги обобщим на едно място да са достъпни и ясни за всички.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #816 -: Ноември 28, 2011, 19:52:52 pm »
pleasure, да ама след 16 часа го нашариха здраво/за Пловдивското небе става въпрос/. И аз като теб му се радвах-страхотно чисто и синьо, но до там. Най-интересното беше, че си пускаха боклуците само над града. Щом го наближат- пускат и след като  отминат - спират. Над Кърджали е било същото. Дано оргонита помогне с нещо. :hi:

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #817 -: Ноември 28, 2011, 20:07:39 pm »
Това е спесък на температурите, отчетени от този момент, подбрани от всички части на България. Свалих от http://sinoptik.bg/map в 20:00ч. Това го поствам във връзка с СВ-а, инсталиран в Пловдив. Чел съм в някои специализирани сайтове и форуми само за оргонити, че наличието на СВ темперира времето.

София 8
Видин 7
Лом   8
Монтана 7
Плевен 7
Свищов 7
Русе 5
Добрич 4
Троян 4
Варна 4
Своге 8
Ботевград 4
Троян 4
Велико Търново 8
Шумен 2
Бургас 7
Ямбол 7
Стара загора 8
Нова Загора 8
Девин 2
Кърджали 6
Благоевград 4
Петрич 10
Кюстендил 3
Царево 8
Сливен 8
Болярово 6
Смолян 2

Около Пловдив (градовете са до 40км от Пловдив):

Садово 14
Раковси 11
Калояново 14
Чирпан 14
Съединение 14
Кричим 14
Пловдив 14
Перущица 14
Пазарджик 8
Септември 6
Велинград 8
Асеновград 11
Димитровград 11
Хасково 9

Дори в северните градове на Гърция не е било толкова топло.


Божинка, те може да са пръскали, но аз няблюдавах, че изчезваха сравнително бързо.
« Последна редакция: Ноември 28, 2011, 20:24:13 pm от sidewinder »

Неактивен la-ma-rin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #818 -: Ноември 28, 2011, 20:17:56 pm »




Горе лявата снимка са семената стоящи директно върху оргонита (вижда се, че вече започват да се изправят), в дясно са другите. Долу са двете и оргонита. Вижда се осезаема разлика в големината при еднакво поливане, еднаква температура и прочее.

Да кажа още, че оргонита е с 3 кристала легнали, 1 голям и два по-малки успоредно разположени.
« Последна редакция: Ноември 28, 2011, 20:24:31 pm от la-ma-rin »
Бъди такъв за какъвто искаш да минеш!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #819 -: Ноември 28, 2011, 20:22:43 pm »
Би трябвало тестовата проба над оргонита да е с по-високи стъбла, отколкото контролната проба. Как си го обясняваш това? При мен беше точно обратното - семената над оргонита растяха по-бързо и с по-високи стъбла. По-висока кълняемост.
« Последна редакция: Ноември 28, 2011, 20:50:40 pm от sidewinder »

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #820 -: Ноември 28, 2011, 20:24:10 pm »
Дори в северните градове на Гърция не е било толкова топло.
Балчик, цял ден: 14 градуса.
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #821 -: Ноември 28, 2011, 20:27:23 pm »
Градусите ги свалих преди минути. Сега в Балчик е 5С. Днес в Пловдив беше 19 градуса в 15:00 часа.
« Последна редакция: Ноември 29, 2011, 07:23:41 am от Mirotvorec »

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #822 -: Ноември 28, 2011, 20:28:09 pm »
Би трябвало тестовата проба над оргонита да е с по-високи стебла, отколкото контролната проба. Как си го обясняваш това? При мен беше точно обратното - семената над оргонита растяха по-бързо и с по-високи стебла. По-висока кълняемост.
От земеделците, които се занимават с оргонити (от чужбина, разбира се) съм чел, че има оргонити за забавяне на растежа, с цел по-сочна, вкусна и т.н. реколта. Има също и оргонити за бърз растеж, т.е. за максимално количество биомаса за по-малко време.
Струва ми се, че оргонитите с които Вие сте експериментирали не са били много наясно какво да правят с реколтата  ;)
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен la-ma-rin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #823 -: Ноември 28, 2011, 20:34:56 pm »
Не знам и аз как да го тълкувам затова и писах ако някой има рационално обяснение.
Това ме навеждаше на размишлението как се разпръсква положителната енергия от оргонита.
Основния кристал има навита медна тел около него. И сигурно разпръсква напред а не нагоре.
Може би за това тревата, която не беше върху оргонита е по пораснала.
Бъди такъв за какъвто искаш да минеш!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #824 -: Ноември 28, 2011, 20:38:43 pm »
Положението на кристала определя поляритета и на оргонита. Може да е разпръсквал настрани, ако е бил легнал кристала. В аргонита, с който аз тествах е нагоре. Посоката на наклона на по-високите стъбла не съвпада ли с източника на светлина?

Много е трудно да се експериментира с нещо, което не се вижда и е с големина 10-100
« Последна редакция: Ноември 29, 2011, 07:24:28 am от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27